کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

مبلغ جوانی جمعیت از قبوض آب حذف می شود؟


کد خبر : ۱۰۷۸۵۱پنجشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱:۳۶۵۸۶۲ بازدید

در قانون آمده که یکی از مسیرهای تامین بودجه جمعیت، مالیات، فروش نفت یا جرائم است؛ مثلا...
مبلغ جوانی جمعیت از قبوض آب حذف می شود؟مبلغ جوانی جمعیت از قبوض آب حذف می شود؟

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی درخصوص درج مبلغی با عنوان جوانی جمعیت در قبض‌های آب گفت: این هزینه حتما از روی قبض‌ها برداشته می‌شود و باید این اتفاق بیفتد؛ ما پیگیر هستیم که از دوره بعدی قبض‌ها، این مبلغ حذف شود.

به گزارش ایسنا ، فاطمه رحمانی در رابطه با موضوع درج مبلغی با عنوان جوانی جمعیت در قبض‌های آب که اعتراضات مردم را در پی داشته است، اظهار کرد: انتقادات مردم کاملا بجاست. این موضوع کج سلیقگی بوده که اتفاق افتاده است. در قانون آمده که یکی از مسیرهای تامین بودجه جمعیت، مالیات، فروش نفت یا جرائم  است؛ مثلا اگر سیگاری به صورت قاچاق وارد می‌شود جریمه به آن تعلق می‌گیرد.

وی ادامه داد: مردم حق دارند؛ البته به این معنا نیست که کسی که پر مصرف است نباید جریمه شود، او حتما باید جریمه شود، اما پیامی که در این اتفاق داده شده ضد جمعیتی است و مرم را نسبت به این موضوع حساس کرده و باعث می‌شود آنها گارد بگیرند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این هزینه حتما از روی قبض‌ها برداشته می‌شود و باید این اتفاق بیفتد؛ ما پیگیر هستیم که از دوره بعدی قبض‌ها، این مبلغ حذف شود.

رحمانی در پاسخ به سوالی درمورد گران بودن درمان ناباروری و افزایش پوشش بیمه‌ای عنوان کرد: درمان ناباروری گران است که البته بستگی به سطح ناباروری هم دارد. در یکی از بندهای قانون جوانی جمعیت آمده که حتما باید درمان ناباروری به گونه‌ای باشد که مردم به این فرآیند رغبت داشته باشند.

وی ادامه داد: الان ۹۰ درصد خدمات بستری و ۷۰ درصد خدمات سرپایی تحت پوشش بیمه است، اما دنبال این هستیم که آن را به ۱۰۰ درصد برسانیم.اخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب