کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

اعزام 1000 بازرس به جایگاه‌های سوخت


کد خبر : ۱۰۷۶۷۵جمعه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴:۴۷۲۴۲۷۷ بازدید

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از اعزام بیش از 1000 بازرس به جایگاه‌های سوخت سراسر کشور خبر داد و اعلام کرد: به‌تعداد هر سکو یک ...
اعزام 1000 بازرس به جایگاه‌های سوختاعزام 1000 بازرس به جایگاه‌های سوخت

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از اعزام بیش از 1000 بازرس به جایگاه‌های سوخت سراسر کشور خبر داد و اعلام کرد: به‌تعداد هر سکو یک یا دو کارت سوخت اضطراری و یک قطعه به سکوی موتورسیکلت در جایگاه‌ها موجود است.

پیرو انتشار گزارشی با عنوان "جایگاه‌هایی که کارت سوخت آزاد ندارند/ آیا پای تخلف در میان است؟" شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی توضیحاتی به خبرگزاری تسنیم ارسال کرد که این توضیحات بدین شرح است:

 با آغاز طرح ساماندهی کارت‌های اضطراری موجود در جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح کشور و به تبع‌آن در استان تهران، به‌تعداد هر سکو یک یا دو کارت سوخت اضطراری و یک قطعه به سکوی موتورسیکلت در جایگاه‌ها جهت ارائه خدمات به شهروندانی که کارت سوخت شخصی خود را دریافت ننموده‌اند و یا به دلایلی همراه ندارند موجود می‌باشد.

همچنین مالکان محترم وسایل نقلیه می‌توانند جهت دریافت کارت سوخت شخصی از طریق دفاتر پلیس +10 اقدام یا جهت رمزگشایی کارت‌های سوخت شخصی به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایران مراجعه فرمایند.

شایان ذکر است شهروندان محترم در کل کشور می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در جایگاه‌های سوخت، با سامانه پاسخگویی 09627 تماس حاصل نمایند.

درپایان ضمن تشکر و قدردانی از رویکرد مثبت و موثر آن خبرگزاری در پیگیری مطالبات مردمی و احقاق حقوق هموطنان عزیز به‌استحضار می‌رساند همزمان با اجرای طرح ساماندهی کارت‌های اضطراری در جایگاه‌های سراسر کشور، طرح نظارت و بازرسی میدانی بر بیش از 4200 جایگاه عرضه سوخت سراسر کشور در مناطق 37گانه این شرکت نیز به طور مستمر در حال انجام می‌باشد.

مزید استحضار بیش از 1000 نفر کارشناس این شرکت در این زمینه فعال می‌باشند. لذا ضمن تشکر و قدردانی از همکاری بسیار خوب جایگاه‌داران سراسر کشور در این زمینه به‌استحضار می‌رساند با توجه به تعراض منافع مشهود این طرح با اندک سودجویان، امکان بروز تخلف و عدم همکاری در برخی جایگاه‌ها اجتناب‌ناپذر است و لذا بایسته است موضوع از طریق سندیکاها و انجمن‌های صنفی نیز پیگیری شود."اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو