کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

بدهی 170 میلیاردی خانواده مدیرعامل بانک رفاه

کدخبر:۲۵۱۵۰سه شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۰:۴۴۶۳۰۱ بازدید

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت:دولت امروز هزینه برخی انتصابهای نادرست را می دهد و ما نسبت به انتصاب مدیر عامل بانک رفاه ...

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت:دولت امروز هزینه برخی انتصابهای نادرست را می دهد و ما نسبت به انتصاب مدیر عامل بانک رفاه هشدار دادیم.

ناصر سراج در یک برنامه تلویزیونی در خصوص آخرین وضعیت پیگیری قضایی فیش های نجومی و نقش سازمان بازرسی گفت:شورای دستگاه های نظارتی طبق ماده ۲۲۱تشکیل شده و رییس شورا پس از یک سال تغییر می کند در حال حاضر نوبخت حدود دو سال است که رییس این شورا است. 

 وی افزود:رییس دیوان عدالت اداری و سازمان بازرسی و همچنین معاون نظارت مجلس و رییس دیوان محاسبات در کنار سه عضو از دولت در این شورا هستند. 

سراج تصریح کرد:پرداخت حقوق ها جزو بودجه است و مجلس در این راستا باید نظارت هایی را انجام می داده است. تطبیق مصوبات با قانون نیز یکی دیگر از وظایف این قوه محسوب می شود. 

وی با اشاره به وظایف قوه قصاییه در این شورا گفت: دیوان عدالت به عنوان عضو به شکایات علیه مصوبات دولت رسیدگی می کند و وظیفه این نهاد ابطال آیین نامه های مخالف قانون است. وی افزودطبق ۱۷۴قانون اساسی اجرای صحیح قوانین وظایف سازمان بازرسی است. در بنده برنامه پنجم توسعه، وظیفه نطارت براجرای این قانون بر عهده سازمان بازرس است. طبق قانون،ما موظف به اعلام تخلفات و تذکرات بودیم که این کار نیز انجام شد.

سراج با بیان اینکه گزارش های این سازمان محرمانه است، گفت:در یکی از گزارشها که مربوط به بانک رفاه بود نامه ای مورخ ۱۰/۱۲/۹۳به وزیر اقتصاد و رفاه و رییس بانک مرکزی نسبت به انتصاب رییس بانک اعتراض اعلام شده‌است. در این زمینه به هشدار های سازمان توجهی نشد و دولت هزینه این انتصاب را پرداخت کرد.


170 میلیارد تومان بدهی مدیر عامل بانک رفاه

سراج گفت: دو بار تلفنی و شخصا با وزیر رفاه در این رابطه صحبت کردیم اما نتیجه ای نداشت. ۱۷۰میلیارد تومان میزان بدهی خانواده این فردی است  که به این سمت منصوب شد. 

رییس سازمان بازرسی کل کشورگفت:این سازمان وظیفه نظارتی خود را در  رابطه با فیشهای حقوقی انجام داده است. وی افزود:در بررسی شرکت سهامی بیمه ایران و افزایش حقوق و پرداختی ها سازمان بازرسی گزارشها و نامه نگاری هایی به ریاست جمهوری داشته است.

سراج تصریح کرد:در رابطه با یکی از فروشگاه های زنجیره ای نیز، وجود مقررات تبعیض آمیز در ارایه برخی پرداخت ها به عنوان علت اعلام می شود. 

وی در پاسخ به این سوال که چرا نهادها هشدارهای سازمان بازرسی را جدی نمی گیرند، گفت:مدیران مربوطه تمکین نمی کنند به عنوان نمونه مدیر عامل منصوب شده این بانک ماهانه ۴۰میلبون تومان حقوق دریافت می کرده و با سود یک درصد وام ۲۵۰میلیونی گرفته است.

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: حتی اگر قانون هم اجازه بدهد من به هر فیش حقوقی سرک نمی کشم بلکه به طور کیس وار این مسائل کشف شده است.

وی با اشاره به آمار اخیر پیرامون ۹۵۰مدیر گفت: رییس مجلس به دیوان محاسبات برای بررسی ها دستور داد و ایشان از این تعداد مدیر ۹۵۰نفر را بررسی کرد که در فیش انها از سه میلیون تا ۴۰میلیون دیده می شود. 

هفتاد درصد این مدیران تا بیست میلیون حقوق می گیرند. ۲۷درصد از ۲۰تا۳۰ و تنها سه درصد این تعداد از ۴۰میلیدن تومان به بالا است.

وی در رابطه با صندوق توسعه ملی گفت:چرا کمیسیون تطبیق آیین نامه ای که در این مورد قانون شد را ابطال نکرد.به عنوان مثال فوق العاده جذب به میزان سی درصد حقوق و فوق العاده ها برای رییس هیات عامل و پانزده درصد برای اعضای هیات عامل صندوق می تواند بر اساس دستور رییس هیات عامل انجام ماموریت، عائله‌مندی،  ایثارگری، نوبت کاری و فنی، حق ترجمه و تالیف اقدام نماید، دیده می شود به ازای هر ساعت اضافه کار به هر یکی از کارمندان بر اساس دستور رییس  هیات عامل پرداخت می شود. 

وی افزود:طبق قانون شش گزارش شش ماه داشتیم حتی سال گدشته دیده شد که شش میلیارد از منابع صندوق توسعه ملی نبود و با پیگیری ها به صندوق باز گرداندیم.

سراج تصریح کرد:اگر نظارت ها نبود، صندوق امروز هیچ منبعی نداشت. 

رییس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص آخرین وضعیت پیگیری دستور آیت الله آملی لاریجانی در این رابطه گفت:راستی ازمایی ۶۰۲ مدیر در کل کشور صورت گرفته که  نفرات اول ۴۰ و نفر آخر ۵میلیون تومان بوده است.

وی افزود:در رابطه با صندوق توسعه ملی یک میلیارد تومان برگشت خورد. البته به این بازگشت ها اکتفا نمی  کنیم و بازرسی دقیق انجام می دهیم.

وی افزود:مسائلی که جنبه کیفری پیدا کند قوه قضاییه ورود می کند. در حال حاضر هم هلال احمر  هشت میلیون تومان به عنوان سقف را اعلام کرده‌است و گفته که هرکسی بیشتر گرفته به عنوان دیون بازگرداند.

وی افزود: ۹۵۰۰شرکت در کیش ثبت شده که ۲هزار آنها مربوط به یک واحد آپارتمانی و پیش از ۹هزار تا با کارت ملی های مشابه است.

رییس سازمان بازرسی به یکی دیگر از تخلفات اشاره کرد و گفت:در یکی از دانشگاه ها چون مسوولان می خواستند با ماشین خارجی رفت و آمد کنند درخواست پرداخت هزینه آن را می کنند اما چون قبول نمی شود پول را به خیریه داده و از آنها می خواهند بخرند.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

رضا: 1395/4/2200:20:56،
40
161
نمیشه یک مدیر بخش خصوصی و خصولتی ماهی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون بگیره و بعد بگیم شما مدیر دولتی ماهی ۵ تا ۱۰ میلیون بگیر !

بنابراین مشکل اصلی درآمد و حقوق همین مدیران خصوصی و خصولتی هستند ::

"دریافتی های و درآمدهای وحشتناک مدیران در بخش خصوصی هست " که عامل شده جهت درآمد بیشتر مدیران دولتی و اگر این فاصله علاج نشود انگاری داریم صورت مسئله رو پاک میکینم...
رودابه: 1395/4/2208:41:42،
119
22
1-از این اطلاع رسانی قطره چکانی ممنونیم و متعجب !
هرهفته دو خط اطلاعات
به مردم (گویا در اکثر موارد نباید بدانیم چون نامحرمیم !)
میدهین !!
2-فقط این رامیدانم که
در کشور کمونیست چین اگر کسی یک میلیون دلار به
جیب بزند ( = کمتر از 4 میلیارد تومان )
اعدامش میکنند
اما در ایران برخیها نور چشمی اند و برخیها بخاطر 4 تا کیف زنانه و 9 تا ضبط در محله میچرخانند !!!
هشدار: 1395/4/2209:00:04،
88
28
پيشنهاد ميكنم كنترل و مراقبت گيت خروجي پروازهاي كانادا رو بيشتر كنيد . هحتمالش زياده بليت يكسره گرفته بشه
آرش66: 1395/4/2209:12:02،
66
24
1- چرا نمیشه؟ کدام فعالیت تجاری - صنعتی در این رکود اقتصادی عمیق می تواند منجر به پرداخت 200 یا 300 میلیون تومن در بخش خصوصی به یک مدیر شود؟ مگر اینکه مدیر، خود مالک آن واحد باشد یا اینکه اعضای هیأ‌ت مدیره، تصمیم گرفته باشند برای نابودی و ورشکستگی آن مرکز، چنین حقوق هایی را پرداخت کنند.

2- بخش خصوصی دست اش در جیب خودش است اما بخش دولتی باید دستمزدها را از بیت المال که متعلق به همه ی مردم ایران است پرداخت کند و بنابراین با توجه به اینکه در زمینه ی دانش آموختگان دانشگاهی، در هیچ رشته و مقطع تحصیلی، کمبودی نداریم، دلیلی برای حفظ مدیر دولتی با پرداخت های نجومی وجود ندارد و ایشان می توانند خدمات چند صد میلیون تومنی خود را در بخش خصوصی انجام دهند و دست در جیب مردم نکنند!
ایرانی: 1395/4/2210:04:26،
66
25
آقای محترم که میگی : "نمیشه یک مدیر بخش خصوصی و خصولتی ماهی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون بگیره و بعد بگیم شما مدیر دولتی ماهی ۵ تا ۱۰ میلیون بگیر "

عزیزم بخش خصوصی یعنی فرد حقیقی هر کی باشه دوست داره به هر کسی هر چقد بده از جیب خودشه نه بیت المال یعنی شما اینقدر هم متوجه موضوع نیستی؟!!! به چه کسی ربطی داره تو بخش خصوصی چه حقوق هایی داده میشه باید مواظب پولشویی و خلاف تو بخش خصوصی بود نه حقوق و مزایا عزیزم
دروغگو: 1395/4/2210:09:17،
85
17
من فقط موندم خاوری چرا فرار کرد
حسام: 1395/4/2210:59:55،
57
44
خدایی هیچ دولتی به اندازه روحانی به خانواده بنده ظلم نکرد. یارانه ما رو به نا حق قطع کردن سود بانکی رو از 22 به 15 درصد آوردن. کاسبی بنده رو کساد کردن بردن تو رکود. چقدر از لحاظ مادی به خانواده بنده ظلم شد خدا ازش نگذره.هیچ فریاد رسی نیست. بعد خودشون میلیارد میلیارد چپاول میکنن پول ملت رو .
زندگی برای ما سالهاس مرده.
پیام: 1395/4/2212:10:55،
33
28
مدیران بخش خصوصی عمومادارای شاخص های کیفی می باشند وهرچه نمره فرددراین شاخص هابالاتروتوانمندی ودانش قویتری داشته باشندمیزان دستمزدبالاترمیرودچون قابل رقابت است.مدیران دولتی دارای شاخص هایی خاص که معمولاخارج ازاستانداردها ونرم جهانی برای انتخاب یک مدیر است می باشدواصولاگماشته می شوندواین دوطیف قابل قیاس نیستند.
حاج صادق: 1395/4/2218:58:46،
23
19
بارها گفتم دولت بجای قطع یارانه ها کافیه در ماه 2 تا دزد بگیره ، منابعش تامین میشه و احتیاج به صرف ساعتها جلسه و همجنین ناراضی کردن مردم نیست
رضا: 1395/4/2200:21:24،
79
34
یک پزشک متخصص در وزارت بهداشت که عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی می باشد با سابقه پایین حقوق ۳۰ تا ۴۰ میلیونی دریافت میکند.در صورتیکه متوسط حقوق و مزایا پزشک متخصصی که عضو هیات علمی ولی در وزارت دیگری است با سابقه ۱۰ تا ۱۵سال به ۶ الی ۷ میلیون می رسد.ولی متاسفانه اقای دکتر هاشمی سلیقه ای و کاملا صنفی برخورد می کند.

واقعا متاسفیم
دکترای برق: 1395/4/2210:38:46،
65
26
حقوق نخبه کشور که رفته رشته ریاضی فیزیک و برق خونده و دکتری گرفته الان چند باشه خوبه؟؟؟؟؟؟

تو بهترین شرکت های دولتی یا خصوصی یک و هشتصد
تهرانی: 1395/4/2216:28:45،
29
27
ی سفره ای پهنه همه دارن میخورن
کلاغ: 1395/4/2200:30:28،
67
25
اگر گزارشات شما طبق قانون باید محرمانه باشد چطور الان علنی میکنید و گردن اینو اون میندازید...پیشنهاد میکنم گزارشات محرمانه دیگر خود را نیز علنی کنید...اقای سراج همه مقصر بودند جز شما...همه باید عذر خواهی کنند جز شما.
Ashkan: 1395/4/2200:31:18،
112
26
سراج ، با گفتن این حرفها از بی کفایتی سازمان بازرسی چیزی کم نمیشه همتون مثل هم هستید.
امید: 1395/4/2200:32:20،
61
26
ی معلم بدبخت تمام طول عمر کاری ش دومیلیار نمیگره به علاوه چند کارگر بدخت دیگه روهم البته
آریا: 1395/4/2209:07:08،
58
25
باز معلم جماعت دلش خوشه اگه شغلش چندان پولی واسش نداره لااقل سه چهار ماه تعطیلی داره بعلاوه محیط کاریش در داخل شهرهاست(بجز درصد کمشون که مرام دارن و میرن تو ده کوره ها واسه آموزش بچه های مناطق محروم)اما به پیر و پیغمبر تو این مملکت بیچاره ترین قشر پرسنل ارتش اند بالاخص اونهایی که در دهه های قبل به این ارگان پیوستند و تو مخیلشون نمی گنجید بعد از سی سال جونشون رو کف دست گرفتن برای دفاع از حیثیت و ناموس این آب و خاک که دستکم نیمی ازین مدت تو بد آب و هواترین نقاط کشور و بدور از خانه و کاشانه سپری شده حالا که بازنشست شدند یا در اواخر عمر خدمتیشون اند به اینچنین شرایط بغرنجی دچار بشن!!
امیر حسین: 1395/4/2213:48:52،
20
37
حقوق ۵۰ یا ۱۰۰ میلیونی اصلا رقم زیادی نیست اگر تبدیل بشه به دلار حالا اینکه دلار شده ۴ هزار تومن که دیگه مشکل من مدیر نیست
شاپور: 1395/4/2200:34:24،
68
19
ای باباااااااااااااااااااااا. غیرتمون کجا رفته است. شهامتمون چی شد. خون شهدا بازیچه نوحه خوانان شده فقط. یعنی همت و باکری و باقری راضی هستند. آخه قوه قضاییه چرا پیگیری نمی کنه.
سامان: 1395/4/2200:55:42،
60
23
موضوع دریافتی آقای مدیر عامل بانک رفاه رفته رفته داره جالبتر می شه خدایا خودت به فریاد این مردم برس.
نوید: 1395/4/2200:57:45،
37
23
دولت قانونی بزاره که جلوی حقوق های بالا رو به شدت بگیرند
سینا: 1395/4/2201:27:16،
71
36
اونقدر این دست اون دست میکنند که مدیر عامل اسبق بانک رفاه با ۱۷۰ میلیارد بره پیش خاوری!


اونوقت بودجه ندارند حقوق معلم رو دو زار زیاد کنند
تیام: 1395/4/2201:55:36،
57
25
گفتم دیگه کشش ندید. این ارقام که چیزی نیست، اینها اسمش آفتابه دزدیه. هزار میلیارد دلار توی 8 سال احمدی نژاد نفت فروختیم فقط (معادل 80 سال قبلش)، اول بگید اونها کجاست بعد می فهمید وقتی می گم اینها آفتابه دزدیه یعنی چی. مملکت بی صاحبه، بخورید نوش جونتون
حميد: 1395/4/2206:07:14،
77
26
چه بخور بخوريه
واسه همينه نمى تونن وضع اقتصادى قشر متوسط جامعه رو بفهمن ، قشر ضعيف كه هيچى
یه نفر: 1395/4/2207:03:08،
73
31
حق کودکان کار و کودکان سر چهارراه ها رو اینا خوردند ... خدایا ازشون نگذر
سعيد: 1395/4/2207:04:30،
70
23
١٧٠ ميليارد دركش سختِ چند تا صفر داره!
بینام: 1395/4/2209:20:21،
65
17
کدوم کشوری؟ما رو از 170 میلیارد نترسون ما 3000 میلیاردا دیدیم
کاوه: 1395/4/2207:16:31،
69
28
واقعا خجالت آوره . چنان ظاهر خودشو درست کرده هر کی ندونه فکر میکنه اصلا نمیدونه دزدی و اختلاس و جیب بری چیه
از مردم کشورت عذرخواهی کن هر چه سریعتر و پول مردمو برگردون
کارمند: 1395/4/2207:20:05،
69
28
نمی دونم چرا تا اسم مدیر میاد

یه دزد گردن کلفت میاد تو ذهنم......
کارگر: 1395/4/2207:46:56،
59
23
"دو بار تلفنی و شخصا با وزیر رفاه در این رابطه صحبت کردیم اما نتیجه ای نداشت"
معلومه که فایده نداره وزیر رفاه فقط به فکر رفاه یه تعداد خاصه کارگر بدبخت شش ماه طول میکشه تا 100تومن رو حقوقش بذارن اونم با صد تا منت وتبلیغات رسانه ای که انگار شاخ غول شکستن بعد 170میلللللللللیییییاررررررررررررررررررررردددددددددددد بدهی آقا طبق یه انتصاب وزیر محترم بوده خدا به شما رحم کنه با این همه حق الناس ...
آریا: 1395/4/2208:09:52،
44
22
همین وزارت خونه ای که نداره کف دستمزدها رو به حداقل هزینه اعلامی معیشت خونواده ها که خودشون اعلام میکنن برسونه بیاید و ببینید واسه یه رییس شعبه فسقلی بانک رفاه چه بریز و بپاشی میکنه بطوریکه ایشون ظرف یکی دو ماه فقط 150 میلیون هزینه خرید ماشین و ویلا و لوازم خونه کرده!!!
یعنی تقریبا حقوق 185 ماه یه کارگر!!!!!!!!!!!!!!!
در عجبم از ملتی که همه چیز رو خیلی خوب میدونن اما....
آفرودر حرفه ای اصل: 1395/4/2207:49:32،
42
18
تو این مملکت کلا دو جور مدیر داریم : یا حقوقش زیاده و اختلاس می کنه یا حقوقش کمه و زیر میزی می گیره!
نمونه دومش مدیر کل نظام پزشکی استان "گ" که حقوق نسبتا کمی داره با 20 میلیون طرف امضاشو خرید باسه مجوز تاسیس کارخونه دارو گیاهی تو نا کجا آباد به پشتوانه همون مجوز میلیاردی وام کم بهره گرفت پشت بندش طرف با 10 میلیون مجوز تاسیس داروخانه خارج نوبت اونم با سه تا شکایتی هم گرفت از همون مدیر!! یعنی از یه نقطه نظر حقوق نجومی بدم نبود بیچاره آقای مدیر هم اجاره پنت هاوسشو باس بده!!!!!!!!!!
صادق: 1395/4/2207:54:38،
60
18
سلام:شما به عنوان سازمان بازرسی اگر نمیتونی حق مردم را بگیری و قانون را اجرا کنی پس چرا کنار نمیروی آقای رییس؟؟؟؟؟؟؟؟
کرمانشاهی: 1395/4/2207:57:47،
60
23
برکنارش کردین که چی ..طرف میخواد خودش بانک تاسیس کنه . با 170 میلیارد میشه یه بانک تاسیس کرد
. عجب حکایتیه مملکت ما
پژمان: 1395/4/2208:10:20،
28
21
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان.من نمی دونم تا کی می خوان به شعور این همه آدم توهین کنند؟ واقعا ً حقوق مدیران دولتی ما 5 یا حتی 10 میلیون می باشد؟یک کارشناس ساده بدون سمت با 10 سال سابقه در شرکت نفت 12 میلیون حقوق می گیرد.یک کارشناس در وزارت برق با همین سابقه 7 میلیون میگیرد.البته وزارت خانه هایی مثل جهاد کشاورزی و آموزش پرورش شاید حقوق مدیرانشان واقعاً همین 10 میلیون باشد.من فکر میکنم بهتر است یک کوچولو با مردم رو راست تر بود.واقعاً حق ما این نیست
احمد: 1395/4/2208:15:08،
23
28
مابه التفاوت حقوق کارمنداق قراردادی ماهانه 100 هزارتومنه ندارند بدهند ولی ... آنهم با افزایش امسال شده 1100000 تومان .ببین چه فاصله طبقاتی ...
احمد: 1395/4/2208:33:43،
30
29
بنازمش چه هنري داشته .كاش منم ميتونستم تو اين دولت يك پستي بگيرم وحال كنم.
فریادها: 1395/4/2208:48:44،
61
23
یعنی به 170 نفر وام 1 میلیارد تومن میرسید

به 1700 نفر وام 100 میلیون تومانی

به 17000 نفر وام 10 میلیون تومانی

170000 نفر وام 1 میلیون تومانی
1700000 نفر وام 100 هزار تومانی
و در نهایت یارانه 17000000 نفر رو خوردن خانواده آقای مدیر ، فقط 17 میلیون نفر!!
یکی از اونهام ما دو نفر جوون اول زندگیمون بودیم. ایشالله کسی پیدا بشه حق ما رو از شما کفتارها بگیره
نمیخواستم توهین کنم ولی فشار خون آدم با این رقم میره بالا
مزد ترس: 1395/4/2219:33:42،
21
24
بشین حتما یکی پیدا میشه
حقتو می گیره
تو سینی طلا تقدیمت می کنه
فقط زحمت غورت دادنشو دیگه خودت بکش
خوووووب؟
عدالت: 1395/4/2209:11:56،
37
22
مشکل اصلی در بی عدالتی و عدم شفافیت است. در این صورت هر کس که زورش برسد می چاپد. در یک کشور باید یک قانون برای همه باشد، به عنوان نمونه همه طبق یک قانون مالیات بدهند، نه اینکه نمایندگان مجلس و نیروهای انتظامی و هر کس که زورش رسیده خودش را از مالیات معاف نموده. یک نماینده مجلس با حقوق معمولی 7 میلیونی (برای این نمایندگان) به دلیل همین معافیت در حدود یک میلیون و چهار صد هزار تومان بیشتر می گیرد. از این نوع بی عدالتی ها تا دلتان بخواهد در این کشور داریم. و تا موقعی که دولت کارفرما است، وضع همین خواهد بود ولاغیر!!!!
حسین: 1395/4/2209:37:31،
35
26
سراج تصریح کرد:اگر نظارت ها نبود، صندوق امروز هیچ منبعی نداشت.

واقعا که...
علی: 1395/4/2214:32:08،
31
19
فقط حقوق دریافتی نباید ملاک باشد،بعنوان مثال کسی که 500 میلیون تومان برای وارد شدن به مجلس خرج میکنه هیچ وقت به فکر حقوق ماهیانه 5 میلیون تومان نیست،استفاده از رانت،کار چاق کنیها،در دست گرفتن گوشه ای از تجارت کشور،گرفتن وامهای کلان با سود پایین و...مد نظر است.
سعید: 1395/4/2216:15:01،
29
19
چقدر ما بدبختیم که شماهاشدید مسول ومدیرماهاااااااااااااا
reza: 1395/4/2218:44:03،
27
23
پس یارانه رو می خواستین قطع کنید که حقوق اینا رو بدید... چقدر اموال بیت المال رو عادلانه تقسیم می کنید
ب-ز: 1395/4/2219:37:30،
26
16
مهمترین کار اینه که اولا همه این افراد شناسایی و سریعا ممنوع الخروج بشن .چون اکثرا اونطرف سرمایه گذاری کردن و خانوم بچه هاشون هم یحتمل همون طرفها هستند. حودشون هم دارن ته دیگ ها رو جمع میکنند و منتظر ساعت صفر هستن
در وهله دوم تمام دارائی اینها طی این 3 دهه بررسی و حساب رسی بشه
قول میدم به نتایج شگفت انگیزی برسین
نادر: 1395/4/2220:54:32،
23
20
یه ضرب المثل قدیمی میگه : از ماست که برماست و یکی دیگه میگه : خلایق هرچه لایق. ملتی که نفع فردی خود را به نفع جمعی ومنافع ملی ترجیح میدهد و در کوچکترین مسایل مثل رانندگی حق هموطن خود را پایمال میکند ، سرنوشتی بهتر از این نخواهد داشت....چند نفری پیدا میشوند و حق همه آنها را خواهند خورد.....

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما