کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی


خبرهای ضدونقیض از تغییر رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران


کد خبر : ۱۰۰۳۲۰سه شنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۹:۳۷۱۱۶۸ بازدید

اعتمادآنلاین : پایگاه خبری پلیس اعلام کرد خبر جابه‌جایی یا عزل سرهنگ میرزایی در پلیس امنیت عمومی واقعیت ندارد.
خبرهای ضدونقیض از تغییر رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهرانخبرهای ضدونقیض از تغییر رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران

پایگاه خبری پلیس اعلام کرد در روزهای اخیر شاهد حجم گسترده‌ای از فضاسازی معاندان و افراد فرصت‌طلب در فضای مجازی برای برهم زدن امنیت و آرامش روانی جامعه هستیم. لذا اعلام می‌کنیم که خبر جابه‌جایی یا عزل سرهنگ میرزایی در پلیس امنیت عمومی واقعیت ندارد.

 تکذیب این خبر در حالی صورت گرفت که صبح امروز سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا سرهنگ میرزایی از سمت خود برکنار شده است یا خیر سکوت و درخواست کرد تا سوالات بعدی پرسیده شود.

ساعتی بعد از قوت گرفتن این گمانه زنی‌ها مرکز اطلاع رسانی پلیس در گفت‌وگو با برخی از خبرگزاری‌ها این خبر را تکذیب نکرده و صرفاً مدعی شد که هنوز چیزی به این مرکز در رابطه با این خبر اعلام نشده است.

 این سکوت باعث شد تا گمانه‌زنی در خصوص تأیید خبر بیشتر شود تا جایی که برخی از رسانه‌ها در اخباری اقدام به انتشار نام‌های جایگزین رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران را کردند.

هرچند پایگاه خبری پلیس به عنوان مهم‌ترین منبع اطلاع رسانی اخبار فراجا خبر جابه جایی را تکذیب کرده است اما باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی از سوی فرماندهان فراجا چه تصمیمی در این خصوص اتخاذ می‌شود.اخبار مرتبط

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها