کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

مسافر عصبانی راننده را کشت


کد خبر : ۱۰۴۵۵۷یکشنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۹:۵۶۳۷۴۲ بازدید

مسافر خشمگین وقتی اعتراض راننده تاکسی را دید با ضربات چاقو وی را به قتل رساند.
مسافر عصبانی راننده را کشتمسافر عصبانی راننده را کشت

 مسافر خشمگین وقتی اعتراض راننده تاکسی را دید با ضربات چاقو وی را به قتل رساند.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، بامداد جمعه گذشته مرد میانسالی با پلیس 110 و اورژانس تماس گرفت و درخواست کمک کرد، وقتی مأموران پلیس به محل رسیدند با راننده تاکسی رو به رو شدند که با ضربات چاقو مجروح شده بود.

وی در حالی که حال خوبی نداشت به مأموران گفت: مسافربر هستم و ساعاتی قبل از میدان آزادی مسافر دربستی سوار کردم. در جاده مخصوض کرج بودیم که مسافرم مدعی شد پول ندارد و از من خواست در نزدیکی دستگاه عابربانکی توقف کنم. به درخواست او مقابل خودپرداز بانکی توقف کردم و او برای دریافت پول از ماشین پیاده شد،اما زمان زیادی طول کشید تا برگردد و من هم به حالت اعتراض از ماشین پیاده شدم.

او ادامه داد: در همین حین که به رفتارهای او معترض بودم، ناگهان مسافر جوان با چاقو به جانم افتاد و چندین ضربه زد و متواری شد. از ضرباتی که به من وارد شده بشدت مجروح شده‌ام و کمک می‌خواهم.

به‌دنبال این تماس، با توجه به اطلاعات مکانی که راننده تاکسی داد، بلافاصله مأموران راهی محل که در نزدیکی تهرانسر بود، شدند. مرد میانسال برای درمان به بیمارستانی در همان حوالی منتقل شد اما شدت جراحات وارده مرگ او را رقم زد. گزارش این جنایت به بازپرس محمدرضا صاحب جمعی اعلام شد. بازپرس جنایی دستور شناسایی ضارب و بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را صادر کرد.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری