کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
آژانس مسافرتی الی گشت

اعلام شهریه مقطع پیش دبستانی در پایتخت

کدخبر:۲۴۸۳۹شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰:۰۶۳۹۰ بازدید

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران شهریه مراکز پیش دبستانی پایتخت را اعلام کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران شهریه مراکز پیش دبستانی پایتخت را اعلام کرد.

اسفندیار چهاربند درباره نتیجه تجمع اولیای دانش آموزان تیزهوشان مقابل آموزش و پرورش که به جابه‌جایی ساختمان مدرسه و تغییر کادر آموزشی و احتمال افت تحصیلی اعتراض داشتند، اظهار داشت: پیش از این ما با انجمن اولیا و مربیان فرزانگان یک، دوره اول، دو نوبت جلسه داشتیم که بر این اساس صورتجلسه و توافق شد؛ با توجه به اینکه تعدادشان بیش از ظرفیت فرزانگان دوره دوم بود، به ساختمان شماره ۲ بروند که‌‌ همان جایی بود که فرزانگان ۶ را منحل کرده بودیم.

وی افزود: این توافق را قبول کردند و ما هم براساس‌‌ همان، ۳۷۰ نفر را به این ساختمان هدایت کردیم. ساختمان شماره ۲، فرزانگان ۱ است و فرقی نمی‌کند و واحد آموزشی‌‌ همان فرزانگان ۱ است و پایه یازدهم به ساختمان شماره ۱ می‌آیند و مشکل خاصی در این رابطه وجود ندارد.

وی ادامه داد: کادر آموزشی و مدیریتی فرزانگان ۱ در فرزانگان ۲ مستقر خواهند شد و دیگر از این بابت نگرانی برای افت احتمالی تحصیلی تیزهوشان وجود ندارد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران درباره شهریه پیش دبستانی‌ها در تهران توضیح داد و گفت: شهریه مراکز پیش دبستانی دولتی‌ که به صورت کلاس ضمیمه اداره می‌شوند، حدود ۷۰۰ هزار تومان، است.

چهاربند اضافه کرد: شهریه پیش دبستانی‌هایی که غیردولتی هستند، ۸۰ درصد شهریه دبستان‌‌ همان منطقه است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه  در حال حاضر حدود ۲ هزار و ۱۰۰ پیش دبستانی در پایتخت داریم، ادامه داد: با بهزیستی در خصوص مدیریت مراکز پیش دبستانی به توافق رسیدیم و آیین نامه آن تنطیم و ابلاغ شده است و در آن تاکید شده که مدیریت این مراکز صرفا برعهده آموزش و پرورش است.

کانال تلگرام ایران جیبتور لحظه آخری
نگین خودرو

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
خرید بلیط هواپیما - قاصدک 24