کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

برای ثبت برند 1402 به کجا مراجعه کنیم؟


کد خبر : ۱۰۸۹۱۵یکشنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۷:۲۲۳۰۰ بازدید

برای ثبت برند یا همان علامت تجاری، بایستی به سامانه مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه مراجعه کرد و با توجه به شرایط ثبت برند، نسبت به ...

ثبت برند 1402

 برای ثبت برند یا همان علامت تجاری، بایستی به سامانه مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه مراجعه کرد و با توجه به شرایط ثبت برند، نسبت به تکمیل فرم های مربوطه و بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام تا مراحل ثبت برند را انجام و موفق به دریافت گواهی رسمی ثبت برند شد. ثبت برند بر خلاف ثبت شرکت، اقدامی دائمی نیست و در بازه‌های 10 ساله باید نسبت به تمدید برند ثبت شده اقدام کرد.

سامانه ثبت برند متعلق به قوه قضائیه است و ارتباطی به وزارت خانه‌های دولتی ندارد. برای ثبت هر برند باید مجوز لازم را در اختیار داشت. همه ساله، تعرفه های سالانه ثبت برند و تمدید برند ثبت شده و هم‌چنین شیوه و مراحل کارشناسی درخواست‌های متقاضیان حقیقی یا حقوقی، توسط اداره مالکیت معنوی قوه قضاییه اعلام می‌شود. هزینه ثبت برند 1402 به مراتب گران‌تر از هزینه ثبت برند 1401 و ما قبل است.

ناگفته پیداست که با توجه به تورم اقتصاد ایران 1400 شمسی، اقدام به ثبت برند و ثبت شرکت و دریافت هر نوع گواهینامه و استاندارد ملی و بین المللی توسط کارآفرینان و فعالان کسب و کار 31 استان کشور، بایستی در اسرع وقت صورت بگیرد تا با هزینه کمتری خدمات دریافت شود.

صرفه جویی در هزینه ثبت شرکت و ثبت برند و اخذ مجوزهای تولید کالا و خدمات در ایران، موضوع مهمی برای فعالان کسب و کار است. از خروج نقدینگی جلوگیری کرده و امکان سودآوری و سرمایه گذاری بیشتری برای بنگاه فراهم می‌کند.

برون سپاری خدمات مالی و مالیاتی و ثبتی و حقوقی، اقدامی ارزش آفرین برای بنگاه های تجاری سراسر کشور به شمار می رود. با برون سپاری این خدمات به مجموعه های تخصصی و کاربلدی هم‌چون هلدینگ حقوقی و ثبتی ملاصدرا، در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. تسهیل و تسریع فرآیند ثبت برند که اقدامی کارشناسانه و تخصصی است، با برون سپاری خدمات به این هلدینگ حرفه‌ای، امکان پذیر است.

فعالان حقیقی و حقوقی در اقتصاد و صنعت امروز ایران، تسلط کافی به همه جنبه‌های ثبتی و حقوقی در کشور ندارند و با برون سپاری خدمات به تیم‌های زبده ثبتی و حقوقی با سال‌ها تجربه درخشان در ارائه خدمات به هزاران بنگاه تجاری داخلی و خارجی، می‌توان بهترین خدمات در سریع ترین زمان دریافت کرد.

هزینه های ثبت برند در سال 1402

هزینه ثبت برند حقیقی و هزینه ثبت برند حقوقی در هر طبقه و حق الثبت و تمدید برند، سال به سال تغییر می‌کند و لذا برای صرفه جویی در هزینه‌ها، بایستی در اسرع وقت اقدام نمود. طبق ماده 31 قانون ثبت علائم تجاری، حق استفاده انحصاری از یک علامت به کسی تعلق دارد که قانونا در تملکش باشد.

مراحل ثبت برند در سال 1402

در ثبت برند، صرفا مراجعه به سامانه فوق الذکر کافی نیست. شما بایستی با ممنوعیت های ثبت برند آشنا باشید. لوگو مناسبی برای ثبت علائم تجاری خود داشته باشید. نام خوبی متناسب با کسب و کار و کالا و خدمات خود انتخاب کرده و در صورت نیاز، امکان دفاع از درخواست رد شده  ثبت برند را داشته باشید.

چون از برند ثبت شده می توان درآمدزایی کرد و آن را به غیر واگذار نمود، لذا شایسته آن است که برندی خوش اسم و خوش لحن و تاثیرگذار برای ذهن و چشم مخاطب هدف در نظر گرفته شود تا امکان بازاریابی و تبلیغات تجاری آن به بهترین نحو ممکن فراهم باشد.

پس با یک فرآیند آسان اما ظریف روبرو هستیم که می‌تواند بار حقوقی و مالی برای متقاضیان به همراه داشته باشد و بهتر است که توسط کارشناسان خبره ، مراحل دنبال گردد.

صفر تا صد مراحل انتخاب نام و طراحی لوگو و ثبت مدارک در سامانه و تکمیل الزامات اعلامی توسط کارشناسان مرکز تا دریافت گواهی ثبت برند، توسط هلدینگ ملاصدرا در اسرع وقت برای متقاضیان گرامی انجام می شود. همین امروز با کارشناسان هلدینگ ملاصدرا برای ثبت برند و ثبت شرکت تماس بگیرید تا در جریان جدید ترین تعرفه ها و مدارک لازم برای ثبت برند و شرکت باشید.

برندینگ ، ثروت آفرین است. با ملاصدرا، در صدر برندینگ اقتصاد ایران قرن بیست و یکم باشید.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو