کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

جنجال پرونده تخلف مالی در شهرداری گرگان


کد خبر : ۱۰۶۸۹۵چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۰:۲۹۱۸۶۱ بازدید

مرکز استان گلستان از دستگیری یکی دیگر از کارمندان شهرداری گرگان خبر داد و گفت: این فرد در رابطه با پرونده دومین عضو بازداشتی شورای اسلامی ...
جنجال پرونده تخلف مالی در شهرداری گرگانجنجال پرونده تخلف مالی در شهرداری گرگان

مرکز استان گلستان از دستگیری یکی دیگر از کارمندان شهرداری گرگان خبر داد و گفت: این فرد در رابطه با پرونده دومین عضو بازداشتی شورای اسلامی این شهر بازداشت شد. محمود اسپانلو از دستگیر شدن یکی دیگر از کارمندان شهرداری گرگان خبر داد و اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون ۱۰ نفر از کارکنان و اعضای شورای اسلامی شهر در رابطه با پرونده‌های تخلف در شهرداری گرگان دستگیر شده‌اند.

او با تأکید بر اینکه شهردار سابق، دو عضو شورای شهر و چند تن از کارمندان شهرداری گرگان در میان بازداشت شدگان هستند، ادامه داد: پرونده آنها در مرحله پایانی تحقیقات است و به زودی کیفرخواست صادر خواهد شد.

دادستان مرکز استان گلستان در خصوص کارمند دستگیر شده جدید این شهرداری توضیح داد: این متهم در رابطه با پرونده دومین عضو بازداشتی شورای اسلامی این شهر بازداشت شده و پس از احضار به دادسرا و ارائه توضیحات به بازپرس پرونده و تفهیم اتهام، بازداشت و فعلاً روانه زندان شده است.

او با بیان اینکه فرد مذکور در ادامه تحقیقات پرونده مربوط به دومین عضو شورای اسلامی شهر احضار شد، خاطرنشان کرد: علاوه بر این فرد، روز گذشته “یکشنیه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲” یک نفر کارچاق کن هم در رابطه با پرونده‌های شهرداری گرگان دستگیر شده است.

اسپانلو با اشاره به اینکه این فرد با یکی از مدیران شهری گرگان که اسفند پارسال بازداشت شده است در ارتباط بوده، تصریح کرد: در برخورد با فساد هیچ گونه مصلحت‌اندیشی نداریم و حتی در مبالغ پایین هم ورود می‌کنیم./ ایسنااخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب