کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

قتل آتشین مزاحم زن جوان در شمال ایران


کد خبر : ۱۰۸۲۴۷دوشنبه، ۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۹:۵۲۴۰۱۷ بازدید

مرد جوان پس از قتل مزاحم همسرش و آتش زدن جسدش به تهران فرار کرد.
قتل آتشین مزاحم زن جوان در شمال ایرانقتل آتشین مزاحم زن جوان در شمال ایران

 مرد جوان پس از قتل مزاحم همسرش و آتش زدن جسدش به تهران فرار کرد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور‌گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اوایل خرداد سال‌ جاری با اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان زبده اداره 10 پلیس آگاهی حضور یک متهم فراری در تهران محرز و بدین ترتیب اقدامات اولیه آغاز شد.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد مرد 28 ساله‌ای به دلایل شخصی مرد جوانی را در یکی از استان‌های شمال کشور با ضربات چوب به قتل رسانده و جسد مرد جوان را به آتش کشیده است. رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه متهم پس از ارتکاب جنایت با خودروهای عبوری آزادراه به تهران فرار کرده بود، عنوان کرد:کارآگاهان در نخستین ‌گام با بهره‌‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی، متهم را در شرق تهران شناسایی کردند و پی بردند وی قصد دارد به یکی از استان‌های غربی کشور برود تا به صورت غیرقانونی ایران را ترک کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه متهم در شرق تهران شدند و وی را در یک عملیات منسجم بازداشت کردند. وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم خود مبنی بر قتل مرد جوان و آتش زدن جسد وی به دلیل مزاحمت متوالی مقتول برای همسرش اعتراف کرد.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها