کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

سخنان جنجالی فرمانده جدید نیروی انتظامی مازندران مبنی بر اعمال خشونت در سواحل استان


کد خبر : ۱۰۸۸۶۹شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۴:۵۶۲۵۱۰ بازدید

این روزها اظهارات فرمانده انتظامی جدید استان مازنداران در فضای مجازی در حال دیده شدن است. فارغ از واکنشهای مثبت و منفی به این ویدیو اما ...
سخنان جنجالی فرمانده جدید نیروی انتظامی مازندران مبنی بر اعمال خشونت در سواحل استانسخنان جنجالی فرمانده جدید نیروی انتظامی مازندران مبنی بر اعمال خشونت در سواحل استان

فرهیختگان: این روزها اظهارات فرمانده انتظامی جدید استان مازنداران در فضای مجازی در حال دیده شدن است. فارغ از واکنشهای مثبت و منفی به این ویدیو اما نکته مهم و حساس، شناخت و آموزش صحیح قانون است. حتما برخورد با ناهنجاریها در چارچوب قانون مورد حمایت عموم مردم است و کاش فرمانده محترم تمام مسئولیت این برخورد را متوجه قانون می کرد و شخصا مسئولیتی را قبول نمی کرد.

 

حسن مفخمی، فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران که به تازگی به این سمت منصوب شده است در سخنانی جنجالی در ساحل بابلسر گفت: «در این استان و این شهرستان‌های ما (سواحل ما)، خدای نکرده کسی خواست ناهنجاری کند، به حکم قانون گردنش را بشکنید پاسخش هم با من.»

حسن مفخمی در تاریخ ۱۷ خرداد ماه با حکم احمدرضا رادان فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده جدید انتظامی استان مازندران شد. وی پیش از این رئیس پلیس امنیت اخلاقی کشور بود.

با این حال ساعاتی پس از انتشار این سخنان سایت رویداد۲۴ در گفت‌وگویی با سرهنگ ساداتی معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران تفسیر تازه‌ای از سخنان آقای مفخمی ارائه کرد و گفت: « منظور سردار، سارقان و اراذل بوده است.»

این سخنان واکنش‌های گسترده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت.

حسن مفخمی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «هنجارشکنان و افرادی که در داخل خودرو اقدام به کشف حجاب می‌کنند، تحت پیگیری قرار خواهند گرفت و با همکاری مردم و ناظرین با این افراد برخورد می‌شود.»

وی افزود: «مالکان ۱۷۰ دستگاه خودرو تاکنون تذکر دریافت کردند و در اولین مرحله تذکر از طریق سامانه پیامکی انجام می‌شود و مطابق با قانون در صورت تکرار توقیف به صورت سیستمی و برای بار سوم توقیف به صورت فیزیکی انجام می‌شود.»اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو