کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

اعزام اولین کاروان حجاج از سوم خرداد ماه


کد خبر : ۱۰۷۹۱۱شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۶:۱۱۲۲۶۱ بازدید

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی گفت: بامداد چهارشنبه سوم خرداد اولین کاروان...
اعزام اولین کاروان حجاج از سوم خرداد ماهاعزام اولین کاروان حجاج از سوم خرداد ماه

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی گفت: بامداد چهارشنبه سوم خرداد اولین کاروان زائران به حج اعزام می‌شود.

به گزارش ایسنا، سعید چلندری با بیان اینکه ترمینال سلام به پروازهای زیارتی اختصاص پیدا کرده است، گفت: هماهنگی‌های لازم با تمام ارگان‌ها انجام شده برای اینکه عملیات حج را به‌خوبی انجام دهیم. دو پیش‌پرواز داریم که در ۳۱ اردیبهشت و ۲ خرداد انجام می‌شود و بامداد چهارشنبه اولین کاروان زائران به حج اعزام می‌شود.

وی با بیان اینکه شرایط خوبی در ترمینال سلام انجام شده که بتوانیم خدمت‌رسانی انجام دهیم، افزود: زائران از ۱۰ استان از فرودگاه امام خمینی به حج‌ اعزام می‌شوند؛ ازجمله زائران استان‌های تهران، کرمانشاه، قم، مرکزی سمنان، البرز و زنجان.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی خاطرنشان کرد: ما تاخیرات پرواز را در پروازهای حج سال گذشته و پروازهای نوروزی به حداقل رساندیم و امیدواریم که عملیات حج امسال هم با کمترین تاخیر انجام شود.

همچنین حمیدرضا سیدی -مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران- در این نشست اظهار کرد: فرودگاه‌های کشور برای انجام پروازهای حج امسال وارسی پروازی شده‌اند. همچنین ۱۲۰ سامانه کمک ناوبری همگی چک شده و مشکلی ندارند. از زائران خانه خدا می‌خواهیم چهار ساعت قبل از پرواز به فرودگاه بیایند. 

وی افزود: طی یک‌ماه اخیر با برگزاری جلسه با مدیران فرودگاه‌ها در تهران، همه دستگاه‌های درگیر در عملیات حج برنامه‌ها و تجربیات سال گذشته را بررسی شد تا مشکلی برای انجام پروازها ایجاد نشود بنابراین در خلال عملیات حج، خللی در سایر پروازها ایجاد نمی‌شود.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو