کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

افشای راز شلیک گلوله با تصادف نیسان آبی


کد خبر : ۱۰۲۶۲۱چهارشنبه، ۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸:۱۸۳۲۵۲ بازدید

امدادگران اورژانس راهی محل حادثه شدند و بدن نیمه‌جان مرد جوانی که داخل نیسان بود را به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل برای سیرمراحل درمان منتقل کردند اما ...
افشای راز شلیک گلوله با تصادف نیسان آبیافشای راز شلیک گلوله با تصادف نیسان آبی

امدادگران اورژانس راهی محل حادثه شدند و بدن نیمه‌جان مرد جوانی که داخل نیسان بود را به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل برای سیرمراحل درمان منتقل کردند اما در پرستان در بخش اورژانس متوجه شدند فرد مجروح شده هدف شلیک گلوله قرار گرفته است.

عقربه‌ها ساعت 23 یکشنبه ششم آذر ماه امسال را نشان می‌داد که سرنشینان خودرو‌های عبوری اتوبان امام علی (ع) در تماس تلفنی با اورژانس تصادف یک وانت نیسان را به 2 خودرو گزارش کردند.

خیلی زود امدادگران اورژانس راهی محل حادثه شدند و بدن نیمه‌جان مرد جوانی که داخل نیسان بود را به نزدیک‌ترین بیمارستان برای سیرمراحل درمان منتقل کردند اما در پرستان در بخش اورژانس متوجه شدند فرد مجروح شده هدف شلیک گلوله از ناحیه سر قرار گرفته است.

اقدامات درمانی ادامه داشت تا اینکه چند ساعت بعد، مرد جوان براثر شلیک گلوله و شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان فوت کرد که پرسنل انتظامات بیمارستان، حادثه را به کلانتری 106 نامجو مخابره کردند.

همین کافی بود تا تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پای در صحنه جرم بگذارند و تحقیقات میدانی را برای کشف راز این جنایت آغاز کنند.

بررسی‌های ابتدایی حکایت از آن داشت، یک موتورسوار در اتوبان امام علی(ع) با سرعت از کنار نیسان عبور کرده و پس از شلیک یک تیر به سر مقتول از مهلکه گریخته است همچنین در ادامه نیز مشخص شد این جنایت هولناک به دلیل اختلافات شخصی رخ داده است.

با دستور میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول جهت معاینات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری قاتل وارد عمل شده‌اند‌.


کارگزاری فارابیکارگزاری فارابی


اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری