کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

فاجعه مسمومیت با الکل در کرج؛ ۸۸ مصدوم و ۱۴ فوتی!


کد خبر : ۱۰۸۸۸۱شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵:۴۹۳۲۱۵ بازدید

۸۸ نفر از ساکنان منطقه اسلام آباد و حصارک شهرستان کرج به دلیل مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شدید شده و به بیمارستان منتقل شدند.
فاجعه مسمومیت با الکل در کرج؛ ۸۸ مصدوم و ۱۴ فوتی!فاجعه مسمومیت با الکل در کرج؛ ۸۸ مصدوم و ۱۴ فوتی!

۸۸ نفر از ساکنان منطقه اسلام آباد و حصارک شهرستان کرج به دلیل مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شدید شده و به بیمارستان منتقل شدند.

همچنین براساس گزارش‌های دریافتی تاکنون چند نفر از این تعداد به دلیل شدت مسمومیت جان خود را از دست داده‌اند. برخی منابع تعداد کشته‌شدگان را ۱۴ نفر عنوان کرده‌اند.

خبرگزاری ایرنا نوشت: این حادثه شب گذشته اتفاق افتاده است و مسمومان به بیمارستان‌های کوثر، البرز، رجایی و کسری شهر کرج مراجعه کرده‌اند. همچنین، برخی منابع غیر رسمی از فوت ۱۴ نفر از مسموم شدگان خبر می‌دهند اما مقامات رسمی اعلام دقیق تعداد فوتی‌ها را منوط به گرداوری اطلاعات تا دقایقی دیگر دانستند.

رییس بیمارستان تامین اجتماعی استان البرز گفت: دو نفر بر اثر مسمومیت شدید ناشی از مصرف مشروبات الکلی در این بیمارستان جان خود را از دست دادند.

دکتر حسین بابکان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفته: هفت نفر بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی به این بیمارستان انتقال داده شدند که بلافاصله تحت مداوا و دیالیز قرار گرفتند. دو نفر از این تعداد براثر شدت مسمومیت جان خود را از دست دادند و پنج نفر دیگر برای ادامه درمان به بیمارستان کوثر کرج منتقل شده اند.

به گفته بابکان، طبق بررسی ها افراد مسموم شده مشروبات الکلی از نوع متانول را مصرف کرده اند و سن آنها نیز ۲۰ تا ۵۰ سال است.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو