کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ساختمان دوطبقه بر سر 4 نفر در بهارستان فرو ریخت


کد خبر : ۱۰۹۱۲۷شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۹:۳۳۱۳۶۹ بازدید

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران با بیان اعلام ریزش ساختمان مسکونی و ایجاد آوار در شهرستان بهارستان که تاکنون چهار حادثه‌دیده داشته ...
ساختمان دوطبقه بر سر 4 نفر در بهارستان فرو ریختساختمان دوطبقه بر سر 4 نفر در بهارستان فرو ریخت

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران با بیان اعلام ریزش ساختمان مسکونی و ایجاد آوار در شهرستان بهارستان که تاکنون چهار حادثه‌دیده داشته است، گفت:یک مادر به همراه دو کودک از زیر آوار خارج شدند که متأسفانه مادر به دلیل آسیب به ناحیه گردن فوت کرد و تلاش برای نجات بقیه ادامه دارد.  تیم‌های عملیاتی و سگ‌های زنده‌یاب به محل حادثه اعزام شدند و عملیات جست‌وجو ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان تهران، شاهین فتحی در این خصوص افزود: ظهر دیروز گزارشی مبنی بر ریزش ساختمان مسکونی در شهرک گلستان شهرستان بهارستان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر استان تهران اعلام شد.

وی ادامه داد: پس از مشخص شدن ماهیت حادثه، تیم‌های عملیاتی هلال‌احمر دو شهرستان تهران و رباط‌کریم و بهارستان به محل حادثه اعزام شدند که با حضور در محل حادثه و بر اساس اعلام مردم محلی اعلام شد که احتمال وجود ۴ نفر زیر آوار وجود دارد.مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران اضافه کرد: عملیات جست‌وجو و نجات با حضور تیم‌های عملیاتی و سگ‌های زنده‌یاب این جمعیت در کنار عوامل آتش‌نشانی ادامه دارد.همچنین شهردار شهرک گلستان با اشاره به فروریختن یک ساختمان دوطبقه گفت: تیم امداد و نجات و آتش‌نشانی شهرداری در حال آواربرداری هستند.سیدمحمد میرزمانی شهردار گلستان در رابطه با این حادثه اظهار کرد: فعلاً تیم امداد و نجات و آتش‌نشانی شهرداری در حال آواربرداری هستند و علت حادثه به صورت دقیق هنوز مشخص نشده است.

 این ساختمان که در بخشی از بافت فرسوده قرار دارد به گفته ناظران بر اثر گودبرداری ناصحیح ناپایدار شده و فروریخته است. در شهرک گلستان به‌دلیل مشکلات عدیده و حاشیه‌نشینی و اینکه بخش زیادی از آن را بافت فرسوده فرا گرفته است، مواردی همچون گودبرداری ناصحیح می‌تواند بروز چنین حوادثی را تشدید کند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو