کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جولان مسلحانه 2 مرد در نقش مأمور اطلاعاتی


کد خبر : ۱۰۶۸۹۱چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۹:۱۸۲۱۷۲ بازدید

2 مرد در نقش مأمور اطلاعاتی و با تجهیزات مسلحانه در تهران جولان می‌دادند که بازداشت شدند.
جولان مسلحانه 2 مرد در نقش مأمور اطلاعاتیجولان مسلحانه 2 مرد در نقش مأمور اطلاعاتی

2 مرد در نقش مأمور اطلاعاتی و با تجهیزات مسلحانه در تهران جولان می‌دادند که بازداشت شدند.

با وقوع سرقت‌های سریالی خودرو و موتور در نقاط مختلف تهران با شگرد جعل عنوان مأمور سازمان‌های اطلاعاتی، تیمی زبده از اداره پنجم پلیس آگاهی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

تحقیقات میدانی کارآگاهان نشان می‌داد، 2 مرد جوان در نقاط مختلف تهران جلوی خودرو و موتورسیکلت‌های عبوری را که پلاک آنها مخدوش بوده گرفته و سپس با معرفی کردن خود به عنوان مأمور سازمان‌های اطلاعاتی اقدام به سرقت وسیله نقلیه کرد‌ه‌ و حتی آنها را کتک می‌زدند.

بنا برحساسیت موضوع، کارآگاهان راهی صحنه‌های وقوع جرم شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم هویت 2 متهم را شناسایی کردند.

کارآگاهان در مرحله بعد با روش‌های علمی و اقدامات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه این 2 مرد جوان را در غرب تهران شناسایی کردند و پی بردند آنها از افراد زیادی سرقت کرده‌اند.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه متهمان شدند و آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر و به اداره پنجم پلیس آگاهی منتقل کردند.

این 2 مرد مخوف در بازجویی‌ها به جرم خود مبنی بر سرقت وسیله نقلیه، جعل عنوان مأمور سازمان‌های اطلاعاتی، آدم‌ربایی مالباختگان و ضرب و جرح آنها در نقاط مختلف تهران اعتراف کردند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان جزئیات این پرونده گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو