کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

عملیات جستجو برای مفقودین سیلاب جاده کرج -چالوس ادامه دارد


کد خبر : ۱۰۸۸۷۷شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۱:۰۱۱۰۹۵ بازدید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: عملیات جست و جو برای کشف ۲ نفر مفقودی سیلاب جاده کرج – چالوس در این استان همچنان ادامه دارد.
عملیات جستجو برای مفقودین سیلاب جاده کرج -چالوس ادامه داردعملیات جستجو برای مفقودین سیلاب جاده کرج -چالوس ادامه دارد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: عملیات جست و جو برای کشف ۲ نفر مفقودی سیلاب جاده کرج – چالوس در این استان همچنان ادامه دارد.

«محمد باقر خلفی» گفت: از زمان وقوع حادثه سیلاب جاده کرج – چالوس در ۱۸ خرداد ماه ستاد جمع آوری اطلاعات مفقودان فعالیت خود را آغاز و همچنان ادامه دارد. این ستاد مسوولیت جمع آوری اطلاعات افراد مفقود شده براثر سیلاب را دارد و اقدام به جست و جو در مناطق حادثه دیده را به طور فشرده با حداکثر نیرو ها بدون وقفه همچنان ادامه می دهد. فقط ۲ مفقودی در این حادثه شامل یک زن ۴۲ و یک مرد ۳۵ ساله گزارش شده است. گزارش مفقودی‌ها از سوی خانواده این افراد اعلام شد و با حضور آنها تیم‌های امدادی اقدام به جست وجو می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرالبرز بیان کرد: اکنون تیم های جست و جوی سیلاب، کوهستان و آنست (سگ های زنده یاب ) بی وقفه در محل حادثه اقدام به جست و جو در میان حجم عظیمی از سنگ ، خاک و گل و لای کرده اما تاکنون هیچگونه جسدی کشف نشده است.

خلفی افزود: سیلاب از شامگاه پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه جاده کرج – چالوس را در بر گرفت که در این حادثه بیش از یک هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو گردشگران از محل نجات یافتند. با کمک نیروهای امدادی هلال احمر و سایر دستگاه های امدادی چند خودرو که زیر گل و لای مدفون شده بودند، کشف و پلاک های خودروی آنها به پلیس تحویل و به مالکان اطلاع رسانی شد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو