کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

زشت ترین خودروهای بازار ایران

کدخبر:۴۷۵۰یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۶:۲۷۲۹۰۰۹ بازدید

مطمئنا بحث در این مورد کاملا تخصصی و در عین حال سلیقه ای است ولی آنچه که مرور می کنیم از برآیند نظرات شخصی و نگاه هایی به دست آمده که حوالی این مدل ها می چرخد ...

وقتي قرار است پول زيادي براي خودروهاي وارداتي پرداخت كنيم، حق داريم انتظارات بيشتري داشته باشيم؛ كم ترين آنها ظاهر خودرو است.

در دوره ای که مد و پیروی از آن بیش از هر زمانی مورد توجه است، خیلی ها دیگر به خودروی شان تنها به عنوان وسیله ای برای عبور و مرور نگاه نمی کنند. مگر اینکه توجیهات اقتصادی و نگاه مصرفی به خودرو خلاف آن را ثابت کند. در واقع اگر غیر از این بود غول های صنعت خودروسازی سالانه میلیاردها دلار صرف پروژه های سنگین طراحی نمی کردند و ظاهر محصولات شان را به عنوان خوشامدگویی به خریداران شان نمی دانستند. به همین بهانه سراغ خودروهای شهرمان رفته ایم با این تفاوت که تنها نمونه های وارداتی که مدل های صفرشان در دسترس است در لیست مان جای گرفته اند و به کل از خودروهای وطنی فاکتور گرفته ایم. مطمئنا بحث در این مورد کاملا تخصصی و در عین حال سلیقه ای است ولی آنچه که مرور می کنیم از برآیند نظرات شخصی و نگاه هایی به دست آمده که حوالی این مدل ها می چرخد؛ آنجا که جدا از تخصص در زمینه طراحی، آنچه که فرد عادی با دیدن یک مدل به ذهنش خطور می کند، می تواند بگوید با خودرویی زیبا طرف است یا نه! پس اگر   خودروی شخصی تان در این لیست بود، دلیل بد بودن آن نیست در واقع طراحانش نتوانسته اند آنچنان که باید و شاید آن را از نظر دیگران زیبا جلوه دهند.

برادران مزدا؛ وقتی سامورایی جوگیر می شود

به هیچ  عنوان نمی توان منکر توانایی های فنی، کیفیت ساخت و سواری لذت بخش محصولات مزدا شد ولی حداقل طراحان ژاپنی از لحاظ ظاهری در این نسل گاف داده اند.

البته شاید گیر دادن به این دو برادر شناخته شده نوعی کج سليقگی محسوب شود ولی همانقدر که مزدا 3 قبلی کلاسیک، اصولی و مطمئن خلق شده بود نسل جدید این سامورایی تحت تاثیر جوزدگی کره ای ها آشفته از کار درآمد. در نمای جلو اوج پرکاری مهندسین این برند را شاهدیم جایی که چراغ های بادامی  و کشیده در کنار سپر بزرگ و ورودی های هوا حالتی خندان به این سدان بخشیده اند. این شلوغ کاری در نمای کناری به یکباره افت می کند و برای توجیه این سکته تنها خطی را در امتداد بدنه تا صندوق عقب شاهدیم. ضمن اینکه تقارن نداشتن فرم گلگیرهای جلو و عقب آن هم چیزی نیست که بتوان آن را زیبا و چشمگیر دانست.با این حال اگر چشمان مان را روی تمام این  نکات   ببندیم، طراحی بخش عقب این نسل مزدا جای هیچ گونه حرفی را باقی نمی گذارد. جایی که فرم زیبا و اصولی صندوق با چراغ هایی که شکل هندسی عجیبی دارند تحت شعاع قرار گرفته است؛ حالت برگ گونه چراغ ها به همراه ترکیب رنگ نقره ای و قرمزشان باعث شده تا مزدا 3 نسل جدید حداقل در نمای عقب خودروی زیبایی نباشد. 

علت انتخاب: شلوغ کاری بیش از حد، فرم چراغ های عقب نسل 3

قیمت: مدل 93 تیپ 4 حدود 126 میلیون تومان
 

سانگ یانگ اکتیون 2012 ؛ خاص بودن به هر قیمتی

در دنیا به هرچیزی که متفاوت تر از سایرین باشد می توان لقب «ترین» داد! مثل زیباترین، قدرتمندترین، بزرگ ترین و ... این بار ما هم لقب زشت ترین خودروی شرقی را با افتخار به سانگ یانگ اکتیون اهدا می کنیم.

البته در خاص بودن این SUV هیچ گونه شکی نیست چرا که در اولین برخورد اولین چیزی که به ذهن تان می رسد این است که چراغ هایش برعکس نصب شده اند! طراحی اکتیون زیاد دلچسب نیست و مثل اسپورتج یا با کمی  ارفاق ix35 با آن هیبت و قیافه عضلانی اش شما را آنچنان مجذوب خود نمی کند اما خوشبختانه خطوط به کار رفته در بدنه تا حدی هماهنگ با هم بوده و یکپارچگی در طراحی از نکات بارز آن محسوب می شود. طراحی عقب و مخصوصا فرم چراغ های این قسمت هم کاملا ساده بوده و عنصر جذابیت کاملا محو و گم شده است. به طور کلی  در مورد طراحی و ظاهر این شاسی بلند عجیب به نظر بیشتر از هر چیزی این سلیقه مخاطبین است که قضاوت می کند چرا که همان قدر که این مدل می تواند برای شخصی معقول و حتی خوشایند باشد شاید از دید شخصی دیگر کاملا نامناسب و زشت به نظر برسد ولی بدون شک هربار یکی از آشنایان تان شما را پشت رل اکتیون ببیند اگر با شما رودربایستی نداشته باشد در مورد علت خرید این کره ای از شما سوال خواهد کرد.

علت انتخاب: فرم ناهمگون چراغ ها، زیبایی فدای تفاوت شده است

قیمت: مدل 2012 صفر کیلومتر حدودا 120 میلیون در بازار

 


جک توجوی سدان؛ سوء تفاهم چهارچرخ

حماسه ای دیگر از چشم بادامی ها! به نظر می رسد فرمول طراحی که چینی ها دنبال می کنند تنها دو روش دارد؛ یکی تقلید از برندهای موفق و دیگری ترکیبی ناهمگون از هرآنچه در آستین دارند. این بار هم جک موتورز چین با عرضه مدل توجوی سدان این خط مشی را ادامه داده است. در واقع اگر تیبا در بین داخلی ها زشت و نامعقول جلوه می کند، این سدان هم به همان حد در بین برادرانش می درخشد. در نمای جلویی سعی شده فرم چراغ ها جدید و مدرن به نظر برسد که از قضا همین گونه هم هست ولی وقتی سپری با طراحی عجیب و پف کرده در زیر آنها خودنمایی می کند، همه انتظاراتمان تحت شعاع قرار می گیرد. البته شاید در عکس ها و بنرهای تبلیغاتی ایراد خاصی را در این نوع طراحی نبینید و حتی شاید آن را زیبا هم بدانید ولی اگر این خودرو را به صورت زنده (به خصوص در رنگ سفید) در خیابان ببینید کاملا حق را به ما خواهید داد. در نمای جانبی هم چیز دندان گیری به چشم نمی خورد تا اینکه در بخش عقب کاملا شگفت زده شویم. جایی که سپر همچنان بزرگ و برجسته در نظر گرفته شده و چراغ ها هم فرم هندسی جدیدی را به دنیای خودروسازی معرفی کرده اند. در کل می توان گفت از خودروسازی که لوگویش در اوج بی سلیقگی طراحی شده بیشتر از این هم می توان انتظار داشت! حداقل اگر پولتان را برای خرید این مدل کنار گذاشته اید سراغ نمونه  هاچ بک آن بروید.

علت انتخاب: فرم نامتعارف سپرها، چراغ های بخش عقب

قیمت: 34 میلیون در بازار

 


هافی لوبو؛ اسباب بازی شهری

موفقیت ماتیز باعث شد تا پای برادران کوچک دیگر این چینی هم به کشور باز شود. ولی چه فایده که این واردات حداقل از لحاظ ظاهری پیشرفت خاصی را نشان نمی دهند. از MVM110 با آن ظاهر متعجب و عجیبش که بگذریم، این روزها شاهد محصول جدیدی با نام لوبو از كمپاني چيني Hafei هستيم كه در كلاس  هاچ بك های كوچك شهري قرار مي گيرد. در مورد فرم و استایل ظاهری این خودرو تنها کلمه «اسباب بازی» می تواند حق مطلب را ادا کند! اسباب بازی که چراغ های عقب عجیبی دارد؛ شكل مثلثی آنها كه از دو استوانه  هالوژنی ساخته شده اند از نکات بارز طراحی لوبو محسوب می شوند مخصوصا قسمتی از آنها كه از نمای كناری هم معلومند. چراغ های جلو هم حالت ذوزنقه ای دارند که در سر پیچ ها، راننده خودروي جلويی را نسبت به خطر آگاه تر می کند و به نظرمی رسد همان نقش راهنما و چراغ های خطر روی آینه ها را در جایی دیگر بازی می کند. در کل به نظر می رسد طراحان این کمپانی، محصولی را برای انیمیشن های شرقی طراحی کرده اند تا تردد در خیابان ها! با این حال اگر می خواهید بابت پول پرداختی تان حداقل از لحاظ ظاهری در خیابان ها متفاوت باشید، لوبو منتظر شماست. البته این را هم فراموش نکنید که حتی خانم ها هم آنچنان به این کوچک چینی روی خوش نشان نداده اند.

علت انتخاب: شکل و فرم هندسی بدنه، طراحی چراغ ها

قیمت: صفر این خودرو در بازار موجود نمی باشد

 


Mvm530 ؛ خودرویی زیر ذره بین

از چینی ها بیشتر از این می توان انتظار داشت؟ کار به جایی رسیده که حتی نمی توان طراحی چنین معجونی را حتی از آنها هم قبول کرد. این سدان هر چند در سال ۲۰۰۷ برای اولین بار به بازارهای جهانی عرضه شد و آنچنان قدیمی  نیست اما به نظر می رسد طراحان آن با ماشین زمان از دهه 90 به زمان حال سفر کرده اند! در نمای بیرونی و در بخش جلو، بیش از هر چیز چراغ های بزرگ خودنمایی به چشم می آید که البته متناسب با آن جلوپنجره کرومی اش، بزرگ تر از حد معمول طراحی شده تا حداقل توازن این بخش حفظ شود. در نمای جانبی هم، شیشه ها فرمی  تخم مرغی دارند که در کنار خط صاف کشیده شده از چراغ جلو تا انتها، تلاش کاذب سازندگان برای جلوگیری از یکنواختی را نشان می دهد. در نمای عقب هم دوباره شاهد طراحی چراغ هایی هستیم که بارزترین نکته آن بزرگ بودنشان است و حداقل می توان خوشحال بود بین بخش عقب و جلو از این نظر هماهنگی ایجاد شده است! با این تفاوت که صندوق بزرگ و مرتفع در این قسمت آن تا حدی بزرگی این چراغ ها را تعدیل کرده است. در کل اگر هدف تان از خرید خودرو تنها جابه جایی از نقطه A به B نیست و فرم ظاهری هم در انتخاب تان نقش دارد، Mvm530 نمی تواند پاسخگوی انتظارتان باشد.

علت انتخاب: بزرگ بودن بیش از حد چراغ ها، استایل نامتعارف کابین از نمای کناری

قیمت: حدود 40 میلیون تومان در بازار

 


سایر کاندیداها

به هرحال چون نمونه های وطنی در لیست مان جایی نداشتند کمی  انتخاب هایمان محدود شد با این حال کاندیداهای دیگری هم می توانستند در این بین خودنمایی کنند. به عنوان مثال تویوتا یاریس 2008 که با قرار دادن کیلومتر شمار و آمپرها در وسط کنسول طراحی نسبتا خوب بیرونی اش را زیر سوال برد. البته نمی توان روی شاسی بلند MVMx33 هم به راحتی چشم بست که به عنوان ارزان ترین خودروی SUV بازار، کمترین جذابیت و ذوق هنری را هم عرضه می کند. MVM110 هم که جای خود را دارد و شاید خودرو تیبا (پرداختن به این خودرو دیگر تکرار واضحات است).  در نهایت هم سانگ یانگ کوراندو را مثال می زنیم که با چراغ های گرد و شکل ناهمگون بخش عقب و جلو، و دیگر رنو کولیوس 2010 و رنو داستر حسن ختامی هستند در ساخت یک شاسی بلند عجیب و نامتعارف .

du9cfzi3s3t1mn7chyzn.jpg

بلیط هواپیمادیدگاه ها

محمد: 1393/2/2116:54:03،
660
111
یعنی ال 90 خیلی خوشگله؟؟؟؟؟؟؟
سعید: 1393/2/2117:46:28،
413
157
اسمشو نیار! حالم بد میشه ! قربون پراید!
رضا: 1393/2/2117:47:10،
295
53
من خیلی دوس دارم طراح اکتیون رو از نزدیک ببینم
vahidan: 1393/2/2117:51:32،
210
57
مزدا ژاپنیه کارشناااااااااااس
محمد: 1393/2/2119:35:34،
222
49
جای وانت پراید و پژو کاملا خالی بود
حسین: 1393/2/2119:53:16،
324
42
دقت کردین نویسنده جرات نکرده درباره خودروهای داخلی نظربده
تازه به مزدا3میگه ماشین زشت
Sali: 1393/2/2120:05:55،
125
172
علف باید به دهن بزی شیرین بیاد ناناز
مونده دنبال چی باشی
ال90 اصالت و کیفیتش و مصرفش به قیابش میچربه
قیافشم شخصیه به نظر من خشگله البته سفیدش ندارم ولی عاشقشم
اگه مزدا تری زشته پس سمند و پارس وپژو... چی هستن؟؟؟
داریوش: 1393/2/2120:29:32،
96
46
خوشگل.مقایسه بین وارداتیها بود.ال 90 الان تولید داخل حساب میشه
بهنام: 1393/2/2121:54:44،
170
51
به مزدا 3 میگه زشت!!! من دیگه ایران جیب نمیام!!!
به محمد: 1393/2/2122:58:16،
67
51
ج محمد اینجا بحث وارداتیا بود نه داخلی ها!که اگه بحث داخلی باشه وانت نیسان و تیبا از همه سرن! من به شخصه ال90 رو کاملا قبول دارم و ترجیح میدم به تمام تولیدات داخل زیر 50 تومن حال چه شما خوشت بیاد چه نیاد!خیلی دیگه هم مثل من فکر میکنن و این ماشینو ترجیح میدن به 206 و ...در صورتی که تقریبا هم قیمت هستند!
عباس: 1393/2/2123:11:41،
47
71
ولی اکتیون جدیدا خوشگلن
206باز: 1393/2/2207:56:52،
56
49
با توجه به اینکه بنده دیروز چندین نظر مهم (فقط به نام "206باز") دادم و مدیر سایت برای جلوگیری از متشنج شدن بحث، نظرات من رو تائید نکرد؛ لذا از همین جا آرزوی خوشبختی برای همتون دارم و شما و ایران جیب رو به خدای بزرگ میسپارم...
یا حق
.: 1393/2/2213:50:13،
61
78
اگه خوشگل نبود که خیابونا پر ال 90 نمیشد از لحاظ فنی بالاتر از 206 و 207 و پژو پارسه قیافش هم سلیقه ایه اگه کمکش بخوابه قشنگ میشه
آراز: 1393/2/2215:22:00،
66
56
L90 مخصوص پیرمردا و ادماییست که زیاد اقتصادی فکر میکنند چون از نظر کیفیت واقعا از خودروهای تولید داخل سرتره ولی از نظر اسپورت پذیری و تیپ عمرن اگه به پای پرشیا برسه
hakan mehrad: 1393/2/2216:53:04،
37
34
به نظر من طراحی این ماشینا اکثرا از نقاشی های کوبیسم و سورئالیسم الگو گرفتن ، مخصوصا اکتیون با اون طراحس زاویه دار و ضمختش.
محمد: 1393/2/2315:14:15،
40
43
بازم این دلال ال90پیداش شد
Derayver: 1396/4/1216:26:36،
1
1
دوستان چرا فقط به خودروهای چند سال اخیر توجه میکنید مثلا فولکس گلف های دهه هفتاد شبیه به قورباقه ای که منفجر شده میمونه
وحید: 1393/2/2116:55:19،
176
59
مزدا3 خیلی هم قشنگه
اما مهم نیست ظاهر خودرو چطور باشه نه اینکه اصلا مهم نباشه ولی مهم راحتی و امکانات و موتور ماشینه
امین: 1393/2/2118:08:35،
83
63
اگه اینطوره که ال 90 هم خیلی ماشین با کیفیتیه نیبت به خودرو های واخلی میگم
ALI: 1393/2/2116:56:34،
243
47
به نظر من که ترمیناتور( تیبا) از همه یه سر و گردن بالاتر ..البته تو زشتی !!!!!
اسمشو درست یاد بگیر: 1393/2/2200:38:52،
45
54
مینیاتور
پدرام: 1393/2/2220:38:15،
46
38
اسمشو یاد بگیر!!! شما یه کم فینگیلیش یاد بگیر
محسن: 1393/2/2116:57:26،
124
36
جالبه داشتن خودروی زشت هم ارزویی تحقق نیافتنی شده
فاضل: 1393/2/2117:04:18،
85
31
همونشم نداریم!
m: 1393/2/2117:06:02،
82
64
ال نود يادتون رفته
ايليا: 1394/8/723:49:57،
9
18
از نظر من ال 90 درسته ماشين خيلى زشتيه ولى از نظر امكانات خيلى ماشين خوبيه بابام خودش يه دونه سفيد رنگشو داره دنده اى هستش خيلى دوسش داره و ازش راضيه
ايليا: 1394/8/723:54:39،
18
19
من از نظر كيفيت ال90 رو دوست دارم اما ال نود از نظر ظاهرى خيلى زشته چراغاش مثل شاخ كرگدن ميمونه خوشگل ترين ماشين فقط مازراتى gracabrio
رنگین کمان: 1393/2/2117:06:18،
70
62
هر چی باشه ایمنیش بهتر از ماشینهای ایرانیه یه دونه تایراشا با صدتا پراید عوض نمیکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ارش: 1393/2/2118:58:54،
49
58
هروقت به خرج افتاد و رفتی کلی پول داسه قطعاتش دادی افسوس پرایدو میخوری(سوای دم دست نبودن تعمیرکار مجرب)
سعید ملکی: 1393/2/2117:07:48،
58
160
توی ماشینای ایرانی هم سمند از همشون زشته بعدش ال نود و پراید. تیبا و رانا بد نیست ظاهرشون
ای بابا : 1393/2/2117:39:53،
133
49
خدایی تیبا باید رکورد دار تو زشتی باشه اونوقت شما سمند رو زشت تر میدونی؟
قربون خدا برم: 1393/2/2120:36:01،
40
53
جنابعالی یا مشکل بینایی داری یا مشکل شنوایی یا مشکل بویایی یا.......................................... یا مشکل حسادت یا.......................
علی علوی: 1393/3/813:37:24،
44
22
سمند زشته؟ماشین عین bmw میمونه
L90 شبیه تراکتورای زمان قاجار میمونه
کجاش خوشگله مومن؟
تو ایران هر چی قیمتش بالا بره میگن خوبه
تا 50 تومن اگه ماشین خانواده میخوای
سمند(از هر نظر)
اگه میخوای بری گاز گاز کنی 206
پرشیا واسه ماشین عروس
L90 پیر مردا
405 تاکسی
فرزین: 1393/2/2117:10:46،
125
41
خداوکیلی مزدا 3 زشته ولی سمند، تیبا قشنگن!!!! خیلی باحالی ایران جیب
ال لگن: 1393/2/2117:14:56،
156
114
بی شک زشت ترین خودروی بازاز ایران، ال نود هست! غول بی خاصیت آهنی با مصرف درون شهری صدی 13 لیتر! خداییش وقتی سوارش میشی احساس میکنی پشت گاری یا تابوت نشستی!
007: 1393/2/2118:48:37،
98
63
ال 90 من که توی شهر صدی 8.5 یا 9 میسوزونه یعنی کمتر از سمند و پژو با مصرف 12
حتما ال 90 شما مشکل داره عزیز دل برادر
م: 1393/2/2119:12:12،
99
87
اگر شما ال 90 سوار شدید بدانید ال 90 در شهر صدی 8.5 لیتر میسوزاند در ضمن از نظر راحتی و شتاب خیلی بهتر از بقیه تولیدات داخلی است .
رضا: 1393/2/2119:21:36،
77
58
چرا دروغ میگید مصرف درون شهری تندر با کولر نمیشه بیش از 9 نمیشه
اهان فهمیدم شما هم از اون دلال هایی هستید که میخواید تندر ارزان کنید و بخرید بعد 50 تومن به ملت بندازیم
محمد: 1393/2/2119:29:38،
89
49

تندر 7 ترکیبی و 8 تا در شهر میسوزونه اطلاعات دروغ به ملت ندهید
ham: 1393/2/2119:49:04،
66
96
خداوکیلی حق مطلب را ادا کردی"غول بی خاصیت آهنی" الحق که حق گفتی.
کاربران ایران جیب اسم قشنگی را برای این غول بی خاصیت زشت انتخاب کردن،
<< ال لگن >> از این به بعد همه دوستان با این اسم میشناسنش حتی توی بازار و کوچه و خیابون.
آرمان: 1393/2/2120:24:50،
61
43
بابااین ال لگن وhamهمون 206بازه که اسم عوض میکنه..گول نخورید
محسن: 1393/2/2121:14:59،
79
53
تندر کلی خواهان داره بازارش عالیه میبیند که قیمت کارخونه 36 تومن قیمت بازار 43 تومن
حميد: 1393/2/2121:28:45،
76
73
ال نود كم مصرف ترين خودروي داخلي هستش، حتي كمتر از 206 و پرايد. فكر كنم تا حالا ال نود نديدي و نمي شناسيش، و گرنه اين حرف ها رو نميگفتي. بچه سه ساله هم ميدونه ال نود كم مصرفه.
میثم: 1393/2/2201:29:24،
51
45
از لحاظ فنی یکی از بهترین تولیدات داخلی

البته به گفته نویسنده (از دید من کاملا اشتباه) اگر مزدا 3 زشت باشه ال 90 حتا غول آهنی به حساب میاد
ب ت و چ: 1393/2/2208:49:59،
54
43
آخه وقتی اطلاعات نداری نظر نده. مصرف سوخت ال 90 13؟؟ شهری 8.5 . جاده 6.5 . تو که با این فشار گرونی نمیتونی پرایدت و ال 90 کنی چرا به ماشین بی خرجی مثل اون گیر میدی. برو جای دیگه گیر بده.
ئ: 1393/2/2214:12:16،
49
42
کی میگه صدی 13 ؟ اطلاعات نداری چرا نظر میدی؟ شما با قیافش مشکل داری چرا اطلاعات غلط میدی . همین غول بی خاصیت آهنی تو 0 تا 100 فرقی با مزدا 3 نداره (چون موتور مگان 1600 روشه)
...: 1393/2/2301:55:31،
38
60
آقا من خودم با ال90 206 تیپ 2 رو گرفتم پس تمومش کنید این بازی کثیفـــو ...
ئ: 1393/2/2301:57:07،
43
37
پس حتما شما سوار ال 90 نشدی اتاق بی سرصدا سواری نرم شتاب عالی مصرف کم دیگه چی میخوای
maedeh: 1393/3/515:49:25،
41
24
خدا از دهنتون بشنوه.من یه بار سوارش شدم تا یه هفته کمر درد داشتم....
حسین: 1393/2/2117:15:14،
280
119
مزدا 3 خوشکله+

مزدا 3 زشته -

حاجی: 1393/2/2117:16:11،
73
55
کیا سوول رو از قلم انداختید
Mamlash: 1393/2/2118:08:48،
93
40
تويوتا كمري جديد هم كانديد خوبى بود،كلا محصولات جديد تويوتا در قياس با نسل قبل از نظر طراحى ضعيفه،كمرى،آريون.
206: 1393/2/2117:18:38،
87
89
خوب معلومه: قیافه کریه و افتضاح ال نود زبانزد خاص و عام هست. اینکه میگن موتورش حرف نداره و خیلی با کیفیته همش حرف مکانیکهای بی سواد هست. اصطهلاک بسیار بالا، مصرف بالا، صدای زیاد موتور، عدم کشش موتور و از همه مهمتر ریخت زشتش باعث دلزدگی میشه. اگه به شما بگن پشت فولوکس یا ژیان قدیم بشین میشینی؟ حالا میخواد موتورش هم موتور پورشه باشه !!!
علیرضا: 1393/2/2117:40:41،
89
69
شما با واژه اصطهلاکتون با سوادیتونو نسبت به مکانیکا اثبات نمودید!!!
استهلاک
نقطه سرخط
تا فردا 100 بار از روش بنویس شاید یاد گرفتی 206
امیر: 1393/2/2117:55:05،
67
65
اول یاد بگیر استهلاک و چطوری مینیسن بعد به مرد بگو بی سواد.
سامان: 1393/2/2118:07:28،
68
70
درسته.اصطهلاک ال نود خیلی بالاست.تسمه تایمش زود پاره میشه.هزینه تعویضش خدا تومنه
امین: 1393/2/2118:16:25،
63
55
برادر من مصرف تندر بالاس؟!!!! کیفیته بدنش پایینه؟؟؟!!!!! چی میگی واسه خووت با سواد مصرف تندر ال نود(e2) صد کیلوترش 7ته
رضا: 1393/2/2119:24:18،
82
46
قطعات تندر در حال حاظر بسیار زیاد و ارزان در سطح قیمت قطعات 405 میباشد در ضمن هر ماشینی هر بازی بخواد در بیاره L90 از این کارا نمیکنه ( تجربه شخصی خودم ) تندر یه روغن میخواد یه بنزین همین
محمد: 1393/2/2119:26:57،
69
63

***دیگه هیچکس برای خرید ماشین صفر به 206 فکر نمی کنه چون تندر با قابلیت و فضای بیشتر بهتر و مصرف پایین گزینه بهتری هستش در ضمن که 206 های فعلی چینی شده و از صفری دچار مشکلات متعدد میشوند***
ناشناس: 1393/2/2119:51:04،
66
61
ال 90 بهترین ماشین تولید داخله . من 206 ، پارس ، 405 و تو این رنج ماشین ها سوار شدم هیچ کدوم به ال 90 نمیرسه . شما که سوار نشدی لطفا نظر نده . استهلاک پایین و مصرف مناسب از مشخصه های اصلی ال 90 هست
پاسخ به206: 1393/2/2120:33:27،
52
36
206،من موندم تاچه حد داری میسوزی ازاینکه بین انتخاب ال 90و206چاره ای جز انتخاب 206نداشتی..!!!
ارزو: 1393/2/2121:49:08،
56
95
کی ال لگن میخره. مناسب پیرمردهاست. یک پیچ 206 می ارزه به صدتا ال لگن هندی درجه سه! مصرفش فکر کنم بالاتر از صدی 13 هستا
همایون: 1393/2/2121:52:46،
48
60
چنان از ال لگن حرف میزنید هر کی ندونه فکر میکنه بنز خریدین! هر کی ال نود بخره مشتری اول و آخرش خودشه! 40 میلیون بدی برای یک مشت اهن پاره بی خاصیت؟!!! پراید خیلی قشنگتره بخدا
آرش: 1393/2/2123:01:20،
49
36
جناب 206 تو ایران جیب راجب نون و قیمت مسکن هم بحث شد شما میای زیرش حرف 206 میزنی شما یا دلالی یا خیلی بچه ای!!!هر کی بر اساس نیازش ماشینشو انتخاب میکنه و حرف افراد نا بلدی مثل تو روی انتخاب افراد تاثیری نداره! برو عزیزم دور دورتو بکن!
میثم: 1393/2/2201:35:48،
61
33
پروژه ال 90 خودمان یا لوگان یا داچیا توی خارج
جزء موفق ترین پروژه های تولید خودرو تو جهان بوده
من خودم 206 دارم ال 90 هم هیچ وقت نمیخرم ولی ال 90 تو رنج قیمت زیر 40 بهترین انتخاب هست.
الان همه ماشینا قطعاتشون از چین میاد و افت کیفیت داشتن بجز ال 90
الکی نگو: 1393/2/2208:57:59،
53
36
آقای 206 . نمیدونم چی بهتون میدن که از ال90 انقدر بد بگید. شما دقیقا نکات مثبت ال90 داری بر عکس میگی. اصطهلاک بالا؟؟؟ مصرف بالا؟؟؟ شما الان یه تعمیر کار با سوادی؟؟؟؟ آخه چرا اینقدر دروغ میگید. واسه چی؟
تندر 90: 1393/2/2214:04:59،
54
60
چرا حرف مفت میزنی برادر من ؟؟ من میگم موتورش حرف نداره چون خودم تست کردم وقتی تو سربالایی دنده هارو پر کردم آخ نگفت. استحکام بدنه عالیه مصرفش هم فوق العاده پایینه از لحاظ فنی هم بالاتر از 206 هست نمیدونم چرا بعضی ها میان همینطوری یه حرفی میزنن مردمو فریب میدن. درسته ماشین اسپرتی نیست ولی تا 40 تومن بهترین ماشین تولید داخله برو یه سر پشت ال 90 بشین
رضا: 1393/2/2117:23:28،
73
59
هیچ ماشینی به اسپورتی 206 وجود نداره. حالا هر چی میخواید بگید پلت فرمش قدیمیه! اما زمانی که تولید شد واقعا 10 سالی از تکنولوژی زمان خودش جلوتر بود. مخصوصا تیپ 5 که اسب کوچولوی خیابانها نامیده میشه. نزدیک 2 سالی دستمه. هیچ خرجی به جز تعویض روغن رو دستم نذاشته.مهم اینه که درست ازش استفاده میکنم و مثل دوستان دیگه با دنده 4 رو سرعت گیرها نمیرم و یا سر پیچ 140 تا ! وقتی سوارشم احساس راحتی و امنیت خوبی میکنم.
طالب: 1393/2/2117:42:24،
51
46
ماشین خوبی هست ولی بیش از دو ماه نتونستم تحملش کنم ! مثل سایر آشغالهای وطنی هست
برای استفاده خانوادگی که اصلا روش نمی شه حساب کرد
ایرانی با عشق: 1393/2/2118:14:25،
50
36
آقا رضا دمت گرم حرف حقیقتو زدی
منم یکساله دارم مدل 92 جز ضبط و باندکه سلیقه ایه و یکبار باد نیتروژن چرخها و یکبار گارانتی برای سیم کلاچ مشکلی پیش نیومده و کم کورس نمیندازم ولی مثل بعضی ها نه تو جوب و دست انداز میندازم با سرعت بالا و نه آب هویج میگیرم
محمدعلی: 1393/2/2117:24:49،
46
40
آقا سواری های ولوو رو از قلم انداختی.
از جلو تقریبا قشنگ هستند ولی از پشت سر خیلی ضایع است.
amir: 1393/2/2117:25:21،
51
46
مزدا رو دیگه بی خیال.
آرمان: 1393/2/2120:46:55،
34
34
اینو خوب اومدی
نظر کارشناسی اسمش رو خودشه، برادر من شما که کارشناس نیستی(از تحلیلت مشخصه) آخه چرا تحلیل میکنی؟
سامان: 1393/2/2117:25:36،
36
32
با عرض سلام و تشكر
پيشنهاد ميكنم جمله
"البته این را هم فراموش نکنید که حتی خانم ها هم آنچنان به این کوچک چینی روی خوش نشان نداده اند."
رو از انتهاي بخش لوبو حذف كنيد. ممكنه خانمها رو ناراحت كنه

