کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

حذف کارت سوخت جایگاه ها بر اساس میزان عرضه بنزین


کد خبر : ۱۰۸۹۹۶دوشنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۲:۳۹۱۰۳۳۷ بازدید

حذف کارت سوخت جایگاهداران بر اساس میزان فروش است به طوری که جایگاه‌های...
حذف کارت سوخت جایگاه ها بر اساس میزان عرضه بنزینحذف کارت سوخت جایگاه ها بر اساس میزان عرضه بنزین

مدیر هوشمند سامانه سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: حذف کارت سوخت جایگاهداران بر اساس میزان فروش است به طوری که جایگاه‌های سوختی که عرضه کمتری دارند به آنها یک کارت تعلق می‌گیرد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: محمد صادقی در پاسخ به این سئوال که "آیا کارت سوخت آزاد جایگاه‌ها جمع‌آوری خواهند شد یا خیر؟ " گفت: خیر؛ فقط به ازای هر سکوی سوخت، یک کارت سوخت باقی خواهد ماند.

وی اضافه کرد: حذف کارت سوخت جایگاهداران بر اساس میزان فروش است به طوری که جایگاه‌های سوختی که عرضه کمتری دارند به آنها یک کارت تعلق می‌گیرد، جایگاه‌های پرفروش همچنان یک سکو و یک کارت را خواهند داشت. در مراکز شهرها هم به همین روال است، یعنی هر یک سکو یک کارت سوخت.

صادقی گفت: اگر تقاضای مردم به جایگاه سوخت بیشتر باشد، امکان افزایش تعداد کارت‌های اضطراری به ازای هر سکو نیز افزایش می‌یابد.

او در پاسخ به این سئوال که اگر افراد فاقد کارت سوخت از جایگاه داران درخواست کارت اضطراری داشته باشند، اما جایگاه داران همکاری نکنند یا شارژ کارت سوخت جایگاه داران تمام شود، باید چه اقدامی انجام دهند؟ گفت: مردم می‌توانند این موارد را با شماره ۰۹۶۲۷ در میان بگذارند، ضمن این که جایگاه داران نیز در شرایط اضطرای می‌توانند از شرکت پخش منطقه خود، درخواست کارت سوخت یدکی داشته باشند.

صادقی در پاسخ به اینکه "این طرح کاهش کارت های سوخت جایگاه‌داران از چه زمانی اجرایی خواهد شد؟ " بیان کرد: حال حاضر مشخص نیست.

مدیر سامانه هوشمند کارت سوخت گفت: هدف از این کار جلوگیری از قاچاق سوخت خواهد بود، چرا که در قانون بودجه به الزام استفاده از کارت سوخت شخصی تاکید شده است.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو