کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

لیستی خواندنی از وام‌ مدیران بانک‌ ها


کد خبر : ۱۰۸۸۸۷شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲:۰۲۱۳۵۴۲ بازدید

بررسی داده‌های مالی بانک‌ها نشان می‌دهد از میان 30 بانک و موسسه اعتباری، 16 بانک به‌صورت خوانا و نسبتا شفاف اطلاعات تسهیلات اعطایی ...
لیستی خواندنی از وام‌ مدیران بانک‌ هالیستی خواندنی از وام‌ مدیران بانک‌ ها

فرهیختگان: بررسی داده‌های مالی بانک‌ها نشان می‌دهد از میان 30 بانک و موسسه اعتباری، 16 بانک به‌صورت خوانا و نسبتا شفاف اطلاعات تسهیلات اعطایی به اشخاص مرتبط (شامل مدیران و اعضای هیات‌مدیره بانک) را منتشر کرده، یک بانک فقط رقم را منتشر کرده و مابقی نیز یا منتشر نکرده‌اند یا منتشر کرده و اطلاعات آنها ناخواناست. همچنین بانک سپه طی سال‌های اخیر صورت مالی منتشر نکرده و اطلاعات تسهیلات دریافتی مدیران و اعضای هیأت‌مدیره آن در دسترس نیست.

بررسی داده‌ها نشان می‌دهد مانده تسهیلات اعطایی اعضای هیات‌مدیره و مدیران عالی‌رتبه بانک‌ها تا 6ماهه نخست سال گذشته به حدود 680 میلیارد تومان می‌رسد.

در بین بانک‌ها و موسسات اعتباری مورد بررسی، بالاترین ارقام تسهیلات پرداختی (آخرین مانده تسهیلات) به هر عضو هیات‌مدیره یا مدیران بانک‌ها به موسسه اعتباری ملل مربوط می‌شود. در این موسسه بالاترین رقم دریافتی یک عضو هیات‌مدیره 6 میلیارد و 106 میلیون تومان بوده است. در بانک مسکن این مقدار نزدیک به 4 میلیارد تومان، در بانک آینده 3 میلیارد و 26 میلیون تومان، در بانک سامان 2 میلیارد و 871 میلیون تومان و در بانک کشاورزی این مقدار 930 میلیون تومان است.
 

لیستی خواندنی از وام‌ مدیران بانک‌ ها

لیستی خواندنی از وام‌ مدیران بانک‌ ها

لیستی خواندنی از وام‌ مدیران بانک‌ ها

لیستی خواندنی از وام‌ مدیران بانک‌ هااخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو