کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

فیلم جنجال برانگیز سیلی زدن یک سرباز وظیفه به راننده متخلف


کد خبر : ۱۰۸۲۱۱یکشنبه، ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۹:۴۰۴۹۷۲ بازدید

ساعاتی قبل ویدیویی از سیلی یک سرباز پلیس به صورت راننده یک دستگاه خودروی سواری در یکی از رسانه‌های داخلی کشور منتشر شد. ویدیویی که در آن ...
فیلم جنجال برانگیز سیلی زدن یک سرباز وظیفه به راننده متخلففیلم جنجال برانگیز سیلی زدن یک سرباز وظیفه به راننده متخلف

ساعاتی قبل ویدیویی از سیلی یک سرباز پلیس به صورت راننده یک دستگاه خودروی سواری در یکی از رسانه‌های داخلی کشور منتشر شد. ویدیویی که در آن سیلی زدن سرباز پلیس به راننده خودرو کاملا واضح است و محل وقوع آن نیز خیابان ستارخان تهران اعلام شده است.

ایسنا می‌نویسد: درپی انتشار این ویدیو، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ توجه به دو رویکرد ” اجرای قانون” و “رعایت حقوق شهروندی” را در دستور کار اجرایی تمامی پلیس های خود قرار داده و همواره بر رعایت حقوق شهروندی تاکید دارد. برخوردهای غیرقانونی و خارج از چارچوب تعریفی و ابلاغ شده به هیچ عنوان مورد تایید سلسله مراتب فرماندهی کل انتظامی کشور و همچنین تهران بزرگ قرار نداشته و ندارد.

در مورد اخیر پیش آمده در خیابان ستارخان تهران ، بلافاصله موضوع به صورت دقیق از سوی مبادی نظارتی بررسی شده و پرسنل وظیفه متخلف شناسایی و پرونده قضایی مربوطه در خصوص ایشان تشکیل و به مرجع قضائی ذیصلاح ارسال شده است. یقینا پلیس خود را موظف به اجرای دقیق قانون دانسته و از هیچگونه رفتار و اقدام غیرقانونی احتمالی پرسنل حمایت نکرده و خود را مکلف به رعایت دقیق قانون در جامعه می‌داند.»

 اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو