کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

شرکت مالی و حسابداری ترازان حساب


کد خبر : ۱۰۶۸۳۶سه شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۷:۱۲۸۲۷ بازدید

موسسه حسابداری و مالیاتی ترازان حساب به همراه تیم مجرب و فنی ، مدیریت با تجربه و تحصیلات عالی کارشناسی حسابداری، دکترا حسابداری MBA ، DBA تمامی مسائل و ...

اطلاع رسانی تبلیغاتی

موسسه حسابداری و مالیاتی ترازان حساب به همراه تیم مجرب و فنی ، مدیریت با تجربه و تحصیلات عالی کارشناسی حسابداری، دکترا حسابداری MBA  ، DBA  تمامی مسائل و خدمات مالیاتی ، حسابداری وشرکتی شما را بر عهده می گیرد.

موسسه حسابداری ترازان حساب با بیش از 15 سال تجربه و فعالیت حرفه ای در زمینه خدمات مشاورمالیاتی ، اظهارنامه مالیاتی وخدمات حسابداری ، مالیاتی انواع شرکت ها ، همراه با مدیران متعهد آماده همکاری با تمامی شرکت ها وبنگاه های اقتصادی می باشد.

         همین حالا در صرف هزینه های اداری خود برنامه ریزی کنید.

بهترین شرکت حسابداری و حسابرسی

ترازان حساب شرکت حسابرسی در کرج می باشد که، مطابق با آخرین بخش نامه های اداره مالیات و جدیدترین نرم افزار های حسابداری و مشاوره تلفنی رایگان ارئه می شود.

برنامه ریزی مالی شرکت ها ، یک فرایند متشکل از ایجاد روابط ، کشف اهداف مالی و تنظیم برنامه برای رسیدن به اهداف شرکت ها می باشد. مجموعه ترازان حساب با ایجاد استراتژی های مالی منحصر به فرد به شما در رسیدن به رویاهایتان کمک می کند.

قوانین پیچیده مالیاتی ، بخشنامه ها و دستورالعملهای متفاوت مانعی برای کسب و کار نخواهند بود. چرا که موسسه ما تمامی حقوق مالیاتی که به طور قانونی متعلق به شخص  یا شرکت باشد ، تنظیم ومطالبه خواهیم کرد.

برون سپاری امور مالی و حسابداری سازمانها باعث می شود تا شرکت ها بتوانند از این طریق منابع مورد نیازشان را بدون نیاز به پرداخت حقوق و مزایا در مقیاس بالا تامین کنند. علاوه بر این شما از استخدام ، آموزش و حفظ کارمندان حسابداری معاف می شوید .

خدمات مالی و حسابداری شرکت ترازان حساب

 1. اظهارنامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی فرمی است که سازمان امور مالیاتی کشور تهیه کرده است تا مودیان مالیاتی، هر ساله اطلاعات دارایی و درآمد خود را، از طریق این فرم ، به اداره مالیات کشور ارسال کنند.

اظهارنامه مالیاتی بایستی در هر سال از طریق اشخاص حقیقی یا شرکت‌ها (حقوقی) تنظیم شده باشد و به سازمان امور مالی تحویل گردد .این اظهارنامه از اهمیت بالایی برخوردار است .

مهلت ارسال اظهارنامه مالیاتی چه زمانی است ؟

تاریخ ارسال اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی، حداکثر تا ۴ ماه بعد از پایان سال مالیاتی است. اگر سال مالیاتی اشخاص طبق اساسنامه با سال مالیاتی رسمی متفاوت باشد، ملاک قانون ،بر اساس سال مالیاتی اساس نامه است.

ما برای ارائه اظهارنامه مالیاتی شرکت ها ،از صفر تا صد مسائل را با تجربه کامل در کنار شما خواهیم بود و با توجه به نوع کسب و کار اشخاص تلاش میکنیم کوچکترین حقی از آن ها ضایع نشود و مطابق با صنف مورد نظر منصفانه ترین اظهارنامه مالیاتی برای شما تنظیم شود.

 1. گزارشات فصلی

گزارش فصلی خرید و فروش با عنوان‌های دیگری مانند معاملات فصلی خرید و فروش، گزارشات فصلی موضوع ماده ۱۶۹، صورت معاملات فصلی، گزارشات فصلی و… ذکر می‌شود. با موظف کردن افراد حقیقی و حقوقی از جانب سازمان امور مالیاتی برای ارائه و تنظیم گزارش خرید و فروش فصلی، تمام مودیان وظایف و تکالیف خود را به درستی انجام می‌دهند.

 

قانون صورت معاملات فصلی در تیر ماه سال 1394 به تصویب رسید و از ابتدای سال 1395 وارد فاز اجرایی شد. هدف اصلی این قانون به گفته سازمان امور مالیاتی افزایش شفافیت اقتصادی و بالا بردن نظم و انضباط مالی است.

مهلت ارسال معاملات فصلی چه زمانی است؟

دوره ارسال اطلاعات معاملات فصلی برای خرید و فروش و پرداخت قراردادها سه ماهه می باشد و بایستی تا یک ماه و نیم پس از اتمام هر فصل نسبت به ارسال معاملات فصلی اقدام نمایند. (طبق ماده 10 آیین نامه 46378).

مجموعه ما یکی از برترین موسسه های حسابداری است که سالها در حوزه تنظیم گزارشات فصلی شرکت ها مشغول بکار می باشد .ترازان حساب ارائه دهنده بهترین گزارشات فصلی با کادری متخصص وسابقه ی طولانی مدت می باشد.

 1. خدمات مالی

خدمات مالی در خدماتی است که یک شرکت حسابداری می تواند، در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی مشمول قانون کار،  قانون مالیات مستقیم، قانون مقررات و صادارت و واردات ، قانون تجارت، تامین اجتماعی و... قرار دهد و تمامی اشخاص را نسبت به تکالیفی که قانون برایشان معین کرده، پاسخگو کند.

شرکت ترازان حساب تمامی خدمات مالی ، اعم از پرداخت حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات پرسنل شرکت ها و موسسات گرفته  تا ارائه مالیات گزارش معاملات فصلی و ارزش افزوده و تنظیم صورت مالی و نوشتن دفاتر قانون بر اساس آیین نامه ها و بخشنامه های اجرایی را بطور کامل و دقیق برعهده می گیرد.

 1. خدمات حسابداری

خدمات حسابداری شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و روش‌هایی است که برای مدیریت و ثبت دقیق تراکنش‌های مالی یک سازمان انجام می‌شود. این خدمات شامل تهیه و تنظیم صورت‌های مالی، مدیریت دفاتر حسابداری، مدیریت مالیاتی، تهیه و تنظیم بودجه و برنامه‌های مالی، تحلیل و بررسی صورت‌های مالی و مدیریت ریسک‌های مالی می‌شود.

 

در خدمات حسابداری، حسابداران متخصص ما با استفاده از نرم‌افزارهای مالی و حسابداری، تراکنش‌های مالی شرکت را ثبت و دفاتر حسابداری را مدیریت می‌کنند. این شامل ثبت تراکنش‌های مربوط به درآمدها، هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها، بدهی‌ها و دریافتی‌ها، پرداخت حقوق و دستمزد، مدیریت مالیاتی و موارد دیگر می‌شود.

 1. نوشتن دفاتر قانونی

دفاتر قانونی یکی از اصلی‌ترین اجزای حسابداری یک شرکت یا سازمان است که به منظور ثبت تراکنش‌های مالی و مالیاتی و همچنین دارایی‌ها و بدهی‌های شرکت تهیه می‌شود. این دفاتر به صورت دقیق و مرتب باید تهیه شود تا به مالکان و مدیران شرکت، مراجعین و مراکز دولتی امکان دسترسی آسان به اطلاعات مربوط به وضعیت مالی شرکت را فراهم کند.

برای نوشتن دفاتر قانونی، ابتدا باید اطلاعات مربوط به تراکنش‌های مالی شرکت جمع آوری شود. این اطلاعات شامل درآمدها، هزینه‌ها، دریافتی‌ها، بدهی‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها، پرداخت حقوق و دستمزد و سایر تراکنش‌های مالی شرکت است. سپس این اطلاعات به ترتیب زمانی مربوط به هر ماه در دفتر روزنامه ثبت می‌شود.

شرکت حسابرسی ترازان حساب  تمامی دفاتر قانونی را با دقت و بصورت مرتب و منظم و به‌روزرسانی می باشد. حسابداران و کارشناسان حسابداری ما دارای تجربه کافی در زمینه نوشتن دفاتر قانونی می باشد.

 1. قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان

قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان یکی از قوانین مهم در حوزه مالیاتی در ایران است که در سال ۱۳۹۶ توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شد. این قانون به منظور جلوگیری از فرار مالیاتی، افزایش درآمد دولت از طریق افزایش درآمدهای مالیاتی و تسهیل برای کسب و کارهای کوچک و متوسط اجرا شده است.

 

طبق این قانون، هر فروشگاهی که در سال ۱۳۹۸ و بعد از آن افتتاح شده است، باید پایانه فروشگاهی (POS) داشته باشد و تمامی تراکنش‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق این پایانه ثبت کند. همچنین، تمامی کسب و کارها مشمول این قانون هستند و باید تمامی تراکنش‌های خود را از طریق سامانه مودیان ثبت کنند. سامانه مودیان، سامانه‌ای است که تمامی تراکنش‌های مالی کسب و کارها را ثبت می‌کند و اطلاعات آنها را به مراکز دولتی مربوطه ارسال می‌کند.

شرکت خدمات حسابداری و مالیاتی ترازان حساب در راستای تحقق بخشیدن به قوانین اداره مالیاتی کشور و کمک به مودیان شرکت ها و فروشگاه ها، به طور صریح و دقیق ، تمامی خدمات مالیاتی را با کمک کارشناسان مالی بر عهده می گیرد.

 خدمات دیگر شرکت حسابداری ترازان حساب

علاوه بر موارد ذکر شده ،مجموعه ما ارائه کننده تمامی مسائل مالی ،حسابداری و حسابرسی می باشد:

 • ثبت شرکت و صورتجلسات
 • ارزش افزوده
 • بیمه تامین اجتماعی
 • اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی
 • اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی
 • سامانه مودیان مالیاتی
 • آموزش حسابداری
 • مشاوره مالی و مالیاتی

سخن آخر

هدف اصلی ترازان حساب رشد و پیسرفت مشتریان در راستای همکاری بلند مدت با شرکت ها و سازمان ها می باشد و بر اساس این چارچوب خدمات ما پاسخگوی تمامی نیازهای شرکت ها و موسسات، در تمامی شرایط از جمله نحوه مواجهه با بحران ها وبرنامه ریزی در شرایط رقابتی می باشد.

آدرس موسسه ترازان حساب

کرج | طالقانی جنوبی | خیابان سرو | پلاک 136 | واحد 5

شماره تماس

 02632237044

 09120457605

09128697739

 اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو