کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

شرکت‌های هواپیمایی بلیت را غیرقانونی گران کردند


کد خبر : ۱۰۴۳۷۷دوشنبه، ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۵:۵۹۱۴۹۷ بازدید

یک مقام مسئول گفت: بعضی از شرکت های هواپیمایی بدون مجوز اقدام به افزایش قیمت بلیت کردند که یک شرکت هم به‌علت گران‌فروشی بلیت پروازها ...
شرکت‌های هواپیمایی بلیت را غیرقانونی گران کردندشرکت‌های هواپیمایی بلیت را غیرقانونی گران کردند

یک مقام مسئول گفت: بعضی از شرکت های هواپیمایی بدون مجوز اقدام به افزایش قیمت بلیت کردند که یک شرکت هم به‌علت گران‌فروشی بلیت پروازها، ۱۰ میلیارد تومان جریمه شد.

جواد احمدی در یک گفت و گوی تلویزیونی در مورد افزایش نرخ بلیت هواپیما اظهار کرد: در گزارشاتی که چند روز گذشته به ما رسیده است بعضی از شرکت‌های هواپیمایی نرخ بلیت را بدون مجوز افزایش دادند.

وی با بیان اینکه قبلاً هم تذکرات لازم به شرکت‌های هواپیمایی داده شده بود، گفت: با شرکت‌های هواپیمایی، انجمن شرکت هواپیمایی و سازمان هواپیمایی مکاتبه کردیم که تاکنون پاسخی به مکاتبات ما داده نشده است و فرآیند قانونی افزایش قیمت باید طی شود، هنوز مجوز قانونی صادر نشده است بنابراین اگر افزایشی صورت گیرد غیرقانونی است و اگر این روند ادامه یابد برخورد لازم صورت می‌گیرد.

مدیرکل بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت گفت: اگر در هر مسیری گران‌فروشی کنند از ضوابط قانونی تخلف کردند چنانچه تبعیتی از هشدارها صورت نگیرد، برخورد می‌شود.

وی افزود: با توجه به رصدهای صورت‌گرفته بیشتر شرکت‌های هواپیمایی افزایش غیرقانونی نرخ بلیت داشتند، حکمی روی میز من از یک شرکت هواپیمایی است که ۱۰ میلیارد تومان جریمه شده است.

احمدی گفت: سازمان حمایت نقش نظارتی دارد اگر تبعیتی صورت نگیرد به سازمان تعزیرات معرفی می‌شوند و میزان بازدارندگی و تأثیرگذاری به آرای داده‌شده مربوط می‌شود.


کارگزاری فارابیکارگزاری فارابی


اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری