کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

بازسازی صحنه حمله وحشتناک به قهو‌ه‌خانه معروف تهران


کد خبر : ۱۰۶۸۳۹سه شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵:۱۹۱۵۶۰۱ بازدید

بعد از گذشت 7 ماه از تخریب یک قهو‌ه‌خانه در خیابان خوش توسط اراذل و اوباش، بازسازی صحنه جرم با حضور اشرار حاضر در آن روز انجام شد.
بازسازی صحنه حمله وحشتناک به قهو‌ه‌خانه معروف تهرانبازسازی صحنه حمله وحشتناک به قهو‌ه‌خانه معروف تهران

بعد از گذشت 7 ماه از تخریب یک قهو‌ه‌خانه در خیابان خوش توسط اراذل و اوباش، بازسازی صحنه جرم با حضور اشرار حاضر در آن روز انجام شد.

مهرماه سال گذشته، 4 اوباش سطح 2 کشور به بهانه زهرچشم گرفتن از مرد دیگری، به قهو‌ه‌خانه‌ای در خیابان خوش و هاشمی تهران حمله و بعد از تخریب تلویزیون، یخچال، قلیان و سایر اموال این مغازه، اقدام به سرقت تعدادی از وسایل آن نیز کردند. صاحب قهوه‌خانه که مرد جوانی است تا مدت‌ها برای شکایت اقدام نمی‌کند و حتی خودش دوباره مغازه را بازسازی و راه می‌اندازد.

تا اینکه بالاخره تصمیم به شکایت گرفته و به محض باز شدن پرونده و ارجاع آن به سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران، طی 48 ساعت 3 نفر از این اراذل و اوباش دستگیر می‌شوند. صبح روز گذشته بعد از دستور مقام قضایی، بازسازی صحنه جرم در قهوه‌خانه انجام و 3 متهم دستگیر شده در این پرونده، به جرایم ارتکابی خود از جمله تخریب قهوه‌خانه و سرقت از آن اعتراف کردند. گفتنی است که هنگام دستگیری این اراذل و اوباش یک کلت کمری، چند شمشیر و قمه، بیش از 30 گرم کوکائین، مشروبات الکی و... کشف و ضبط شده است.

 اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب