کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

قیمت خرید تضمینی گندم باید به 25 هزار تومان برسد!


کد خبر : ۱۰۶۸۲۶دوشنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۷:۲۶۲۷۷۶۲ بازدید

قیمت خرید تعیین شده در شهریور ماه باید با توجه به نرخ ارز و قیمت جهانی گندم باشد. از شورای...
قیمت خرید تضمینی گندم باید به 25 هزار تومان برسد!قیمت خرید تضمینی گندم باید به 25 هزار تومان برسد!

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از شورای قیمت گذاری انتظار داریم نرخ خرید تضمینی گندم براساس واقعیات فعلی اصلاح شود؛ در غیر این صورت شاهد واردات گندم خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، محمد کعب عمیر در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به ضرورت توجه به امنیت غذایی کشور، بیان کرد: اولویت مجلس باید نظارت بر قیمت خرید تضمینی گندم باشد که برای آن باید هزینه های تولید و حاشیه های سود اقتصادی و همچنین مدیریت  فاصله قیمت خرید گندم در داخل و خارج به منظور جلوگیری از قاچاق گندم دیده شود.

وی در ادامه اظهار کرد: قیمت خرید تعیین شده در شهریور ماه باید با توجه به نرخ ارز و قیمت جهانی گندم باشد. از شورای قیمت گذاری انتظار داریم نرخ خرید تضمینی گندم براساس واقعیات فعلی اصلاح شود؛ در غیر این صورت شاهد واردات گندم خواهیم بود. لذا باید طبق شعار سال و حمایت از تولیدکنندگان  قیمت خرید تضمینی گندم به 25 هزار تومان برسد.

نماینده مردم شوش در ادامه تصریح کرد: مجلس با همکاری دولت در اقدامی انقلابی طرح رتبه بندی فرهنگیان را تصویب کرد تا معیشت آنها حل شود. اما عده ای از این قضیه محروم مانده اند؛ لذا باید دایره شمولیت این موضوع که با قید معلم در بخشی از این قانون محدود شده است، افزایش یافته و با حذف قید معلم، این موضوع با سایر فرهنگیان در دسته های اداری، مالی، خدماتی نیز تسری یابد.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو