کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

فروشگاه مد و لباس مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول

شماره پیامک جدید برای اطلاع از سبد کالا اعلام شد

کدخبر:۳۲۰۱شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۲:۴۸۴۱۲۷۳ بازدید
با راه‌اندازی پورتال اطلاع رسانی سامانه سبد کالای حمایتی دولت، مردم می‌توانند با ارسال مشخصات خود به شماره پیامک 5000799 از وضعیت شمول خود در طرح سبد کالا اطلاع پیدا کنند.

وزارت صنعت معدن و تجارت با معرفی مرکز تماس و شیوه‌های ارتباطی با طرح سبد کالای حمایتی اعلام کرد: برای ارتباط مردم با سامانه سبد کالای حمایتی، کانال‌های ارتباطی زیر جهت اطلاع‌رسانی و پاسخ به سئوالات و پیگیری مشکلات برقرار شده است:
از طریق مراجعه به اینترنت: وب‌سایت رسمی اطلاع‌رسانی سامانه به آدرس www.yaranehkala.ir جهت مشاهده آخرین اخبار مربوط به طرح و لیست فروشگاه‌های مجاز در دسترس است. از طریق این وب‌سایت، هر شهروند می‌تواند وضعیت شمول خود در طرح را پیگیری و موجودی سبد کالای خود را استعلام نماید.

از طریق تلفن گویای وزارت صنعت، معدن و تجارت: شهروندان محترم می‌توانند از طریق مرکز تماس وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره 09612 با مسئولین و کارشناسان طرح جهت دریافت پاسخ سئوالات خود تماس حاصل فرمایند.

از طریق شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت: در صورت بروز هرگونه اشکال در فرایند تراکنش، همانند روال قبل مردم می‌توانند با مرکز تماس شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت که روی رسید دستگاه کارت‌خوان درج شده است، پیگیری موارد به انجام رسانند.

از طریق تماس با درگاه اطلاع‌رسانی همراه اول: همچنین شهروندان محترم می‌توانند با تماس با درگاه اطلاع‌رسانی همراه اول به شماره #799* ، و یا ارسال پیامک به شماره 5000799، با ارسال شماره کارت بانکی و کد ملی خود از وضعیت شمول خود در طرح اطلاع یافته و همچنین اطلاعات مربوط به موجودی سبد کالای خود را دریافت نمایند. در این خصوص دقت شود که شماره کارت بانکی که واریز یارانه نقدی به آن صورت می‌پذیرد مد نظر است.

چند تذکر مهم از سوی وزارت صنعت درباره سبد کالا:

- برای دریافت سبد کالای تخصیص یافته به نزدیک‌ترین فروشگاه به محل سکونت مراجعه شود.
- فروشگاه‌های عرضه‌کننده سبد کالا مجاز به اخذ هیچگونه وجه نقدی و غیرنقدی از شهروندان محترم نیستند.
- جهت دریافت سبد کالای حمایتی به همراه داشتن کارت عابر بانک سرپرست خانوار الزامی است.
- برنج، مرغ، تخم مرغ، روغن مایع نباتی و پنیر اقلام تشکیل دهنده سبد کالای حمایتی هستند.
- تلاش بر این است سبد کالای حمایتی به صورت یکجا به خانوارهای مشمول تحویل شود.
- در صورت ناقص بودن سبد کالا در مراجعه اول به فروشگاه امکان مراجعه مجدد برای دریافت اقلام باقی‌مانده آن در طول ماه وجود دارد.

پرسش‌های متداول در خصوص سبد کالای حمایتی دولت

به منظور جلوگیری از سرگردانی شهروندان محترم در خصوص جزئیات طرح ارائه سبد کالای حمایتی، لیستی از پرسش‌های متداول و عمومی در خصوص جزئیات طرح و دست‌اندرکاران آن در زیر گردآوری شده است. این لیست در طول زمان بر اساس تغییرات کلی و جزئی در طرح سبد کالای حمایتی به روز رسانی می‌شود.

پرسش: سبد کالای حمایتی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
پاسخ: خانوارهای مشمول سبد حمایتی کالا به ترتیب زیر بوده و به هر خانوار یک سبد کالا تعلق می‌گیرد:
کلیه شاغلان ﻭ بازنشستگان دولت اعم از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی
کلیه شاغلان و بازنشستگان نیروهای مسلح اعم از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی
کلیه کارگران مشمول قانون کار و قانون تأمین اجتماعی
روزنامه نگاران، خبرنگاران و هنرمندان به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دانشجویان متأهل به تشخیص وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی
طلاب به تشخیص مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه
سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)
سرپرستان خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور

پرسش: نحوه تخصیص سبد کالای حمایتی به خانوارها چگونه است؟
پاسخ: اطلاعات خانوار مشمول سبد کالای حمایتی از طریق کارت عابر بانکی که توسط سرپرست خانوار در طرح یارانه‌های نقدی به سازمان مدیریت هدفمندی یارانه‌ها اعلام شده است مدیریت می‌شود. به ازای هر خانوار مشمول طرح یک سبد حمایتی در نظر گرفته شده است که با مراجعه سرپرست خانوار به همراه کارت عابر بانک مربوطه به فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع در سراسر کشور به ایشان تحویل می‌گردد.
شیوه کار در این طرح همانند انجام خرید از فروشگاه با استفاده از کارت عابر بانک بوده و بدون ارائه کارت بانکی سرپرست خانوار امکان تحویل سبد کالا وجود ندارد. همچنین مشابه همه تراکنش‌های بانکی به خاطر داشتن رمز صحیح کارت ضروری است و در صورت سه بار اشتباه در ورود رمز، کارت بانکی مسدود و ارائه خدمت مقدور نخواهد شد.

پرسش: محتویات هر سبد کالای حمایتی شامل چه اقلامی است؟
پاسخ: ارزش ریالی هر ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻ برای سال آینده معادل 800 هزار ریال می‌باشد. این سبد یک هدیه برای هر خانوار است و تعداد افراد خانوار در اندازه سبد تأثیری ندارد. تلقی دولت در محاسبات برای تعیین اندازه سبد این بوده که هر خانوار بیش از دو نفر عضو دارد و  اقلام این سبد حمایتی ﺷﺎﻣﻞ موارد ذیل است:
دو بطری 810 میلی‌لیتری ﺭﻭﻏﻦ ﻧﺒﺎﺗﯽ ﻣﺎﯾﻊ
10 ﮐﻴﻠﻮﮔﺮﻡ ﺑﺮﻧﺞ بسته‌بندی شده
4 ﮐﻴﻠﻮﮔﺮﻡ ﮔﻮﺷﺖ ﻣﺮﻍ یا دو عدد مرغ بسته‌بندی شده
800 ﮔﺮﻡ ﭘﻨﻴﺮ با ﺑﺴﺘﻪﺑﻨﺪی 400 گرمی (UF)
1.8 ﮐﻴﻠﻮﮔﺮﻡ یا دو بسته دوازده‌تایی ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻍ
عموم کالاهای سبد حمایتی از محل تولید داخل تأمین می‌شود به استثنای برنج که به دلیل محدودیت در تولید داخل از محل واردات برنج‌های خارجی تهیه می‌گردد. تلاش اصلی بر این است که جامعه هدف کلیه‌ کالاهای سبد حمایتی را به صورت یکجا دریافت کند، ولی این امکان نیز فراهم شده که در صورت وجود نقص در اقلام تحویلی به هنگام توزیع، سرپرست خانوار بتواند سبد کالای خود را با چند نوبت مراجعه دریافت نماید.

پرسش: سبد کالای حمایتی در چه دوره‌های زمانی (ماهانه، دوره‌ای، فصل به فصل، ...) توزیع می‌شود؟
پاسخ: توزیع ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻی حمایتی، با هماهنگی‌های به عمل آمده در حال حاضر به صورت ماهانه در فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع در سراسر کشور صورت می‌پذیرد.

پرسش: برای آگاهی از جزئیات اطلاعات سبد کالای تعلق گرفته به خانواده خود باید به کدام سازمان‌ها، نهادها و یا سامانه‌های اینترنتی مراجعه کنم؟
پاسخ: توزیع ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻی حمایتی، با هماهنگی‌های به عمل آمده در حال حاضر به صورت ماهانه در فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع در سراسر کشور صورت می‌پذیرد. همچنین پورتال اطلاع‌رسانی سامانه سبد کالای حمایتی دولت پیوندهای لازم را برای پیگیری وضعیت سبد کالای خانوار و استعلام کارت بانکی متصل به آن فراهم می‌نماید.

پرسش: برای دریافت سبد کالای تعلق گرفته به خانواده خود باید به کدام سازمان‌ها، فروشگاه‌ها و یا سامانه‌های اینترنتی مراجعه کنم؟
پاسخ: توزیع ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻی حمایتی، با هماهنگی‌های به عمل آمده در حال حاضر به صورت ماهانه در فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع در سراسر کشور صورت می‌پذیرد. برای دریافت سبد کالای حمایتی، سرپرست خانوار باید کارت بانکی متصل به حساب واریز یارانه نقدی خود را به همراه داشته باشد. در فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع، ارائه هر سبد کالا تنها به دارنده کارت بانکی مزبور صورت خواهد پذیرفت. فروشگاه‌های مجاز و عامل طرح، نقاط ارائه سبد کالای حمایتی به سهمیه‌پذیرها می‌باشند. تاکنون ارائه این سبد از طریق فروشگاه‌های زیر مسیر گردیده است:
فروشگاه‌های تعاونی کارکنان دولت در 31 استان کشور
فروشگاه‌های تعاونی مصرف فرهنگیان (فروشگاه‌های تحت پوشش اتحادیه فرهنگیان) در 31 استان کشور
فروشگاه‌های امکان (فروشگاه‌های تعاونی اتحادیه‌های کارگری) در 31 استان کشور
فروشگاه‌های اتکا (فروشگاه‌های تعاونی ارتش و نیروهای مسلح) در 31 استان کشور
فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در 31 استان کشور
فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در سطح شهر تهران
هموطنان عزیز می‌توانند جهت دریافت اطلاعات دقیق فروشگاه ضمن شماره‌گیری #799* و یا #2767* از وضعیت دقیق فروشگاه‌های مجاز طرح در نزدیکی محل سکونت خود اطلاع یابند.

پرسش: در صورت منقضی شدن کارت بانکی آیا می‌توانم سبد کالای تعلق گرفته به خانواده خود را دریافت نمایم؟
پاسخ: از آنجایی که تحویل سبد کالای حمایتی منوط به برقراری اتصال کارت بانکی به شبکه توزیع است، از شهروندان محترم تقاضا می‌شود که نسبت به درستی و سالم بودن کارت و همچنین منقضی نشدن آن اطمینان حاصل نمایند. تاریخ انقضای هر کارت بانکی بر روی آن درج شده است؛ لذا ضرورت دارد در صورت وجود هرگونه خدشه و خرابی فیزیکی و یا انقضای کارت، دارنده آن برای تمدید و کسب اطلاع از وضعیت کارت خود و صحت همه موارد به شعب صادرکننده کارت مراجعه نمایند. کوتاهی در این مورد باعث می‌شود سیستم به هنگام توزیع کالا قادر به شناسایی خانوار مربوطه از روی کارت بانکی نبوده و تحویل سبد کالا به ایشان مقدور نباشد؛ لذا دارندگان کلیه کارت‌هایی که تاریخ انقضای آنها قبل از 1393/12/29 است باید نسبت به تعویض کارت بانکی و ثبت اطلاعات کارت جدید در سامانه مدیریت حساب خانوار اقدام نمایند.

پرسش: آیا فروشگاه‌های عامل توزیع مجاز به اخذ وجه نقد در ازای تحویل سبد کالا هستند؟
پاسخ: خیر؛ این سبد کالایی کاملا رایگان است و سرپرستان خانوار توجه داشته باشند که در هیچ مقطعی از مراحل کاری تحویل سبد کالا، هیچ فروشگاهی تحت هیچ عنوانی مجاز به اخذ وجه نقد در ازای تحویل اقلام به خانوارهای مشمول طرح نمی‌باشد. شهروندان محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را به نهادهای ذیربط گزارش نمایند.

پرسش: آیا فروشگاه‌های عامل توزیع مجاز به ارائه ناقص محتویات سبد کالا هستند؟

پاسخ: تلاش اصلی بر این است که جامعه هدف کلیه‌ کالاهای سبد حمایتی را به صورت یکجا دریافت کند، ولی به دلیل وجود مشکلات احتمالی در تأمین و توزیع کالاهای سبد حمایتی این امکان فراهم شده که در صورت وجود نقص در اقلام تحویلی به هنگام توزیع، سرپرست خانوار بتواند مابقی اقلام سبد کالای خود را با چند نوبت مراجعه به فروشگاه عامل توزیع دریافت نماید.

آخرین اخبار سبد کالای دولت/ آغاز توزیع قبل از 15بهمن

مدیر اجرایی طرح سبد کالای دولت پیشتر در تشریح آخرین اخبار، از توزیع سبد کالا تا قبل از 15 بهمن با همراه داشتن کارت یارانه، اطلاع رسانی به مشمولان با پیامک و راه‌اندازی سامانه خبری سبد کالا طی امروز خبر داده بودبهمن حاج‌علی در مورد آخرین وضعیت تامین و توزیع سبد کالا دولت اظهار داشت: 5 قلم کالای مورد نیاز از جمله برنج ، روغن، مرغ، پنیر و تخم‌مرغ به طور کامل تامین شده و از امروز در شبکه خرده فروشی قرار گرفته است. این سبد کالا قرار است طی روزهای آینده و قبل از 15 بهمن ماه از طریق سایت هدفمندی یارانه‌ها بین سرپرستان خانوار توزیع شود.

*خانوارهای دارای چند کارمند تنها یک سبد کالا می‌گیرند

وی افزود: با هماهنگی‌هایی که با تمام دستگاه‌های مربوطه انجام شد، مشمولان این طرح همپوشانی نخواهند داشت و خانوارهایی که دو یا چند نفر کارمند، یا کارگر دارند، یک سبد کالا خواهند گرفت.
حاج علی تصریح کرد: سبد کالای دولت کاملا رایگان است و دریافت هرگونه وجهی تحت هر عنوان از مشمولان ممنوع است.

*مشمولان کارت یارانه بدهند، سبد بگیرند/به مشمولان پیامک می زنیم

وی در مورد شناسایی سرپرستان خانوار گفت: براساس جامعه هدف، همه کدهای ملی این افراد دریافت شده و قرار است بر مبنای آن سرپرستان خانوار مشخص شوند و سپس کارت‌های هدفمندی آنها برای دریافت سبد کالا فعال شود.مدیر اجرایی توزیع سبد کالا خاطر نشان کرد: پولی در کارت‌های هدفمندی سرپرستان خانوار واریز نمی‌شود بلکه پس از شناسایی سرپرستان، از طریق پیامک شرکت‌های ایرانسل و همراه اول به سرپرستان خانوار اعلام می‌شود که می‌توانید برای دریافت سبد کالا اقدام کنید.مشمولان می توانند با ارسال کد ملی خود به شماره پیش بینی شده که بعدا اعلام می شود، از این موضوع مطلع شوند.

*قیمت تمام شده سبد کالا برای دولت حداقل 20درصد کمتر از بازار آزاد

حاج‌‌علی با اشاره به اینکه مرغ و برنج سبد کالا از ذخیره‌سازی داخلی تامین شده گفت: قیمت مرغی که در این سبد کالا قرار دارد به دلیل اینکه از ذخیره‌سازی کشور استفاده می‌شود قیمت آن حدود 4 هزار و500 تومان است و اگر قرار بود از بازار و با نرخ فعلی تامین شود حدود 7 هزار تومان محاسبه می‌شد.
وی تصریح کرد: قیمت سبد کالایی در مجموع در مقایسه با بازار آزاد حداقل 20درصد برای دولت ارزان‌تر تمام شده است که البته به صورت رایگان بین مشمولان توزیع می شود.
 

*راه‌اندازی سامانه خبررسانی سبد کالا از امروز

وی با اشاره به اینکه سامانه برای خبررسانی در مورد سبد کالا از امروز راه اندازی خواهد شد بیان کرد: در کارت‌های هدفمندی یارانه‌های سرپرستان خانوار فایلی باز خواهد شد که نشان می‌دهد این فرد می‌تواند سبد کالا را دریافت کند و قرار است توزیع کالاها در شبکه توزیع فرهنگیان ، امکان ( مخصوص کارگران )، اتکا ( برای نیروهای مسلح و بازنشستگان ) اسکاد( کارمندان و بازنشستگان دولتی) و فروشگاه‌های رفاه، شهروند ، سپه و برخی سازمان‌های میادین ( برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ) انجام شود.
مدیر اجرایی طرح توزیع سبد کالا در مورد دریافت سبد کالای خبرنگاران ، طلاب و دانشجویان گفت: این افراد می‌توانند به دلیل کوچک بودن جامعه هدف آنها،‌به همه شبکه‌های توزیع مراجعه کنند.

* مهلت توزیع سبد کالا نامحدود نیست

وی در مورد بازده زمانی که جامعه هدف مهلت دارند برای دریافت سبد کالا اقدام کنند خاطر نشان کرد: در گذشته هیچ محدودیت زمانی برای دریافت سبد کالاهایی که دولت برای عموم مردم در نظر می‌گرفت وجود نداشت اما در حال حاضر سعی می‌کنیم دریافت سبد کالا از یک تاریخی شروع و در تاریخ مشخصی نیز به پایان برسد. البته سعی می‌کنیم این بازه زمانی به اندازه‌ای باشد که نه مردم برای دریافت آن هجوم بیاورند و نه اینکه نسبت به دریافت آن انگیزه نداشته باشند.حاج‌علی در پاسخ به این سوال که شما پیش از این در نشست خبری خود اعلام کرده بودید که قرار است یک مهلت 15 روزه برای دریافت سبد کالا داده شود گفت: در حال حاضر اعلام می‌کنم که این بازه زمانی در حد قابل قبولی خواهد بود که استرسی به جامعه هدف وارد نشود و بتواند به راحتی این سبد را دریافت کند. اگر به هر دلیلی نقصی در شبکه تأمین و یا توزیع و یا حمل و نقل به صور خاص یا عام کشوری وجود داشت، مهلت را تمدید می‌کنیم تا همه بتوانند این سبد را دریافت کنند.

*دلایل استفاده از برنج هندی به جای ایرانی در سبد کالا

وی در پاسخ به اینکه آیا کارگرانی که قرارداد ندارند از جمله کارگران ساختمانی و فصلی سبد کالا می گیرند یا نه، تصریح کرد: ما عین مصوبه دولت را اجرا می کنیم و تمام کسانی را که دولت تعیین کرده است، سبد کالا می دهیم.

حاج‌علی ادامه داد:‌ ما مسئول اجرای مصوبه دولتیم و مصوبه دولت جامعه را تعریف کرده و اگر بخواهد آن را بسط و گسترش دهد به دولت بر می‌گردد و ما در سبد بهمن و اسفند بر اسس مصوبه دولت عمل می‌کنیم.مدیر اجرایی طرح توزیع در پاسخ به اینکه مگر ما برنج ایرانی نداشتیم که از برنج هندی در سبد کالا استفاده شد، گفت: چند مسئله وجود دارد نخست اینکه برنج ایرانی کیفی قیمتش بالا است و برنج ایرانی پر محصول هم به لحاظ کیفیت متفاوت است، ولی برنج هندی که در سبد قرار می‌گیرد همه با یک کیفیت بوده و قابل پخت است و موضوع آلودگی که مطرح شده غیر منطقی است زیرا دستگاه های کنترل کیفی بازار را رصد می‌کنند و همه مواد غذایی تحت شرایط استاندارد خاص کنترلی وارد می‌شود.

کانال تلگرام ایران جیب


google plusemailcloobtwitterfacebookfacebooktelegram

دیدگاه ها

محمد: 1392/11/517:06:12،
89رای مثبت
39رای منفی
یک روز می گن ثبت نام نکنید
>یک روز میگه ثبت نام داره
>یک روز می گن نمی دیم
یک روز می گن به افراد خاص می دیم ای بابا گیر افتادیم یک سبد می خوان بدن
نکته: 1392/11/518:13:31،
100رای مثبت
30رای منفی
این سبد کالا دیگه معلوم نیست چه دام جدیدیه که دارن یواش یواش پهنش میکنن زیر پای ملت!!
؟: 1392/11/521:34:37،
56رای مثبت
84رای منفی
ایران جیب چی شده از اجلاس داووس چیزی نمی نویسی؟
Ali.Tabriz: 1392/11/1115:47:47،
32رای مثبت
26رای منفی
غير اقتصادي و هدر دادن بيت المال و سو استفاده فروشگاههاي توزيع كننده و پايين آوردن كرامت انساني.
مشاهده صفهاي طويل و ايستادن افراد بازنشسته براي اخذ كالاهايي كه به روش احسان پخش مي شود.
5520: 1392/11/517:11:38،
50رای مثبت
35رای منفی
میشه بگین چطوری کارت ملی بعد شماره کارت اگه میشه با مثال ممنون
محمد: 1392/11/517:12:57،
46رای مثبت
27رای منفی
من زدم بابا اینجا ایرانه
#799*
اینو زدم بعد یک رو زدم در دست تعمیر به قول خارجی ها
اینا اول عمومیش می کنن بد فعال می کنن در موردش فکر می کنن
ارش: 1392/11/517:21:46،
72رای مثبت
30رای منفی
با این ذخیره برنجی که در مازندران وجود داره چه کسی باید استفاده بکنه در صورتی که با این وضعیت الان که برنج مازندران خروجی نداره فقط تاجر بهترین سود رو میکنه به عنوان مثال برنج شیرودی در شالیکوبی های مازندران با قیمت 2700تا2900تومن داره خریداری میشه و در تهرون داره به قیمت 5600تا5800 فروش میره زحمت و کشاورز میکشه پولش و تاجر میخوره
بی نام: 1392/11/517:22:45،
84رای مثبت
30رای منفی
ای کاش یک شماره هم بدید تا استعلام کنیم ببینیم حق نفس کشیدن رو هم داریم یا نه
اسفندیار: 1392/11/517:39:10،
101رای مثبت
30رای منفی
مخابرات کم درامد داره که شماره پیامک دادین دکون جدید باز کنید برا پول درآوردن مخابرات از این راه!!!!!!!!!!!
کوروش کبیر: 1392/11/517:56:04،
59رای مثبت
32رای منفی
یه مشت جنس اشغالو که چند سال مونده رو دستشون با هزار تا التماس میدن به مردم اونوقت سر مردم منت میزارن که سبد کالا بهتون دادیم
حسین: 1392/11/518:21:25،
45رای مثبت
35رای منفی
ایکاش قبل از شروع این کار ، مبلغ یارانه به عدد منطقی افزایش داده می شد. چرا باید استرس اخذ کالا را داشته باشیم.واز طرفی مقدار ثابت این سهمیه برای هر خانواده منطقی نیست.

اهورا: 1392/11/518:38:03،
73رای مثبت
31رای منفی
ای داد بیداد؛ به چه روزی افتادیم؟
ali : 1392/11/518:41:07،
50رای مثبت
32رای منفی
به خدا مردم سره کار گذاشتن اینا چهار تا شماره دادن برای پیگیری هر کدوم میزنی دری وری میگه اونم سایت اصلی شونه که میری داخلش از تبلیغات کوچک کننده بینی تا کرم های کوچک کننده و کلفت کننده برای تبلیغات داره ولی از اطلاع رسانی به مردم خبری نیست
محمد: 1392/11/519:30:18،
65رای مثبت
80رای منفی
ما روستايي ها هم كه ايراني نيستيم حقي هم نداريم خدايا خودت كمك كن تا كي بي عدالتي خدا؟؟؟؟؟؟؟
هادی: 1392/11/520:06:55،
38رای مثبت
32رای منفی
گل گفتی ما اروپایی هستیم لابد وضعمون اونقده توپه که ما رو ندیدن
فرشید: 1392/11/519:46:51،
60رای مثبت
31رای منفی
واقعا جالبه عجب عدالتی عجب حمایتی
امثال من بدبخت که نه آخونیم نه خبرنگار نه جایی رامون میدن
تو ادارات دولتی با مدرک لیسانس . تو یک مغازه فروشنده هستم
نه بیمه ای نه آیندهای 40 درصد حقوقم فقط کرایه مسیر تامغازه میدم واقعا اگر کسی مستحق دریافت باشه امثال من هستن
بعدا ما شامل دریافت نمیشششششششیم

تیمور: 1392/11/520:02:57،
51رای مثبت
43رای منفی
قربان در سال اینده دیگه مطمئن باشید از یارانه ی 45 تومانی هیچ خبری نیست این سبد سبد رو یواش یواش دارن راه می اندازن که بگن فقط این گردن کلفتها گرسنه اشون است دیگه همه ی مردم ایران سیر هستند و یارانه هم لازم ندارن
تیمور: 1392/11/520:03:31،
36رای مثبت
27رای منفی
قربان در سال اینده دیگه مطمئن باشید از یارانه ی 45 تومانی هیچ خبری نیست این سبد سبد رو یواش یواش دارن راه می اندازن که بگن فقط این گردن کلفتها گرسنه اشون است دیگه همه ی مردم ایران سیر هستند و یارانه هم لازم ندارن
حبیب اله ابوحمزه: 1392/11/520:06:52،
42رای مثبت
34رای منفی
من برای دریافت یارانه دفترچه بانک تجارت دارم بانک تجارت با وجود دفترچه کارت نمی دهد چه کار کنم
مسعود: 1392/11/522:53:34،
36رای مثبت
36رای منفی
برادر گرامی شما برای همان دفترچه بانکی همان شماره حساب از بانک تجارت درخواست کارت عابر بانک تقاضا بدید و از کارت استفاده کنید
حیدری کامند بانک تجارت: 1392/11/523:22:00،
34رای مثبت
28رای منفی
حبیب جان , یک حساب عابر بانک تجارت باز کن و بگو شماره حسابت رو توسایت تغییر بدن به عابر بانکی که جدید باز کردید.
RAHIM: 1392/11/520:27:19،
52رای مثبت
31رای منفی
سرگرمی جدید
روستایی بدبخت: 1392/11/523:02:00،
46رای مثبت
41رای منفی
ما روستاییا که هنوز تو کف ی آبگرمکن موندیم و با تشت حموم میکنیم،هنوز تو نون شبمون موندیم چی؟ چه طوری حساب کردین که ما شدیم مایه دار تاکی باید نظاره گر باشیم!
اهورا: 1392/11/609:23:05،
51رای مثبت
27رای منفی
مسئله این نیست که شما مایه داری؛ مسئله اینه که شما اعتراض هم که بکنی صدات جایی نمیرسه؛ ولی اگه کارمندا و خبرنگارا صداشون دراومد اونوقت مصیبته‏!‏
سپهرزاده: 1392/11/605:16:13،
39رای مثبت
29رای منفی
حتما برای گرفتن سبد کالا 2 روزم باید مرخصی گرفت ساعت 5 صبح بری تو صف تا ساعت 3 بعداز ظهر نوبتت بشه بعدشم خدایی نکرده یه دونه از مرغا کم باشه یه هفته هم به خاطر اون باید بریا بیای ،ای خداااااااااا اینجا ایران است صداااام میاد‏!‏
حسن چاخان: 1392/11/607:28:54،
39رای مثبت
28رای منفی
دولت فکر اونشم کرده نیازی نیست توی صف وایستی بادستگاه SKB (مخفف سبد کالا بگیر) همانند دستگاه خود پرداز ATM کارت یارانه را وارد کرده و سبد کالا را دریافت نمائید .
محاسن دستگاه سرعت بالای آن نسبت به ATM میباشد کمتر از 10 ثانیه
عیب بزرگ آن فقط برای راه اندازی کار 10 نفر میباشد
حمید: 1392/11/608:37:41،
38رای مثبت
35رای منفی
یه روزی احمدی نژاد بی منت نفری 80 هزار تومن داد بی سرو صدا حالا روحانی خانواری اونم نه همه میده کاری کرده مردم به التماس افتادن دمش گرم
مجتبی-شیراز: 1392/11/608:40:00،
44رای مثبت
32رای منفی
بابا نخواستیم سبد کالاتون ارزونیتون باشه
امیر: 1392/11/608:51:44،
41رای مثبت
31رای منفی
به نظر خیلی از مردم قیمت برق و سوخت گران نکنید سبد دادن پیش کشتون ....به قول معروف شما جیب ما رو نزنید نمی خواهد سبد کالا بدهید....
سجاد: 1392/11/609:12:03،
41رای مثبت
29رای منفی
این شماره که دادن به مردم اصلا توی اپراتورها نیست
کاملا غیر فعاله
دلسوز: 1392/11/609:16:06،
61رای مثبت
34رای منفی
بجاي اينكه اقشار ضعيف جامعه هدفشون باشه،دنبال محبوبيت و مقبوليت خودشون از طريق بيت المال هستن.بين مدير و كارمند فرقي نذاشتن.بجاي گرفتن دست بازنشسته ها و كارمندان و كارگران حداقل حقوق بگير،جالبه به نيروهاي معظم و مديران ميليوني حقوق بگير خيرات ميكنن.
اين هم از دولت تدبير و امييييييييد.
جیمبو: 1392/11/611:02:10،
43رای مثبت
29رای منفی
این شماره ها که دادین اصلا فعال نیستن!
علی: 1392/11/611:19:12،
41رای مثبت
29رای منفی
حق مردم علنی پایمال میکنن این همه گرونی میشه اخه این روحانی این همه مردم مردم میکنه اصلا از وضعیت مردم خبر داره من که بیمه ندارم کار ندارم قراردادی نیستم پس من حق ندارم حرف بزنم پس ما بریم چیکار کنیم
دلسوز: 1392/11/611:59:02،
30رای مثبت
40رای منفی
با تشكر فراوان از مدير محترم سايت بابت قراردادن نظر اينجانب.ممنون
محمد: 1392/11/614:24:52،
33رای مثبت
32رای منفی
ای بابا این از پریزیدنت قبلی بدتره .فکر کنید نژاد آریایی داره چی سرش میاد دوستان.این اقتصاد دیگه رو به قبله شده دستگاه شک هم بی فایده است.
mahdi: 1392/11/615:00:52،
33رای مثبت
28رای منفی
اگه یکی نخواد برنج هندی با مرغ یخزده به تاریخ 6 ماه پیش بخوره تکلیفش چیه ...
افشین : 1392/11/616:33:18،
37رای مثبت
26رای منفی
عزیزان من خودکرده راتدبیرنیست.
پیمان: 1392/11/700:11:19،
36رای مثبت
25رای منفی
نظر خاصی ندارم
اخرین کبریت را در این باد میکشم هر چه بادا باد
محمد: 1392/11/712:10:26،
37رای مثبت
26رای منفی
مگه همه اطلاعات خانوارهارو ندارن که با هاش ماه به ماه یارانه پرداخت میکنن؟ ثبت نام دیگه چه صیغه ایه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
ب: 1392/11/1300:20:17،
27رای مثبت
23رای منفی
چرا به کارمندان میدن توسرما جاشون گرمه وگرما زیر کولر کارگر بدبخت باید تو برف وباران وسرما وگرگما تابستان کارکنه اینا کارمنداحقوقشان روسروقت میگیرن
سمیرا: 1392/11/1321:56:16،
32رای مثبت
27رای منفی
سلام خسته نباشید.من یک ماه دیگه عقد میکنم و دانشجو هستم.اونوقت میتونم واسه سبد کالا ثبت نام کنم؟ به من تعلق میگیره؟با تشکر منتظر جوابم
مریم حسینی: 1392/12/2311:08:06،
28رای مثبت
27رای منفی
سلام وقتتون بخیر همسر من از خردادماه بیکار است و دارای دو فرزند میباشم که یکی دانشجو ودیگری دانش آموز است بعلت نداشتن درآمد نتوانستیم بیمه امان را هم پرداخت کنیم و الۀن بیمه هم نداریم و هر چه پیامک میدهیم میگویند به شما تعلق نگرفته امروز به فروشگاه سپه مراجعه کردیم باز گفتند تعلق نگرفته ما چیکار کنیم؟
محمود انگوری: 1392/12/2722:15:12،
20رای مثبت
26رای منفی
هزار رحمت به احمدی نژاد که دم عیدی برا هر نفر هشتاد هزار تومن به فقرا و روستاییان و همه و همه داد
محمد: 1393/10/2611:09:47،
11رای مثبت
8رای منفی
واقعه که چرا به ما که انقدر احتياج داريم نميدي ما که کارمون ازاده يه روز داري ٣روز نداريم اين بي عدالتيه
lمهناز: 1393/11/1119:06:12،
9رای مثبت
8رای منفی
کارمندان دولت اونقدر حقوق نمیگیرن که دیگه سبد کالا نگیرن.من کارمند وزارتخانه میشناسم که سبد کالا میگیره.یعنی وزارتخانه اینقدر کم حقوق میده؟!!!!!!!!!!!!
زبیا : 1393/12/316:15:19،
10رای مثبت
10رای منفی
سلام سلام مامان من مددجو کمیته امداد سرپرست خانواده سال نود سه سبد غذایی به مد د جو کمیته دادان به مامان من ندادان چرا اینجوری مامانم سر پرست چها نفره بهش سبد کالا تعلق نگرفتهمن سراغ دارم مد دجو کمیته فقط یه پیرزن با یه پیرمرده ۳۰۰ملیون سرمایه داره بهش سبد غذایی تعلق گرفته مددجو کمیته مامان من مددجو کمیته سرپرست ۴ نفر تعلق نگرفته واقعان این عدالت 799 غیر فعال هر جایی زنگ می زنیم پاس می دن یه جای دیگه همه جا زنگ زدیم همه ادارت مربوطه رفتیم
فرهاد: 1393/12/1601:25:41،
7رای مثبت
8رای منفی
معلوم نیست سبد کالا به کی میدن به کی نمیدن به هرکی که خونه و ماشین داره میدن به اون بد بخت های مستاجر که ماهی کلی کرایه خونه با کرایه ماشینشون میشه نمیدن نه جایی هست ثبت نام کنی نه جایی که بتونی اعتراض کنی .
ازدنیا خورده: 1393/12/2611:01:38،
9رای مثبت
9رای منفی
ای بابامردم دارن از گرسنگی میمیرن شما فکر سبد کالا هستید منی که پدرم کارگر هست سبد کالا نمیدن بعد اونی که سه تا ماشین زیر پاشه بهش میدن عدالت کجا رفته؟برادر من بالیسانس داره کارگری میکنه توسن بیستو سه سالگی دستاش پراز ترک شده هم سن هاش دارن کیف میکنن دولت فقط خودشون سیر باشن فکر میکنن بقیه هم سیرن تاچه حد ظلم وبی عدالتی
اسما: 1394/3/2708:29:03،
20رای مثبت
24رای منفی
من شوهرم بیکاره کارگرساختمانیه یروزکارداره یکماه بیکاره بدون بیمه پس سبدکالای ما کو؟؟؟چرارسیدگی نمیکنین؟همجاحقوق بگیرا همجا رئیس روسا اه برو بابا
sima: 1394/11/2104:23:33،
7رای مثبت
9رای منفی
بنده دارای دوفرزند وبی سرپرست هستم که واقعا زندگی سختو دشوار شده برام درهیچ دوره سبد کالا به من تعلق نگرفته است .این چه مملکتی که به گردن کلفتا که میشیننو میکشن سبدوغیره میدن ولی به یک بی سرپرست بادو بچه نمیدن .کی جواب مارو میده .دولت کجاست .مگر امام زمان ظهور کنه تا حق به حقدار برسه .انشاالله.
علی اکبر علی پور: 1395/4/2422:57:39،
5رای مثبت
3رای منفی
باسلا من متاهلم دوتا فرزند دارم کار ازاد دارم راه درامدم یارانمه سبد کالا میگرفتم البته چهارنفره الان شده یه نفره .دلیلش چیه؟؟؟؟؟

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید
در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
بیمه مسافرتی سامان

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تور لحظه آخری
تورآنتالیا