شماره پیامک جدید برای اطلاع از سبد کالا اعلام شد

کدخبر:3201 شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۲:۴۸ 39691 بازدید
با راه‌اندازی پورتال اطلاع رسانی سامانه سبد کالای حمایتی دولت، مردم می‌توانند با ارسال مشخصات خود به شماره پیامک 5000799 از وضعیت شمول خود در طرح سبد کالا اطلاع پیدا کنند.

وزارت صنعت معدن و تجارت با معرفی مرکز تماس و شیوه‌های ارتباطی با طرح سبد کالای حمایتی اعلام کرد: برای ارتباط مردم با سامانه سبد کالای حمایتی، کانال‌های ارتباطی زیر جهت اطلاع‌رسانی و پاسخ به سئوالات و پیگیری مشکلات برقرار شده است:
از طریق مراجعه به اینترنت: وب‌سایت رسمی اطلاع‌رسانی سامانه به آدرس www.yaranehkala.ir جهت مشاهده آخرین اخبار مربوط به طرح و لیست فروشگاه‌های مجاز در دسترس است. از طریق این وب‌سایت، هر شهروند می‌تواند وضعیت شمول خود در طرح را پیگیری و موجودی سبد کالای خود را استعلام نماید.

از طریق تلفن گویای وزارت صنعت، معدن و تجارت: شهروندان محترم می‌توانند از طریق مرکز تماس وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره 09612 با مسئولین و کارشناسان طرح جهت دریافت پاسخ سئوالات خود تماس حاصل فرمایند.

از طریق شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت: در صورت بروز هرگونه اشکال در فرایند تراکنش، همانند روال قبل مردم می‌توانند با مرکز تماس شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت که روی رسید دستگاه کارت‌خوان درج شده است، پیگیری موارد به انجام رسانند.

از طریق تماس با درگاه اطلاع‌رسانی همراه اول: همچنین شهروندان محترم می‌توانند با تماس با درگاه اطلاع‌رسانی همراه اول به شماره #799* ، و یا ارسال پیامک به شماره 5000799، با ارسال شماره کارت بانکی و کد ملی خود از وضعیت شمول خود در طرح اطلاع یافته و همچنین اطلاعات مربوط به موجودی سبد کالای خود را دریافت نمایند. در این خصوص دقت شود که شماره کارت بانکی که واریز یارانه نقدی به آن صورت می‌پذیرد مد نظر است.

چند تذکر مهم از سوی وزارت صنعت درباره سبد کالا:

- برای دریافت سبد کالای تخصیص یافته به نزدیک‌ترین فروشگاه به محل سکونت مراجعه شود.
- فروشگاه‌های عرضه‌کننده سبد کالا مجاز به اخذ هیچگونه وجه نقدی و غیرنقدی از شهروندان محترم نیستند.
- جهت دریافت سبد کالای حمایتی به همراه داشتن کارت عابر بانک سرپرست خانوار الزامی است.
- برنج، مرغ، تخم مرغ، روغن مایع نباتی و پنیر اقلام تشکیل دهنده سبد کالای حمایتی هستند.
- تلاش بر این است سبد کالای حمایتی به صورت یکجا به خانوارهای مشمول تحویل شود.
- در صورت ناقص بودن سبد کالا در مراجعه اول به فروشگاه امکان مراجعه مجدد برای دریافت اقلام باقی‌مانده آن در طول ماه وجود دارد.

پرسش‌های متداول در خصوص سبد کالای حمایتی دولت

به منظور جلوگیری از سرگردانی شهروندان محترم در خصوص جزئیات طرح ارائه سبد کالای حمایتی، لیستی از پرسش‌های متداول و عمومی در خصوص جزئیات طرح و دست‌اندرکاران آن در زیر گردآوری شده است. این لیست در طول زمان بر اساس تغییرات کلی و جزئی در طرح سبد کالای حمایتی به روز رسانی می‌شود.

پرسش: سبد کالای حمایتی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
پاسخ: خانوارهای مشمول سبد حمایتی کالا به ترتیب زیر بوده و به هر خانوار یک سبد کالا تعلق می‌گیرد:
کلیه شاغلان ﻭ بازنشستگان دولت اعم از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی
کلیه شاغلان و بازنشستگان نیروهای مسلح اعم از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی
کلیه کارگران مشمول قانون کار و قانون تأمین اجتماعی
روزنامه نگاران، خبرنگاران و هنرمندان به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دانشجویان متأهل به تشخیص وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی
طلاب به تشخیص مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه
سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)
سرپرستان خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور

پرسش: نحوه تخصیص سبد کالای حمایتی به خانوارها چگونه است؟
پاسخ: اطلاعات خانوار مشمول سبد کالای حمایتی از طریق کارت عابر بانکی که توسط سرپرست خانوار در طرح یارانه‌های نقدی به سازمان مدیریت هدفمندی یارانه‌ها اعلام شده است مدیریت می‌شود. به ازای هر خانوار مشمول طرح یک سبد حمایتی در نظر گرفته شده است که با مراجعه سرپرست خانوار به همراه کارت عابر بانک مربوطه به فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع در سراسر کشور به ایشان تحویل می‌گردد.
شیوه کار در این طرح همانند انجام خرید از فروشگاه با استفاده از کارت عابر بانک بوده و بدون ارائه کارت بانکی سرپرست خانوار امکان تحویل سبد کالا وجود ندارد. همچنین مشابه همه تراکنش‌های بانکی به خاطر داشتن رمز صحیح کارت ضروری است و در صورت سه بار اشتباه در ورود رمز، کارت بانکی مسدود و ارائه خدمت مقدور نخواهد شد.

پرسش: محتویات هر سبد کالای حمایتی شامل چه اقلامی است؟
پاسخ: ارزش ریالی هر ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻ برای سال آینده معادل 800 هزار ریال می‌باشد. این سبد یک هدیه برای هر خانوار است و تعداد افراد خانوار در اندازه سبد تأثیری ندارد. تلقی دولت در محاسبات برای تعیین اندازه سبد این بوده که هر خانوار بیش از دو نفر عضو دارد و  اقلام این سبد حمایتی ﺷﺎﻣﻞ موارد ذیل است:
دو بطری 810 میلی‌لیتری ﺭﻭﻏﻦ ﻧﺒﺎﺗﯽ ﻣﺎﯾﻊ
10 ﮐﻴﻠﻮﮔﺮﻡ ﺑﺮﻧﺞ بسته‌بندی شده
4 ﮐﻴﻠﻮﮔﺮﻡ ﮔﻮﺷﺖ ﻣﺮﻍ یا دو عدد مرغ بسته‌بندی شده
800 ﮔﺮﻡ ﭘﻨﻴﺮ با ﺑﺴﺘﻪﺑﻨﺪی 400 گرمی (UF)
1.8 ﮐﻴﻠﻮﮔﺮﻡ یا دو بسته دوازده‌تایی ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻍ
عموم کالاهای سبد حمایتی از محل تولید داخل تأمین می‌شود به استثنای برنج که به دلیل محدودیت در تولید داخل از محل واردات برنج‌های خارجی تهیه می‌گردد. تلاش اصلی بر این است که جامعه هدف کلیه‌ کالاهای سبد حمایتی را به صورت یکجا دریافت کند، ولی این امکان نیز فراهم شده که در صورت وجود نقص در اقلام تحویلی به هنگام توزیع، سرپرست خانوار بتواند سبد کالای خود را با چند نوبت مراجعه دریافت نماید.

پرسش: سبد کالای حمایتی در چه دوره‌های زمانی (ماهانه، دوره‌ای، فصل به فصل، ...) توزیع می‌شود؟
پاسخ: توزیع ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻی حمایتی، با هماهنگی‌های به عمل آمده در حال حاضر به صورت ماهانه در فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع در سراسر کشور صورت می‌پذیرد.

پرسش: برای آگاهی از جزئیات اطلاعات سبد کالای تعلق گرفته به خانواده خود باید به کدام سازمان‌ها، نهادها و یا سامانه‌های اینترنتی مراجعه کنم؟
پاسخ: توزیع ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻی حمایتی، با هماهنگی‌های به عمل آمده در حال حاضر به صورت ماهانه در فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع در سراسر کشور صورت می‌پذیرد. همچنین پورتال اطلاع‌رسانی سامانه سبد کالای حمایتی دولت پیوندهای لازم را برای پیگیری وضعیت سبد کالای خانوار و استعلام کارت بانکی متصل به آن فراهم می‌نماید.

پرسش: برای دریافت سبد کالای تعلق گرفته به خانواده خود باید به کدام سازمان‌ها، فروشگاه‌ها و یا سامانه‌های اینترنتی مراجعه کنم؟
پاسخ: توزیع ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻی حمایتی، با هماهنگی‌های به عمل آمده در حال حاضر به صورت ماهانه در فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع در سراسر کشور صورت می‌پذیرد. برای دریافت سبد کالای حمایتی، سرپرست خانوار باید کارت بانکی متصل به حساب واریز یارانه نقدی خود را به همراه داشته باشد. در فروشگاه‌های مجاز عامل توزیع، ارائه هر سبد کالا تنها به دارنده کارت بانکی مزبور صورت خواهد پذیرفت. فروشگاه‌های مجاز و عامل طرح، نقاط ارائه سبد کالای حمایتی به سهمیه‌پذیرها می‌باشند. تاکنون ارائه این سبد از طریق فروشگاه‌های زیر مسیر گردیده است:
فروشگاه‌های تعاونی کارکنان دولت در 31 استان کشور
فروشگاه‌های تعاونی مصرف فرهنگیان (فروشگاه‌های تحت پوشش اتحادیه فرهنگیان) در 31 استان کشور
فروشگاه‌های امکان (فروشگاه‌های تعاونی اتحادیه‌های کارگری) در 31 استان کشور
فروشگاه‌های اتکا (فروشگاه‌های تعاونی ارتش و نیروهای مسلح) در 31 استان کشور
فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در 31 استان کشور
فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در سطح شهر تهران
هموطنان عزیز می‌توانند جهت دریافت اطلاعات دقیق فروشگاه ضمن شماره‌گیری #799* و یا #2767* از وضعیت دقیق فروشگاه‌های مجاز طرح در نزدیکی محل سکونت خود اطلاع یابند.

پرسش: در صورت منقضی شدن کارت بانکی آیا می‌توانم سبد کالای تعلق گرفته به خانواده خود را دریافت نمایم؟
پاسخ: از آنجایی که تحویل سبد کالای حمایتی منوط به برقراری اتصال کارت بانکی به شبکه توزیع است، از شهروندان محترم تقاضا می‌شود که نسبت به درستی و سالم بودن کارت و همچنین منقضی نشدن آن اطمینان حاصل نمایند. تاریخ انقضای هر کارت بانکی بر روی آن درج شده است؛ لذا ضرورت دارد در صورت وجود هرگونه خدشه و خرابی فیزیکی و یا انقضای کارت، دارنده آن برای تمدید و کسب اطلاع از وضعیت کارت خود و صحت همه موارد به شعب صادرکننده کارت مراجعه نمایند. کوتاهی در این مورد باعث می‌شود سیستم به هنگام توزیع کالا قادر به شناسایی خانوار مربوطه از روی کارت بانکی نبوده و تحویل سبد کالا به ایشان مقدور نباشد؛ لذا دارندگان کلیه کارت‌هایی که تاریخ انقضای آنها قبل از 1393/12/29 است باید نسبت به تعویض کارت بانکی و ثبت اطلاعات کارت جدید در سامانه مدیریت حساب خانوار اقدام نمایند.

پرسش: آیا فروشگاه‌های عامل توزیع مجاز به اخذ وجه نقد در ازای تحویل سبد کالا هستند؟
پاسخ: خیر؛ این سبد کالایی کاملا رایگان است و سرپرستان خانوار توجه داشته باشند که در هیچ مقطعی از مراحل کاری تحویل سبد کالا، هیچ فروشگاهی تحت هیچ عنوانی مجاز به اخذ وجه نقد در ازای تحویل اقلام به خانوارهای مشمول طرح نمی‌باشد. شهروندان محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را به نهادهای ذیربط گزارش نمایند.

پرسش: آیا فروشگاه‌های عامل توزیع مجاز به ارائه ناقص محتویات سبد کالا هستند؟

پاسخ: تلاش اصلی بر این است که جامعه هدف کلیه‌ کالاهای سبد حمایتی را به صورت یکجا دریافت کند، ولی به دلیل وجود مشکلات احتمالی در تأمین و توزیع کالاهای سبد حمایتی این امکان فراهم شده که در صورت وجود نقص در اقلام تحویلی به هنگام توزیع، سرپرست خانوار بتواند مابقی اقلام سبد کالای خود را با چند نوبت مراجعه به فروشگاه عامل توزیع دریافت نماید.

آخرین اخبار سبد کالای دولت/ آغاز توزیع قبل از 15بهمن

مدیر اجرایی طرح سبد کالای دولت پیشتر در تشریح آخرین اخبار، از توزیع سبد کالا تا قبل از 15 بهمن با همراه داشتن کارت یارانه، اطلاع رسانی به مشمولان با پیامک و راه‌اندازی سامانه خبری سبد کالا طی امروز خبر داده بودبهمن حاج‌علی در مورد آخرین وضعیت تامین و توزیع سبد کالا دولت اظهار داشت: 5 قلم کالای مورد نیاز از جمله برنج ، روغن، مرغ، پنیر و تخم‌مرغ به طور کامل تامین شده و از امروز در شبکه خرده فروشی قرار گرفته است. این سبد کالا قرار است طی روزهای آینده و قبل از 15 بهمن ماه از طریق سایت هدفمندی یارانه‌ها بین سرپرستان خانوار توزیع شود.

*خانوارهای دارای چند کارمند تنها یک سبد کالا می‌گیرند

وی افزود: با هماهنگی‌هایی که با تمام دستگاه‌های مربوطه انجام شد، مشمولان این طرح همپوشانی نخواهند داشت و خانوارهایی که دو یا چند نفر کارمند، یا کارگر دارند، یک سبد کالا خواهند گرفت.
حاج علی تصریح کرد: سبد کالای دولت کاملا رایگان است و دریافت هرگونه وجهی تحت هر عنوان از مشمولان ممنوع است.

*مشمولان کارت یارانه بدهند، سبد بگیرند/به مشمولان پیامک می زنیم

وی در مورد شناسایی سرپرستان خانوار گفت: براساس جامعه هدف، همه کدهای ملی این افراد دریافت شده و قرار است بر مبنای آن سرپرستان خانوار مشخص شوند و سپس کارت‌های هدفمندی آنها برای دریافت سبد کالا فعال شود.مدیر اجرایی توزیع سبد کالا خاطر نشان کرد: پولی در کارت‌های هدفمندی سرپرستان خانوار واریز نمی‌شود بلکه پس از شناسایی سرپرستان، از طریق پیامک شرکت‌های ایرانسل و همراه اول به سرپرستان خانوار اعلام می‌شود که می‌توانید برای دریافت سبد کالا اقدام کنید.مشمولان می توانند با ارسال کد ملی خود به شماره پیش بینی شده که بعدا اعلام می شود، از این موضوع مطلع شوند.

*قیمت تمام شده سبد کالا برای دولت حداقل 20درصد کمتر از بازار آزاد

حاج‌‌علی با اشاره به اینکه مرغ و برنج سبد کالا از ذخیره‌سازی داخلی تامین شده گفت: قیمت مرغی که در این سبد کالا قرار دارد به دلیل اینکه از ذخیره‌سازی کشور استفاده می‌شود قیمت آن حدود 4 هزار و500 تومان است و اگر قرار بود از بازار و با نرخ فعلی تامین شود حدود 7 هزار تومان محاسبه می‌شد.
وی تصریح کرد: قیمت سبد کالایی در مجموع در مقایسه با بازار آزاد حداقل 20درصد برای دولت ارزان‌تر تمام شده است که البته به صورت رایگان بین مشمولان توزیع می شود.
 

*راه‌اندازی سامانه خبررسانی سبد کالا از امروز

وی با اشاره به اینکه سامانه برای خبررسانی در مورد سبد کالا از امروز راه اندازی خواهد شد بیان کرد: در کارت‌های هدفمندی یارانه‌های سرپرستان خانوار فایلی باز خواهد شد که نشان می‌دهد این فرد می‌تواند سبد کالا را دریافت کند و قرار است توزیع کالاها در شبکه توزیع فرهنگیان ، امکان ( مخصوص کارگران )، اتکا ( برای نیروهای مسلح و بازنشستگان ) اسکاد( کارمندان و بازنشستگان دولتی) و فروشگاه‌های رفاه، شهروند ، سپه و برخی سازمان‌های میادین ( برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ) انجام شود.
مدیر اجرایی طرح توزیع سبد کالا در مورد دریافت سبد کالای خبرنگاران ، طلاب و دانشجویان گفت: این افراد می‌توانند به دلیل کوچک بودن جامعه هدف آنها،‌به همه شبکه‌های توزیع مراجعه کنند.

* مهلت توزیع سبد کالا نامحدود نیست

وی در مورد بازده زمانی که جامعه هدف مهلت دارند برای دریافت سبد کالا اقدام کنند خاطر نشان کرد: در گذشته هیچ محدودیت زمانی برای دریافت سبد کالاهایی که دولت برای عموم مردم در نظر می‌گرفت وجود نداشت اما در حال حاضر سعی می‌کنیم دریافت سبد کالا از یک تاریخی شروع و در تاریخ مشخصی نیز به پایان برسد. البته سعی می‌کنیم این بازه زمانی به اندازه‌ای باشد که نه مردم برای دریافت آن هجوم بیاورند و نه اینکه نسبت به دریافت آن انگیزه نداشته باشند.حاج‌علی در پاسخ به این سوال که شما پیش از این در نشست خبری خود اعلام کرده بودید که قرار است یک مهلت 15 روزه برای دریافت سبد کالا داده شود گفت: در حال حاضر اعلام می‌کنم که این بازه زمانی در حد قابل قبولی خواهد بود که استرسی به جامعه هدف وارد نشود و بتواند به راحتی این سبد را دریافت کند. اگر به هر دلیلی نقصی در شبکه تأمین و یا توزیع و یا حمل و نقل به صور خاص یا عام کشوری وجود داشت، مهلت را تمدید می‌کنیم تا همه بتوانند این سبد را دریافت کنند.

*دلایل استفاده از برنج هندی به جای ایرانی در سبد کالا

وی در پاسخ به اینکه آیا کارگرانی که قرارداد ندارند از جمله کارگران ساختمانی و فصلی سبد کالا می گیرند یا نه، تصریح کرد: ما عین مصوبه دولت را اجرا می کنیم و تمام کسانی را که دولت تعیین کرده است، سبد کالا می دهیم.

حاج‌علی ادامه داد:‌ ما مسئول اجرای مصوبه دولتیم و مصوبه دولت جامعه را تعریف کرده و اگر بخواهد آن را بسط و گسترش دهد به دولت بر می‌گردد و ما در سبد بهمن و اسفند بر اسس مصوبه دولت عمل می‌کنیم.مدیر اجرایی طرح توزیع در پاسخ به اینکه مگر ما برنج ایرانی نداشتیم که از برنج هندی در سبد کالا استفاده شد، گفت: چند مسئله وجود دارد نخست اینکه برنج ایرانی کیفی قیمتش بالا است و برنج ایرانی پر محصول هم به لحاظ کیفیت متفاوت است، ولی برنج هندی که در سبد قرار می‌گیرد همه با یک کیفیت بوده و قابل پخت است و موضوع آلودگی که مطرح شده غیر منطقی است زیرا دستگاه های کنترل کیفی بازار را رصد می‌کنند و همه مواد غذایی تحت شرایط استاندارد خاص کنترلی وارد می‌شود.


googlereader googleplus digg cloob twitter facebook facebook telegram

دیدگاه ها

محمد: 1392/11/5 17:06:12،
84 رای مثبت
39 رای منفی
یک روز می گن ثبت نام نکنید
>یک روز میگه ثبت نام داره
>یک روز می گن نمی دیم
یک روز می گن به افراد خاص می دیم ای بابا گیر افتادیم یک سبد می خوان بدن
نکته: 1392/11/5 18:13:31،
96 رای مثبت
30 رای منفی
این سبد کالا دیگه معلوم نیست چه دام جدیدیه که دارن یواش یواش پهنش میکنن زیر پای ملت!!
؟: 1392/11/5 21:34:37،
52 رای مثبت
84 رای منفی
ایران جیب چی شده از اجلاس داووس چیزی نمی نویسی؟
Ali.Tabriz: 1392/11/11 15:47:47،
32 رای مثبت
25 رای منفی
غير اقتصادي و هدر دادن بيت المال و سو استفاده فروشگاههاي توزيع كننده و پايين آوردن كرامت انساني.
مشاهده صفهاي طويل و ايستادن افراد بازنشسته براي اخذ كالاهايي كه به روش احسان پخش مي شود.
5520: 1392/11/5 17:11:38،
46 رای مثبت
35 رای منفی
میشه بگین چطوری کارت ملی بعد شماره کارت اگه میشه با مثال ممنون
محمد: 1392/11/5 17:12:57،
41 رای مثبت
27 رای منفی
من زدم بابا اینجا ایرانه
#799*
اینو زدم بعد یک رو زدم در دست تعمیر به قول خارجی ها
اینا اول عمومیش می کنن بد فعال می کنن در موردش فکر می کنن
ارش: 1392/11/5 17:21:46،
67 رای مثبت
30 رای منفی
با این ذخیره برنجی که در مازندران وجود داره چه کسی باید استفاده بکنه در صورتی که با این وضعیت الان که برنج مازندران خروجی نداره فقط تاجر بهترین سود رو میکنه به عنوان مثال برنج شیرودی در شالیکوبی های مازندران با قیمت 2700تا2900تومن داره خریداری میشه و در تهرون داره به قیمت 5600تا5800 فروش میره زحمت و کشاورز میکشه پولش و تاجر میخوره
بی نام: 1392/11/5 17:22:45،
78 رای مثبت
30 رای منفی
ای کاش یک شماره هم بدید تا استعلام کنیم ببینیم حق نفس کشیدن رو هم داریم یا نه
اسفندیار: 1392/11/5 17:39:10،
96 رای مثبت
30 رای منفی
مخابرات کم درامد داره که شماره پیامک دادین دکون جدید باز کنید برا پول درآوردن مخابرات از این راه!!!!!!!!!!!
کوروش کبیر: 1392/11/5 17:56:04،
54 رای مثبت
32 رای منفی
یه مشت جنس اشغالو که چند سال مونده رو دستشون با هزار تا التماس میدن به مردم اونوقت سر مردم منت میزارن که سبد کالا بهتون دادیم
حسین: 1392/11/5 18:21:25،
40 رای مثبت
35 رای منفی
ایکاش قبل از شروع این کار ، مبلغ یارانه به عدد منطقی افزایش داده می شد. چرا باید استرس اخذ کالا را داشته باشیم.واز طرفی مقدار ثابت این سهمیه برای هر خانواده منطقی نیست.

اهورا: 1392/11/5 18:38:03،
69 رای مثبت
31 رای منفی
ای داد بیداد؛ به چه روزی افتادیم؟
ali : 1392/11/5 18:41:07،
45 رای مثبت
32 رای منفی
به خدا مردم سره کار گذاشتن اینا چهار تا شماره دادن برای پیگیری هر کدوم میزنی دری وری میگه اونم سایت اصلی شونه که میری داخلش از تبلیغات کوچک کننده بینی تا کرم های کوچک کننده و کلفت کننده برای تبلیغات داره ولی از اطلاع رسانی به مردم خبری نیست
محمد: 1392/11/5 19:30:18،
60 رای مثبت
80 رای منفی
ما روستايي ها هم كه ايراني نيستيم حقي هم نداريم خدايا خودت كمك كن تا كي بي عدالتي خدا؟؟؟؟؟؟؟
هادی: 1392/11/5 20:06:55،
34 رای مثبت
32 رای منفی
گل گفتی ما اروپایی هستیم لابد وضعمون اونقده توپه که ما رو ندیدن
فرشید: 1392/11/5 19:46:51،
54 رای مثبت
30 رای منفی
واقعا جالبه عجب عدالتی عجب حمایتی
امثال من بدبخت که نه آخونیم نه خبرنگار نه جایی رامون میدن
تو ادارات دولتی با مدرک لیسانس . تو یک مغازه فروشنده هستم
نه بیمه ای نه آیندهای 40 درصد حقوقم فقط کرایه مسیر تامغازه میدم واقعا اگر کسی مستحق دریافت باشه امثال من هستن
بعدا ما شامل دریافت نمیشششششششیم

تیمور: 1392/11/5 20:02:57،
47 رای مثبت
43 رای منفی
قربان در سال اینده دیگه مطمئن باشید از یارانه ی 45 تومانی هیچ خبری نیست این سبد سبد رو یواش یواش دارن راه می اندازن که بگن فقط این گردن کلفتها گرسنه اشون است دیگه همه ی مردم ایران سیر هستند و یارانه هم لازم ندارن
تیمور: 1392/11/5 20:03:31،
32 رای مثبت
27 رای منفی
قربان در سال اینده دیگه مطمئن باشید از یارانه ی 45 تومانی هیچ خبری نیست این سبد سبد رو یواش یواش دارن راه می اندازن که بگن فقط این گردن کلفتها گرسنه اشون است دیگه همه ی مردم ایران سیر هستند و یارانه هم لازم ندارن
حبیب اله ابوحمزه: 1392/11/5 20:06:52،
38 رای مثبت
34 رای منفی
من برای دریافت یارانه دفترچه بانک تجارت دارم بانک تجارت با وجود دفترچه کارت نمی دهد چه کار کنم
مسعود: 1392/11/5 22:53:34،
32 رای مثبت
36 رای منفی
برادر گرامی شما برای همان دفترچه بانکی همان شماره حساب از بانک تجارت درخواست کارت عابر بانک تقاضا بدید و از کارت استفاده کنید
حیدری کامند بانک تجارت: 1392/11/5 23:22:00،
30 رای مثبت
28 رای منفی
حبیب جان , یک حساب عابر بانک تجارت باز کن و بگو شماره حسابت رو توسایت تغییر بدن به عابر بانکی که جدید باز کردید.
RAHIM: 1392/11/5 20:27:19،
48 رای مثبت
31 رای منفی
سرگرمی جدید
روستایی بدبخت: 1392/11/5 23:02:00،
38 رای مثبت
41 رای منفی
ما روستاییا که هنوز تو کف ی آبگرمکن موندیم و با تشت حموم میکنیم،هنوز تو نون شبمون موندیم چی؟ چه طوری حساب کردین که ما شدیم مایه دار تاکی باید نظاره گر باشیم!
اهورا: 1392/11/6 09:23:05،
46 رای مثبت
27 رای منفی
مسئله این نیست که شما مایه داری؛ مسئله اینه که شما اعتراض هم که بکنی صدات جایی نمیرسه؛ ولی اگه کارمندا و خبرنگارا صداشون دراومد اونوقت مصیبته‏!‏
سپهرزاده: 1392/11/6 05:16:13،
35 رای مثبت
28 رای منفی
حتما برای گرفتن سبد کالا 2 روزم باید مرخصی گرفت ساعت 5 صبح بری تو صف تا ساعت 3 بعداز ظهر نوبتت بشه بعدشم خدایی نکرده یه دونه از مرغا کم باشه یه هفته هم به خاطر اون باید بریا بیای ،ای خداااااااااا اینجا ایران است صداااام میاد‏!‏
حسن چاخان: 1392/11/6 07:28:54،
35 رای مثبت
28 رای منفی
دولت فکر اونشم کرده نیازی نیست توی صف وایستی بادستگاه SKB (مخفف سبد کالا بگیر) همانند دستگاه خود پرداز ATM کارت یارانه را وارد کرده و سبد کالا را دریافت نمائید .
محاسن دستگاه سرعت بالای آن نسبت به ATM میباشد کمتر از 10 ثانیه
عیب بزرگ آن فقط برای راه اندازی کار 10 نفر میباشد
حمید: 1392/11/6 08:37:41،
34 رای مثبت
34 رای منفی
یه روزی احمدی نژاد بی منت نفری 80 هزار تومن داد بی سرو صدا حالا روحانی خانواری اونم نه همه میده کاری کرده مردم به التماس افتادن دمش گرم
مجتبی-شیراز: 1392/11/6 08:40:00،
39 رای مثبت
31 رای منفی
بابا نخواستیم سبد کالاتون ارزونیتون باشه
امیر: 1392/11/6 08:51:44،
35 رای مثبت
31 رای منفی
به نظر خیلی از مردم قیمت برق و سوخت گران نکنید سبد دادن پیش کشتون ....به قول معروف شما جیب ما رو نزنید نمی خواهد سبد کالا بدهید....
سجاد: 1392/11/6 09:12:03،
35 رای مثبت
29 رای منفی
این شماره که دادن به مردم اصلا توی اپراتورها نیست
کاملا غیر فعاله
دلسوز: 1392/11/6 09:16:06،
56 رای مثبت
34 رای منفی
بجاي اينكه اقشار ضعيف جامعه هدفشون باشه،دنبال محبوبيت و مقبوليت خودشون از طريق بيت المال هستن.بين مدير و كارمند فرقي نذاشتن.بجاي گرفتن دست بازنشسته ها و كارمندان و كارگران حداقل حقوق بگير،جالبه به نيروهاي معظم و مديران ميليوني حقوق بگير خيرات ميكنن.
اين هم از دولت تدبير و امييييييييد.
جیمبو: 1392/11/6 11:02:10،
38 رای مثبت
29 رای منفی
این شماره ها که دادین اصلا فعال نیستن!
علی: 1392/11/6 11:19:12،
37 رای مثبت
29 رای منفی
حق مردم علنی پایمال میکنن این همه گرونی میشه اخه این روحانی این همه مردم مردم میکنه اصلا از وضعیت مردم خبر داره من که بیمه ندارم کار ندارم قراردادی نیستم پس من حق ندارم حرف بزنم پس ما بریم چیکار کنیم
دلسوز: 1392/11/6 11:59:02،
26 رای مثبت
39 رای منفی
با تشكر فراوان از مدير محترم سايت بابت قراردادن نظر اينجانب.ممنون
محمد: 1392/11/6 14:24:52،
29 رای مثبت
32 رای منفی
ای بابا این از پریزیدنت قبلی بدتره .فکر کنید نژاد آریایی داره چی سرش میاد دوستان.این اقتصاد دیگه رو به قبله شده دستگاه شک هم بی فایده است.
mahdi: 1392/11/6 15:00:52،
29 رای مثبت
28 رای منفی
اگه یکی نخواد برنج هندی با مرغ یخزده به تاریخ 6 ماه پیش بخوره تکلیفش چیه ...
افشین : 1392/11/6 16:33:18،
33 رای مثبت
26 رای منفی
عزیزان من خودکرده راتدبیرنیست.
پیمان: 1392/11/7 00:11:19،
32 رای مثبت
25 رای منفی
نظر خاصی ندارم
اخرین کبریت را در این باد میکشم هر چه بادا باد
محمد: 1392/11/7 12:10:26،
30 رای مثبت
26 رای منفی
مگه همه اطلاعات خانوارهارو ندارن که با هاش ماه به ماه یارانه پرداخت میکنن؟ ثبت نام دیگه چه صیغه ایه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
ب: 1392/11/13 00:20:17،
27 رای مثبت
23 رای منفی
چرا به کارمندان میدن توسرما جاشون گرمه وگرما زیر کولر کارگر بدبخت باید تو برف وباران وسرما وگرگما تابستان کارکنه اینا کارمنداحقوقشان روسروقت میگیرن
سمیرا: 1392/11/13 21:56:16،
32 رای مثبت
27 رای منفی
سلام خسته نباشید.من یک ماه دیگه عقد میکنم و دانشجو هستم.اونوقت میتونم واسه سبد کالا ثبت نام کنم؟ به من تعلق میگیره؟با تشکر منتظر جوابم
مریم حسینی: 1392/12/23 11:08:06،
22 رای مثبت
22 رای منفی
سلام وقتتون بخیر همسر من از خردادماه بیکار است و دارای دو فرزند میباشم که یکی دانشجو ودیگری دانش آموز است بعلت نداشتن درآمد نتوانستیم بیمه امان را هم پرداخت کنیم و الۀن بیمه هم نداریم و هر چه پیامک میدهیم میگویند به شما تعلق نگرفته امروز به فروشگاه سپه مراجعه کردیم باز گفتند تعلق نگرفته ما چیکار کنیم؟
محمود انگوری: 1392/12/27 22:15:12،
18 رای مثبت
18 رای منفی
هزار رحمت به احمدی نژاد که دم عیدی برا هر نفر هشتاد هزار تومن به فقرا و روستاییان و همه و همه داد
محمد: 1393/10/26 11:09:47،
11 رای مثبت
8 رای منفی
واقعه که چرا به ما که انقدر احتياج داريم نميدي ما که کارمون ازاده يه روز داري ٣روز نداريم اين بي عدالتيه
lمهناز: 1393/11/11 19:06:12،
9 رای مثبت
7 رای منفی
کارمندان دولت اونقدر حقوق نمیگیرن که دیگه سبد کالا نگیرن.من کارمند وزارتخانه میشناسم که سبد کالا میگیره.یعنی وزارتخانه اینقدر کم حقوق میده؟!!!!!!!!!!!!
زبیا : 1393/12/3 16:15:19،
10 رای مثبت
10 رای منفی
سلام سلام مامان من مددجو کمیته امداد سرپرست خانواده سال نود سه سبد غذایی به مد د جو کمیته دادان به مامان من ندادان چرا اینجوری مامانم سر پرست چها نفره بهش سبد کالا تعلق نگرفتهمن سراغ دارم مد دجو کمیته فقط یه پیرزن با یه پیرمرده ۳۰۰ملیون سرمایه داره بهش سبد غذایی تعلق گرفته مددجو کمیته مامان من مددجو کمیته سرپرست ۴ نفر تعلق نگرفته واقعان این عدالت 799 غیر فعال هر جایی زنگ می زنیم پاس می دن یه جای دیگه همه جا زنگ زدیم همه ادارت مربوطه رفتیم
فرهاد: 1393/12/16 01:25:41،
6 رای مثبت
8 رای منفی
معلوم نیست سبد کالا به کی میدن به کی نمیدن به هرکی که خونه و ماشین داره میدن به اون بد بخت های مستاجر که ماهی کلی کرایه خونه با کرایه ماشینشون میشه نمیدن نه جایی هست ثبت نام کنی نه جایی که بتونی اعتراض کنی .
ازدنیا خورده: 1393/12/26 11:01:38،
9 رای مثبت
8 رای منفی
ای بابامردم دارن از گرسنگی میمیرن شما فکر سبد کالا هستید منی که پدرم کارگر هست سبد کالا نمیدن بعد اونی که سه تا ماشین زیر پاشه بهش میدن عدالت کجا رفته؟برادر من بالیسانس داره کارگری میکنه توسن بیستو سه سالگی دستاش پراز ترک شده هم سن هاش دارن کیف میکنن دولت فقط خودشون سیر باشن فکر میکنن بقیه هم سیرن تاچه حد ظلم وبی عدالتی
اسما: 1394/3/27 08:29:03،
19 رای مثبت
23 رای منفی
من شوهرم بیکاره کارگرساختمانیه یروزکارداره یکماه بیکاره بدون بیمه پس سبدکالای ما کو؟؟؟چرارسیدگی نمیکنین؟همجاحقوق بگیرا همجا رئیس روسا اه برو بابا
sima: 1394/11/21 04:23:33،
7 رای مثبت
8 رای منفی
بنده دارای دوفرزند وبی سرپرست هستم که واقعا زندگی سختو دشوار شده برام درهیچ دوره سبد کالا به من تعلق نگرفته است .این چه مملکتی که به گردن کلفتا که میشیننو میکشن سبدوغیره میدن ولی به یک بی سرپرست بادو بچه نمیدن .کی جواب مارو میده .دولت کجاست .مگر امام زمان ظهور کنه تا حق به حقدار برسه .انشاالله.

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید
در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
DS 6
آژانس مسافرتی راه و رسم
خرید آنلاین بلیط هواپیما
الفبا سفر
کانال رسمی تلگرام ایران جیب

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آغاز پیش فروش جدیدترین موتورسیکلت شرکت جهانرو
برخورد خودروی سواری با درخت حادثه آفرید / تصاویر
قیمت جدید محصولات بهمن دیزل در خرداد 95
قیمت طلا در کوتاه مدت بین 1190 تا 1217 دلار در نوسان خواهد بود
MVM 315 اسپرت، اسپرت تر شد/ تصاویر
تلگرام 12 ماه دیگر بیشتر مهمان ایرانیان نیست/ عکس
دلار در بازار 3,481 تومان + جدول
ورود تویوتا RAV4 هیبریدی به ایران / تصویر
فروش نقدی محصولات هیوندای در ایران - خرداد 95
اولین گوشی با حافظه داخلی 500 گیگابایتی
هزینه تورهای گردشگری به مقصد روسیه چقدر است؟
مهلت پرداخت جریمه غیبت سربازی تا پایان سال 95
آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی از فردا
تجمع مال باختگان موسسه ثامن الحجج در بلوار میرداماد
استفاده از گوشت سگ و تاج خروس در فرآورده‌های گوشتی شایعه است
مدل جدید قطع یارانه نقدی خانوارها
شهریه دانشگاه آزاد افزایش می‌یابد
ایران خودرو، پژو پارس را با چه شرایطی به فروش می‌رساند؟
اختیارات پلیس با قانون‌کیفری جدید محدود شده است
تصادف مرگبار سرویس کارگران کارخانه سایپا با تریلی
آسایشگاه خیریه

تبلیغات متنی

تور آنتالیا
بهترین تورهای آنتالیا با الفبا تور
alefbatour.com
صندلی اداری | میز مدیریت
3 سال ضمانت، ارسال رایگان به تمام ایران
مبلمان، صنایع چوبی، میز LCD
Tehkala.ir
پنل اس ام اس
قیمت دلار
قیمت روز سیم کارت 0912
تورآنتالیا
تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول

شماره پیامک جدید برای اطلاع از سبد کالا اعلام شد خبر اقتصادی