ممنون
alireza: 1393/2/2117:27:21،
73
28
من حاضرم یکی از همین ماشین های زشت داشته باشم .
عاقل باشید لطفا: 1393/2/2117:31:54،
86
40
به نظرم با قرار دادن مزدا 3 در کنار این خودروها، در حق مزدا 3 کمی بی انصافی شده است.
سامان: 1393/2/2117:32:53،
66
41
واقعا مزدا 3 زشته؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAA: 1393/2/2117:33:48،
57
33
واقعا از ماشین های ایران خودرو و سایپا هم زشت ترند؟
مارال: 1393/2/2117:35:09،
46
49
البته کولئوس تو فیس لیفت 2011 به بعد ، تا حدود زیادی نمای جلوی خودشو بهبود داده است.
M: 1393/2/2117:36:38،
41
37
پراید و خانواده ی پژو که جز زشت ترین ها هم نیستن
ایرانی با عشق: 1393/2/2117:37:19،
61
34
خدایی پیکان از تیبا این عروس ایرانی خیلی زیباتره و البت یادآوره روزهای خوش زندگی در دوران نه چندان قدیم
متخصص: 1393/2/2117:41:38،
45
71
206 چینی هندی تخم مرغی دهه هشتادی یادتون رفته ...
امیر: 1393/2/2117:52:35،
30
44
تولید لوبو قبل از اینکه فرصت کنه تو بازار جای پا باز کنه متوقف شد.
اما خداییش زشت نیست. ضمنا طرحشو یه طراح مشهور ایتالیایی داده، گرچه سر میز ناهار این طرحو داده احتمالا، ولی هنوزم اصول طراحی توش دیده میشه،
,وحید: 1393/2/2117:59:08،
105
48
از تیبا که خوشگلترن.تیبا بیشتر شبیه جارو برقییه تا ماشین!
mohammad: 1393/2/2119:57:11،
48
27
جاروبرقیو خوب اومدی
Mamlash: 1393/2/2118:04:13،
79
49
زشت ترين ماشين دنيا رو يادت رفت،ون روديوس كه توسط رامك خودرو وارد شد،بيشتر شبيه يه مينيبوسه:) مزدا٣ صفر ١٣٠ تو بازار خريدوفروش ميشه،و مزدا در قسمت جلو صداى كل دنيارو درآورد،ولى در قسمت عقب براى اولين بار اين چيزارو ميشنوم،حالا از مزدا بدت مياد اين ديگه بحثش جداست،عقبش مخصوصاً شكستگى وسط صندوق عقب خيلى زيباست.
پاسخ به ایران جیپ: 1393/2/2118:53:03،
64
43
ایران جیپ چقدر داری پول میگیری که مزدارو بکوبی زمین و فرقونای ایرانی رو تبلیغ کنی
افرین بتو.......
ولی مطمعن باش هرچقدرم که در مورد مزدا بد بگی هیچ وقت اون محبوبیت خاص خودشو از دست نمیده
حالا تو هی بیا تبلیغ منفی بکن
واااااالاه
Sali: 1393/2/2119:04:10،
54
51
اگه مزدا تری زشته پس سمند و پارس وپژو... چی هستن؟؟؟
abbas battery: 1393/2/2119:16:29،
51
24
پراید وانت تیبا انصافا اینا هم زشتن
99: 1393/2/2119:25:04،
57
31
ماشین فقط باید ایمنی و راحتی و امکانات داشته باشه
بقیه چیزا شرو ورن و باد هوا برای سرگرمی من و شما
مهرداد: 1393/2/2119:46:55،
49
24
آخه اون چیزایی که داخل تولید میکنند که جز ماشین ها بحساب نمیاد که بخوان تو لیست زشت ترین ماشین ها قرارشون بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
داد: 1393/2/2121:40:04،
102
37
مزدا خوشگله فقط زيرش به همه جا گير ميكنه
سمند: 1393/2/2121:59:42،
35
35
رنو داستر خوشگله؟
حمید: 1393/2/2122:24:29،
48
30
خوب معلومه که نویسنده بیخیال ماشسینهای تولیدی و مونتاز داخل شده ولی آخه مزدا 3 کجاش زشته ؟!!!!!
علي: 1393/2/2122:31:38،
39
27
206صندوقدار هم ميتونست كانديد بشه بااون فرم صندوقش
علی: 1393/2/2506:40:51،
25
35
۲۰۶Sd خیلی هم قشنگه فرم صندوقشم خیلی قشنگه تازه ایران خودرو این ماشین را با مشارکت پژو طراحی کرده
حق و صبر: 1393/2/2122:33:21،
49
34
چرا ام وی ام 315 صندوقدارو نگفت؟
اون دیگه حتی از ال نود هم زشت تره!
عباس: 1393/2/2122:43:00،
45
30
عزیز من ماشین های خارجی رو مسخره نکنین

تیبا - سمند - روآ - رانا - از همشون زشت ترند استفراغ میگیره آدم
ساغر: 1393/2/2122:51:09،
31
46
واقعا متوجه زشتی مزدا 3 نشدید تو مقاله هم گفته از نمای جلو زشته بخدا جلوش شبیه میکی موس هست دقت کنید پی میبرید به حرفم
ح: 1393/2/2123:56:24،
48
25
بابا اگه اینا زشت هستن
پس زیبای خفته تیبا چی میشه !
پزمان: 1393/2/2201:14:51،
49
34
نظر غیر کارشناسی بوده مزدا 3 ظاهره خوبی داره نمیدونم این شخص کیه و چه شکلیه بقیه ماشینا که گفته درست نه دیگه مزدا 3
سجاد: 1393/2/2201:22:19،
40
28
پس تیبا چی شد؟؟ یعنی تیبا قشنگه؟؟؟
Piran: 1393/2/2201:24:38،
46
34
ايرانجيب آخر اعتماد به نفسياااااا....!!!!!
آخه سايت خودتونو در چه حدي ميدونيد كه توش ميگيد مزدا ٣ زشته؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا اگه اگه زشته تو نخر ، خواهش ميكنم نخر ، مزدا شركتشو ميبنده اگه اينو بفهمه
koorosh: 1393/2/2202:24:55،
43
38
بیشتر دوستان مشکل دارن با ل 90 ...چرا؟ انگار توبرلین زندگی میکنن.... از 405 لیفان و ام وی ام و سمند و پرشیا و خیلیا دیگه بهتره کسی باید انتقاد کنه که بهترشو سواره... لااقل مگان.... نه پیکان و 405 وسمند و....
مهدی: 1393/2/2207:14:21،
50
33
سلام دوستان خوشکل ترین ماشین ها: پراید- وانت پراید - پراید هاچبک- پراید و انواع مدل ها
ایران: 1393/2/2207:23:06،
42
32
یعنی کارشناس شما میگه پرفروشترین خودروی ناریخ شرکت مزدا (توی سرتاسر جهان ) ماشین زشتیه؟
خوب شد معنی کارشناس هم فهمیدیم!!!!
واقعا که بعضیا به خاطر پول جه کارایی که نمیکنن!
نیو مزدا3: 1393/2/2208:59:10،
28
39
به نظر شما مزدا3 زشته؟
هیلدا: 1393/2/2209:34:24،
45
25
مزدا ماشین بدی نیستش شلوغ کرده که کرده جریمه شو میده از چراغشم بگم که من داشتم مطمئنین کارشناستون موقع کارشناسی چیزی نزده همه چی رو کج و کوله میدیده
حسن : 1393/2/2209:56:36،
40
70
این کسی که این مطلب رو نوشته حتم دارم تا حالا توی نیو مزدا ننشسته . من خودم دوساله دارم و هر چند وقت یکبار متوجه یک ایده جدید توی این ماشین میشم . کنسول داخل ماشین با رنگ مشکی و نقره ای از طرف دو درب جلو به شکل ارم مزدا تولید شده . نمای عقب به همراه چراغهایی که برای نویسنده به شکل برگ !!! بود, کاملا به شکل ارم مزدا طراحی شده . راجع به نمای جلو چیزی نمی گم که فوق العاده تخصصی میشه و خارج از درک نویسنده مطلب .
هادی: 1393/2/2210:08:48،
43
32
طراحی مزدا 3 هاچ بک عالیه
حسین: 1393/2/2211:01:42،
42
33
جالبه ماشین های خودمون که یه کم چراغشو میکشن یا پشتشو میدن تو میشه یه ماشین دیگه خوبه حتما، رنو کولیوس زشته الاننننن؟؟ میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده، نویسنده این مقاله حتما خودش ال 90 وانت داره

مجتبي: 1393/2/2211:23:54،
44
31
مزدا3جديد؟من دارم خيلي هم ظاهرش خوبه.از سمند كه بهتره(ماشين قوزيده):D
مرتضی: 1393/2/2211:50:32،
48
36
سلام
من هم ال 90 سوار شدم هم پرشیا
خداییش ال90از لحاظ کارایی خیلی سر تر از دیگر خودروهاست
اما پرشیا خوشگل تره
من پرشیا رو به ال 90ترجیح میدم
دوست: 1393/2/2211:54:59،
50
28
والا، مزدا3 به اين قشنگي، حرف زد!!!
Mahrad: 1393/2/2215:54:01،
31
38
ولى اكتيون خيلى سواريش نرمه حيف زشته
پيمان: 1393/2/2216:26:24،
55
26
اگه مزدا زشته (بخاطر شلوغي و ...) لابد جلو پنجره سوناتا خوشگله!؟ يا ...بگذريم...
نیما: 1393/2/2216:55:23،
46
46
مگه زشت تر از ال90 هم ماشینی هست؟ ال لگن فقط به درشکه شبیه
مملی: 1393/2/2218:02:16،
51
35
سلام
جای ال نود بسیاربسیارخالی بود
mazda 3 new 2.0: 1393/2/2219:38:55،
46
37
مزدا3 زشته؟ فکر کنم کور رنگی نویسنده گرفته....
فغع: 1393/2/2219:39:37،
35
35
باریکلا به نویسنده ادم خوب و با سوادی
amir: 1393/2/2221:16:31،
46
28
فک کنم نویسندش رنو داره توو کفه این ماشیناست(مزدا3)
یا مازراتی داره که مزدا رو زشت میدونه
علی شاکی: 1393/2/2222:43:47،
46
33
سلطان ماشین های زشت L90
msv: 1393/2/2223:34:32،
31
30
خودرو های داخل هیچکدام قشنگ نیست . خودروسازان اول باید طراحی کنند بعد بسازند نه اول بسازند بعد نظر سنجی کنند. اگر راست میگند ورود را ازاد کنند تاببیند کی اینهارا می خرد
بی نام: 1393/2/2223:36:38،
47
31
به به !! چه کارشناسای خبره ای داریم ما!!!! چقدر با سلیقن!!! همینان تیبا پراید خانواده پژو رو تولید میکنن دیگه از بس با سلیقن
ehsan: 1393/2/2300:53:09،
55
28
من موندم که نویسنده این مطلب چطور نمیدونه که مزدا ساخت ژاپنه نه کره
احسان: 1393/2/2302:19:03،
38
29
پاي مزدا رو وسط نكشن ك طراحي جهانيه. م
بهمن دانش: 1393/2/2311:52:15،
30
27
واقا عالی ولی متاسفانه پول ندارم بخرم هی هی.....
محمد: 1393/2/2315:34:11،
30
33
اگه ال 90 از 206 خوشکلتره که دیگه حرفی واسه گفتن نمی مونه, بعدش این دوست عزیزمون بهتره قبل از نظر دادن یه مطالعه ای در باره موتور ال 90 و 206 داشته باشه
آرمان: 1393/2/2319:49:38،
46
31
واقعا چشات زشت میبینه !!! مزدا 3 زشت تر از سمنده؟ پراییده؟ 131 ؟ 132؟111؟رانا؟ پیکااااااااان ؟ ال90؟
خدایا این شادیا رو از ما نگیر
شهاب بهرامی: 1393/2/2322:35:36،
34
37
خدایی ازهمه لحاظ فقط ون دلیکا.11نفرسرنشین داره .مصرفش بااون همه نفرفقط8لیتردرصدکیلومترهست.واسه مسافرت هم که حرفی نمونده که بگم.جادارخوشگل به صرفه.راضی ام ازش.
سردرگم: 1393/2/2411:09:03،
27
32
ایران جیب اعصابم رو خورد نکن.
بنظرت الان توی ایران ماشین خوشگل تولید میشه؟ همشون ززشتن.
كارگر بينوا: 1393/2/2509:51:01،
32
33
يه دونه از اين زشتا به ما بدين ما زشتشم نمي تونم بخريم
Viperizer: 1393/2/2617:54:43،
34
34
اگه مشکل نویسنده ی این مقاله با Mazda 3 بدون در نظر گرفتن خیلی پارامتر های دیگه مثل کیفیت ساخت، محبوبیت و...،تنها لبخند زیر سپر جلو هست، پس از نظر ایشون نسل جدید این خودرو باید زشت ترین خودروی کره ی خاکی در سال 2014 باشه..!!..،چون شرکت مزدا با زبان طراحی معروف به کودو در نسل جدید این خودرو خیلی بیشتر از قبل برای جلوه دادن به این لبخند تلاش کرده..
دادا: 1393/2/2811:19:26،
35
33
(منطقي صحبت كنيم احساساتي نباشيم)
پژو 206 قشنگ تر و ظريف تر از ال90 هست
ال 90 ايمن تر ، جادارتر و مقاوم تر از پژو 206 است
در كل ال 90 ماشين خانوادگي و پژو 206 مخصوص دوره دانشجوئي است ( البته نوع صندوق دار آن براي خانواده با 1 بچه زير 10 -12 سال قابل قبوله)
و مصرف آنها هم حدودا يكسان هستند
منصور: 1393/3/123:26:20،
52
31
من از سال 1350 گواهينامه + ماشين داشتم از پيكان تا بي ام و 518 و 520 و 2002 و ....... ولي ماشيني به زشتي ال 90 نديدم مخصوصا" عقب اين ماشين كه اگه دو تا چوب از عقب بهش وصل كنيد ميشود فر قون
علي: 1393/3/510:26:53،
41
22
به نظر من زشت ترين ماشين محصول جدبد ايران خودرو هستش كه به جاي پیکان میخواد بیاد به بازار .تو اینترنت سرچ کنید قیافشو ببینید بالا میارید .
خوشگلچی: 1393/3/821:54:01،
36
23
فقط تیبا
فرهاد: 1393/3/1216:21:51،
31
29
ال 90 زشت نیست ، چشمها را باید شست ، داشتن این خودرو آرزوی کسانیه که ندارند ،بقول معروف گربه دهنش به گوش نمیرسه میگه بو میده، لیاقت شما ژیان و فولکس قورباغه و پیکان دهه چهله ،
علی: 1393/3/1600:50:44،
29
22
آفرین زدی تو خال فعلا ال 90 بهترینه و با کیفیت ترین و کاملا برای کسانی که بصیرت واقعی دارند زیباست
ايليا: 1394/8/812:37:20،
12
17
دقيقا گل گفتى ال نود خيلى خوبه
Derayver: 1396/4/1216:37:16،
1
1
اهای حرف از ژیان نزن اسم بد در کرده تو فکر کن توی پنجاه سال پیش ژیان کروکی میشد وقتی هم هوا بد بود سقف رو میبستی همه چیز ماشین باز میشد از صندلی تا سقف الان من یه لوبو یا ام وی ام ۱۱۰ رو دنیا رو بهم بدن سوارش نمیشم درود بر خودرو خارجی
آتوسا: 1393/3/1619:01:48،
26
19
سلام به همه کاربران گرامی
من کاری به کیفیت خودروهای داخل و خارج ندارم اتفاقی نظرات بعضی ها رو خواندم یه سوال توی ذهنم به وجود اومده و اون اینه که واسه چی آقایون اینقدر غلط املایی دارند باباجون قبل از ارسال یه بار نوشته ها رو بخون بعد ارسال کن حداقل با یکی دو اشتباه نه اینکه استهلاک رو اصطهلاک تایپ کنی بعد هم بقیه آقایون عیناً همون اشتباه رو تایپ کنند !!!!!!!!!!!
farzan: 1393/3/1911:29:00،
33
24
واقعاً کی به اینا اجازه داد این مطلبو چاپ کنن. به طراحهای ژاپنی ایراد میگیرن. شهر که شلوغ بشه قورباغه هفتیر میکشه .اگه به طراحیه پس جای تمامی محصولات ایران خودرو و سایپا تو این مطلب خایه . جلو داشپورت ال 90 برگرفته از پیکان 57 میمونه.پارس و 405 هم که ماله 30 سال پیشن.دیگه طراحیه بیرونو ولش کن
لرا: 1393/6/1911:55:40،
28
18
سلام زیباترین ماشین بوگاتی ویرون
رامین : 1393/6/2417:04:34،
18
19
مزدا تری زشته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نه پس تیبا خوشگله شبیه نپتون دستی خونمونه . در کارخانه های سایپا وایران خودرو رو باید گل بگیری
و: 1393/10/1723:54:42،
29
12
کشش ال90 با دنده دو 85 تا بود عمرا اگه پارس با دنده دو 85 تا پرکنه...
عباس: 1393/11/2702:54:59،
17
11
من پراید دارم خیلی زشته بعدم هزار یک ایراد دو تا صفر خریدم هر دو از اولش ایراد داشتن تا چهار سال بعد میگن ماشین صفر هیچ خرجی نداره تا پنج سال
shayan: 1394/1/600:06:57،
21
13
زشت ترین ماشین ایران و جهان فقط L90
خوشگل ترین و با ابهت ترین ماشین تولید داخل فقط پرشیا سسسسسفید...
اتاق کشیده و بزرگ با اون اخم قشنگش خیلی جیگره اسپرت بشه بخوابه خیلی ناناز میشه
ايليا : 1394/8/812:36:16،
9
17
از نظر من ال نود زشت ترين ماشينه من يه فولكس واگن gol دارم هاچ بكه خيلى خوشگله
lpln : 1396/3/220:59:46،
5
2
جای تیبا صندوق دار واقعا خالییه مخصوصا باطراحان عالیش

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما