کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

چند نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند؟


کد خبر : ۱۰۸۹۹۸دوشنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۵:۵۶۵۱۵۹ بازدید

ارسلان مالکی با اشاره به موضوع شهرک‌سازی‌ها گفت: شهرک‌سازی یکی از وظایفی...
چند نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند؟چند نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند؟

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با تاکید بر اینکه حدود ۴ میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند، گفت: این افراد نیازمند مسکن هستند؛ بنابراین برای رفع نیاز این افراد باید ماموریت‌هایمان را خالصانه و جهادی و با نهایت جدیت، سرعت و توان به انجام برسانیم.

ارسلان مالکی با اشاره به موضوع شهرک‌سازی‌ها گفت: شهرک‌سازی یکی از وظایفی است که به تازگی به سازمان سپرده شده و به انجام رساندن آن نیاز به کار جهادی دارد.
وی از مشارکت با بانک‌ها و بخش خصوصی، تاسیس صنعت‌شهرها و واگذاری زمین و مسکن بر اساس قانون جوانی جمعیت به‌عنوان موضوعات مهم دیگر این سازمان یاد کرد و افزود: اینها مواردی است که در دوره جدید کاری سازمان با تلاش مضاعف و کار شبانه‌روزی باید به پیش برود.


به گزارش ایرنا ، معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با تاکید بر اینکه حدود ۴ میلیون نفر در سراسر کشور در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند، ادامه داد: این افراد نیازمند مسکن هستند؛ بنابراین برای رفع نیاز این افراد باید ماموریت‌هایمان را خالصانه و جهادی و با نهایت جدیت، سرعت و توان به انجام برسانیم.


مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اضافه کرد: مطالبه عمومی و انتظارات دولت و مجلس از سازمان ملی زمین و مسکن انتظارات به حقی است که باید اجرایی شود.


همدلی در انجام وظایف، پرهیز از حاشیه‌ها، مسئولیت‌پذیری و همچنین مشارکت در حل مسائل و موانع در عین داشتن انعطاف از دیگر مواردی بود که معاون وزیر راه و شهرسازی بر آنها تاکید کرد.
مالکی با توضیح اهمیت پیگیری امور تا حصول نتیجه مطلوب اظهار داشت: این امر صحیح است که وظیفه ما ستادی است، اما مدیران برای انجام درست کارها باید با ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها در ارتباط تنگاتنگ باشند.


وی ادامخ داد: باید در نظر داشته باشید که ماموریت‌های استانی باید حتماً به یک نتیجه ملموس برسد و مبتنی بر حل یک مسئله اساسی باشد.


رئیس هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به وظایف تخصصی سازمان متبوعش بر اهمیت اطلاع‌رسانی از عملکرد دفاتر مختلف این سازمان تاکید و اعلام کرد: کارهای بزرگی در سازمان ملی زمین و مسکن انجام می‌شود که قابلیت اعلام عمومی دارد و به ایجاد و تقویت حس امید در جامعه کمک می‌کند.


مالکی در اهمیت طرح نهضت ملی مسکن تصریح کرد: فشار کار در اجرای طرح نهضت ملی مسکن به حدی است که کم‌کاری یا ممانعت در انجام کار، خود به خود باعث می‌شود که آن فرد از سر راه برداشته شود و باید بدانیم برای انجام تکالیفمان فرصت تعلل و کوتاهی نداریم.

گفتنی است، نشست شورای مدیران سازمان ملی زمین و مسکن در راستای هماهنگی دفاتر مختلف این سازمان و تعیین اولویت‌ها و برنامه‌های پیش‌روی مدیران به طور منظم برگزار می‌شود و هریک از مدیران این سازمان به ارائه گزارش عملکرد و برنامه آتی حوزه مربوطه می‌پردازد.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو