کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

توضیحات سردار رادان درمورد طرح مقابله با بی‌حجابی


کد خبر : ۱۰۶۷۳۳شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۸:۲۴۲۴۱۱ بازدید

فرمانده فراجا درباره اجرای طرح مقابله با بی‌حجابی، گفت: در این باره به تفصیل توضیح داده شده و بر همین اساس از فردا این برنامه ...
توضیحات سردار رادان درمورد طرح مقابله با بی‌حجابیتوضیحات سردار رادان درمورد طرح مقابله با بی‌حجابی

ایلنا نوشت: فرمانده فراجا درباره اجرای طرح مقابله با بی‌حجابی، گفت: در این باره به تفصیل توضیح داده شده و بر همین اساس از فردا این برنامه اجرا خواهد شد. مطمئن باشید دوربین‌هایی که قرار است در طرح عفاف و حجاب استفاده شود هیچ خطایی نخواهد داشت.

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور با حضور در راهپیمایی روز قدس درباره اهمیت مشارکت مسئولان ایرانی در این مراسم گفت: مردم ایران و جهان روز قدس را تکلیف دینی خود می‌دانند این تکلیف بر این اساس است که ظلمی روا شده و جمعیتی مورد مظلومیت قرار گرفته‌اند. هر مسلمانی وظیفه دارد که از مظلوم حمایت کند و بر ظالم بتازد.

وی درباره اجرای طرح مقابله با بی‌حجابی که از فردا آغاز می‌شود، گفت: در این باره به تفصیل توضیح داده شده و بر همین اساس از فردا این برنامه اجرا خواهد شد.

رادان در پاسخ به این سوال که درصد خطای دوربین‌هایی که قرار است در طرح عفاف و حجاب استفاده شود تا چه اندازه است، گفت: مطمئن باشید که هیچ خطایی نخواهد داشت.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو