کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

فقر را «جدی» بگیرید


کد خبر : ۱۰۷۷۵۸دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲:۵۰۸۰۶۶ بازدید

امروز فقر بیش از هر چیز دیگری شیره این جامعه را می‌کشد و آن را به مرز عصیان می‌رساند. فقر را جدی بگیرید، جدی‌تر از هر چیز ...
فقر را «جدی» بگیریدفقر را «جدی» بگیرید

هم‌میهن: امروز فقر بیش از هر چیز دیگری شیره این جامعه را می‌کشد و آن را به مرز عصیان می‌رساند. فقر را جدی بگیرید، جدی‌تر از هر چیز دیگر.

یک جامعه قدرتمند در کنار نیروی نظامی و ابزار جنگی قوی، نیازمند اقتصاد، فرهنگ و نهادهای اجتماعی قدرتمند است. نیازمند بنیان‌های قوی فناوری و علمی و دانشگاهی و آموزش عمومی است. نیازمند رسانه‌های قدرتمند است نه آنکه دغدغه‌های آن وجود چند رسانه خارجی باشد. نیازمند مدیریت قدرتمند است که بهترین مدیران را مصدر امور قرار دهد.

نیازمند دستگاه قضایی مستقل و کارآمد است که احکام دادگاه‌هایش فصل‌الخطاب باشند و مردم از وجود عدالت بر اثر احکام آنها احساس عدالت و رضایت کنند. نیازمند مجلسی است که نماینده همه مردم باشد.

چشم‌های ظاهربین متوجه متغیرها و عوامل نرم‌افزاری نمی‌شوند، فقط کشتی‌های جنگی، هواپیما، موشک و تانک‌های حکومت‌ها را می‌شمارند، درحالی‌که رکن اصلی قدرت یک حکومت تعلق خاطر مردم و شهروندان آن جامعه به میهن، مردم و حکومت خود است و این حاصل نمی‌شود جز از طریق رفع تبعیض، فساد، فقر و نیز لمس‌کردن آزادی و باز بودن راه برای پیشرفت.

امروز فقر بیش از هر چیز دیگری شیره این جامعه را می‌کشد و آن را به مرز عصیان می‌رساند. فقر را جدی بگیرید، جدی‌تر از هر چیز دیگر.اخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

مالتینا

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
مالتینا