راهنمای ثبت نام برای دریافت یارانه + فرم ثبت نام

کدخبر:4189 دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۷:۲۶ 49564 بازدید
دولت یازدهم در حالی در هفته جاری گام دوم هدفمندی یارانه‌ها را کلید خواهد زد که طبق قانون مصوب مجلس تنها متقاضیانی که نیازمند تلقی شوند همچنان یارانه نقدی دریافت خواهند کرد.

خود اظهاری به عنوان تنها ملاک دولت برای تخصیص یارانه نقدی به مردم است و عدم ثبت نام به منزله انصراف از دریافت یارانه خواهد بود.طبق اعلام دولت سایت سازمان هدفمندی به آدرسwww.refahi.ir تنها محیطی است که به امر نام نویسی مردم اختصاص یافته و هیچ یک از مراحل ثبت نام نیازی به حضور در مراکز دولتی و یا پر کردن فرم چاپی ندارد.البته دولت به منظور اطمینان از نام نویسی تمام متقاضیان در شهرها و روستاهایی که امکان دسترسی به اینترنت محدود است برخی از دفاتر بهزیستی، کمیته امداد و اداره پلیس از افرادی که دسترسی به سامانه رفاهی نداشته اند،اطلاعات مربوط به خانوار را دریافت می کنند.اما کسانی که قصد ثبت نام از طریق فضای مجازی را دارند باید از سه مرحله گذر کنند.
 

کلیات ۶ بندی برای یارانه بگیران

در مرحله نخست سرپرست خانوار موظف است با مطالعه شش بند قانونی، آنها را تایید کند که عبارت اند از:

۱ - به موجب قانون مصوب مجلس شورای اسلامی صرفا افراد نیازمند می‌توانند نسبت به تکمیل فرم تقاضای یارانه نقدی اقدام کنند.

۲-فقط مشخصات افرادی که در حال حاضر تحت تکلف اینجانب هستند در فرم تقاضای یارانه نقدی درج می کنم.

۳-در صورت درخواست سازمان هدفمندی‌ یارانه‌ها مدارک لازم برای اثبات درستی اطلاعات درج شده در فرم تقاضای یارانه نقدی را ارائه خواهم کرد.

۴- به موجب قانون ارائه هر گونه اطلاعات نادرست موجب استرداد وجوه دریافتی و جریمه نقدی به میزان سه برابر یارانه نقدی دریافتی‌ خواهد شد.

۵-بانک‌ها، موسسه‌های مالی و سایر دستگاه‌های اقتصادی می توانند اطلاعات مندرج در فرم تقاضای یارانه نقدی را مبنای ارزیابی توانایی مالی و رتبه سنجی اقتصادی اینجانب برای اعطای وام و یا هر نوع تسهیلات دیگر قرار دهند.

۶-منظور از سطح درآمد ماهانه خانواده‌ام میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال ۱۳۹۲ شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم ، دریافت اجاره بها، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستغلات، حقوق ماهانه مستمری با وظیفه بگیران و موارد مشابه قبل از پرداخت اقسام وام خواهد بود.

سرپرست خانوار باید پس از مطالعه این شش بند در صورتی که همه آن ها را مورد قبول قرار داده باشد روی آیکون تایید کلیک کند.به این ترتیب و با توجه به قوانین مصوب کشور این تایید به منزله امضای اینترنتی و قابلیت پیگیری قانونی خواهد داشت.

نکاتی که در این بخش باید مورد توجه خانوارها قرار گیرد این است که دادن هر گونه اطلاعات غلط می‌تواند باعث جریمه سنگین شود. در کنار آن طبق بند پنجم این قوانین کلیه بانک‌ها و موسسات مالی می توانند اطلاعات مندرج در این فرم را ملاک قرار دهند یعنی اگر به طور مثال شخصی بخواهد از بانک تسهیلاتی به شکل وام دریافت کند و میزان حقوقی را برای تایید شدن در نزد بانک ارائه کند بانک اجازه خواهد داشت با توجه به اطلاعات درآمدی در فرم خوداظهاری یارانه‌ها نسبت به دادن و یا ندادن وام اقدام کند و در بند ششم سرپرست خانوار باید توجه باشد میزان درآمدی که ارائه می کند مربوط به تمام اعضای خانوار خواهد بود و البته هزینه‌های جاری خانواده مانند اقساط بانکی و یا مواردی شبیه به آن در کم کردن میزان درآمد نقشی نداشته و سرپرست خانوار باید میزان درآمد خود را به صورت کامل و قبل از پرداخت اقساط وام درج کند.اطلاعات سرپرست خانوار

در بخش دوم این فرم سرپرست خانوار باید در ابتدا شماره ملی کامل خود را بدون هیچ گونه خط تیره و یا علامتی درج کند.

در بخش دوم این فرم شماره حسابی که تاکنون در سازمان هدفمندی‌ یارانه‌ها به حساب سرپرست خانوار ثبت شده و یارانه نقدی تا این ماه به آن حساب واریز می‌شده درج می‌شود.در این بخش نیز نکته بسیار مهم این است که سرپرستان خانوار نباید شماره حساب خود را با شماره ۱۶ رقمی روی کارت بانکی جابه جا کنند بلکه در این آیکون باید شماره حساب درج شود.

در بخش سوم این فرم نیز سرپرست خانوار باید تعداد افراد تحت تکفل خود را ثبت کند در این بخش نیز با توجه به برنامه ای که بر روی سایت وجود دارد سرپرست خانوار نمی‌تواند بیش از تعداد اعضای خانواده خود را در این لیست جای دهد.در این بخش سوال مهمی که پیش می‌آید این است که آیا کودکانی که تازه به دنیا آمده‌اند و یا افرادی که در گذشته نزدیک فوت کرده‌اند نیز اطلاعاتشان قابل ثبت خواهد بود یا خیر؟

طبق اعلام رسمی سازمان هدفمندی‌ یارانه‌ها مرکز آمار کلیه اطلاعات جدید خانوارهای ایرانی تا روز اول فروردین سال ۹۳ را در اختیار این سازمان قرار داده پس اگر تغییر و تحولات قبل از این تاریخ صورت گرفته و در سایت رسمی مرکز آمار ثبت شده باشد مشکلی برای نام نویسی فرد جدید نخواهد بود. اما در غیر این صورت سرپرست خانوار فقط اجازه دارد به تعداد اعضای خانواده خود و یا کمتر از آن اقدام کند.در پایان این مرحله با پر کردن کد ۵ رقمی امنیتی و تایید آن صفحه سوم که مهمترین بخش ثبت نام به حساب می‌آید باز خواهد شد.

فرم اعلام نیاز سرپرست خانوار متقاضی دریافت یارانه نقدی

در این بخش ابتدا سرپرست خانواده نام و شماره ملی خود را بخش بالایی صفحه خواهد دید و در روبرو نیز در رابطه با وضعیت تملک واحد مسکونی پرسیده شده است که در صورت تملک جواب بلی خواهد بود و در غیر این صورت باید آیکون خیر پر شود.برای دیگر اعضای خانواده نیز با ثبت شماره ملی باید بار دیگر نسبت به تملک واحد مسکونی پاسخ داده شود.

در زیر این اطلاعات نکته بسیار مهمی درج شده که بار دیگر تایید می‌کند منظور از درآمد ماهانه اعضای خانوار درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره، سود سهام و سپرده بانکی، عایدی از مستغلات،‌ حقوق ماهانه، سطح درآمدی خانوار باید با دارایی‌ها همخوانی داشته باشد پس از تایید این نکته سوال اصلی درباره میزان درآمد خانوارهای ایرانی در پنج سطح وجود دارد که سرپرست خانوار با توجه به نکات ثبت شده تا این بند یکی از پنج گزینه کمتر از ۶۰۰ هزار تومان، از ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان، از یک میلیون تا دو میلیون تومان، از دو میلیون تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و گزینه پنجم بیشتر از دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را تایید می‌کند.و در بند پایانی سرپرست باید نوع خانوار خود را از سه گزینه شهری، روستایی و عشایر اعلام کرده و سپس استان و شهرستان محل زندگی خود را به صورت دقیق مشخص کند.در پایان نیز باید کدپستی محل زندگی، شماره تلفن ثابت به همراه کد شهرستان و همچنین شماره از تلفن همراه خود یادداشت کند در این بند یادداشت دقیق شماره تلفن همراه بسیار مهم است زیرا پس از تایید نهایی ثبت نام در سایت تنها علامت تایید شدن پیامکی خواهد بود که از طریق سامانه به شماره سرپرست خانوار ارسال شده و یک کد ۴ رقمی پیگیری به سرپرست داده می‌شود.

در اینجا نیز نکته بسیار مهم آن است که سرپرست خانوار کد ۴ رقمی وارد شده در پیامک را حفظ کرده و تا پایان مراحل هدفمندی‌ یارانه‌ها آن را نگه دارد. پس از آن سرپرست با تایید تمام بندها و گزینه‌های فوق دکمه تایید نهایی را فشار می‌دهد و به این ترتیب مرحله ثبت نام رسما تمام خواهد شد.

در این راستا گروه نظامیانی که تاکنون از طریق یگان خود دریافت می کردند استثنا به حساب می‌آیند آن‌ها باید همانند قبل اطلاعات و ثبت نام خود را از طریق یگان خود پیش ببرند.ثبت نام مردم از طریق آخرین عدد سمت راست شماره ملی آن‌ها از بیستم تا بیست و نهم فروردین ماه ادامه خواهد داشت و دولت روزهای سی‌ام و سی و یکم فروردین برای نام نویسی برای کسانی که از نام نویسی جا مانده‌اند اختصاص خواهد داد.


googlereader googleplus digg cloob twitter facebook facebook telegram

دیدگاه ها

Hassan: 1393/1/18 19:02:57،
543 رای مثبت
24 رای منفی
خدا به دادمون برسه...!!!!
65: 1393/1/18 19:19:17،
566 رای مثبت
57 رای منفی
دیگه داره شورش درمیاد ، واسه ما که خانواده 3 نفره هستیم هر ماه 136500 تومان پول میدن ، عوضش پول آب و برق و ... هر ماه 200 هزار تومن واسمون میاد ، حالا بنزین رو هم گرون کنن ببینید چی بشه ، واسه 45 تومن 100 تومن از هر فرد میگیرن،منت هم میذارن
محسن خان: 1393/1/18 19:41:18،
491 رای مثبت
46 رای منفی
امام علی (ع):
انكم عبادالله و المال مال الله يقسم بينكم بالسوية:
شما بندگان خدائيد و اموال بيت المال نيز از آن اوست، بنابراين بطور مساوى بين شما تقسيم خواهد شد.
کیان: 1393/1/18 19:42:45،
590 رای مثبت
26 رای منفی
سال 91 خاوری
سال 92 بابک زنجانی
سال 93 ?????
باید اول پول یارانه های انصرافی جمع بشه بعد نوش جان کنن بندازن گردن یه نفر دیگه
رادمهر : 1393/1/18 20:52:58،
504 رای مثبت
21 رای منفی
چه شده است که اینچنین خوار و پریشان شده ایم
بر سفره خویش مهمان شده ایم
میلادم: 1393/1/18 21:33:20،
305 رای مثبت
20 رای منفی
چندر قاز پول به مردم میدن انگار توافق نامه ی ژنو رو باید امضا کنیم
محمد علی: 1393/1/19 02:48:50،
264 رای مثبت
29 رای منفی
درآمد حاصل از فروش نفت ، بیت الماله و بیت المال حق همست . از کجای اسلام این مدل جدید را در آوردید . این بیت المال را یا به هیچکس ندهید ، یا به همه بدهید ، مدل اختراع نکنید . با این تورم سرکش که منبعد افتضاح تر خواهد شد، روزگار همه را سیاه کرده اید.
ed: 1393/1/19 08:53:17،
154 رای مثبت
22 رای منفی
من و امثال من خيلي وقته كه يك چشم خود را بسته ايم تا در ديدن صرفه جويي كنيم.
فرزین: 1393/1/19 12:26:22،
88 رای مثبت
23 رای منفی
خدا به دادمون برسه ؟؟؟!!
خدا بهمون دست و پا و عقل داده که خودمون هم یه تکونی بخوریم و بعد از خدا کمک بخوایم . ما عادت کردیم بشینیم و لم بدیم و فقط منتظر امدادهای غیبی باشیم . آخه تا کی ؟
کارمند بانک: 1393/1/19 20:51:56،
131 رای مثبت
19 رای منفی
از روز اول یارانه. هرماه یک پیرزن کور می آمد بانک با یک پیرزن
دیگه اونم همسایه اش بود.چون هیچ کس رو نداشت و توی یک روستا مستاجر بود.(شوهرش مرده بود و بچه هم نداشت)هیچ وقت ندانست یارانش45 تومان است چون من همیشه یک مقدار از یارانم رو به اون میدادم حتی بعد از اینکه از اونجا رفتم روز یارانه اول وقت اون مبلغ رو به حسابش می ریختم تا شک نکنه.(الان هم خیلی ناراحتم چون فوت کرده).دولت محترم شما یارانم که حقم است را بدهید خودم می دونم چیکارش کنم!!!!
سمیه: 1393/1/21 11:30:21،
39 رای مثبت
16 رای منفی
دولت اعلام کرده میانگین حقوق و.... مثلا من که کار می کنم یا بردارم مگر پولی به والدینمان می دهیم باید جمع کنیم خرج جهیزیه در بیاوریم دولت با این عمل کاسه گدایی گرفته هر شب تبلیغ می کند به زور وادار می کنید چرا دولتها دولتهای قبلی را متهم میکنند قفلها باز می شود در آینده پولهای گدایی شده چه میشود
مردم: 1393/1/22 21:02:49،
22 رای مثبت
11 رای منفی
کدام دولتی اینکارها رو با مردمش میکنند.نه نگین نجیریه.افغانستان.پاکستان.
هادی: 1393/1/23 19:50:56،
19 رای مثبت
15 رای منفی
چه طرح مزخرف و بی سر وتهی اصلا با این فرم شما امکان تمیز دادن اغنیا با نیازمندان وجود ندارد آخه همین مالک که گفتین یعنی چه؟ من خونم 100 میلیون می ارزه می شم مالک اون تهرونیه خونش 3 میلیارد می ارزه اونم می شه مالک خداییش این دولت چقدر سطحی نگر و خام با مسایل برخورد میکنه اگه بخوام رای خودمو که به روحانی بوده پس بگیرک کیو باید ببینم
saeid: 1393/1/18 19:14:21،
325 رای مثبت
22 رای منفی
انصافا میشه 20میلیون نفر که سرپرست خانوار باشن تو 10 روز ثبت نام کنند .بابا مردمو سر کار نگذارید....
سهیل: 1393/1/18 21:17:07،
35 رای مثبت
135 رای منفی
حالا شما خودتو ناراحت نکن.

مریض می شی 20تومن میوفته تو پاچتا.
عیب نداره بابا میگذره.!!!!!!!!
مهران: 1393/1/19 09:57:28،
73 رای مثبت
24 رای منفی
همین الان برید توی سایت refahi.ir ، اصلا وارد نمیشه وای بحال موقع ثبت نام.!!!!
مجید : 1393/1/18 19:17:46،
97 رای مثبت
19 رای منفی
ما که یه ساله درامد 100تومان در ماهه داریم از مایه خرج میکنیم
رنگین کمان: 1393/1/18 19:24:15،
258 رای مثبت
21 رای منفی
چقدر مردم صبر دارن باید تو تاریخ ثبت کنیم مردم ایران صبرشون بیشتره از صبر ایوبه!!!!!!!!!!!!!! هر چی صبر کنیم ..........
یارابله: 1393/1/18 19:28:15،
151 رای مثبت
16 رای منفی
چه فرم مسخره ایی.حتی نوع شغل رو هم نداره که کارمند وکارگر و آزاد یا محصل بنویس.و اینکه آخرش مثل تمامی فرمها اعلام رضایت رو نداره برای دسترسی به اطلاعات مردم .
علی: 1393/1/18 20:26:06،
160 رای مثبت
21 رای منفی
جالب اینه که میزان درآمد ازیک میلیون یک دفعه رفته رو دو میلیون که شامل اکثریت حقوق بگیران باتمام وام واضافه کار قبل از کثر بیمه ومالیات واقساط میشود ای بنازم تدبیر حقه وتزویرتونو آقا ما انصراف بده نیستیم شما با تهدیدوزور میخواید مردم رو منصرف کنید حتی اگر شده سایت ثبت نام رو قطع کنید وبه حساب عدم ثبت نامه داوطلبانه بگذارید/
مصطفی: 1393/1/18 19:52:23،
199 رای مثبت
19 رای منفی
بابا ما حاضریم یارانه از امروز نگیریم دولت هم قول بدهد چیزهای مربوط به خودش مثل بنزین ، گاز، برق، گازوئیل، آب و .... را گران نکند . خب این هم یک فکری هست که چرا شما از یکطرف هم میخواهید یارانه ندهید و هم همه چیز را چند برابر گران کنید (هم از توبره و هم از آخور).
کارگر: 1393/1/21 08:35:47،
27 رای مثبت
17 رای منفی
دولت چه قولی بده؟ ما قول های تو خالی نمی خوایم سر حرفش وایسه کافیه
با این کارا تو زندگیه مردم سرک میکشن که چی بشه؟ میخوان ببینن این 45هزار تومنی که تا حالا دادن از اوله کار تا الان چه قدر تو زندگیمون تاثئر گذاشته؟ مسئولین خودشون حاضرا یک دهم از حقوقشون رو ببخشن به دولت؟
ما هم حاضر نیستیم.
پری: 1393/1/23 00:36:32،
17 رای مثبت
47 رای منفی
فقط توبره؟فقط آخور؟ علاوه بر آخور و توبره یه نوکی هم به اون گونی هایی که ذخیره کردیم واسه بذر هم میزنن!
محسن: 1393/1/18 19:53:11،
135 رای مثبت
16 رای منفی
من نمیدانم که الان اگر واجد شرایط دریافت یارانه نباشم و ثبت نام نکنم آنوقت بعداز گران شده همه چیز در فاز دوم هدفمندی یارانه ها مستحق گرفتن یارانه میشوم ولی دیگه دیر شده و من فریب خورده ام که ثبت نام نکرده بودم
علی: 1393/1/18 19:55:47،
201 رای مثبت
49 رای منفی
شعار سال 93
روحانی یارانه مو پس بده!
مردم بیچاره: 1393/1/18 20:15:26،
108 رای مثبت
21 رای منفی
نمیدونم چرا هر دولتی میاد میگه کارهای دولت قبلی اشتباه بوده و کار ما کارشناسی شده است بیچاره مردم که هی مثل موش آزمایشگاهی بخاطر تصمیمات غلط باید له بشن>>اون از وضع سبد کالا دادنشون که اون همه تو سرما علی الخصوص پیر زن و پیر مرد عذاب کشیدن و بعضی از اقلام هم نگرفتن حالا خدا خودش به دادما برسه با این پر کردن مجدد برگ دریافت یارانه ............
mohammad: 1393/1/18 20:31:41،
83 رای مثبت
17 رای منفی
چرا مشخص نمیکن داخل فرم قرار داد نفر موقت یا دائم است
سؤال : 1393/1/18 20:33:39،
95 رای مثبت
19 رای منفی
خدا به داد برسه، سود حساب بانكى هم شد درآمد، من يه عمر كارو يه مقدار پس انداز كردم، يه چيزي بخرم باهاش ، حالا بى كار هم هستم ، بيمه هم ندارم ، سربازى هم بأيد برم، به نظر من كه اين كار اصلا درست نيست ، باعث استرس و ضعيف شدن متوسط مردم ميشه، و روحيه هم نوع دوستى رو هم كم ميكنه !!!
واقع بین: 1393/1/18 20:51:59،
124 رای مثبت
17 رای منفی
به خدا شرم وحیا هم خوب چیزی است . دوسال واندی است در بوق و کرنا کردهاند برای مبلغ ناچیز وبی ارزش .از انهایی که پول وسرمایه های ملت را هزار هزار میلیارد تومان غارت می کنند ودربانکهای خارجی ذخیره میکنند هم این اطلاعات را می خواهید.
کیا: 1393/1/18 20:55:29،
184 رای مثبت
26 رای منفی
چجوری شروع کردن وچجوری دارن تمومش میکنن
آخرسر هم میترسم برم زندان
روحانی دربخش برنامه 100روزه گفتند ما بهیچ وجع سرک به اموال مردم
در بانکها و.....نمیزنیم چون مردم اعتمادشونو از دست میدن!!!؟اونجای.......
احمد: 1393/1/18 21:02:07،
38 رای مثبت
19 رای منفی
اگر کسی از یک خانواده جدا شده باشد ( با ازدواج یا مجزا شدن به هر صورتی دیگر شماره حساب قبلی به چه درد می خورد و چه شماره حسابی را باید بدهد؟/
بی طرف: 1393/1/18 21:06:48،
56 رای مثبت
201 رای منفی
خدا پدر احمدی نژاد رو بیامرزه.
واقعا مرد بود.حالا با چراغ سیمی دنبال احمدی نزاد بگردید.
مرد بود احمدی نژاد .انشاالله دور بعد بیای.حق مارو بگیری
فرزاد: 1393/1/19 07:32:44،
70 رای مثبت
30 رای منفی
اسمتو هم که گذاشتی بی طرف ! راست میگن برعکس نهند نام زنگی کافور !
بهنام: 1393/1/19 08:59:03،
118 رای مثبت
72 رای منفی
ایشالا دولت بعد دولت امام زمان (عج) باشه
ماهم لیاقت زنده بودن رو داشته باشیم
ستاره: 1393/1/19 10:11:43،
63 رای مثبت
23 رای منفی
هرکی بیاد تو این مملکت نمی تونه آبادش کنه چون ایران خیلی منابع داره چشاش رو به روی مردم می بندند چرا فکر میکنی احمدی نژاد مرد بوده،باعث وبانیش همونه،مگه نمی دونست ریاستش یه روزی تموم میشه
شاهین tehran: 1393/1/18 21:41:22،
68 رای مثبت
35 رای منفی
به نظر من یارانه باید کلا حذف بشه.
این فرمها و این مسائل یه جور سرگرمی برای مردم و دولت
کنترل تورم و حمایت از تولید باید در راس وظایف دولت باشه.
مهدی: 1393/1/19 13:22:53،
45 رای مثبت
24 رای منفی
بله یارانه حذف بشه بهتره. تامین اشتغال و معاش مردم طبق قانون اساسی بر عهده حکومته. توان ایجاد کار نداره باید بیمه بیکاری بده نه اینکه گدا خونه راه بندازه. ای کاش حکومت قانون داشتیم...
ممدآقا: 1393/1/18 21:54:37،
75 رای مثبت
45 رای منفی
آقا جان 45000 تومن که این حرفا رو نداره...
آخرشم مثل سبد کالا دو حالت داره:
اونایی که نیاز ندارن بهشون تعلق میگیره چون به دلیل اینکه زیرا...
اونایی هم که نیاز دارن بهشون تعلق نمیگیره چون به دلیل اینکه زیرا...
ما که رفتیم نگراااااااااااان....
مصطفی بهرامی: 1393/1/18 22:05:19،
62 رای مثبت
19 رای منفی
از همه اینها جالبتر وخنده دارتر (بهتر بگم فاجعه آمیز تر ودرد آورتر ) اینکه یکی از مسولان سازمان هدفمندی یارانه ها گفت حتی افرادی هم که مسکن مهر خود را تا کنون دریافت نکرده اند مالک ملک شخصی محسوب می شوند ویا همچنین افراد دارای واحد به شرط تملیک ویا افرادی که 3 , 2 , ویا حتی 1دانگ واحد مسکونی دارند هم مالک ملک شخصی محسوب می شوند . حالا خودتان قضاوت کنید.
داریوش فاضل: 1393/1/22 01:26:39،
17 رای مثبت
18 رای منفی
آره والله حق باشماست دوست عزیز.ماخودمان خانوار4نفره هستیم.من و همسرم بعد19سال زندگی مشترک و دوندگی و کارکرد طاقت فرسا،یک خونه نقلی کوچک اونم با قرض و وام بانکی خریداری کرده ایم و 3دانگ 3دانگ سند زدیم که جمعش میشود همون 6دانگ خودمونی.حالا اگه توفرم یارانه93هردوتامون را مالک واحدمسکونی بزنیم میترسم دولت برداشت کنه که ما هرکداممام یک خونه مستقل داریم.این درصورتی است که ما فقط یک خونه داریم که سندش3دانگ 3دانگ میباشد.
یارانم کجاست: 1393/1/18 22:11:29،
43 رای مثبت
42 رای منفی
اگهی فروش یارانه قیمت:10000000دلار
محمود: 1393/1/18 22:49:25،
64 رای مثبت
20 رای منفی
وقتی همه سوبسید ها رو دارن بر میدارن یارانه حق همه مردم است چرا زور میگن اگه یکی پولدار باشه یارانه بگیره سه برابر جریمه میشه این ظلمه واصلا عادلانه نیس ،باید نگرفتن یارانه از روی اختیار باشه چون پول نفته وبیت المال که به تک تک ملت اختصاص داره ،اما دولت تدبیر وامید داره زور میگه.
محمود: 1393/1/18 22:50:22،
109 رای مثبت
13 رای منفی
ما هم به خدا واگذار میکنیم ،هرچن این یارانه در مقابل این همه گرانی وتورم مبلغی نیس اما حق همه هست شاید ما خواستیم بگیریم بدیم به یکی از اقوام خودمان که خیلی نیازمنده وما میشناسیمش
یه ادم: 1393/1/18 23:06:00،
38 رای مثبت
20 رای منفی
شما که اینقدر بحث میکنید ببینید اصلا سایت refahi باز میشه از همین الان سایت قطع کردن
محمدی : 1393/1/18 23:18:21،
17 رای مثبت
76 رای منفی
مسئول محترم سایت ایران جیب
با سلا مجدد : احتراما اینجانب نظرخودم را با نام مستعار محمدی ارسال نمودم اما پس از ارسال متوجه شدم نام دوستم هم اشتباها در لیست نامهای قبلی انتخاب و ارسال شده است در صورت امکان از نمایش آن خودداری فرمایند چون این نامهای انتخابی موجب اختلاف خواهد شد با تشکر
داوود: 1393/1/18 23:49:18،
44 رای مثبت
25 رای منفی
بااین حساب اون شخصی که برای اسایش خانوادش زحمت بیشتری میکشه ویه چیزی برای اینده خودش وخانوادش پس انداز کرده باید انصراف بده واونی که تنبل وکاری نیست دولت بهش یارانه میده تا هردو باهم دریه سطحی باشند والا بااین کارشون هرچی کمتر کارکنی بهتره بدون زحمت پول گیرت میاد
داوود: 1393/1/18 23:57:06،
55 رای مثبت
16 رای منفی
زنی که خودش درامد داره وچیزی به شوهرش نمیده وبرای خودش پس انداز میکنه چی فرزندی که تحت تکفل پدرش هست وهنوز ازدواج نکرده ولی درامد داره چی اون فرزند که درامدشو به پدرش نمیده ولی درمجموع درامد پدر حساب میکنن وپدر چوبشو میخوره
محمد: 1393/1/19 13:33:10،
24 رای مثبت
18 رای منفی
بايد طلاقش بدي به خاطر مهريه مي افتي زندون ديگه نه نگران غذايي نه مسكن نه... اينجوري آمار طلاق هم يه تكوني ميخوره برا آينده جمعيت خوبه ببخشيد برا جمعيت آينده خوبه مگه جمعيتي هم ميمونه من كه نفهميدم چي گفتم
محمد رضا: 1393/1/19 00:01:31،
29 رای مثبت
25 رای منفی
واسه اونایی که میخوان یارانشون رو جدا کنن چجوریه؟؟!(شماره حساب قبلی یارانه میخواد!)
حسین: 1393/1/19 00:29:41،
64 رای مثبت
17 رای منفی
آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهور امروز در جمع همه ی مسئولین گفت : بیایید با مردم صادقانه بگوییم که چه مشکلات عظیمی در کشور داریم تا خودشان داوطلبانه از ثبت نام انصراف دهند . ولی ایشان گویا یادشان رفته که این مشکلات بزرگ را جه کسانی به این ملت نجیب و بیش از حد صبور تحمیل کردند و می کنن . ملت دارن تاوان ندانم کاری وجاه طللبی آقایان را می دن .
محمد: 1393/1/19 00:38:57،
42 رای مثبت
25 رای منفی
بهر آزادی قدس از یارانه باید گذشت.....
محمد: 1393/1/19 00:41:58،
44 رای مثبت
18 رای منفی
دکتر محمود دوره قبل فرمودن این پول امام زمانه و برکت داره ،خداوکیلی اگه سه برابر ازمون پس بگیرن از یه ریالش نمیگذریم ،مگه کم بدبخت دور بر خودمونن یا مگه خودمون چلاقیم حقمون را میگیریم اگه لازم نداشتیم خودمون به مستحقش میبخشیم.
حمید: 1393/1/19 01:26:41،
34 رای مثبت
23 رای منفی
منظور از میانگین مجموع درآمد خانوار چیست؟
آیا خانواده ای 4 نفره که مادر خانه دار و 2 فرزند زیر 5 سال است که طبیعتا درآمدی ندارند میانگین مجموع ددرآمدشان (درآمد سرپرست +0+0+0)÷4 است ؟ اگر اینگونه باشد! که باید باشد؛ مثلا کارمندی با درآمد ماهانه 900000 تومان و با وضعیت بالا میانگین مجموع درآمد خانواده اش 225000 تومان می شود.
بهروزم: 1393/1/19 02:49:01،
44 رای مثبت
21 رای منفی
منظور ملک مسکونی در فرم چرا تعدادش و کیفیتش و جاش و متراژش و مسکن مهرش مشخص نشده
این فرم خیلی کلی است باید شغل فرد و خودروش وتعداد خودرو و ...مشخص بشه
معلوم نیست کدوم بیسوادی اینو طراحی کرده وقعا متاسفیم
روحانی دیونه کذدی مارو
سؤال ٢: 1393/1/19 05:52:45،
41 رای مثبت
17 رای منفی
از هر طرف دارن ظلم ميكنن ، اول كجا دنيا از اين كارا ميكنن دوم ،ميگن به نفع خودتونه ، نفع خودتونو نميفهميد! سوم دو روز بعدش هم همه چيز گرون ميشه و ماليات هم بالا ميبرن ، در نتيجه اون درآمد دارهاى متوسط از دو جا ضربه ميبينن، چهارم به نفع مردم فقير هم نيست چون ديگه كمتر توسط مردم عادى كمك ميشن و به عبارتي هركسى فكر خودش، پنجم چقد رو تون زياده شما همه چيزو ميدونين خودتون يه پيامك ميدادين
رضا: 1393/1/19 07:58:11،
46 رای مثبت
21 رای منفی
من کشته مرده این اسم سایتش هستم ، رفاهی دات آی آر.یعنی با این مبالغ بالایی که میدن رفاه میدن به مردم؟؟؟؟؟؟
بچه ها برین فرم رفاه رو پر کنین شاید بشه باهاش دو سه تا قبضی که گرون کردن رو باهاش داد .
محمد خان: 1393/1/19 08:04:52،
31 رای مثبت
17 رای منفی
مسخره کردن خودشونو سایت که باز نمیشه واسه ثبت نام
سينا: 1393/1/19 08:31:10،
41 رای مثبت
17 رای منفی
من و امثال من خيلي وقته كه يك چشم خود را بسته ايم تا در ديدن صرفه جويي كنيم.
خان بيگ: 1393/1/19 08:50:51،
43 رای مثبت
19 رای منفی
وقتي يارانه دادن، هيچوقت نگفتن كه شما نيازمنديدن، فقيرين، محرومين، مستحقين.
گفتن سوبسيد مي ديم تا قبض هاي جند برابر شده را به سهولت پرداخت كنيد.
واويلا از اين همه تحقير و توهين. واويلا
محمد: 1393/1/19 08:56:11،
33 رای مثبت
36 رای منفی
بابا بخدا این که الان میگن اسمش کمک دولت به مردمه،از اول اسمش این نبود گفتن سوپسیدا ورمیداریم پولشو میدیم خودتون مدیریت کنید،که الان شده صدقه،یارانه حق هر کسیه فرق نمیکنه پولدار باشی یا فقیر
فرزاد: 1393/1/19 09:08:33،
40 رای مثبت
19 رای منفی
چند تا نكته تامل برانگيز:
1- كيفيت منزل مسكوني لحاظ نشده! يعني تفاوتي بين خونه خشتي يه روستايي و خونه 50 متري من با كلي وام تو محله متوسط تهران و خونه هاي بزرگ و بالاشهر وجود نداره! و همه خداروشكر دارا هستيم!
2- كل درآمدهارو بايد بنويسي! روشون نشد وگرنه ميگفتن عيدي بچه هاتون تو عيد هم جزو درآمد خانواده هستش و بايد اعلام كني.جالب اينكه وام و بدهي‌هاتو نبايد بنويسي!!!!
گمنام: 1393/1/19 09:37:23،
65 رای مثبت
18 رای منفی
من که اگه 10 میلیون هم درآمد خالص داشته باشم بازم میگیریم . یارانه حق مسلم ماست.
نرگس: 1393/1/19 09:46:52،
30 رای مثبت
16 رای منفی
آقا اجازه؟
من حاضرم باز کنکور بدم با اعمال شاقه اما یارانه منو نگیرن.
یعنی میشه؟؟؟؟؟؟
محمد: 1393/1/23 08:50:23،
33 رای مثبت
14 رای منفی
ما نه کنکور می دیم نه میذاریم یارانمون رو بگیرن!
مژده: 1393/1/19 09:55:38،
64 رای مثبت
18 رای منفی
حقوق دریافتی ماهیانه رو دو برابر کنین، با جون ودل بنزین لیتری 2000 تومان رو هم میدیم،از کشورهای خارجی فقط یاد گرفتن که مردمش چه جوری پول حامل های انرژی رو میدن، نمیگن که که مردم در قبال چقدر دستمزد ماهیانه و چقدر تورم کشورشون این پرداخت رو انجام میدن. در ضمن کسانی که در بخشهای خصوصی کار میکنن و یک ریال افزایش حقوق ندارن چطور باید این افزایش قیمتها رو پرداخت کنن!!!
یارانه نگیر: 1393/1/19 10:02:36،
33 رای مثبت
14 رای منفی
انرژی هسته ای حق مسلم ماست=یارانه حق مسلم ماست
مهدی: 1393/1/19 10:19:55،
36 رای مثبت
47 رای منفی
از این ور میگن انصراف بدین اونوقت از اون ور میبینی یه فساد مالی دیگه با مبلغ 6000 میلیار تومانی سبز شد و اون گردن کلفتا و آقازاده های گمنام حالشو میبرن.
رضا: 1393/1/19 10:21:32،
56 رای مثبت
16 رای منفی
توروخدا یکی به من بگه این فازها چند مرحله داره و تا کی ادامه پیدا خواهد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زمانی که دلار 1000 تومان بود بنزین فوت خلیج فارس 700 تومان بود که احمدی نژاد رسوند به اون قیمت بعد وقتی دیدن جایی واسه افزایش قیمت بنزین نمونده رفتن سراغ دلار و اونو رسوندن به 3500 تا جا واسه افزایش قیمت بنزین به 3000 تومان را باز کنند و به مردم بگن باید فوت خلیج فارس بشه!!!!!
نقاب سياه: 1393/1/19 11:06:20،
37 رای مثبت
21 رای منفی
سلام
هميشه برام سوال بوده اين صبوري ما از ترسه يا اميد
به هرحال عده اي نادان و بي سواد هميشه هستند كه براساس هوس تصميم بگيرند و با آينده يك ملت بدون هيچ ترسي بازي كنند و بعد هم خودشون برن سفر فرنگ با ارباباشون حال كنن
اي واي برما
يا صاحب الزمان الغوث و الامان
ناشناس: 1393/1/19 11:09:09،
25 رای مثبت
46 رای منفی
اينم ادرس سايت ثبت نام
The connection was reset
ناشناس: 1393/1/19 11:09:34،
44 رای مثبت
15 رای منفی
اينم ادرس سايت ثبت نام
The connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.
علیرضا: 1393/1/19 11:33:51،
49 رای مثبت
24 رای منفی
به جای اینکه اطلاعات مردم رو بدید کافی نت ها ، می گفتن املاک ها بزن معتبر تر بود که ؛ دهن مردم رو هم که سرویس کردن
حسنك: 1393/1/19 12:19:01،
34 رای مثبت
14 رای منفی
براي 200 هزار تومان، مردم را بازي ميدهند و بعد با گرفتن ماليات و گران كردن همه چيز تا حداقل 50% ، چند برابر همين 200 هزار را از جيب مردم بيرون ميكشند.

متاسفانه فقط بلديم بگيم: " خدا رحم كنه!!!!!!!!!!". بايد كاري كرد.

نقطه چین: 1393/1/19 12:28:00،
33 رای مثبت
45 رای منفی
وقتی نماینده ها توی این چند سال میگرفتن و حالا با منت میگن انصراف میدیم،من با حقوق 300 بدون بیمه امتیازی چطور منصرف بشم؟
پریسا: 1393/1/24 09:54:29،
16 رای مثبت
15 رای منفی
کاش میشد 70میلیون مثبت برات بزارم .حرف دل منو زدی
فرزین: 1393/1/19 12:30:19،
28 رای مثبت
16 رای منفی
با اینهمه تورم سالانه تو این مدت پرداخت یارانه به مردم ، مبلغ پرداختی که شامل افزایش نشده ، یکی دوسالم مسئولین تحمل کنن بعنوان پول تو جیبی یه روز بچه های کلاس اولی میدیم میره و به چشم مسئولین هم نمیاد و قائله ختم به خیر میشه . ( اینم یه راه حل )
مجید: 1393/1/19 12:54:11،
27 رای مثبت
15 رای منفی
یا خودتون مثل بچه آدم انصراف می دهید یا بتدریج حذف می شوید منها آسیاب به نوبت نگران نباشید نیازمندان تحت نظر کمیته امداد هستند بقیه بدون شک حذف می شوند دیر و زود دارد سوخت وسوز ندارد فدایی داریییییییییییییییییییییییییییییییییییی
مرد عرب: 1393/1/19 12:55:04،
33 رای مثبت
16 رای منفی
سلام علیکم
از همون اول حساب کتاب کردیم با دریافت یارانه 45 هزار تومنی؟ 450 هزار تومن هر فرد خانوار باید ماهیانه یارانه بده به دولت
شماها که به دولت های عرب و حومه خلیج فارس میگید غربی ها یا تمسخر میکنید برید قانون دولت و حقوق بشر هر یک از کشوراشون رو دقیقا مطالعه کنید تا بدونید کشور جمهوری اسلامی چیا بتون بدهکاره
سارا_پاسخ به کیان: 1393/1/19 13:20:24،
39 رای مثبت
18 رای منفی
کیان جون منم من .امسال منم نگران نباش.
حامد: 1393/1/19 13:33:21،
31 رای مثبت
18 رای منفی
این هم یه راه دیگه پول در اوردن دولت هستش اول شما ثبت نام میکنید بعد میان 3 برابر جریمتون میکنن اینطوری 1 پولی هم به جیب میزنن!!
رضا: 1393/1/19 13:38:54،
29 رای مثبت
15 رای منفی
درامد ج
چیمو بنویسم؟دانشجو فوق لیسانسمو ظرفشور رستوران! دوماه واسه خرج تحصیلم
کارگری کردم.. روز اخری دستم برید رفتم بیمارستان گفت تا دو میلیون نریزی حساب عمل نمیشی؟؟ الان باید هشتصد تمن حقوق 2 ماهمو بنویسم
کارمند: 1393/1/19 14:06:14،
29 رای مثبت
18 رای منفی
جمشید بسم ا... که دلاله یارانه میگیره چون فیش حقوق نداره و....که درآمدشون معلوم نیست و به قول خودشون سرپایی کار می کنن.
حسين: 1393/1/19 14:10:17،
32 رای مثبت
14 رای منفی
ما ملت هر چه به سرمان بياورند حقمان است. همه دودستي به سرخود بزنيد و بگوئيد خاك بر سر ما كه رفتيم پاي .................
بدبخت: 1393/1/19 15:52:40،
37 رای مثبت
17 رای منفی
کشورهای عربی نفت دارن مردوشون همه چیز دارن.
ما نفت داریم . کشاورزی داریم . معدن داریم . هیچی نداریم
بهداد: 1393/1/19 19:05:32،
24 رای مثبت
15 رای منفی
خدايا غلت كرديم خودت بدادمان برس
جلال: 1393/1/19 16:32:32،
22 رای مثبت
17 رای منفی
ايا بهتر نيست جايي براي توضيحات توسط در نظرگرفته شود تا چنانچه در زمان ثبت نام براي دريافت يارانه نياز به توضيحاتي بود دادهشود
fdgdfg: 1393/1/19 17:55:51،
12 رای مثبت
20 رای منفی
بابا از الان سایت رفاهی باز نمیشه تست کنید ؟؟؟؟؟؟؟
رياحي: 1393/1/19 18:14:03،
18 رای مثبت
18 رای منفی
منظور از میانگین مجموع درآمد خانوار چیست؟
آیا خانواده ای 4 نفره که مادر خانه دار و 2 فرزند زیر 5 سال است که طبیعتا درآمدی ندارند میانگین مجموع ددرآمدشان (درآمد سرپرست +0+0+0)÷4 است ؟ اگر اینگونه باشد! که باید باشد؛ مثلا کارمندی با درآمد ماهانه 900000 تومان و با وضعیت بالا میانگین مجموع درآمد خانواده اش 225000 تومان می شود
م.م: 1393/1/21 19:56:06،
20 رای مثبت
12 رای منفی
میانگین کل درامد سایانه.
کل درامد سالیانه تقسیم بر 12
صادق: 1393/1/19 19:31:24،
19 رای مثبت
17 رای منفی
می دونید! داستان ما قضیه اون بچه ایه که می خوان با شکلات سرش رو گول بمالند! چرا اونا فکر می کنند که بقیه مردم بچه هستند! یه خورده بزرگ منشانه بیندیشید!
اصغر: 1393/1/19 21:16:36،
47 رای مثبت
17 رای منفی
خبر فوری:
دقایقی وزیر کشور اعلام کرد که بابک زنجانی از ثبت نام دور جدید دریافت یارانه انصراف خواهد داد .
بنده نیز از از جناب بابک زنجانی کمال تشکر دارم و امیداورم خداوند اجر و پاداشی بزرگ برای ایشان بدهد
میرزایی: 1393/1/19 21:24:01،
30 رای مثبت
14 رای منفی
اولاًقرار بود یارانه نقدی متناسب با تورم افزایش پیدا کنه!...حالا که جا زدید ومی خواهید پس از چند برابر شدن قیمت ها و تورم این مختصر یارانه را هم قطع کنید حرفی نیست ! ولی قیمت ها را هم بر گردونید به حال اول.
ثانیاً شرم آوره که مسئولان ومدیران ونمایندگان مجلس و.... که حقوق بالا میگیرند ویارانه را نباید میگرفتند امروز ژست گرفته اند که ما انصراف میدهیم .شما که استحقاقش رانداشتید بیجا کردید تاکنون یارانه گرفتید.
الی: 1393/1/19 21:31:08،
22 رای مثبت
17 رای منفی
واسه دولت دستمال آمده کردیم.حسن خان بیا گریه کن یکدفعه دلمون به حال دولت سوخت بخدا بیاید قسط بندی کنید ماهی یه چیز به دولت بدیم
کشاورز: 1393/1/19 23:13:48،
19 رای مثبت
13 رای منفی
من که استرس گرفتم همین الانشم هزینه اب وبرق وگاز رو نمیتونم بدم دلم هم نمیخواهد حساب ومسایل خصوصیم رو اگهی کنم
مهدی: 1393/1/19 23:36:48،
21 رای مثبت
19 رای منفی
1-بابامون 3دنگ خونه رو زده به نام مامانمون 3دنگ دیگشم به نام ما 3تا پسراش.حالا ما 4 نفر باید اعلام کنیم مالک ملک شخصی هستیم؟
2-به فرض فقط 2نفرمون حقوق بگیریم(جمعا 1600000تومان)باید تقسیم بر 2 کنیم یا 5؟
یارانه بگیر: 1393/1/21 20:16:23،
14 رای مثبت
15 رای منفی
مادرتون رو مالک و بقیه اعضا رو مستاجر اعلام کنید.
یک میلون وششصد هزار تومان رو اگه تمام ماه های سال نود و یک به یه میزان بوده ، ضرب در دوازده کنید سپس میانگین دوازده ماه سال رو در نظر بگیرید.اگه هزینه خارج عرفی هم داشتید از درآمد خالص تون کم کنید بعد میانگین سالیانه خانوادتون رو اعلام کنید.
همه دوستان نظر هاشون رو دادن ولی این سایت اومده راهنمایی درمورد تکمیل فرم رو ارائه بده. پس عنایت کنید و کمک به هموطن یادتون نره
farshid: 1393/1/20 00:10:31،
13 رای مثبت
13 رای منفی
من به صورت موقت انتقالی گرفتم شهر و هنوز انتقالیم موقت است حالا من شهریم یا روستایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یارانه بگیر: 1393/1/21 20:48:59،
11 رای مثبت
13 رای منفی
سال نود و یک کجا بودی؟
بهنام: 1393/1/20 00:10:50،
20 رای مثبت
19 رای منفی
آخه چقدر دروغ . مگر شما نبودید می گفتید این یارانه همه مشکلات مملکت را حل می کند و ما از فرش به عرش میریم. آخرش که همه چیز گران کردید زدید زیر همه چیز.
امین: 1393/1/20 00:23:43،
13 رای مثبت
46 رای منفی
من فردا کافی نت میزنم.هزینه ثبت نام 3500 خوبه
زهرمار: 1393/1/20 00:34:18،
18 رای مثبت
37 رای منفی
واقعا خجالت بکشین با این بی آبروی که مردم رو مضحکه کردین فقط سربازا رو زیاد کنین که ملت رو زودتر راه بندازن همه مون عادت کردیم به این کثافت کاریتون ..ای خدا به دادمون برس مردیم از این همه خوشی....
ا.ن: 1393/1/20 00:36:55،
18 رای مثبت
16 رای منفی
پاسخ دادن به سوال های فرشته های مرگ این قدر ترس نداره که این کارداره
بنده ی خدا : 1393/1/20 00:44:26،
20 رای مثبت
14 رای منفی
خدا اموات تون رو بیامرزه همش میگین چند میگیرین یه وقت نمی گین چقدر خرج دارین؟ من اجاره میگیرم میدم اجاره خونه بچه ام چون دانشجوی شهر دیگه هست باشهریه وخوردوخوراکش چه کنم؟ فقط میگین چقدر در میاری پس بپرسین چقدر خرج میکنی خرج متعادل نه ول خرجی. با سیلی صورتم سرخ میشه فکر میکنید 45 تومن شما امورات مردم پیش میره منت شون میکنید که حق تون نباشه حلالتون نیست
رضا: 1393/1/20 00:46:39،
20 رای مثبت
20 رای منفی
دولت تدبیر و امید!!!!!!!!!یا دولت تهدید و یاس ونا امیدی و ......
kurd: 1393/1/20 02:34:31،
32 رای مثبت
21 رای منفی
سایت پرید!!!!! یکی سایتو بگیره...
آغا هممون از گشمگی میمیریم... ای خدااااا هه هه هه
پوريا: 1393/1/20 08:01:32،
13 رای مثبت
16 رای منفی
به نظر من يكي از معيارهاي خوب براي ارزيابي توانايي سرپرست خانوار اينه كه بررسي بشه امسال عيد سفر خارج رفته يا نه؟
mehrrrrrrrrrri: 1393/1/20 10:24:41،
18 رای مثبت
19 رای منفی
من كارمند رسمي دولت هستم توي حكمم ماهي يك ميليون خورده و همسرم بيكار است و دو فرزندهم دارم و مستأجرهم هستم ميانگين حقوق چگونه محاسبه مي شود و من جزو كدام گروه محسوب مي شوم
mehrrrrrrrrrri:: 1393/1/20 11:21:58،
16 رای مثبت
20 رای منفی
پس جواب من كجاست ؟‌

من كارمند رسمي دولت هستم توي حكمم ماهي يك ميليون خورده و همسرم بيكار است و دو فرزندهم دارم و مستأجرهم هستم ميانگين حقوق چگونه محاسبه مي شود و من جزو كدام گروه محسوب مي شوم
mehrrrrrrrrrri:: 1393/1/20 11:37:50،
19 رای مثبت
16 رای منفی
شما سوال منو ندادين و يك لينك برام فرستادين آيا جواب آين سوالو نميدونيد؟؟؟؟
یارانه بگیر: 1393/1/21 20:57:55،
16 رای مثبت
11 رای منفی
مجموع کل دریافتی های سال نود و یک تقسیم بر دوازده.
اگه یک ماه سال دریافتی شما با اضافه کاری و غیره مثل مسافر کشی و خرید فروش و از این جور درآمدها مثلا یک و دویست بوده و بقیه ماه های سال رو یه جور در آوردی همه رو با هم جمع کن تقسیم بر دوازده کن.
میانگین درآمد سالیانه یک کارمند به مراتب راحت تر از حل مسائل دوره ابتدایی است. پس پیچیدش نکنید
lمحسن: 1393/1/20 10:30:56،
19 رای مثبت
14 رای منفی
من تا حالا فکر میکردم نماینده های مجلس و ... که دیشب اعلام کردند ما انصراف می دیم تا حالا اصلا یارانشونو بخشیده باشن ولی
متاسفانه گذاشتن زمانی که کفگیر به ته دیگ خورده جلوی 70 میلیون با افتخار میگن ما انصراف میدیم
اقااصن یه وضی: 1393/1/20 10:38:34،
15 رای مثبت
79 رای منفی
عجب وضیه بنده خدا ها دوساعت معطلن خو اگه نمیخواید یارانه بدید سایتو جمع کنید دستی کنید ثبت نامو
shadmehr: 1393/1/20 11:00:22،
19 رای مثبت
15 رای منفی
این دیگه چه وضعشه؟ شورشو درآوردن. چطور پراید لگنو کردین 19 ملیون؟انوقت عدالت هستش؟واسه یه لگنی که دوملیون هزینش نمیشه ماباید چن برابر پولشو بدیم و شماها کیف کنید؟انوقت عدالته؟مه با این حقوق کمی که میدین حتی نمیتونیم شکممونو سیر کنیم دیکه چه برسه اجاره بدیم و لباس بخریم.اینا با اسم اسلام همه کار میکنن و پدر مردم بدبختو درمیارن.کجاش انصافه؟تو کدوم کشوری حقوق پایه 420 تومنه؟
خدا خودش جوابتونو بده
حق نام خدا: 1393/1/20 11:15:45،
22 رای مثبت
18 رای منفی
خودشون اون بالا بالاها جای گرمو نرم نشستن نمیدونن مردم روستا با چه ذلتی نون در میارن ,طرف 20 30 سال جون کنده یکم پس انداز داره میخوان سوده اونو هم بگیرن ازش,نوشتن اجاره بها جز درآمد, باشه rبول ولی ننوشتن کارگری که دمداری ازت هر ماه پول میگیره و بیمه نیست از کجا باید بهش پول بدم؟
ابوالفضل فطری: 1393/1/20 11:17:33،
18 رای مثبت
19 رای منفی
اگه سبد کالا در دست راستم و سهام عدالت را در دست چپم قرار دهید بخدا دست از یارانه بر نمی دارم
حسین: 1393/1/20 12:20:20،
20 رای مثبت
11 رای منفی
خدا به داد مردم برسه
حسین: 1393/1/20 12:20:33،
20 رای مثبت
17 رای منفی
خدا به داد مردم برسه
نقی: 1393/1/20 13:10:42،
39 رای مثبت
68 رای منفی
اونایی که حالامیگن جایز نیست بعضیا ثبت نام کنن و...موقعی که قیمت ها چند برابر میشد کجابودن بگن این مردم گناه دارن جایز نیست خونشونو تو شیشه کنین
mbnz: 1393/1/20 13:59:59،
22 رای مثبت
15 رای منفی
فقط میتونم بگم خدا ازتون نگذره که مردم را به گدایی از سفره خودشان انداختین
عدالت: 1393/1/20 14:01:00،
25 رای مثبت
17 رای منفی
بابک زنجانیها ، خاوریها ، بیمه ایران ، تامین اجتماعی ، رحیمیها ، آقازاده ها ، سه هزار میلیارد تومنیها ، مفاسد اقتصادیها،دانه درشت ها،آقازاده ها، رانت خوارها ، دوستان بیرونیها و ... و ... و ... و...چشم نیاز به انصراف ماها دارن تا نون شبشون تامین بشه
پری: 1393/1/23 00:23:08،
12 رای مثبت
12 رای منفی
دمت گرم
معلم: 1393/1/20 14:09:56،
23 رای مثبت
14 رای منفی
اگه ثروت دارم تنبلی نکردم زحمت کشیدم چه ربطی به حذفم از حق بیت المال داره همه ملت بایدحقشان داده شود مگر خودشان ببخشند
hasan: 1393/1/20 14:28:25،
25 رای مثبت
19 رای منفی
بابا اي ملت يارانه نگيريد ، تا خزانه پر بشه چون يكي ديگه از زير لحاف ميخواد بياد بزنه بيخ گوش سه هزار ميلياد(چون نميدونستم چندتا صفر داره به حروف نوشتمش ) و بره اون ور آبا به ريش همه مون بخنده
روپانا: 1393/1/20 14:50:34،
21 رای مثبت
19 رای منفی
حسن چی میخوای از جون مردم بدبخت شما چی میفهمین از دردای مردم اون همه شعار کجا رفت این بود اون تدبیر و امید و عدالتی که گفتی بجای این مسخره بازیا برین اون مفت خور ها رو جمع کنین که ÷ول مردم بدبختو بالا کشیدن
ناشناس: 1393/1/20 15:59:37،
41 رای مثبت
18 رای منفی
ليسانس با 2تا بچه بابيماري (فشار خون +ديابت )تازگي ها هم لطف خداوند شامل حال بنده شده ناراحتي قلبي هم دارم و خودم مستاجرم با حقوق به خدا قسم 6000000 توماني پيش از اين كم پيش خانواده و دخترم و پسر 3 ساله ام شرمنده بودم بعداز اين هم ديگه...............................................
عدالت علی: 1393/1/20 16:02:01،
13 رای مثبت
16 رای منفی
عزیز جان چاقو دسته اش رو هیچ وقت نمیبره !!!!
جمشيد: 1393/1/20 17:14:51،
42 رای مثبت
18 رای منفی
فعلا ما دو گروهيم
1 سامانيان : اختلاس كردند و سر وسامان گرفتند
2 صفويان : كه هميشه تحت يه عنوان ، سبد كالا ،يارانه ،... توي صف هستيم .
دمتون گرم
محمد: 1393/1/20 18:57:49،
16 رای مثبت
26 رای منفی
می دونید مشکل ما چیه ؟ مشکل می اینه که در رزاق بودن خدا شک داریم . فکر می کنیم با دریافت یارانه و چشم به دولت و مردم دوختن مشکلاتمون حل می شه غافل از اینکه سر رشته تمام مشکلات حل اونها پیش کسی دیگه هست . یه حدیث از یکی از امامان بود که گفته بودند شیعیان ما اگر در هر مشکلی بر ما متوسل شوند بر آن فائق خواهند شد .
سعید: 1393/1/20 19:16:00،
20 رای مثبت
19 رای منفی
نمیدونم چرا وقتی تو اتاقمون هستیم شجاع میشیم تمام نظراتو خوندم همش گله وشکایت بود دمتون گرم چون همش بجا بود فقط کاش میشد اینو یه جایی عنوان کنیم مسئولین ببینن
گول خورده: 1393/1/20 19:26:11،
18 رای مثبت
19 رای منفی
به خدا زرنگن اول گفتن یارانه میدهیم در عوض ازاد شدن قیمت نان برق و تلفن واب و بنزین حالا هم که زورکی همه چیز را بردند بالا . میگن اگر توانایی دارید نگیرید شما برای کی توانایی گذاشتید نگیریم برای اختلاس بعدی طرف بیشتر ببرد
رضا: 1393/1/20 20:20:12،
39 رای مثبت
15 رای منفی
بیت المال به نسبت مساوی بین فقیر و غنی تقسیم میشود و در عدالت علوی 1- به غنی بیشتر از فقیرداده نمیشود2- به فقیر و غنی به نسبت مساوی داده میشود.

حالا این چه بازی ای است که برخی را تلقین میکنند ثبت نام نکنند با قیمت آزاد هم زندگی کنند این مدل غربی است یا شرعی ؟

اگر یارانه 45تومانی زیر علامت شرعیات است آقای خاوری - بابک زنجانی - نیمی از نمایندگان انصراف نداده از یارانه در مجلس و هزاران دیگر که 30سال است ............ چرا زیر علامت شرعیات نمی روند؟
ژیان : 1393/1/20 21:12:44،
18 رای مثبت
33 رای منفی
با این کارها پدر ملت را در اوردید . مگه ما با کشورهای دیگر منطقه چه فرقی داریم که انها در دریافت پول نفت که سرمایه ملی است مشکلی ندارند و ما هر دولتی که سرکار بیاید طرح و نقشه جدیدی پیاده میکند بیچاره مردم ایران .. بیچاره اقشار ضعیف و روستائیان ...
دیدار: 1393/1/20 21:20:57،
20 رای مثبت
15 رای منفی
برای یه چندر قاز یارانه ببین چقد خوارمون کردن.همه ی دنیا دارن بهمون میخندن.من میگم هر چقد دوست دارید همه چی رو گرون کنید.قیمت نفت وبنزین هم جهانی کنید اما خواهشا بالا غیرتا حقوق ما کارمندای بدبخت هم جهانی بدین اگه ما حرفی زدیم.از گرفتن یارانه هم انصراف میدیم خوبه.
اکی: 1393/1/20 21:32:45،
13 رای مثبت
16 رای منفی
کاش آمار ثبت نام کننده ها واقعی اعلام بشه تا بدونیم همه ایرانی ها نیازمند(متکدی و...) هستند و خوب درس شونو یاد گرفتن.انصراف بدیم تا از دیگر خدمات دولت بی بهره نمونیم!!!!
اکی: 1393/1/20 21:36:16،
15 رای مثبت
17 رای منفی
کاش آمار ثبت نام کننده ها واقعی اعلام بشه تا بدونیم همه ایرانی ها نیازمند(متکدی و...) هستند و خوب درس شونو یاد گرفتن.انصراف بدیم تا از دیگر خدمات دولت بی بهره نمونیم!!!!
دلسوز: 1393/1/20 21:49:03،
18 رای مثبت
22 رای منفی
بدلیل اینکه یارانه ها برای نیازمندان می باشد به نظر من کلا یارانه را نمی دادید و درعوض تسهیلات و عملکردهایی که باعث رفاه و کم کردن مشکلات زندگیشون میشه را اجرا کنید که خدا می داند حتی برای کارهای روزمره نظیر یک وام، فروش محصولات کشاورزی، قالیبافی، خرید شیرخشک، و .... چه تبصره هایی که وجود ندارد خیلی منصفانه و عاقلانه می باشد و مطمئنید که به نیازمند جواب داده شده است نه اینکه به ظاهر کمک مالی می کنید که معلوم نیست به حقدار رسیده یا نه؟
omid: 1393/1/20 21:49:39،
16 رای مثبت
34 رای منفی
اقای روحانی خسته نباشید
میخواستیم با این یارانه ی یه سفر حج برم ولی از فرودگاه منو برگردوندید...!!!
ابی: 1393/1/20 22:13:36،
18 رای مثبت
38 رای منفی
ازبس سر مسائل کوچک کنار اومدیم اینکارو باهامون میکنند ملت ایران به حقوقش واقف نیست اگه بود .......!!!!!!!
رقيه محمدپور: 1393/1/20 22:43:22،
16 رای مثبت
15 رای منفی
دريافت فرم يارانه
رضا .بمل: 1393/1/20 22:57:18،
18 رای مثبت
17 رای منفی
باسلام به خادمین واقعی ملت باید عرض کنم این شیوه عمل کردن کار درستی نبود این هم شبیه همان سبد کالا اخرش اعتراف میشه که وقت تنگ بود با عجله انجام گرفت فلان و فلان من نمیدانم دولت چگونه روش شد 600000 تومان را سطح درامد قرار داده . شما بیایید در تهران یک سوئیت پیدا کنید به این مبلغ اجاره بدن خدا وکیلی این کارشناسانی که این تز سطح در امدی تعیین کرده اند معلوم نیست هدفشان چیست مطلب زیاد بود جا دنگرفت
مهدی: 1393/1/20 23:08:53،
16 رای مثبت
12 رای منفی
دولت انگار سرش زیر برفه . آقا گذشت اون زمان مردم ایران کم متوجه بودن و درک ضعیفی داشتن . شاید الان مردم از نگرانی کار و زندگی و درآمد و . . . صداشون در نمیاد اما این به این معنا نیست که نمی فهمن .
خلاصه بگم اگه قراره هزینه های ملت جهانی بشه چرا کسی از جهانی شدن درامد مردم حرفی نمی زنه . شما که دم از مردم می زنید .......
محمد: 1393/1/20 23:12:12،
22 رای مثبت
20 رای منفی
ای امام زمان کجایی؟به دادمون برسی دیگه تحمل این همه زورگویی نداریم همه براظهورش دعا کنیم که این مملکت بجز به دست خودش درست نمیشه
رضا: 1393/1/21 00:06:52،
16 رای مثبت
14 رای منفی
پس چی شد؟
مردم: 1393/1/21 00:29:58،
14 رای مثبت
17 رای منفی
پیامک تبریک سال نو روحانی مایه قوت قلب مردم بود.
محمد: 1393/1/21 00:36:33،
15 رای مثبت
18 رای منفی
برنامه دولت برای ثبت نام دوباره فقط برای کم کردن هزینه های خودش در پرداخت یارانه است و اصلا عدالت توش اجرا نشده است.
ای کاش دولت..: 1393/1/21 00:44:01،
14 رای مثبت
15 رای منفی
به نظر من دولت برای اینکه از تعداد افراد متقاضی کاسته شود، از ترفندهای ابهام آلودی استفاده می کند و ظاهرا نیز برنامه جامع و کارآمدی در نظر ندارد و احتمالا مسایلی شبیه توزیع سبد کالا پیش خواهد آمد. نمونه ای از این ضعف برنامه ریزی را می توان در ثبت نام افرادی که تازه ازدواج کرده و هنوز یارانه آنها از خانواده جدا نشده است، مشاهده نمود.
فوتبال و یارانه: 1393/1/21 00:45:02،
20 رای مثبت
16 رای منفی
خواهشا مردم یارانه نقدی شان را به دولت ببخشند تا دولت بتواند 200 میلیارد تومان به فوتبالیست های تیم پرسپولیس بدهد و آن ها بتوانند خودروهای 800 و 900 میلیون تومانی بخرند. -
صمد: 1393/1/21 00:52:00،
11 رای مثبت
19 رای منفی
بعد از این همه سال قانون از کجا اوردی را دارن اجرا میکنند
تقي: 1393/1/21 01:01:50،
19 رای مثبت
20 رای منفی
درود بر احمدي نژاد .از كجا مياورد يارانه هارا ميداد .راه ميساخت .مسكن مهر ميساخت و.............
بهروز: 1393/1/21 12:01:18،
19 رای مثبت
10 رای منفی
سال 1384 حقوق یک کارمند ساده 160 هزار تومان و قیمت تمام سکه 84 هزار تومان بود . یعنی یک کارمند تقریبا 2 تمام سکه حقوق میگرفت . الان چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حقیقت: 1393/1/21 01:14:03،
18 رای مثبت
13 رای منفی
من خودم را می گویم خاک توی سرم کنن چقدر دوستام التماس کردند که رای نده دوباره همون آشه و همون کاسه. باورم نشد یعنی حق این ملت با این همه گذشت اینه ...یعنی حق این همه فداکاری زمان اتقلاب و جنگ اینه... زهی خیال باطل
حرف زدن در این مورد فقط نمک پاشیدن روی زخمه ...
مم: 1393/1/21 06:37:05،
12 رای مثبت
15 رای منفی
الهی سینه ای ده آتش افروز در آن سینه دلی ده وآن همه خون
چه ربطی داشت این بیت را که گفتم که دیگر نه سینه مانند است و نه خون
حرف حساب: 1393/1/21 08:29:04،
10 رای مثبت
14 رای منفی
مردم حاضرند دو برابر پول یارانه را ماهیانه به دولت بدند در عوض قیمت همه اجناس به قبل شروع هدفمندی یارانه ها برسه
سارا: 1393/1/21 09:15:14،
14 رای مثبت
16 رای منفی
سلام ببخشید این 3500تومان و برا چی میگیرن زیاد نیس برا یه ثبت نام ساده
سمیرا: 1393/1/21 10:05:46،
36 رای مثبت
13 رای منفی
قابل توجه محسن خان:
خدایی که بالاتر از بنده هاشه تو کتاب آسمانیش فرموده:(من حال هیچ ملتی رو تغییر نمیدم مگر اینکه اون ملت خواستار تغیر باشن،چه خوب،چه بد)حالا خودت قضاوت کن حالی که داریم تغییرش میدیم خوبه یا بد که حالا زحمت بابای شیمی درمانی من شده حق بیت المال؟خجالت آوره
سمیرا: 1393/1/21 10:21:55،
9 رای مثبت
18 رای منفی
آقای بی طرف چقدرم بی طرفی،یادت باشه کی این گندو بالا آورد و 16 میلیارد بالا کشید و نتونست گندشو پاک کنه،اولشم با یارانه بنزین اومد،یادتونه؟حالا اگه یه فرازمینیم بیاد نمیشه این بحرانی رو که احمدی نژاد بوجود آوردرو جمع کنه،از کی آقا شد؟
روح الله: 1393/1/21 10:51:57،
17 رای مثبت
18 رای منفی
اگر ما بدانیم یارانه به افراد کم درآمد می رسد حتما انصراف می دهیم. اما اگر به جیب افرادی مثل بابک زنجانی یا خاوری و امثال اینها برود چه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
MAD: 1393/1/21 11:10:44،
12 رای مثبت
14 رای منفی
اصلا جواب نیمده.
حقيقت: 1393/1/21 11:17:08،
16 رای مثبت
15 رای منفی
بيستو 30 ديشب مصاحبه اي پخش كرد و طرف ميگفت من دستم به دهنم ميرسه و ثبت نام نمي كنم اين يعني چي غير از اينه كه بچم برگرده بگه بابا ما دستمون به دهنمون نميرسه؟
وحيد: 1393/1/21 12:04:52،
11 رای مثبت
40 رای منفی
اينقدر مردم رو کوچيک نکنين يعني هرکي بخواد حقش رو ازبيت المال بگيره نيازمند يا همون گدا يا فقير يا بدبخت يا بيچاره يا... است
حضرت علي به عقيل که بردارش بود وبه همه بزرگان شهر يکسان از بيت المال ميداد حالا يکي خرج خودش ميکرد وبزرگان شهر هم با اختيار خودشون دراختيار نيازمندان قرار ميدادند.
عبدالله: 1393/1/21 12:16:48،
15 رای مثبت
18 رای منفی
خيلي پرو اند دجال كه ميگن اينهاهستند بند اول كه رفت تو........ ملت ، آخي در كارنبود -بند دومش داره مي ره .... آخي اوخي دركارنيست وقتي ملت بجاي آخ ميگه آخ جون هركه باشه بند سوم با اون دوتا ..... فر......
باباول كنيد ملت برايش ارزش ندارندجز در مواقع رآي در ثاني يك زماني اين پول يارانه پول امام زمان بود وحالا مراجع بي درد وبي خبر حال مردم ...... يكي راجع به گراني ووضع فلاكت بار مردم و... وطلاق و..... خود..... چيزي نميگن
یه ایرانی: 1393/1/21 12:24:27،
20 رای مثبت
14 رای منفی
من یه جون 28 ساله هستم میخوام ازدواج کنم نمیتونم
حقوقم 550000تومنه آقایون بیان یه برنامه به من بدن که اگه اونجوری خرج کنم میتونم زن بگیرم و یه جایی رو اجاره کنم و وسایل خونه بخرم ویه غذای بخور نمیر بخورم که بتونم زنده بمونم
خداییش اگه عدالتی باشه هیچ کس نیاز به یارانه گدایی نداره
آقای روحانی و بزرگا اگه راست میگفتین الن خودتون اینقدر توپل موپل و فربه نبودید
خدا بهتون رحم کنه
یاری: 1393/1/21 13:13:26،
18 رای مثبت
15 رای منفی
حقمون را بامنت وشرط وشروط میخواهند بدهند چرا کسی صداش در نمی یاد.چرا عدل علی انجام نمیشه .خدایا به فریادمون برس
حمید: 1393/1/21 13:22:57،
19 رای مثبت
16 رای منفی
آقایان! اسلام شناسان! اولیاء! حضرات!!!!!

آخه مگر بر اساس شرع انور اسلام، درآمدِ زن مالِ خودش نیست؟ آخه شما به چه حقی درآمدِ زنِ آدم رو می پرسید؟! بگید میخوایم قطع کنیم خلاص!
بوره: 1393/1/21 14:04:32،
15 رای مثبت
25 رای منفی
من میخواهمازگرفتن یارانه انصراف بدم امه اعضای خانوادم مخالفند وگرفتن یارانه را حق خودشون میدونن .به نظر شمه من باید چیکار کنم
امین: 1393/1/21 14:15:44،
19 رای مثبت
22 رای منفی
دائم در تلوزیون اعلام میکنه که مردم انصراف بدن ، به یاد یک دوست عزیزی افتادم که می گفت ( ما توی این چند سال اخیر ، اونقدر که سهم مون میشد از حقمون انصراف دادیم !!!!!! )
بیطرف: 1393/1/21 15:51:35،
12 رای مثبت
18 رای منفی
با سلام
فرم ثبت نام مشخص نیست.سن بچه ها و تحصیلات انها را نخواسته
هر بچه ممکن است خرجش چندین برابر بچه دیگر باشد.جهیزیه دختران و پرداخت شهریه دانشگاه را مد نظر قرار نداده است.به بیکاری جوانان بالای 25 سال توجهی نشان داده نشده است
مهدی: 1393/1/21 16:21:17،
13 رای مثبت
38 رای منفی
اقا کیان دارن به نوبت میان دیگه!
يه ايروني: 1393/1/21 16:50:36،
80 رای مثبت
21 رای منفی
يكي زندگيشو مديريت كرده وضعش خوبه انصراف بده
يكي معتاد شده همه چي رو باخته يا يكي خيلي خوشگذروني كرده هيچي واسش نمونده مابقي ملت انصراف بدن كه آقا حالشو ببره
بنظر من همه بايد به يك اندازه بگيرن
حسن: 1393/1/21 18:11:22،
11 رای مثبت
19 رای منفی
یارانه نمی حواهیم ثبات اقتصادی می خواهیم.
ايمان: 1393/1/21 18:14:11،
10 رای مثبت
21 رای منفی
بابا پولداراشم بعد از فاز دوم نيازمند ميشن همه بگيريد اگه نياز نداشتين بدين يه مستحق بهتر از اينكه اختلاس بشه...
یه ایرونی: 1393/1/21 18:19:12،
31 رای مثبت
20 رای منفی
منکه متوجه میانگین مجموی درامد ماهانه همه اعضای خانواردر سال 92 نشدم میتونه یکی توضیح بده؟
66: 1393/1/21 21:16:34،
9 رای مثبت
20 رای منفی
مجموع درامد همه اعضای خانواده رو تو سال 92 حساب کنید بعد تقسیم بر دوازده کنید
اردلان: 1393/1/21 19:56:54،
12 رای مثبت
18 رای منفی
همیشه یه چیزی برای سرگرم کردن ملت دارن خدا ازتون نگذره


مسعود: 1393/1/21 20:31:22،
74 رای مثبت
23 رای منفی
روز 29اسفند روزملی شدن صنعت نفت >درآمد نفت مال عموم افراد مملکت بودیادش بخیر.قرار شده بود باگرفتن یارانه مردم نان باکیفیت بخرند و...یادش بخیر .من 3دانشجوی دانشگاه ازاد وحقوق بالای 2میلیون بادوندگی زیاد دارم .تلاش نکنم؟
رستم: 1393/1/21 21:08:35،
15 رای مثبت
20 رای منفی
بابا یکی بیاد با یه مثال در مورد درآمد سرپرست و میانگین درآمد خانوار توضیح بدهد
علی شاهینی: 1393/1/22 00:19:17،
11 رای مثبت
16 رای منفی
به نظرم با شخصیت مردم بازی کردن است چون یارانه حقشونه وروستایی ها ومردم محروم دسترسی به سایت ندارندوحقشون خیلی پایمال میشه
ایران: 1393/1/22 00:57:13،
8 رای مثبت
16 رای منفی
برید نظر محسن خان و فرزین و کارمند بانک رو بخونید بعد خدتون قضاوت کنید
بدبخت : 1393/1/22 02:16:21،
9 رای مثبت
17 رای منفی
من میدونم اخرش فقط یارانه ما بدبخت بیچاره ها حذف میشه من میدونم
هستی: 1393/1/22 02:25:07،
9 رای مثبت
17 رای منفی
خاک برسر ولتی که درغ تحویل مردم میده لطفا دولت قبل رومتهم نکنید شما اگه عرضه دارید عدالت برقرار کنید اون از سبدکالادادنتون که دو تا کشته داد اینم از یارانه دادنتون خاک بر سرتون سایت گذاشتید سگ تو روحتون که دروغ تحویل مردم مید
بچه مسلمان : 1393/1/22 08:53:34،
6 رای مثبت
22 رای منفی
من که وضعم خوبه یارانه ....
تن سلامت و توکل بر خدا و همت تلاش به اندازه و دلی شاد
فقط قناعت و دوری از تجملات
روایت از امام معصوم در عجبم از مردم غصه چیزی را می خورند که تضمین شده است (روزی) و بی تفاوت نسبت به چیزی که تضمین نشده است (عاقبت به خیری)
اینها همه غفلت است البته نمی گویم حق خود را نگیرید ولی ما برای عبادت کردن خدا آفریده شده ایم
یه ایرانی: 1393/1/23 08:19:26،
27 رای مثبت
16 رای منفی
چی چی تضمین شده . پس همه برن بشینند خون روزی خودش می اد!!!!!!!!اینقدر از روایات و احادیث اشتباه برداشت نکنید . ضمناَ حق گرفتنی نه دادنی.
حامد: 1393/1/22 09:53:45،
8 رای مثبت
13 رای منفی
با سلام به همه ی مردم عزیز ایران .
آهای مردم ای مردم من یک جوان 30 ساله ام و هنوز مجردم !
آخه چرا 6 ساله که دانشگاه رفتم و خدمتم تموم شده و دارم دنبال یه کار با ثبات می گردم آخه این چه وضعیه ، باور کنید از 20:30 باید بیان با من مصاحبه کنند از بس که امتحان استخدامی دادم و خیلی ها رو هم قبول شدم ولی به خاطر پارتی و نداشتن رابطه نتونستم استخدام بشم ، الانم که سنم به هیچ استخدامی نمیخوره دیگه آخه این چه وضعی برای مردم درست کردید .
کورش : 1393/1/22 10:08:11،
9 رای مثبت
22 رای منفی
من کل درآمد را به جای میانگین نوشتم
کورش: 1393/1/22 10:52:35،
9 رای مثبت
22 رای منفی
در آمد کل اعضای خانواده را در ماه به جای میانگین نوشتم چگونه اصلاح کنم؟
کورش: 1393/1/22 12:04:04،
6 رای مثبت
18 رای منفی
در آمد کل اعضای خانواده را در ماه به جای میانگین نوشتم چگونه اصلاح کنم؟
حمید: 1393/1/22 10:14:34،
8 رای مثبت
16 رای منفی
من فکر میکنم کسانی که یلرانه راقطع کردند ازدست اندرکاران رده بالای نظام هستند وفرزندان انها ازهمه. بیشتر مستحق این یارانه هستند چون مسافرتهای خارجی هزینهایش خیلی افزایش پیداکرده است لذا همه راقطع تاپول قلمه به انها برسد
پوریانا: 1393/1/22 11:54:39،
8 رای مثبت
22 رای منفی
منظور از میانگین مجموع درآمد خانوار چیست؟

من بطور متوسط 1500000 تومان در ماه درامد دارم و مادرم هم که سرپرستش میباشم 100000 تومان درآمد سود بانکی دارد در مجموع 1600000 تومان، حالا این عدد باید بر 2 تقسیم بشود که معادل 800000 تومان میشه ؟!؟!
msm2011: 1393/1/22 13:40:41،
16 رای مثبت
22 رای منفی
آقا یه سوال منظور از میانگین درآمد همه اعضا یعنی کل درآمدهارو باید تقسیم بر تعداد خانوار کنیم
sh: 1393/1/22 13:55:05،
9 رای مثبت
16 رای منفی
من به افراد نیازمند ماهانه کمک می کنم دولت هم از جیب خودش کمک کند خودمون بهتر میدونیم یارانه رو بدیم به کی
مجید: 1393/1/22 14:17:27،
11 رای مثبت
14 رای منفی
منظور از میانگین درامد این میشه

درامد ماهیانه سال 92 با هم جمع بشه
مثلا اردیبهشت 900 درامد داشتی
خرداد 1300 درامد داشتی و الی اخر ...
دوازده ماه رو با هم جمع کن تقسیم بر 12 کن جواب میشه میانگین درامد

البته جمع درامد همه اعضای خانواده
عبدا...: 1393/1/22 15:05:07،
9 رای مثبت
19 رای منفی
به نظرم فرمول مطرح شده برای محاسبه میانگین مجموع درآمد همه ی اعضای خانواده دارای اشکال است و عادلانه نیست زیرا تعداد شاغلین و تعداد اعضای خانواده در این فرمول نقشی ندارند.
عبدالله: 1393/1/22 17:43:17،
9 رای مثبت
12 رای منفی
در دستورات دین مبین اسلام درآمد زن واموالش مال خود اوست حتی می تواند برای کار در خانه و شیر دادن طفل از شوهر طلب مزد کند پس حقوق زن جز درآمد سرپرست خانوار محسوب نمی شود و الله اعلم
مسلم دیوونه: 1393/1/22 21:13:57،
5 رای مثبت
39 رای منفی
یارانه 45 هزار تومنی که سال 92 میگرفتیم هم جزء درآمدمون حساب میشه؟
حسام: 1393/1/22 23:23:43،
10 رای مثبت
45 رای منفی
خدا بداد برسه .!!!! دوستان این روزها , روزهای خوبمون است ................ روزی میرسه یاد این روزا می افتیم ................
حسام: 1393/1/22 23:25:18،
11 رای مثبت
17 رای منفی
خدا بداد برسه .!!!! دوستان این روزها , روزهای خوبمون است ................ روزی میرسه یاد این روزا می افتیم .............. راستی این پول 45 هزار تومانو کجای دلم بزارم ؟ !!!!!!!!!!
رضا: 1393/1/23 01:46:26،
5 رای مثبت
16 رای منفی
اگر سرپرست جدید به بانک مراجعه و بانک بگه که 2 هفته است که سایت مشکل داره و نمیتونه ثبت حساب یارانه ای را انجام بده باید کی رو دید. آقایان بیشتر تمایل دارند حداکثر انصراف انجام بگیره حالا به زور یا به دلخواه.
احمد علي ابراهيمي: 1393/1/23 08:40:18،
6 رای مثبت
19 رای منفی
حكم حقوقي من 1مليون و288هزار تومان هست و تعداد اعضاي خانواده 4نفر آيا حقوق من بايد تقسيم بر 4 شود
علی: 1393/1/23 15:27:24،
7 رای مثبت
18 رای منفی
نخیر دوست گرامی
حقوق شما + حقوق همسر شما + حقوق فرزند اول شما + حقوق فرزند دوم شما + ...
مجموع بالا هر چی که شد تقسیم بر تعداد شما
این میشه میانگین.
باشناس: 1393/1/23 10:52:54،
7 رای مثبت
20 رای منفی
خداازتون نگذردلااقل ویرایش اطلاعات بگذارید مگرانسانهاازپیش خداامده اندبدون اشتباه اخه دانشجوهستم ونیازمندبابا
هادي: 1393/1/23 10:58:33،
7 رای مثبت
16 رای منفی
اقا ببخشيد ميزان يارانه زيادميشه اگه ثبت نام كنيم
مهسا: 1393/1/23 13:25:33،
11 رای مثبت
15 رای منفی
آآآآآآآآآآآآآي دولت مقتدر و دورانديش نظام جمهوري اسلامي
من به شخصه امضاء ميدم ماهانه 45000 تومان از حسابم كم كنيد ولي روال به حال قبلش برگرده!!!
سوپسيت شير، بنزين،گندم،خاروبار و .......دولت از نقدينگي خودش دوباره پرداخت كنه.
علی: 1393/1/23 15:20:45،
9 رای مثبت
19 رای منفی
من هم حاضرم
علی: 1393/1/23 15:16:06،
29 رای مثبت
20 رای منفی
قطر به عنوان سرمایه دارترین کشور معرفی شد که درآمد سرانه اون بالاتر از بقیه کشورها بود. دختر دانشجوی قطری که برای تحصیل رفته بود فرانسه میخواست که وقتهای بیکاریشو با کار کردن پرکنه. به محض اطلاع سفارت از این موضوع باهاش برخورد کردن و گفتن با پولی که دولت بهت میده فقط باید تحصیل کنی، اگر این پول کافی نیست تقاضا بده تا اضافه کنیم ! حالا این پول یارانه هم همینه. به ما میدن که مثل مردم کشورهای نفت خیز عربی از زندگی بدون دغدغه مالی لذت ببریم.
ایرانی مقیم وطن: 1393/1/23 20:40:23،
7 رای مثبت
21 رای منفی
ای اونایی که ماهی بالای 5 میلیون حقوق میگیرین ببینین هستن ادمهایی که امیدشان به این 45 هزار تومن ماهانه است ننگ بر این عدالت
fathi: 1393/1/24 12:32:04،
5 رای مثبت
21 رای منفی
حقوقم 1900000تومن است درآمدی دیگری هم نداریم اعضای خانواده ام با خود 5 نفر همین مبلغ را برای در آمد خانوادم نوشتم . درسته یا نه ؟
وحیدss: 1393/1/24 15:10:31،
15 رای مثبت
21 رای منفی
بچه که بودیم با یه بستنی گولمون میزدند بعد با یه سیلی اون رو از دستمون میگرفتند, حالا دولت هم دقیقاهمین کار رو میکنه ; اول سوبسید رو قطع کردند جاش یارانه دادند, حالا دارند با زور و تهدید از دستمون میگیرند
محمد: 1393/1/25 15:18:53،
9 رای مثبت
26 رای منفی
با سئوال کردن اینکه درامد (بدون کسر وام) در چه محدودهای است
چه نتجه ای حاصل میگردد . درآمد یعنی مجموع مبالغ کسب شده منهای کلیه کسورات ازقبیل بیمه - مالیات - بدهی - وام - شارژخانه
اجاره و ... حتی سئوال کردن درست را بلد نیستید .با تورمی که پرداخت یارانه ها بوحود آورده از هر نفر شما حدود حداقل صدهزار تومان میگیرید که چهل هزارتومان با منت بدهید ترا به خدا اینهمه مردم را احمق فرض نکنید . یارانه ها را قطع کنید تا حداقل یکی از عوامل گرانی و تورم حذف شود.
حسن: 1393/1/25 17:35:55،
11 رای مثبت
22 رای منفی
ما چهار نفر هستیم 2 نفر کار مبکنند یکی هشتصدهزارتومان میگیرد و دیگری یک میلیون دو نفر دیگر محصل هستند .میانگین مجموع چگونه حساب شود یک میلیون هشتصد تقیسم بر چهار - یا تقسیم بر دو - یا خود یک میلیون هشتصد ؟؟؟؟؟؟
دانشجو: 1393/1/26 02:27:06،
8 رای مثبت
64 رای منفی
به نظر من ما آدما عادت داریم به زود قضاوت کردن یکم صبور باشید و اینقد شلوغش نکنید ،من با فوق لیسانس بی کارم ،بابای پولدارم ندارم یه خانواده4 نفری با 640 هزارتومن درآمد،اما به جای این حرفا باید به دولت کمک کرد ،این حرفا فقط آب تو آسیاب دشمن ریختنه
علیرضا: 1393/1/27 14:29:07،
7 رای مثبت
14 رای منفی
سلام دانشجو جیگرم کجایی ایران افتادتو باغ پسته
محمدپور: 1393/1/28 10:32:45،
7 رای مثبت
18 رای منفی
واییییییییییییییییییی این همه سوال کردین دریغ از یک جواب چقدر دولت به مردمش اهمیت میده برین خوشحال باشین تو همچین مملکتی زندگی میکنین .
ققنوس: 1393/2/1 09:11:28،
7 رای مثبت
22 رای منفی
سلام اين مملكت اباد نميشود مگر اينكه اول مسولان در سطح اقشار فقير قرار بگيرند وماشين پرايدوپيكان سوار شوند ، در ماه حتما دو وعده در روز يا 4 وعده در هفته سيب زميني بخورندو... وگرنه وكيل وزير چه خبر از حال مردم دارند
نادر : 1393/3/7 14:18:07،
10 رای مثبت
14 رای منفی
سلام :
کسی است به مشکل من بد بخت جوابگو باشه :
من در مرحله اول رایانه دریافت کردهام ولی متاسفانه در مرحله دوم یارانه ها جا مانده ام و نتونسته ام ثبت نام کنم از مسئولین محترم تقاضا دارم به ااین مشکل من رسیدگی کنند
با تشکر

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید
در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
DS 6
آژانس مسافرتی راه و رسم
خرید آنلاین بلیط هواپیما
الفبا سفر
کانال رسمی تلگرام ایران جیب

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه

تبلیغات متنی

تور آنتالیا
بهترین تورهای آنتالیا با الفبا تور
alefbatour.com
صندلی اداری | میز مدیریت
3 سال ضمانت، ارسال رایگان به تمام ایران
مبلمان، صنایع چوبی، میز LCD
Tehkala.ir
پنل اس ام اس
قیمت دلار
قیمت روز سیم کارت 0912
تورآنتالیا
تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول

راهنمای ثبت نام برای دریافت یارانه + فرم ثبت نام خبر اقتصادی