کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

اعلام نحوه معافیت و کسر خدمت سربازان متاهل به ازای هر فرزند


کد خبر : ۱۰۸۰۷۶چهارشنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹:۴۸۳۱۴۹ بازدید

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از نحوه معافیت مشمولان غایب و غیر غایب دارای سه و چهار فرزند از خدمت وظیفه ...
اعلام نحوه معافیت و کسر خدمت سربازان متاهل به ازای هر فرزنداعلام نحوه معافیت و کسر خدمت سربازان متاهل به ازای هر فرزند

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از نحوه معافیت مشمولان غایب و غیر غایب دارای سه و چهار فرزند از خدمت وظیفه عمومی خبر داد.

مهرداد پناهپوریان، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص معافیت مشمولان غایب و غیرغایب دارای سه و چهار فرزند از خدمت وظیفه عمومی اظهار داشت: برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح ازتاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ تا پایان سال  ۱۴۰۴ تمامی مشمولان غایب و غیرغایب و کارکنان وظیفه در حال خدمت که دارای ۴ فرزند و بالاتر هستند از خدمت نظام وظیفه معاف می‌شوند.

وی افزود: همچنین مشمولان غایب و غیرغایب و کارکنان وظیفه در حال خدمت که دارای ۳فرزند بوده و سن آنان حداقل۴۰سال تمام است نیز پس از طی دوره آموزش مقدماتی و تکمیلی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف می‌شوند. کسانی که شرایط مذکور را دارا هستند می‌توانند  از اول خرداد ماه سال جاری با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ در سراسر استان درخواست معافیت خود را ثبت نمایند تا مراحل رسیدگی و صدور کارت معافیت برای آنان انجام شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص کسر خدمت سربازان متاهل به ازای هر فرزند گفت: بر اساس مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح در راستای مشوق‌های لازم به منظور افزایش جمعیت به کارکنان وظیفه متاهل حین خدمت نیز علاوه بر ۲ ماه کسر خدمت تاهل، برای فرزند اول سه ماه، برای فرزند دوم چهار ماه و برای فرزند سوم پنج ماه کسر خدمت اعطاء می‌شود.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو