کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

عاقبت سرقت مسلحانه در پوشش فروش دلار با نرخ دولتی


کد خبر : ۱۰۹۰۱۱سه شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۹:۱۸۱۱۹۲ بازدید

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که به بهانه فروش دلار با نرخ دولتی اقدام به سرقت کرده بود، خبر داد.
عاقبت سرقت مسلحانه در پوشش فروش دلار با نرخ دولتیعاقبت سرقت مسلحانه در پوشش فروش دلار با نرخ دولتی

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که به بهانه فروش دلار با نرخ دولتی اقدام به سرقت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ حسین مافی می‌گوید:‌ به دنبال اعلام سرقت به بهانه خرید ارز دولتی در شهرک غرب تهران رسیدگی به موضوع در دستورکار تیمی از ماموران کلانتری ۱۳۴ قرار گرفت و آنان تحقیقات ابتدایی خود در این خصوص را آغاز کردند و در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی متوجه شدند  فردی به بهانه فروش ارز دولتی با خریداران قرار ملاقات حضوری گذاشته و در روز تعیین شده با استفاده از سلاح اقدام به سرقت پول نقد مالباختگان کرده و متواری شده است.

ماموران در جریان یک عملیات پلیسی در تاریخ بیست و پنجم خرداد  ماه متهم را که درحال اغفال شهروند دیگری بود، مشاهده و دستگیر کردند. متهم ۳۶ ساله در تحقیقات ابتدایی به بزه انتسابی و کلاهبرداری و سرقت از شهروندان با تهدید اسلحه اعتراف کرد. از این فرد همچنین یک قبضه سلاح گرم نیز کشف شد.

این فرد با دستور قضایی و با هدف انجام تحقیقات بیشتر برای کشف دیگر مالباختگان و جرائم احتمالی در اختیار پلیس قرار دارد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو