کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

اولین تست و بررسی جک S5 اتوماتیک در ایران / تصاویر

کدخبر:۲۴۷۰۱دوشنبه، ۷ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷:۵۵۳۵۷۹۷ بازدید

هفته گذشته شرایطی فراهم شد تا چند روز با یک دستگاه جک S5 اتوماتیک مونتاژ شده توسط کرمان موتور باشیم و در فضاهای مختلف آن ...
اولین تست و بررسی جک S5 اتوماتیک در ایران / تصاویر

هفته گذشته شرایطی فراهم شد تا چند روز با یک دستگاه جک S5 اتوماتیک مونتاژ شده توسط کرمان موتور باشیم و در فضاهای مختلف آن را به چالش بکشیم.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از اسب‌بخار، از ترافیک های سنگین شهری، تا سربالایی های تند برخی خیابان های بالاشهر و جاده های خاکی اطراف تهران. اگر به یاد داشته باشیم، First Drive جک S5 اتوماتیک با موتور دو لیتری، برای اولین بار در همینجا منتشر شد که سال گذشته در منطقه اقتصادی ویژه بم تست شده بود. خودرویی که فیس لیفت بود و تا حدی زیاد برایمان جذاب نبود. ولی این بار با مدلی طرف بودیم که قرار است به مشتریان تا چند روز دیگر تحویل داده شود. خودرویی که ظاهری چون نسخه دنده ای دارد و گاهی حواشی قبل از فروش را تجربه کرده است. در این صفحه به جک S5 اتوماتیکی می پردازیم که چند روز دیگر در خیابان های شهر پر می شود و دوباره جک سواران آن را به شکل خاص خود مطرح می کنند.
 1- چرا S5 اتوماتیک کرمان موتور با همان ظاهر مدل دنده ای عرضه شد؟

رونمایی از ظاهر S5 جدید و فروش آن با نسخه دنده ای باعث شد تا برخی حواشی برای کرمان موتور پیش آید. برخی گفتند که شرکت خود تمایل به عرضه نسخه جدید ندارد و برای کاهش هزینه های به مونتاژ نسخه فعلی راضی شده است. ولی اگر بخاطر آورید و کمی در فضای مجازی جستجو کنید، ظاهر جدید و فیس لیفت شده S5 با موتور 1.5 لیتری توربو و گیربکس دو کلاچه معرفی شده است و نمونه های دو لیتری که در تست های جهانی و ایرانی حضور داشتند و ظاهر جدید را با خود یدک می کشیدند، اصطلاحا سمپل و در حال آزمایش بودند. برخی منابع معتبر در خصوص دلیل اینکه ظاهر S5 اتوماتیک تغییر نکرده است، اینگونه می گویند: ((ظاهر جدید S5 اتوماتیک ورودی های هوای مخصوص خود را داشت که با موتورهای سرد یا همان 1.5 لیتری توربو سازگار بوده است. با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، این ورودی های هوا جوابگوی موتور دو لیتری توربو نبوده و در بلند مدت برای خودرو مشکل ایجاد می کردند. از طرفی بخاطر سلیقه مردم ایران در خصوص موتورهای حجم بالا، احتمال داده می شد تا نسخه 1.5 لیتری توربو در ایران موفقیت نسخه دو لیتری توربو را بدست نیاورد. لذا ظاهر قدیم که با موتور دو لیتری توربو همگام بود برای مدل اتوماتیک نیز انتخاب شد)).

البته که اگر فردی ماشین باز باشید و از قضا اخبار خودروهای چینی هم برایتان جذاب باشد، می دانید که همین نسخه اتوماتیک با ظاهر قبلی تغییرات نسبت به مدل دنده ای دارد. رینگ های خودرو از 17 اینچ به 18 اینچی تغییر کرده اندو روی سپر جلو دو عدد سنسور پارک وجود دارد که از دور و نزدیک برای افراد علاقه مند قابل تشخیص است.


بررسی جک S5 اتوماتیک

 2- تحول اصلی در بخش داخلی خودرو ایجاد شده است

چیزی که S5 اتوماتیک را جذاب کرده است و رقابت را برای سایر خودروهای کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان سخت می کند، امکاناتی است که در کابین این خودرو کراس اوور چینی دیده می شود. طراحی داخلی نسبت به مدل دنده ای فرق چندانی ندارد و در برخی جزئیات داشبورد و دوخت است که به چشم می آید. ولی وجود سیستم تهویه دوگانه، استارت دکمه ای، ترمز پارک برقی، یخ زدای شیشه جلو، سیستم صوتی ارتقا یافته، گرمکن صندلی های جلو، صندلی راننده برقی با دو حافظه و پشت سری های جلو با قابلیت پیشگیری از تصادف و تنظیم زاویه از جمله امکاناتی است که در چند دقیقه اول به چشم می آید و تفاوت نسخه اتوماتیک با دنده ای را مشهود می کند.

با این حال که S5 اتوماتیک در سطح خوبی از امکانات رفاهی قرار دارد، ولی برخی نبود کروز کنترل به صورت فابریک در این خودرو را جز ضعف های آن می دانند. شاید نظر آن افراد درست باشد. زیرا وجود ترمز پارک برقی در خودروی زیر ۹۰ میلیون تومان بسیار جذاب به نظر می رسد، ولی نبود کروز کنترل در کنار این امکانات، گاهی حس کت و شلوار پوشیدن بدون بستن کمربند را به آدم می دهد! در بخش ایمنی S5 اتوماتیک کمی ارتقا یافته به چهار کیسه هوا مجهز است. از طرفی در بحث کنترل به سنسور پارک جلو هم مجهز شده است و طبق کاتالوگ منتشر شده از جانب کرمان موتور، در نسخه های تحویلی به مشتریان دوربین عقب نیز وجود دارد.

کابین جک S5 اتوماتیک

مموری صندلی جک s5 اتوماتیک
3- وقتی رانندگی آغاز می شود

اولین نکته جذاب این است که دیگر S5 را با استارت دکمه ای روشن می کنیم. نکته بعد این است که با گذاشتن دسته دنده در حالت حرکت و گاز دادن، ترمز پارک خود رها می شود. ولی در صورت دستکاری این سیستم حین حرکت پیش فرض خودرو از بین رفته و باید خود ترمز را خلاص کنید. وقتی رانندگی را با S5 اتوماتیک آغاز کردیم، اولین نکته بهبود این خودرو نسبت به نمونه ای بود که برای اولین بار در کرمان تست کرده بودیم و لگ گیربکس در دور موتور پایین دیده نمی شد.
 

دنده و گیربکس جک S5 اتوماتیک

ولی مسئله اینجاست که عملکرد گیربکس دو کلاچه در جک S5 احساس می شود که شاید در خودرویی مثل آلفارومئو این حس به راننده منتقل نشود. اگر بخواهیم شفاف تر صحبت کنیم، وقتی در حرکت به خودرو گاز می دهیم، احساس می شود که به واسطه گیربکس دو کلاچه و کلاچ گیری های معروفشان، تا دور موتور ۱۸۰۰ قدرت کامل از موتور به چرخ ها منتقل نمی شود. وقتی خودرو را در سربالایی های تند انداختیم و خواستیم که سرگاز حرکت کنیم و فشار گاز دادن را کم و زیاد کنیم، متوجه کلاچ گیری این خودرو بر مبنا حالت اکونومی شدیم. این تغییر وضعیت در گیربکس باعث می شود که آسیب کمتری به گیربکس برسد.
 

تست جک S5 اتوماتیک


ولی از طرفی دیگر آن شتاب و چالاک بودن نسخه S5 دنده ای در این مدل دیده نمی شود. ولی به محض تخلیه نیرو در دور نزدیک به ۲۰۰۰ و فعال شدن هم زمان توربو، شتاب خوبی به خودرو داده می شود. این سبک از شتاب که چالاکی را تا دو موتور ۳۸۰۰ به راننده می دهد، بیشتر به عنوان شتاب ثانویه کاربرد دارد و می توان در سبقت گیری از آن استفاده نمود. ولی از طرفی بخاطر فعالیت گیربکس بر مبنا صرفه جویی، معکوس دادن در حالت D کمتر اتفاق می افتد. برای استفاده از این شتاب ثانویه باید دسته دنده را در حالت S قرار داد تا دور موتور بالاتر بماند و یا گیربکس در حالت دستی قرار بگیرد و به صورت دلخواه به آن دنده داد. البته که در این حالت هم حساسیت به عدم تعویض دنده روی به پایین بیشتر از دنده مثبت دادن است و می توان گفت که ذات گیربکس دوکلاچه جک S5 در حالت با رانندگی نرم و کم مصرف عجین شده است.

حال این پیش فرض فنی که قصد دارد مصرف سوخت را کنترل کند، آیا از پس کار خود بر می آید؟! در جواب باید گفت تا حدودی. اگر به سبک گیربکس S5 اتوماتیک رانندهگی کنید. می توانید در شهر مصرف سوخت حدود ۹ لیتر به ازای هر صد کیلومتر را در ترافیک های روان ثبت کنید. اگر قرار باشد که در ترافیک عصرگاهی شهر تهران باشید و نیاز به گاز و ترمز زیاد داشته باشید، این عدد تا ۱۲ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر نزدیک می شود. ولی در جاده های شمالی کشور و آزادراه هایی که امکان رانندگی تا سرعت ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت است، مصرف سوخت S5 اتوماتیک با گازدهی ثابت کمتر از ۸ لیتر به ازای هر صد کیلومتر بوده و گاهی عدد ۷٫۲ لیتر بر ۱۰۰ کیلومتر را نشان می دهد.


بررسی جک S5 اتوماتیک

وقتی زمان رانندگی با خودرو زیاد می شود، طبیعی است که حواس راننده و سرنشیان به امکانات داخل اتاق پرت می شود. در همین اتفاق که برای ما افتاده بود، مجبور شدیم که کمی با سیستم تهویه اتوماتیک دوکاناله این خودرو کار کنیم. با اینکه در جاده های سربالایی و سر پایینی بودیم و مدام وضعیت گازدهی خودرو تغییر می کرد، ولی سیستم تهویه بخوبی کار خود را انجام می داد و سرمای خوبی را در داخل اتاق می فرستاد. سیستم تنظیم دوگانه هم به نسبت خوب بود و می توانست باد گرم و سرد را به صورت مجزا پرتاب کند. البته کار کردن با پنل تنظیمات تهویه کمی سخت و باید چند بار تمرین کرد. طراحی داخلی خودرو خوب انجام شده بود سرنشیان راحتی خوبی در جلو و عقب داشتند. ولی چند ایراد در این بخش دیده می شود. نبود تهویه صورت برای عقب خودرویی با این تجهیزات گاهی حس کم کاری را به ما می داد. دسته راهنما و برف پاک کن به نسبت فاصله زیادی با فرمان داشتند و مانند خودروهای دیگر نزدیک دستان راننده نبودند. صندلی های جلو تا حدی سفت بود و سیستم گودی کمر چهار حالته برقی آنچنان کار خاصی را انجام نمی داد. ستون B خودرو بسیار پهن بود و نشین منگاه خوبی برای دستان سرنشیان خودرو فراهم نمی کرد.

نمای پشت جک S5 اتوماتیک

سنسور جلو جک s5 اتوماتیک

وقتی با این خودرو رانندگی می کنید و می خواهیم از سیستم سنسور پارک جلو برای حفظ فاصله در ترافیک ها استفاده کنید، آنچنان مفید واقع نمی شود. زیرا نمایشگاه فاصله نداشته و تنها صدای بوق است که میزان فاصله را تعیین می کند و فهمیدن اینکه که منظور بوق کدام سمت خودرو است، آن هم در ترافیک سخت به نظر می رسد.

بعد از خروج از تهران و رسیدن به محدوده استان مازندران، تصمیم گرفتیم تا کمی نرمی و راحتی خودرو را در مسیرهای آفرودی نرم تست کنیم. جاده هایی سنگ لاخی و خاکی که گاهی پیچ های توندی داشتند و ما را به دشت لار می رساند. در این جاده ها سعی کردیم تا هندلینگ خودرو را در بخش های آسفالته و خاکی بسنجیم. نکته واقعا خوب فرمان برقی خودرو بود که سنسور عالی داشت و عملکرد خوبی را در سرعت های بالا از خود نشان می داد. در پیچ های تند هم با سرعت بین ۸۰ الی ۹۰ کیلومتر بر ساعت فرمانپذیری خوبی را شاهد بودیم. ولی به واسطه سیستم تعلیق عقب خودرو، کمی نوسان عرضی را در اتاق احساس می کردیم که برای برخی رانندگان ترسناک و خطرآفرین به نظر می آید. در جاده های سنگ لاخی عملکرد سیستم تعلیق خودرو خوب بود. فقط کمی صدا به داخل اتاق نفوذ می کرد که اینجا فاصله واقعی جک S5 با هیوندای توسان (رقیب ظاهری) مشخص می شد. این صداها همراه با کوبش به اتاق نبود و تنها صدا بود که سیستم تعلیق جلو و بعلت برخورد سنگ ها و باز و بسته شدن ها شنیده می شد. در انتها بارها سیستم ترمز و حرکت در سراشیبی S5 اتوماتیک را تست کردیم و دیدیم که بخوبی سرعت خودرو را در محدود ۱۰ کیلومتر بر ساعت حفظ می کند. سیستم پایداری هم عملکرد خوبی از خود نشان می داد و در تست های هندلینگ فرق بودن و نبودنش احساس می شد.بررسی جک S5 اتوماتیک

نمای پشت جک s5 اتوماتیک


نتیجه گیری:

زمانی که چری تیگو5 و هایما S7 آمدند، خلا یک کراس اوور اتوماتیک در سبد محصولات کرمان موتور احساس می شد. حال با معرفی S5 اتوماتیک دوباره فاصله کرمان موتور از رقبا زیاد شده است و حالا گامی بزرگتر نسبت به این شرکت ها برداشته است. سابقه فروش S5 دنده ای باعث شده تا امروز هم از نسخه اتوماتیک این خودرو استقبال خوبی شود و مسلما در بازار قیمتی تا 95 میلیون تومان نیز خواهد داشت. 

- حسین دلاور

بلیط هواپیمادیدگاه ها

سوشا : 1395/4/721:23:46،
283
122
نمیدونم چرا این ماشین چینیا طراحی داخلی همشون مث همه، تیگو،جک،هایما. همشون دقیقا یجوره
چین چین: 1395/4/722:40:38،
338
176
از کرمان موتور لیف و جک بخر و تا ابد صاحبش باش!! کرمان موتور همراه جدا نشدنی شما..
کوکی: 1395/4/722:41:37،
249
203
الان میگم چه آپشن هایی رو نداره
دنده پشت فرمان
تیپ ترونیک نیست
سنسور باران
اتولایت
حسگر باز و بست کردن درب ها
چراغ شور جلو
سقف پانوراما
صندوق برقی
سیستم esp
بسه یا بازم بگم؟
مهمترین چیزی که نداره هویته که باعث شده یه کپیه ناقص از آی ایکس ۳۵ باشه.
دوستان خریدار موفق و موید باشید.
نظر سنجی: 1395/4/722:50:18،
230
336
جک S5 +++++++++++++++++++++

پژو 2008 ----------------------------------------
امیر: 1395/4/722:58:57،
150
127
زیره ماشین جک زدن بعد با پنکه گردوخاک درست کردن پشت ماشین بگن خیلی خفنه
The One: 1395/4/723:05:26،
102
165
توو برند های تولید چین به غیر از ام جی و جیلی باید دوره همشون رو خط بکشید چون واقعا کیفیت همشون به جز این 2برند واقعا آشغاله و پولتون رو دور ریخدید!!!
جیلی و ام جی تنها خودروهایی هستند استانداردهای اروپارو دارن و ستاره های ایمنیشون کامل هست!!!
ایرانی باید بهترین خودروی روز دنیا از بهترین برند رو سوار بشه ولی اگه روزی خواستید خودروی چینی بخرید چیزی بخرید که کیفیت داشته باشه و ایمن باشه که هیچکدوم از چینی ها به پای جیلی و ام جی نمیرسه!!!
باز جیلی و ام جی توو روسیه و کشورهای اروپایی خریداری میشه ولی سایر برندهای چینی اصلا استاندارهای اروپایی رو ندارن!!!
این یه پیشنهاد بود که خودم تجربه کردم و دوست ندارم مردم ایران پولشون رو به چینی های بی اصالت و بی اسم و رسم بدن!!!
ممد: 1395/4/723:20:12،
112
96
شتاب صفر تا صد 15 ثانیه هست. شک دارید توی سایت اسب بخار بخونید. :)))))
خریدار اس فایو: 1395/4/723:36:03،
210
88
از قدیم گفتن گربه دستش به گوشت نمیرسه....
اقای کوکی شما احتمالا حتی یکبار کاتالوگ این خودرو رو نخوندین
هم ای اس پی داره هم سنسور باران هم اتولایت و هم تیپ ترونیکه و هم حالت اسپرت داره و هم تهویه اش دواله و هم کی لس هست و هم توربو هست و هم قدرتش از راو4 اسپورتیج و توسان بیشتر هست در صورتی که پولش نصف تا یک سوم اونهاست....
من نمیدونم چرا بعضیا کوک میشن که بیان ماشینای چینی رو تخریب کنن...
حاحی گرینف: 1395/4/800:28:18،
116
115
الان طوری شده که بهترین چینی رو هم سوار شه آدم مردم با ی دید بد نگا میکنند کاملا بی کلاسه چینی...
پاسخ به کوکی: 1395/4/801:13:18،
153
75
کوک ناکوک محترم، اینهایی که فرمایش کردید نداره؟( که البته بعضی هاشو هم داره!) گیرم که نداره، وقتی شما تا حالا از نزدیک این ماشین رو ندیدی و تست نکردی، چرا گز نکرده پاره میکنی و گاله رو باز میکنی، این ماشین لیست بلند بالایی از امکانات مفید رو در اختیار راننده و سرنشینش با قیمت نصف توسان قرار میده، این ماشین در برزیل و روسیه هم تولید شده. شما بجای سیاه نمایی، بیشتر تحقیق کن.
تیپ ترونیک داره!
سنسور باران داره!
اتولایت حتی در مدل دستی داره!
حسگر باز و بست کردن درب ها (منظورت نامفهومه)
چراغ شور جلو، درسته نداره!
سقف پانوراما ، یک آپشنه و نه الزام، نداره
صندوق برقی نداره
سیستم esp داره! حتی در مدل دستی
حالا بازم بگو ، بگم بگم شما شبیه کار دکتره؟!!
من مدل دستی این ماشین رو نزدیک به یکساله دارم و دور ایران رو باهاش گشتم، در جاده بسیار عالیه و مصرف ترکیبی 9.5 داره.amin: 1395/4/801:15:45،
80
162
دم بنگاه ها پره از ماشینای چینی پا به صفر یعنی طرف خریده هنوز اببندی نشده میخواد با 30 درصد ضرر بفروشه بخدا ایرانی سوار شید بهتره
kian: 1395/4/801:17:22،
67
44
جدن چرا تو عکس ها ماشینه رو هواست

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ به کوکی: 1395/4/801:26:12،
110
50
در بحث هویت هم که فرمایش کردید این ماشین از پشت کپی خوبی از آئودی هست که اصلا در ایران شناخته شده نیست و از لحاظ ابعاد و بدنه در رنج کامپکت کراس اوور های طراحی شده که بسیاری از اونها مثل هم طراحی شده اند،مثل توسان و اسپورتیج و راو4 و ..اما در سیمای روبرو با ظاهر مخصوص خودش از توسان متمایزه، پس این ایراد شما وارد نیست، چند سال پیش چینی ها بشدت کپی برابر با اصل میزدند مثل ماتیز و چری 110، اما اونها پیشرفت کردند و ما متاسفانه فقط شعار دادیم و تقصیر رو به گردن دیگران انداختیم، به امید روزی که پسولیت پذیر باشیم
رامین: 1395/4/802:39:08،
70
147
چینی ارزش فکر کردن هم نداره والا
پاسخ به tehi on: 1395/4/803:24:22،
66
85
دوست عزيز ام جي برند انگليسيه نه چيني يه كم تحقيق من بعد نظر بده به نظرت گوشي اپل چينه پشتش زده چين؟
محمدرضا: 1395/4/804:50:15،
104
52
باید خدمت کوکی عرض کنم آپشنهایی که دارد و تو گفتی که نداره 1 سنسور باران
2 esp
3اتو لایت
4 تیپ ترونیک
5 بسته یا بگم مگه داری مازاراتی میخری
6 اگه جناب عالی پول داشتی bmw یا تویوتا یا lx یا بنز بخری اینجا چرخ نمیزدی و درثانی هویت خودرو ساز چیه؟ از سنوات یه سرچ بزن ببین جک چند ساله ماشین میزنه در ثانی ایمنی خوبی داره وامکانات با5 سال گارانتی
₩خدمت سوشا عرض کنم شرط میبندم سوار هیچ کدوم نشدی مخصوصا جک و با نظرت به شدت مخالفم
پیمان: 1395/4/806:13:06،
116
52
من نمیدونم این ماشین چند نفر رو نقره داغ کرده که اینجوری در موردش مغرضانه صحبت میکنید ، یه عده وارد کننده که تا دیروز داشتن خون مردم رو تو شیشه میکردن و میلیاردی سود میبردن ، نونشون آجر شده و در قبالش چندین هزار شغل ایجاد شده و کارگر تو مناطق محروم میره سر کار و این رفتارتون واقعا خجالت آوره!
ماشینی که تو سگمنت کراس آورهای شهری قدرت موتوری معادل خودروهای ۲ برابر قیمت رو داره و از نظر ظاهری طراحی پنین فارینا ایتالیا هست (حالا خود پنین فارینا و تو سایت جک مرکز طراحی ایتال دیزاین هست) ، یه عده با تمام قدرت میگن کپی شده از توسان ، خود هیوندا کاری نداره،اینا کاسه داغتر از آش شدن!
تو تست امنیت و ایمنی ۵ ستاره رو کسب کرده ، حداقل با یه سرچ ساده تست تصادف هاش فیلمش هست و تو ایران هم چند تا تصادف داشته که ایمنی ماشین رو تضمین میکنه و تو روسیه و برزیل فروش موفقی رو داشته،۵ سال گارانتی داره ....
کوکی: 1395/4/808:42:52،
65
142
پاسخ به کلیه چینی سواران:
در ارتباط با اون دوستمون که گفتن دست بنده به این ماشین نمیرسه باید بگم ادعا نمیکنم که لکسوس و مازراتی سوار شدم.ولی حداقل مزدا نیو رو داشتم که 1000 تای این ماشین آپشن داره.اون دوستمون حتی حسگر روی درب خودرو نمیدونه چیه.حسگر روی در ، زمانی که در ها باز هستش بصورت الکترونیکی با فشار یه دکمه کوچیک در رو باز میکنه.و اما اینکه نخواستم بگم ولی مجبورم کردید بگم.
شاسی بلندی که تک دف باشه و سیستم 4WD رو نداشته باشه از نظر من 2 زار به هم نمیخوره.امیدوارم یه روز سعادت سوار شدن ماشین شاسی با سیستم 4WD رو داشته باشید.تا دیگه به یه ماشین سواری که یکم قدش بلند شده نگید شاسی بلند.
پاترول رو به این ماشین ترجیح میدم.
کوکی: 1395/4/808:46:57،
56
112
پاسخ به پیمان عزیز:
داداش اصلا بحث نقره داغ نیست.من موندم که این مردم هر لگنی که ظاهرش خوشگل باشه رو سوار میشن بدون اینکه اصلا بدونن برند چی هستش.حتی تلفظ اسم جک هم واسم خنده داره.چه برسه که بخوام بخرم و سوارش بشم.ماشین فقط ژاپنی.آزرا هم حتی داشتم به درد نمیخوره.تو هر بار تعویض روغن ، روغن کم میکرد.
اصلا یه کار دیگه میکنیم.
یکی مرد باشه از تهران تا اصفهان با یه جک اس 5 و یه مزدا3 جفت ماشین ها رو بدون آب رادیات ببریم.ببینیم به محض رسیدن واشر کدوم ماشین میپره.
بعد همونجا بهتون فرق چینی و ژاپنی رو توضیح میدم
وحید@@@@: 1395/4/809:54:05،
52
86
ماشین شاسی بلند که دو دیفرانسیل نباشه شاسی بلند نیست.این ماشین تو برف و یخ مثل یه سمند رفتار میکنه.در ضمن ایرانجیب حسابی از این ماشین تبلیغ میکنه.کیفیت پایین رنگ کیفیت پایین قطعات /قطعات بسیار گران افت قیمت شدید و بد بازار بودن در مدلهای دست دوم از معایب این خودرو هست.همچنین توربو َشارژ این ماشین بخاطر کیفیت پایین پایین بنزین دچار مشکل میشه که در کوتاه مدت باید موتور تعمیر بشه.
خریدار اس فایو: 1395/4/811:58:33،
101
59
کوکی تو اول بگو واسه چی اومدی نوشتی اون اپشنهارو نداره در حالیکه داره؟؟؟
تیرت به سنگ خورد...فکرکردی اینجا یه عده ادم نا اگاهحد اومدی دق دلیتو خالی کنی...بگو عموجون...بگو...اشکال نداره...
تو دوحالت داری
یا 90 تومن نداری این ماشینو بخری
یا 160 تومن توسان خریدی و الان درحال سوزشی...خخخ.

اخه ادم عاقل
مزدا نیو3 شد ماشین؟؟ماشین چندین سال قبل مزدا که تاحالا نسلش عوض شده و دیگه منسوخ شدست
اپشنهای اون بیشتره؟؟؟؟؟؟غیر از ای اف اس که اونم بعد یه مدت میسوزه دیگه چی داره؟
ماشین خشک و با ارتفاع پایین که همه جا حتی رو دست انداز گیر میکنه....خوبه خودم داشتم
عموجون...این شاسی بلنده...تکرار کن...شاسی بلند
یعنی ارتفاع شاسی کمی بیشتر از خودروهای معمولیه

ماشین افرود نیست..دو دیفرانسیل بودن احتیاجی نیست برای ماشین شهری
الان شورولت وهونداولکسوس هم ماشینهای تک دفرانسیل دارن اونا نمیفهمن شما میفهمی
رضا۲: 1395/4/816:07:29،
46
76
من این ماشین رو تو نمایندگی از نزدیک دیدم و حالم از کیفیت پایین قطعات پلاستیکی داخل کابینش بهم خورد و از کسانی که تست کردن همدشنیدم که موتور و گیربکسش ساز. ناکوکی هستن و لذا ترجیح دادم دو برابر بدم توسان اما شبه ماشین سوار نشم
کیارش: 1395/5/716:11:26،
40
26
جناب کوکی خان
این آپشن هایی که شما ذکر کردی رو سانتافه دویست میلیونی داره نباید انتظار داشته باشی ک رو جک نود میلیونی نصب بشه تازه کروز کنترل هم قابل نصب هست همون شرکت واست نصب میکنه
احسان: 1395/10/1219:41:10،
23
31
من به پیشنهاد عده ای و جستجو در اینترنت اتومات ثبت نام کردم و الان ۲ ماهه که به دستم رسیده. ولی خدا نگذره از این همه کسانی که تعریف بیخود کردند از این ماشین. این ماشین در رنج صد میلیون اصلا تعریفی نداره و بیشتر از ۶۰ تا ۷۰ میلیون بابتش پول دادن بیخودیه. من منتظرم دم عید بازارش بهتر شه درجا بفروشم.
مثلا موتور ۲ لیتری توربو داره ولی واقعا توی سربالاییا، چه روی دنده دستی، چهS کم میاره و این همه وزن ماشینو حس میکنی که نمیتونه بالا بکشه. مصرف سوختشم ۱۰ لیتر.
خیر سرش کولر دوال اتومات داره اما بخاریش کاملا دستیه و یا خیلی گرم میکنه یا باد سرد میزنه تو صورتت
یکسره چراغ ایربگا روشن میشه و سوکتای ایربگو باید مدام دستکاری کنی تا خاموش بشه
بعضی اوقاتم اصلا ماشین روشن نمیشه باید سرباتری رو بکشی تا همه چیز ریست بشه و تمام تنظیمات یونیت و کولرو... از اول انجام بدی.
عقب ماشین هم اینقد میکوبه که اگه
علیرضا : 1395/10/1815:53:41،
27
16
نمیدونم چی شده این اقا احسان این متن بد بینانه در باره جک رو در چندین سلیت نقد خودرو جک گذاشته !!!!!شاید بجای احسان باید می نوشتن ادمین فلان کارخونه خودرو سازی
احسان: 1396/2/3111:32:32،
9
4
سلام من نمیدونم اونایی که میان از ماشین چینی بد میگن دستشون به فرمونشم نخورده یا میخواین برند خودشونو تبلیغ کنن شما با زیر 100 میلیون ماشین بهتر از جک اس 5 نخواهید یافت از نظر کیفیت واقعا خوبه گیربکس المانی داره موتور میتسوبیشی داره با توربو ایمن خوبی داره شتابش بهتر از ماشین های کره ای هست از نظر طراحی هم عالیه امکاناتشم در حد ماشین های به روزه فقط مصرف سوختش بالاس که به نکات مثبتش می ارزه صندلی های بسیار عالی داره کم صدا ونرم حالا اونایی هم میخوان بد بگن وتخریب کنن بکنن مهم نیست من که یکی ثبت نام کردم مطمعنا عالیه
خاك: 1395/4/721:33:14،
124
100
سر ته شو بزني ix35 تقلبي اي بيش نيست چطوري تو گوشي ها از هر مدلي يه تقلبي چيني اش هم است اينم تقلبي ix35 هستش منتها ما از اصلش هم بيشتر براش پول ميديم
ناشناس: 1395/4/723:31:10،
77
50
مگه خود i35 چیه اون یک ماشین معمولیه.خودرو فقط تو شاسی بلندها تویوتا ووسلام
محمدرضا: 1395/4/804:58:52،
61
39
باید بهت گفت که شما هیچ اطلاعی از صنعت خودرو و طراحی ماشین نداری. خرید و فروش پلت فرم و طراحی شرکتهایی مثل فارینا و میتسوبیشی رو یه سرچ بزن
سیامک : 1395/4/721:37:30،
154
131
این خودرو یکی از غیر استاندارد ترین خودروهای وارداتی است که در واقع سر هم بندی ناشيانه از چندین خودرو دیگر است.خصوصا در بخش فنی کاملا سر هم بندی از مدلهای بسیار قدیمی میتسوبیشی است.و عملکرد آپشنهای ایمنی آن کاملا نا مطمین است.به همین علت علیرغم پرداخت قیمت بسیار بالا این خودرو هیچ تاییدیه و گواهی معتبر استاندارد ندارد و در تمام تستهای موسسات معتبر مردود شده است. و درخواست مجوز صادرات آن به اروپا و آمریکا و کره و ژاپن به علت غیر استاندارد و نا ایمن بودن آن رد شده است.توحه کنید با حدود ده تا پانزده درصد پرداخت بیشتر میتوان از محصولات کره ای با گواهینامه های معتبر استاندارد و ایمنی استفاده کرد.
( تنها تایید این خودرو از طرف موسسه ایمنی چین است که خود کاملا متقلب و در سطح دنیا کاملا بی اعتبار و پوچ است !!)
امیرخان: 1395/4/722:31:17،
107
104
استاد شما ظاهرا رد کردید !! و به پوچی رسیدی !!

چی میگی ؟ کلا همه چی رو اشتباه گفتی ، به غیر از عدم صادرات به آمریکا و اروپا که اصلا هدف خودروساز های چینی در حال حاضر نیست.
پژو هم صادرات به آمریکا نداره ، چه ربطی داره آخه ؟

چرا اینقدر آتیشی شدی ؟
پاسخ امیر خان: 1395/4/800:19:27،
57
63
لطفا لینک تاییدیه های ایمنی و استاندارد این خودرو را بفرمایید. از موسسات معتبر مثل اروپا و آمریکا و گلوبال.
مرد حسابی شرم آور نیست که یه خودرو بی اعتباری مثل اینو به قیمت جهانی معادل یک تویوتا روفور و اوتلندر پنج ستاره تو پاچه ملت میکنند ؟
آخه تا کی میخواید دلال صفت و منفعت طلب باشید؟! چین پدر ایران و ایرانی و در آورده .چین باعث افت کیفیت زندگی ایرانیها شده.چقدر کارگر ایرانی و بیکار کرده و چقدر دلار و ارز در ازای جنسها ی آشغالش از جیب ملت دزدیده.بس کنید دیگه. مرگ بر چین ....
سیامک: 1395/4/800:27:39،
41
70
یکی از دلایل متعدد رد فنی این خودرو این است که با توجه به توان و وزن و ابعاد حتما باید این خودرو دو دیفرانسیل باشد.جهت حفظ تعادل و استقامت و راندمان بهینه.
خودروسازی که هنوز توانایی تولید دو دیفرانسیل ندارد چطور گیربکس اتوماتیک یا توربوشارژ مطمین بسازد.این خودرو یک سر هم بندی کاملا غیر استاندارد و نا مطمین در پوشش یک ظاهر نسبتا زیبا که البته آنهم فیک است.
سعید: 1395/4/803:56:41،
91
63
من یک ماه پیش جک S5 دنده ای خریدم و خیلی هم راضی ام.
همه ی چینی های بازار و تست کردم یا داشتم. جک S5 از بقیه یه سروگردن بالاتره از همه لحاظ.
پس بیخود جو نده.
محمدرضا: 1395/4/805:01:57،
74
54
هیچ گاه بدون اطلاعات ومغرضانه حرف نزن این ماشین از لحاظ ایمنی حرف نداره این هم دلیلی بر گفته بنده
.
۳-ایمنی و تجهیزات

اس۵ دارای تجهیزات ایمنی تقریبا کاملی است. این خودرو از سیستم ضد سرقت، سیستم ISOFIX، ‌ ترمز ضدقفل ABS، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم پایداری الکترونیکی ESC، سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی HDC، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی HAC، ترمز پارک برقی EPB، سیستم کنترل فشار بر تایرها TPMS، ۴ کیسه هوای جلو و جانبی و سنسور پارک جلو و عقب بهره می‌برد. همچنین اس۵ آزمون‌های موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌های آمریکا (IIHS) و سازمان استانداردهای ایمنی وسایل نقلیه فدرال آمریکا (FMVSS) را با موفقیت پشت سر گذاشته است. تجهیزات ایمنی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای مشتریان در خرید خودرو است که جک اس۵ از این لحاظ وضعیت بسیار خوبی در بین خودروهای داخل کشور دارد.
پاسخ محمدرضا: 1395/4/807:59:51،
39
52
واقعا از خواندن کامنت شما شاد شدم و روز خود را با خنده آغاز کردم.
تمام صحبتهای من با سند و مدرک است.پس با دروغ و تخیل نوشتن راه به جای نمیری برادر !!!
کلا کجا میری برادر !!
فقط در تایید حرفهات اگه راست میگی یک لینک معتبر بذار.فقط یکی
خخخخخ
خریدار اس فایو: 1395/4/811:43:20،
69
51
اقا سیامک شما هم از همونایی که دستشون به گوشت نمیرسه

ببین برادر من همه اونایی که نزدیک صد میلیون میدن برای این ماشین از شما عقلشون بهتر کار میکنه
چون نمیرن دو برابر پول بدن واسه یه ماشین ضعیف تر داغون کره ای که قیمت اصلیش تقریبا با جک در امارات برابره اما اینجادوبرابره... ماشینای کره ای رو هیچ جای دنیا اصلا حسابشون نمیکنن..چندتا کشور دنیا رفتی؟؟؟من تمام دنیارو گشتم اصلا اثری از کره وجود نداره...
ماشینای کره یه اشغال به تمام معنا حساب میان
اما هدف چین صادرات به اروپا نبوده
همونطور که دیدید یک ماشین جیلی اون شد تاکسی در انگلیس
واسه تو ماشین کره ای ارزوته...چون اطلاعاتت کمه
ضمنا تمام موسسات ان کپ...تحت یک استاندارد فعالیت میکنند و اعتبار انها مثل هم هست...وقتی تاییدیه سی ان کپ رو داره...پس تاییدیه کل ان کپ رو داره...
کارشناس: 1395/6/1322:43:28،
47
20
ضمن عرض سلام به کلیه دوستان
آقا سیامک لطفا مطالب دال بر عدم کیفیت و غیر استاندارد بودن و سر هم بندی شدن کراس اوور اس ۵ اتوماتیک رو بفرمایید تا بنده و دیگر دوستان هم مستفیض شویم.لطفا حتی المقدور معتبر باشند تا شاعبه ایی برای کسی پیش نیاد.
علی: 1395/4/721:40:51،
130
160
جک اس 5 دنده ای که نسبت به قیمتش خیلی عالیه
یک سال میشه که دارم و حسابی راضی هستم خداروشکر
پاسخ: 1395/4/801:22:31،
58
78
داداش یه تحقیقی هم بکن الان چند ازت میخرن! احتمالا افت قیمت و که ببینی یکم از خیلی راضیمت کم بشه !! خخخخخخ
بهنام: 1395/4/809:56:31،
79
55
عزیزم من شهریور پارسال خریدم 75میلیون و همین الان میتونم 78 شیرین بفروشم و یکی از نقدترین خودروها تو بازاره.
قصد ندارم مثل خیلیا از خرید خودم با تعصب تعریف کنم ولی باید بگم نسبت به قیمت و این بازار خدا را شکر از خریدم راضی بودم.دوستانی که میگن ماشین ایرانی بهتره دقیقن منظورشون ماشینی با یه آرم فرانسوی با قطعات بی کیفیت چینی که با مونتاژ افتضاح تر برادران داخلی مزین شده است. خوب عزیزم تو که داشتی میگفتی جنس چینی بده تازه رفتی بی کیفیت ترینشو انتخاب میکنی ؟ یه عده دیگه هم میان با بنز و بی ام و و لکسوس و... مقایسه میکنن و قیمتشو با قیمت جهانی اونا مقایسه میکنن! دیگه این آدما جواب نمیخوان، خدا به اندازه کافی زده پس کلشون!
رضا: 1395/4/822:14:57،
40
38
ديگه پرت نگو كه ماشين كره اى را هيچ جا نمى خرن تو امريكا هيوندا كلى طرفدار پيدا كرده و خودش را رسونده به برندهاى معتبر، راهى كه چينيها شروع كردند و در اينده ماشينهاشون مثل كره أيها خواهان پيدا مى كنه
علی: 1395/8/1000:17:47،
14
20
دوست عزیز اطلاعاتت از خودرو از یه بچه هم کمتره عزیز من الان دنیا در قبضه خودروهای کره است هیوندا هشتمین و کیا دهمین برند برتر خودرو سازی جهانن همین الان اسپانسر ان بی ای و کلی لیگ معتبر دیگه به عهده کیاست این یعنی اعتبار این شرکت
محمد: 1395/4/721:43:38،
111
123
با عرض سلام و خسته نباشید محصولات کرمان موتور به خصوص جک s5 بسیار عالی می باشند اگر موتور ماشین ایراد پیدا نکند و بهتر مونتاژ شود با تشکر .
کرمانشاه: 1395/4/801:44:05،
73
52
منکه 60دادم یه x60والا راضیم از داخلیا خیلی بهتر و امنتره
حسین: 1395/4/721:51:21،
139
74
موتور توربو شارژ چینی بسیاررخطرناک هست و هر لحظه ممکن است صاحب خود را نقره داغ کند و میلیونها به خرج بیاندازد !!!! موتررتوربو شارژ باید اززقطعات بسیار با کیفیت باشد و گرنه .....
محمدرضا: 1395/4/805:04:35،
63
60
نه که موتور آریسان و سمند و پژو فندکی و رانا پلاستیکی جناب عالی ایداله
ببین توربو میدونی یعنی چه اونهم از نوع وارنر آمریکاییش
حسین: 1395/4/811:58:02،
52
52
فرق موتور توربو شارژ و تنفس معمولی رو نمیفهمی ؟!!!! گفتم موتور توربو شارژ باید با کیفیت باشه !!! اینا که گفتی چندتاشون توربوشارژن !!! در ضمن بنده تویوتا ۹ سال کار کرده دارم که چرخش به یک چینی صفر می ارزد .... وتنها توربو شارژی که قبول دارم آلمانی است ...چون باید بسیار با کیفیت باشد ، ولی چین تقلبی هر چیزی رو میزند !!!!
حسین: 1395/4/721:59:51،
119
91
ایران شده آشغال دونی چین ، کره ، فرانسه !!!! این ماشینها بلاخره صاحب خود رو نقره داغ میکنند ... ماشین فقط آلمان وژاپن ....
قاسم: 1395/4/722:22:23،
84
62
همه چیزها راتست کردند. اما دوام و کیفیت خودرو بعد از چند سال را دریک.تست چند ساعته نمیتوان فهمید. این چیزیه که ماشین های چینی از اون تهی هستند.
جونلی: 1395/4/723:01:39،
83
71
تو برو لامبورگینی بخر.اگه کسی چیزی گفت من دهنشو با نقره داغ پر میکنم.خخخخ.خوب تو نخر مگه مجبورت کردند برو بنزتو سوار شو یه بوقم برا ما بزن
پاسخ جونلی: 1395/4/1009:38:43،
33
46
لامبورگینی نه آلمانیه نه ژاپنی ... ایتالیایی دست سازه به تعداد محودود !!! بچه جان !!! بعدم از ترس این چینی سوارها و لگن سوار ها از بس که بی هوا وافتضاح رانندگی میکنن نمیشه ماشین خوب آلمانی و ژاپنی خرید !!! اگه اونها هم بجای لگن ماشین خوب بخرن یک دفعگی از راست نمیپیچن جلوی بقیه و بخاطر ماشین خودشونم شده درست رانندگی میکنن !!!
نادر: 1395/4/722:12:13،
55
96
تو رنج قيمت خودش اين امكانات قدرت موتور ادم رو فريب ميده ولي بعيد ميدونم چيني هابتونن سواري خوبي وكيفيت قطعات بالايي داشته باشن كه تو ماشين از همه چيز مهم تره
پس بهترين گزينه تو اين شرايط سانگ يانگ تيولي با رنو كپچره
علی: 1395/4/722:13:40،
97
86
چینی ها آشغالن و کره ای ها و فرانسوی ها مالی نیستند ، ماشین خوب یعنی ژاپن ، مخصوصا تویوتا ، تویوتا حرف نداره .
حسن: 1395/4/722:39:27،
79
36
تویوتا مثل عروسی است که از هر انگشتش یک هنر می باره ولی قیافه نداره. مثلا نمای جلوی راو 4 رو ببینید دقیقا مثل شیر آبیه.!!!!
.: 1395/4/723:26:42،
53
43
خوب که چی هر مطلبی در مورد خودرو میذارن یه نفر میاد میگه همه آشغالن تویوتا خوبه.بیش از هزار بار این جمله رو خوندیم.اگر مطلبی ندارید لازم نیست همش این جمله تکراری رو کپی پیست کنید
مشاهده: 1395/4/722:15:01،
57
59
راندمان عملکرد مجموعه موتور و گیربکس در مدل دستی با آن همه توان قدرتی، در رده G قرار داشت. یعنی مصرف بالای سوخت نسبت به توان حرکتی در حد بسیار نامطلوبی قرار دارد.
امید است این مصرف سوخت بالا در مدل اتوماتیک برطرف شده باشد.
همچنین کیفیت پایین رنگ و صدای گیربکس در مدل دستی از نقاط ضعفی بود که باید کرمان موتور در مدل های تحویلی جدید مد نظر قرار دهد.

مهران: 1395/4/722:22:45،
77
64
کرمان موتور نه چین موتور !!!! چینی از سر تا پاش ایراده !!!
امین: 1395/4/722:23:36،
77
56
رنگش دو پوششه هست و گیربکس هم اتومات لذا صدا هم نداره!
soby : 1395/4/722:19:54،
125
86
انصافاً جک ماشین خوبیه.
علی: 1395/4/722:20:15،
80
68
ماشین شاسی بلند و آفرود فقط تویوتا ژاپن ... پرادو ، لندکروز ، فورنیچر ، روا ۴ ... کراس اور های کره ای بعضی هاشون مثل سورنتو بد نیستن ، شاسی بلند هم که ندارند و فقط کراس دارند !!!! چین هم که مایه خندس !!!! کراسش هم کراس نیست مسخرس
احمد: 1395/4/722:30:59،
67
50
خب با 80 تومن این ماشینارو میشه خرید؟
ماشینای چینی قیمتی نصف مشابه نمونه های کره ای رو دارن.
کوکی: 1395/4/722:50:33،
65
77
آی گفتی.
با سوزوکی رفتم کوهستان.یه مسیری رو رفتم حدود نیم ساعت یه جا یه تخته سنگ بود ترسیدم بره زیر ماشین و چون ماشین تو شیب بود برگردونتش.همونجا وایسادم و مشغول عکس گرفتن بودم که دیدم یه پرادو ۴ در با ۴ نفر داخلش با کولر روشن مثل ماست اون تخته سنگ رو رد کرد و رفت بالا.حالا دوست دارم برادران جک سوار یه بار تو چنین مسیر هایی با شاسی بلندشون بروند.و بعدش از ماشین جک تعریف کنند.
پاسخ به کوکی: 1395/4/811:11:29،
76
36
حالا چون شما نمی تونی مثل رضازاده وزنه 200 کیلویی برداری پس ادم نیستی؟ یا آدم بدی هستی؟
برادر من نوع نوشتنتون به شکلی است که ادم با خوندن اون پی به کمبودهای درونی شما می بره! اینجا کسی نگفته اس 5 از تویوتا بهتره! شما حرص نخور اینقدر!
جاسم: 1395/4/722:21:12،
63
69
همه چیزها راتست کردند. اما دوام و کیفیت خودرو بعد از چند سال را دریک.تست چند ساعته نمیتوان فهمید. این چیزیه که ماشین های چینی از اون تهی هستند.
محمدرضا: 1395/4/805:09:45،
72
45
میدونی هر چیزی شرطی داره .و گارانتی 5 ساله ماشین یعنی مهر تایید بر دوام
امیر: 1395/4/722:22:12،
79
77
نزدیک صد میلیون بدی پای این ماشین!!
محمدرضا: 1395/4/722:28:03،
70
72
از این مقاله فهمیدم چقدر مردم نا آگاه و کم خرد هستن که ماشین چینی نمیخرن. الان مطمئن شدم جک حد اقل کیا و هیوندارو پشت سر گذاشته و احتمالا رقیب سرسختی برای پورش کاین و کلاس جی هست. درود بر چین که یه عده رو شاسی بلند سوار کرد.
علی: 1395/4/809:59:22،
48
57
بدبختی اینه که جک شاسی بلند نیست !!!! حتی کراس هم حساب نمیشه !!!!حتی دو دیفرانسیل هم نیست !!!!بیچاره ملت ایران چه چیزایی رو شاسی بلند میدونن !!!!!
امیرخان: 1395/4/722:44:06،
80
73
من دنده دستی دارم و بعد از ۲۵۰۰۰ کیلومتر ازش کاملا راضی هستم. علاوه بر خود ماشین ، خدمات و لوازم هم در دسترس و با قیمت مناسب هستند.
مدل اتوماتیک هم که پنج سال ضمانت داره و خیلی بهتر...
امیر: 1395/4/723:04:42،
107
51
اونهایی که می گویند شاسی بلند فقط پرادو می توانند
300 میلیون تومان هزینه کنند و پرادو بخرند ولی مسخره
است اگر بخواهند انرا با جک 90 میلیون تومانی مقایسه
کنند!!!
علی: 1395/4/810:01:50،
45
69
کاملا درسته اصلا قابل مقایسه نیستند !!! پرادو هم شاسی بلنده ... هم دودیفرانسیل ... هم تویوتای با اصالت ... جک نه شاسی بلنده !!! نه حتی کراس !!! نه دو دیفرانسیل !!! ونه با اصالت !!! حیفه همون ۹۰ تومن !!!! اصلا حیف پول
مهلا: 1395/4/723:14:38،
98
74
ماشینی که 5سال ضمانت داره حتما حرفی واسه گفتن داره
سعید: 1395/4/804:02:45،
76
45
شک نکن خیلی حرف واسه گفتن داره.
بازار دست دومشم خوبه. افت قیمتش نسبت به سایر چینی های موجود خیلی کمتره.
سعید: 1395/4/723:41:25،
63
42
آقا وقتی این ماشینو نداشتی چرا الکی میای نظر میدی؟من داشتم که میگم به نسبت قیمتش عالیه!!یه طوری نظر میدن میگی مجری برنامه Top Gear بودن 10 سال!!
ارش: 1395/4/800:14:17،
68
44
من که ازش راضیم .با هیچی عوض نمیکنم تو جاده راحت ۲۴۰تا میره.خیلی هم قدرت زیادی داره .انگار تو معبد شاؤلین ساخته شده.
حمید: 1395/4/800:31:49،
72
47
جک دنده دارم خیلی هم عالیه
مدرن: 1395/4/800:46:16،
77
42
بنده مدل دستی جک اس5 را پنج ماه داشتم که بسیار عالی بود.که اونو فروختم و اتوماتشو ثبت نام کردم.اگر بد بود که بعد از فروختن دیوانه نبودم اتوماتشو ثبت نام کن.مهندس مکانیکم و یه چیزهایی از مشخصات فنی خودرو هم میفهمم! پس به این حرفهای منفی که بعضی ها از روی نداشتن پول خرید این ماشین میزنن توجه نکنید و در خرید اون در این رنج قیمت شک نکنید.قیمت بازار ازاد اون بین 100 تا 105 ملیون خواهد بود.
راد: 1395/4/801:24:28،
68
38
اینایی که می گن جک بده واقعا داشتن؟
اصلا سوار شدن؟
بهتره که در مورد چیزی نظر بدیم که حداقل خودمون استفاده کردیم یا در مورد اون موضوع اطلاع داشته باشیم نه اینکه از یه جایی شنیدیم این ماشین بده ما هم بگیم بده در حالی که حتی یک هفته هم دستمون نبوده و سوارش نشدیم.
عباسب: 1395/4/804:12:14،
37
42
ساخت کشورعزیزم چینه
محمدرضا fk: 1395/4/805:17:55،
60
39
شرکت خودرو سازی جک یک شرکت چینی با سابقه در زمینه تولید وسایل نقیله سنگین بوده که فعایت خود را از سال ۱۹۶۴ میلادی در شهر آنهوی آغاز کرد و از سال ۲۰۰۷ این خودروساز موفق به کسب مجوز تولید خودروهای سواری از دولت چین شده است.

این شرکت پیش از این در جهت بهبود و توسعه محصولاتش همکاری طولانی مدتی را با کمپانی هیوندای کره جنوبی تجربه کرده است. خودروی اس ۵ در سال ۲۰۱۳ رسما معرفی شد و شباهت بسیار زیادی به هیوندای IX35 دارد که البته یک کپی غیر قانونی نیست بلکه پروژه ساخت آن بر مبنای توافق‌نامه صورت گرفته بین هیوندای و جک پایه ریزی شده است.
محمدرضا fk: 1395/4/805:21:48،
75
39

همه ما به خوبی می‌دانیم که به طور کلی قیمت خودرو در کشور ما بالاست! بنابراین مقایسه انجام شده در این مقاله نسبت به بازار فعلی کشور است و ارزش خرید این خودرو را نسبت به قیمت سایر محصولات موجود در بازار کشور بررسی می‌کنیم.

مدل اتوماتیک اس۵ هم‌اکنون با قیمت حدود ۸۸ میلیون تومان، و مدل دستی آن حدود ۷۶ میلیون تومان توسط کرمان موتور به فروش می‌رسد. قیمت بازار این خودرو نیز حدود 5 تا6میلیون تومان از قیمت نمایندگی بیشتر است.

باتوجه به امکانات و ویژگی‌های این خودرو و مقایسه با سایر خودروهای هم رده مانند هیوندا توسان وچانگان CS35، جیلی Emgrand X7، لیفان X60 و ام وی ام X33، در بازه زیر ۱۰۰ میلیون تومان، جک اس۵ یک انتخاب به‌صرفه، ایمن، و با کیفیت خواهد بود
مازیار: 1395/4/807:45:58،
61
35
سلام خدمت عزیزان
با توجه به اینکه معایبی که روی این ماشین بیان میشه برای دنده ای (اتو که هنوز نیومده) واقعا مغرضانست و جای تعجب داره من فکر میکنم کسانی که عیب میزارن اصلا نه تنها این ماشنو تست نکردن و ندارن بلکه اصلا گواهینامه هم ندارن و خدایی توی این رنج قیمت حرف اولو میزنه اینکه چینیه و ...اینم از اون حرفاست
شاکی: 1395/4/808:38:03،
47
29
مردم به تاریخ تحویل خودروهای وطنی به ویژه گروه سایپا اعتماد نکنید ، بعد اینکه کل وجه الباقی خودرو را گرفتن دیگه جواب تلفن خریداران یا مراجعین را هم نمی دهد ، علیرغم اخذ کل وجه خودروهای تحویل اردیبهشت ماه 95 را نداده .با حقوق های میلیونی که مدیران می گیرند دیگر کسی به فکر مردم نمی شه.
آرش: 1395/4/809:11:32،
45
69
سلام من هم يه موبايل شبيه اپل خريدم دادم به بچه ام اين ماشين هم يه كپي از توسان هست ولي بي كيفيت
عرفان: 1395/4/810:55:50،
93
37
دوستان با 75 میلیون تومان و ماشین صفر کدومش بهتره:

جک اس 5 دنده ای +++++++
کیا سراتو 1600 - - - - - - - - -
محمدرضا fk: 1395/4/921:14:18،
46
36
خدمت دوستان جک سوار عرض کنم اینهایی که از این ماشین اینجا بد میگن همونایی هستند که یا تیگو هایماو... دارن که از سوز خراب شدن ماشینشون اینجا بد مینویسن یا اینکه دنبالش خریدش بودن ولی اومدن دیدن دستشون بهش نمیرسه میخوان خرابش کنن .
واگر نه چرا منو شما تو تحلیلهای آیودی و تویوتا و بی ام و .... نظری نمیدیم یکی از اینها حتی نگفته بود مثلا من این ماشینو دارم وفلان جاش خراب شده طرف یه کمری گرند داره میخواسته بفروشه اینو بخره چون ماشینشو 55 بیشتر نخریدن نوشته ترجیح میدم تویوتا 9 سال کارکردو سوارشم خخخ .بیچاره برو که باید بری اچ سی کراس ایران خودرو رو سوار شی نه جکی دشمن کور کن را.....
علي: 1395/4/1023:40:01،
23
43
فقط چانگان سي اس ٣٥
عالييييييييييه
هوشنگ : 1395/4/1414:17:02،
52
31
متاسفانه یک سری از ما ایرانیها عوامانه فکر میکینیم

*دنبال جنس گران هستیم به بهانه کیفیت
*نسبت کیفیت را با قیمت کارشناسی نمیکنیم
* شدیداٌ برند گرا هستیم فکر اینو نمیکنیم که زانتیا یک خودرو خارج از رده تولید سیتروئن فرانسه است ولی ما باهاش حال میکنیم شرکت سیتروئن زانتیا رو بعلت اشکالات زیاد از تولید خارج کرد ما باهاش پز میدیم
*ال نود مثل جیپه شرکت رنو ذره ای احترام به سرنشینان نذاشته تو سرعت بالای 100کیلومتر هم که سر پیچها به کشتنت میده
* یک روز ایرانخودرو و سایپا بعلت رقابت نا سالم میگفتن چینی اهه - اخه ولی الان خودشون چینی فروش و چینی باز شدن
*میبینن ما رو خوب میتونن دور بزنن ماشین برند رو چند برابر بهمون میدن حال میکنیم
* مردم ما پارس دوستن بیشترین دزدیها رو در کیفیت این خودرو انجام میدن و به گرانترین قیمت میفروشن
*آیا حق این مردم عوام الناس همین نیست
* فرغون بهتره یا پیکان و
محسن: 1395/4/2018:29:14،
47
29
من که از کسی که جک اس 5 سوار شده و استفاده میکنه پرسیدم گفتن عالیه.منم رفتم اسم نوشتم .انشالا که خوبه.ولی با یکم بررسی میشه فهمید که کیفیت مناسبی داره که خیابونا پر شده از این ماشین
رضا: 1395/5/212:52:53،
36
36
سلام به همه
بنده s5 دستی را ثبت نام کردو و مرداد 94 تحویل گرفتم و بعد از 5 هزار کارکرد هفته پیش فروختم. ظاهر زیبا و شتاب خوبی داره اما کیفیت قطعات( رودری، داشبورد، رنگ، بدنه و گیربکس) پایینه.
پلاستیک صندوق عقب زود خط می افته. مصرفش با کولر بالای 15 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر هست و در ترافیکها بیشتر هم میشه،تکان خودروباعث آزار راننده و سرنشینها میشه و در سرعت بالا عقب خودرو گیجه. صندلیها چرم نیست و فوم میباشد و باعث تعرق میشود. صدای گیربکس واقعا آزا دهنده است و کیفیت رنگ بدنه افتضاح میباشد.توپی سرکمک ها خیلی ضعیف است ودر گارانتی اولیه تعویض شداما مجدد صدا داد.متاسفانه با افزایش بهای خودرو در کشورمان ، میتوان گفت در مقایسه با خودروهای دیگر قیمت بدی ندارد
حسین رضایی: 1395/5/700:06:06،
41
21
آقایونی که دوست ندارندبه اصطلاح خودشون جک آشغال رانخرن برن مثلا پورشه مازراتی بنز تویوتا ویاهرماشینی راکه دوست دارن بخرند برادرمن چراحرص می خوری مادوست داریم آشغال سوارشیم اون هم ازنوع جکی جونش
آیناز: 1395/7/711:23:27،
29
20
دقیق اینایی که میگن چینی نخرین پول ندارن گاری بگیرن وگرنه من جک دارم به همه ماشین های داخلی می ارزه از اقایی میرزایی هم گرفتم . والا این نمایندگی انقد با احترام با ادم صحبت میکنن برخورد میکنن که نمایندگی های ایران خودرو و سایپا اینجوری نیستن.
کیارش : 1395/5/716:13:37،
35
25
بنظرم تنها ضعفش نبود کروزکنترل فابریک هست که اونم خوشبختانه میشه نصب کرد
از بقیه جهات میشه به خاطر قیمت معقولش از ایراداش چشم پوشی کرد
AliGar: 1395/5/1318:46:30،
35
36
قابل توجه دوستانی که فقط ایراد میگیرن:
گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه بو میده!
در بازار ایران، ارزانترین شاسی بلند و البته 4WD (شاسى دو دِف) اتوماتیک زیر 170 میلیون وجود ندارد! فقط ما ایرانیها به ماشینهایی مثل جک S5 و هایما S7 میگوییم "شاسی بلند". تمامی این مدل خودروها "کراس اور" هستتد، یعنی یک خودروی سواری با امکانات بهتر!!!! لطفا" توقع خاصی نداشته باشید!!!! و مقایسه آن با لندکروز یا RAV4 چه از لحاظ قیمت و چه قدرت موتور، یک قیاس مع الفارق است!!!!
در کشور ما، هرچه پول بدهید آش میدهند و با پول بیشتر و عجیبتر (میلیاردی)، آش را با جاش میدهند ( مانند پورشه که تقریبا" سفارشی تولید میشود).
علیرضا: 1395/5/1701:33:53،
38
24
سلام
من پارسال دنده دستی داشتم البته زیاد سوار نشدم بزرگترین ایراداتش رو منصفانه عرض میکنم
صدای گیربکس
کیفیت پایین رنگ
مصرف سوخت بالایی
کیفیت پایین روکش صندلی
اینا ضعفهایی بود که من دیدم البته داغ شدن موتور که وقتی از ماشین پیاده میشی احساس میشه
محاسنش رو هم عرض کنم
چابکی بالا
فرمان گیری مناسب
نرمی فرمان
قدرت خوب موتور
کولر عالی
اینا رو عرض کردم که دوستانی که قصد خرید دارن راحتتر بتونن انتخاب کنن
در ضمن کیفیت قطعات داشبورد هم ضعیف هست طوری که وقتی با دستمال روی طلق کیلومتر رو پاک میکنی زود خش میافته
تماشاگر: 1395/6/1601:37:45،
38
30
سلام
من به عنوان تماشاگر دارم نظرات را میخونم.
نکته جالبی که تقریبا تو تمام نظرات مشترکه اینه که عموما مخالفان جک ,احساسی و بدون استدلال اقدام به رد خودرو کردن . ولی موافقان سعی کردن با حوصله و استدلال جواب نقدها را بدن.
علی: 1395/6/2204:50:17،
38
17
سلام جکs5واقعا ماشین خوبی هست از رقیب هایه خودش جلو زده ی سوال؟
الان اتوماتش تحویلش کیه؟
اشکان: 1395/6/2623:32:10،
32
12
با سلام خدمت عزیزان، در جواب دوستی که میخواست جک رو با پرادو یا نمیدونم سوزوکی و غیره تو مسیر آفرود مقایسه کنه و به چالش بکشه، باید بگم که اولا جک یک خودروی صرفا کراس اور شهری به حساب میاد نه یک آفرود با مثلا دو دیفرانسیل و اینجور چیزا، ثانیا شما جک 80 میلیونی رو میخوای با پرادو که حداقل 300،400 میلیون قیمت داره مقایسه کنی؟ بعدش هم در جواب دوست دیگر مون که گفته بود جک سیستم esp نداره، چرا اتفاقا داره،علاوه بر اون ebd,hba,abs, شیب سنج هم داره، لطفا با داشتن اطلاعات کامل صحبت کنید
امیر : 1395/7/1215:30:47،
26
12
سلام با تشکر بنده جک s5اتومات دارم واقعا راضی هستم در ضمن قبل از این توسان داشتم خودتون امتحان کنید
بابک : 1395/7/1320:14:05،
18
11
سلام
من که سر گیجه گرفتم کی راست میگه .
دوستان کمکم کنید جک s5 اتوماتیک بخرم یا تویوتا 2008 متشکرم
فرشید: 1395/7/1623:09:04،
21
11
محمد رضا تو یه لینک معتبر بزار خخخخخخخخخخخخخخ
کوکی جان مزدا خوبه خخخخخخخخخخخخخخ
بابا بل خیال اس 5 یه ماشین تو رنج قیمتی خودشه که امکاناتش خوبه
درسته اس 5 را به قیمت راو 4 میدن به ما ولی راو 4 رو به قیمت ایکس میدن و ایکس 4 رو به قیمت پورشه
پس قیاس بی دلیل انجام ندید
هر کی چینی دوست داره بخره هر کی دوست نداره نخره
یادم میاد هیوندای تازه ایران اومده بود میکفتن آشغاله موتورشم پرسیه
سامسونگ هر کی میخرید بهش میخندیدن بابا برو سونی بخر
تارا: 1395/7/1716:14:15،
31
11
من از نمایندگی تخت طاووس اس 5 اتومات گرفتم. خیلی ماشین عالی هست من واقعا راضی هستم از ماشین و هم از نمایندگی واقعا پیگیریشون عالی بود. مدیریت واقعا محترم و جوابکو هستن
شاهین: 1395/7/2809:31:05،
29
21
سلام من از این نمایندگی سال قبل دو تا ماشین برای سرمایه گذاری ثبت نام کردم واقعا همکاری کردن برای کاردکس نمودن .و فروش ماشین ها واقعا هم سود خوبی کردم خیلی خوب بود باز هم میخام دوتا اس ۵ اتومات ثبت نام کنم . برادر خانم ۶ تا الان ثبت نام کرده واقعا سود خوبی کرده
بردیا: 1395/8/305:16:11،
25
15
با سلام...جک s5 یک خودرو کراوس اور می باشد با ظاهری بر گرفته از نمای پشت شبیه به اوودی با همکاری شرکتهای کره ای که خودشان نیز به این مهم اعتقاد دارند با امکاناتی بسیاریکه دوستان مطلع عرض نمودند.خودرو کراوس اور یعنی تکدفرانسیل روی پلت فرم suv.اگه دوستانه مخالف غرض ورزی نکنند بهتره یه سرچ در سایتهای غیرایرانی بزنند تا مطلع بشن که خودرویی با این همه امکانات وطراحی عالی با این قیمت مناسب(البته نسبت به بازار انحصاری ایران) گزینه ای بسیار خوبیه.من گیربکس دستیشو داشتم که دو تا ایراد میشد ازش گرفت تعویض نادرست دنده ها و صدای دیفرانسیل البته در بعضی مواقع.الان هم گیربکس اتومات s5 دارم که دیگه این ایرادات رو نداره.نزدیک به 100 میلیون پول دادم یه ماشین خریدم که هم با نما و ظاهر بیرونش حال میکنم هم وقتی توش نشستم از نمای داخلش لذت میبرم.با این قیمت در بازار ایران بهترین گزینه هست.سوارشدن سانتافه و بنز و.....میذارم برای زمانی که پولشو داشته باشم..در ضمن شرکت جکابتدا تولید کننده ماشینهای سنگین بوده...که خود این امر تاکیید به کیفیت ساخت خودرو می باشد.اگه 100 میلیون پول دارید جکs5 اتومات بخرید باهاش رانندگی کنید ولذتشو ببرید.....:-)
ساسان: 1395/8/1101:38:45،
20
31
با تمام احترام به چینی سواران عزیز:
تمامی خودروهای تولیدی کشور عزیز چین اشغالی بیش نمیباشند خودتونو گول نزنید و باهم دعوا نکنید. پولتونو دور ریختید با خرید ماشین چینی.
(دو وقت است که خوشحال میشوید اول زمانی که ماشین چینی میخرید دوم زمانی که میفروشیدش)
سیا: 1395/8/1113:45:56،
22
22
گل گفتی اق ساسان
منم با شما موافقم. منم خودم ماشین چینی داشتم خیلی بیخود و مزخرف بود و با 15 میلیون ضرر بعد از یک سال فروختمش یعنی با 30 درصد ضرر
محمد: 1395/8/1312:52:48،
23
15
سلام
واقعا که حرفای که میزنید اکثرا حرفای بچگونست باید قبول کرد که چین از ما ایرانیا که فقط مصرف کنندایم خیلی بهتره پس کسی که 90 تومن پول داره اگه بخاد ماشین کار کرده ی کره ای بخره یا ژاپنی با اولین هزینه ی تعمیر کمرش میشکنه مثلا دسته موتور هیونداسوناتا وای اف 8 میلیونه اینا به کنار این ماشین 5 سال گارانتی داره ایمنیشم بزن سرچ کن تصادف هاشو اخرشم هرچی باشه صفره من که دارم واقعا خیلی خوبه تا سوارش نشدی ی دور نزدی نظر نده هر که داره گفته راضیم چرا شما میگه اشغاله نداری حسودی میکنی پول داری برو سوناتا بخر لکسوس بخر اصلا چرا اومدی در مورد جک تحقیق میکنی تو که کره ای دوست داری والا
پژمان: 1395/8/1321:14:37،
24
24
اق محمد از چیزی که اطلاع نداری حرف نزن من خودم تو خیابان ملت تهران لوازم فروشم الکی چرا 8 میلیون قیمت دسته موتو میدی !!!!!!!!!!!!!
در ضمن اون اقایی که گفت ماشین چینی اشغاله راست میگه من خودم به شخصه کیفیت ودوام قطعات ماشین هارو میشناسم . شما با ماشین چینی 100 هزا تا کا کن بعدش بیا بگو خوبه یا بده؟ببین عمو و دوام ماشیناشون خوبه؟
ماشین ژاپنی کره ای و اروپایی بسیار با دوام وبا کیفیت هستند. ماشینهای چینی فقط ظاهر و اپشن دارند دوام وکیفیت وجود نداره مخصوصا با مونتاژ ایران.
همون ال90 که همه میگن زشتو بیخوده به شخصه میگم با رانندگی نرمال به جز لوازم مصرفی مثل لنت و صفحه کلاچ وووو هیچ خرجی نداره و خراب نمیشه. حالا شما بگو ماشینه چینی خوبه . مبارکت باشه ماشینت الهی چرخاش برات بچرخه و ازش لذت ببری
محمد: 1395/8/1322:14:19،
24
16
ممنون اقا پژمان والا این قیمتی که دادم رفیقم بهم داد که خودش داشت این ماشینو و منم ماشینو خریدم نهایت 5 سال سوار بشم تو این رنج قیمتی من دوسش داشتم قعلام ازش راضیم بعدم که گارانتیش تموم شد یکی دیگه ادم باید لذتشو ببره که من میبرم خداییش چینی ها خیلی دارند پیشرفت میکنند به امید اون روزی که جک هم یروزی واسه همه ارزو بشه مثل کیا و هیوندا که اولا کسی زیر بارشون نمیرفت انشاله که حرف شما دروغ باشه و کیفیت اینا هم خوب باشه ما که خریدیم توکل به خدا
ص ن: 1395/8/1407:17:35،
25
17
با سلام
با همه این تفاسیر اگه بنده ۹۵میلیون پول داشته باشم حتما یه جک s5 اتومات میخرم و لذت رانندگی شو می برم .......چونکه حقیر خیلی
تحقیق از اونهایی که این ماشینو داشتن کرده ام.
والا همه راضی بودن....حتی یکی از اونا گفت
من۵۰۰۰۰کیلومتر با این ماشین رفته ام وهیچ اشکالی
پیدا نکرده......دوستان موفق وسر بلند باشید
آقای ایمنی: 1395/8/1509:50:12،
23
24
سلام
شما را به خدا این اتوموبیلهای خطرناک بی نام و نشان را سوار نشوید . با چهار تا عکس داخل اینترنت که نمی شود روی ایمنی خودرو قضاوت کرد . چینی ها همه کارشون تقلب است . از کجا معلوم که سرعت مجاز در تست تصادف رعایت شده باشه . از کجا معلوم که اون نمونه آزمایشی به طور اختصاصی تقویت بدنه نشده باشه . شما یک سفر چین تشریف ببرید . ببینید چند درصد مردم چین جرئت می کنندسوار اتوموبیل چینی بشوند . شما را به خدا اگر نگران جان خود نیستید رعایت زن و بچه مردم را کنید . چطور یک اتوموبیل که باید در انتخاب آن بسیار دقت کرد را فقط از روی آپشن و ظاهر قضاوت می کنید . چطور اتوموبیل چینی قیمت پائینی دارد چون متقلب هستند. مطمئن باشید خودروسازانی مثل تویوتا و هیوندایی ، فولکس و . . . بسیار بهره روی خطوط تولید کارکرده اند ولی قیمت تمام شده بالاتری دارند . تا حالا از خود سوال کرده اید . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سیاوش: 1395/8/1517:37:12،
19
22
با سلام
متاسفانه ما ایرانیها خیلی زود گول ظاهر و قیافه را میخوریم من نیدونم این ماشین های اشغال چینی چی دارن که بعضی ها متعصبانه ازاین ماشینهای مزخرف دفاع میکنند.و یه چیزی که برای من جالبه اینکه تا وقتی صاحبه ماشینه چینی هستند ازش تعریف میکنند وبعد از فروشش ازش بد میگویند. چرا؟ نمیدانم؟
در کل ماشینهای چینی پول دور ریختنه چون گرون میخری وبا ضرر زیاد به سختی میفروشی. ودر حین استفاده هم لذتی از ماشین نمیبری وکلی هم خرج قطعات ولوازم بی کیفیت چینی میکنی.فقط و فقط یه قیافه و چندتا اپشن گول زننده دارند همینو بس شاد باشید
حسین: 1395/8/1823:42:44،
18
29
سلام
فقط میتونم بگم ماشین بیخود و بی کیفیت فقط یه ذره قیاف دارن که اونم کپی برداریه وگرنه چین که نمیتونه ماشین طراحی کنه و چند تا اپشن الکی که بگیر نگیر کار میکنن
در کل خرید ماشی چینی مساوی است با پول اتیش زدن
نازگل: 1395/8/2409:47:53،
38
16
من عاشق جک هستم خیلی دوسش ارم دوست دارم بگیرم این ماشینو خواهرم این ماشین و از نمایندگی مطهری خریده خیلی راضی هست منم دارم یه وام میگیرم برم این ماشینو بگیرم .به نظر من تو این قیمت و توماشین های چینی بهترین گزینه اس از هر نظر که فکرشو کنی از ماشین های ام و ام که قبلا داشتیم هم خیلی بهتره
کیانوش: 1395/8/2609:08:14،
16
18
من دارم ولی مصرفش 15میزنه ده روزه تحوبل کرفتم
حسن: 1395/9/200:57:54،
19
15
هي چي بوديم چي شديم يه زموني بود خودرو هاي امريكايي سوار ميشديم بعد تحريم گفتيم اشكالي نداره الماني سوار ميشيم اونم از دستمون گرفتن گفتيم ماشين ژاپني هم بد نيست بعد تحريم ژاپن اومديم گفتيم از هيچي كه بهتره كره اي هم سوار ميشيم هر چند قابل مقايسه با خودرو هاي قبلي نيست ولي ديگه اين اخري چني ها غير قابل تحمله خريدش يعني توهين به تاريخ ايران
محمد: 1395/9/512:36:33،
22
13
از بحثهایی بالا معلومه که آنهایی که این ماشینو خریده بودن ازش راضین بقیه آنهایی هم که خیلی شاکین اصلا این ماشینو نداشتن وفقط میخوان از ماشین خودشان تعریف کنند میزنن تو سر این ماشین
محسین: 1395/9/519:28:40،
22
11
جک اس 5 پرفروشترین خودروی موجود در بازار ایران می باشه. به قول یکی از نمایشگاهی ها تعداد جک دنده ای خرید و فروش شده در یک نمایشگاه طی دو هفته از تعداد پرایدها هم بیشتر بوده. بنده بدنبال خرید یک دستگاه جک اس 5 دنده ای مدل 94 بیشتر شهرهای شمال رو گشته ام و متاسفانه موفق نبوده ام. جک تمیز و کم کار بخصوص مدل 94 اش، مثل پول نقد میمونه. مشتری فراوون داره و ارزانترین خودروی توربوی رنج قیمتی 75 تا 78 تومنیه.
علی: 1395/9/700:00:34،
17
16
در کل تو جامعه اینطور جا افتاده که هرکی ماشین چینی سواره بی کلاسه
حالا چه شاسی بلند چه سواری
امید: 1395/11/1103:34:15،
15
15
دوست من هر وقت بزرگ شدی و به سن قانونی رسیدی و پولش داشتی برو ی ماشین کلاس شاسی آور بخر که به کلاس ملاس بخوره عجب آدمایی پیدا میشن بحث جک اس 5 100 ملیونی طرف میاد میگه بی کلاس هر کی جینی بخره برو 111 بخر 112 میاد اونموقع پشت خودرو بزن من با کلاسم در پایان داخل سایت خودرو چینی نیا آقای با کلاس چون کلاست میاد پایین .
یوسفی: 1395/9/710:14:07،
29
13
من دنبال یه ماشین داخلی خیلی خوب بودم یکی از دوستام جک اس دنده ای داشت من یه بار باهاش مسافرت رفتم عالی بود شتاب این ماشین . من تصمیم گرفتم برم همون نمایندگی که دوستم خیلی از مدیرتش تعریف میکرد.رفتم اتوماتش ثبت نام کردم شهریور هم ماشینو تحویل گرفتم تا الان که مشکلی نداشته ماشینم خیلی راضی هستم از ماشین .من از آقای میرزایی تشکر میکنم برای زحماتی که برای تحویل و جوابگویی من داشتن .
امیر: 1395/9/1409:32:01،
25
11
من خودم تو این سایت ها رو داشتم کامنت ها رو میخوندم هم بد گفتن از جک هم خوب گفتن خودم از دوستان آشنایانی که داشتن هم سوال کردم آشناهای من که خیلی راضی بودن من به شخصه خودم کلی تحقیق کردم در مورد این ماشین تا تونستم یه دونه ثبت نام کنم . من چند تا از نمایندگی ها هم سر زدم تنها نمایندگی که منو درست راهنمایی کرد و تونستم درست تصمیم گیری کنم نمایندگی مطهری بود آقای گلریز واقعا عالی بود در اطلاع رسانی . پیشنهاد میدم به این نمایندگی یه سر بزنید .
مونا: 1395/9/2409:49:07،
30
13
من جک اس اتومات گرفتم نقدی الان دوماه دارم این ماشین چند تا نمایندگی رفتم اصلا برخودشون خوب نبود. یه نمایندگی پیدا کردم قبلا دوستم این نمایندگی ثبت نام کرده بود. رفتم پیش آقای منتظر کارشناس فروششون رفتارشون و برخودشون عالی بود . من اس اتومات نقدی خریدم از این نمایندگی و واقعا هم راضی هستم از اینجا پنج روزه هم پلاک و مدارک ماشینم اماده شد . از همه لحاظ نمایندگی خیابان مطهری خوب هستش.
محمد: 1395/10/411:04:20،
19
18
به عنوان یک خواننده بی طرف و کسی که در حال تحقیق برای خرید یک ماشین خوب در همین رنج قیمتی (حدود 100 تومان) هستم از خواندن نظرات دوستان استفاده بسیاری کردم، بعضی از دوستان اطلاعات بسیار ریز و دقیقی داشتند که نشان می دهد یا علاق بسیاری به مسائل اینچنینی دارند و یا اینکه حرفه و شغل شان همین است. به نظر می رسد تعداد دوستانی که مصرف کننده نهایی بوده و نظرات شان را ثبت نموده اند بسیار اندک می باشد. در ضمن تبلیغ در مورد یکی دو نمایندگی (هرچند که درست باشد) این شائبه را به وجود می آورد که این مطالب در اینجا توسط افراد حرفه ای و نه مصرف کندگان نهایی، نوشته شده است (قضاوتی در مورد این موضوع که افراد حرفه ای خوب یا بد، ناقص یا کامل مطلب نوشته اند را ندارم)...
طرفدار: 1395/10/818:35:20،
22
22
به نظر بنده جک اس 5 اتوماتیک نسبت به قیمت خوبش عالی هست یه دونی بدی که داره اینه که چینیه. به والله قسم میخورم اگه نمیگفتن و هیشکی نمیدونست که چینیه و میگفتن کره ای یا ژاپنیه همه ی این منتقدانی که تو این سایت هستن این ماشین رو بدون این همه غر زدن طرفدارش میشدن و آرزوشون این میشد که بتونن این ماشین رو بخرن. تمامی این افت قیمت بخاطر حضراتی است که عیب را روی چینی بودن این ماشین میگیرن
طرفدار: 1395/10/818:44:12،
23
16
به نظر بنده جک اس 5 اتوماتیک نسبت به قیمت خوبش عالی هست یه دونی بدی که داره اینه که چینیه. به والله قسم میخورم اگه نمیگفتن و هیشکی نمیدونست که چینیه و میگفتن کره ای یا ژاپنیه همه ی این منتقدانی که تو این سایت هستن این ماشین رو بدون این همه غر زدن طرفدارش میشدن و آرزوشون این میشد که بتونن این ماشین رو بخرن. تمامی این افت قیمت بخاطر حضراتی است که عیب را روی چینی بودن این ماشین میگیرن
کامیار: 1395/10/1118:16:33،
22
17
من خودم از بروجرد رفتم نمایندگی خیابان مطهری جک اس 5 ثبت نام کردم خیلی ازشون تعریف میکردن تو سایت ها داشتم کامت ها رو میخوندم . واقعا این نمایندگی کارمنداشون خیلی خوب هستن. من که از پیگیر بودنشون راضی بودم . آقای میرزایی مدیر نمایندگی خیلی آدم منصف و محترمی بودن . آبان هم ماشینم تحویل گرفتم تا الان که ماشین من مشکلی نداشته خیلی هم راضی هستم از این ماشین . به نظر تو ماشین های داخلی بهترینه در حال حاضر
یاسین: 1395/11/1617:46:41،
18
10
من ی سفر تقریبا 10 ساعته با این ماشین داشتم که خیلی نرم و راحت بود و اصلا صدای گیربکسی نداشت و با 5 نفر 190 تا رو میومد بدون اینکه اصلا فکرشو بکنی که سرعتت 190 باشه...بنظرم ارزش نداره بخاطر چندتا امکانات ساده بری اتومات بخری...واقعا تولیدات داخل تکراری شده و هیچ حس جدیدی ب ادم نمیده و شاید کیفیت توسان و اسپورتیج نداره ولی دقت کنین که 100 میلیون ارزون تره..
حبیب: 1395/11/2402:24:25،
19
13
اونایی که از ماشین چینی بد میگن باور کنید اصلا دستشون به جک هم نخورده آقا ماشین بسیار عالی هم نباشه بهتر از آشغالها داخلیه همان ماشینهای کره ای نسبت به ماشینهای اروپایی اشغاله ولی چینی ها اینقد پشت کار دارن ده سال آینده خواهیم دید مثل کره ای آرزوی ما میشه خرید چینه چون اونا قضاوت بیخود نمیکنند ما ایرانی جماعت فقط بلدیم حرف بزنیم
عسگری: 1395/11/2710:37:44،
16
21
من خودم جک نقدی گرفتم از آقای میرزایی خیابان مطهری گرفتم. خیلی هم راضی هستم از نمایندگی هم گرفتم که اگر به مشکلی برخودم تو خریدم بتونم مراجعه کنم و باز هم جوابگو باشن . فعلا که ماشینه بسیار خوبی بوده و من خیلی راضی هستم از این ماشین. و تا الان که شتابش هم عالی بوده . خرابی هم نداشته فقط واسه سرویس ها دوره ای تعویض روغن رفتم نمایندگی.ِ
حمید: 1395/12/111:50:54،
22
22
جک اس 5 اتومات خیلی ماشین خوبیه من خودم از نمایندگی میرزایی خریدم این ماشینو نقدی هم گرفتم تا الان که مشکلی نداشته این ماشین . هر کسی هم بد گفته از ماشین اصلا سوار نشده. به نظر من و جک سواران که عالی بوده این.
امير: 1395/12/1113:14:28،
14
6
واي چقدر فيلم درگ اين ماشين باحاله ، تو اينترنت ببينيد، همه ماشينارو مي زنه
اينا چقدر پيشرفت كردن
بعد ما چراغ جلو عقب پرايد و باهم عوض مي كنيم ميشه يه مدل!
کیا: 1396/1/209:32:55،
11
6
سلام من جک اتومات دارم تقریبا راضی هستم حدود چهار ماه تقریبا دوازده هزار کیلومترباهاش رانندگی کردم
یدکی: 1396/1/512:43:11،
6
8
بنده خداها بذار خراب بشه بهتون بگم چیه اشکتون در میاد قطعشو پیدا کنین اینا یه بار مصرفه اسباب بازیه بی عقلی نکنین .همه چینی سوارها موقع خرید قطعه گریه میکنن برید ببینید.مثل سرابه ظاهرش خوبه
سعید: 1396/1/1509:48:11،
11
6
سلام من قبل از عید جک اس اتومات گرفتم تو عید هم رفتم مسافرت با ماشین عالی بود واقعا راضی هستم شتاب ماشین عالیه خرابی هم نداشت مشکلی هم اصلا پیشس نیومد من به شما پیشنهاد میدم که این ماشینو بگیرید . من از نمایندگی خیابان مطهری گرفتم اقای میرزایی . اگر کسی واقعا قصد خرید داره تو این قیمت این ماشینو بگیره .
عرفان: 1396/1/3021:18:55،
9
4
سلام

باور کنین به 90 میلیونی که میخواییم بدیم ارزش داره

ساسان: 1396/2/213:30:26،
7
7
سلام دوستان...ماشین بنده جک اس ۵ اتومات هست که هنوز تو آبندی هست.... کیلومترشم ۴۰۰ تا هست...تازه تحویل گرفتم...اقا برای اولین بار رفتیم مسافرت ماشینم مشکل گیربکس پیدا کرد تو ترافیک و ماشین یه دفعه کلا خلاص شد...با هزار بدبختی با زنو بچه ماشینو بردیم نمایندگی ...ایام تعطیلات عید بود...الان ۳۰ روز هست که تو نمایندگی خوابیده ماشینم و میگن گیربکس کلا خرابه و قطعه واسه تعویض ندارن...از زندگیم افتادم..آقا ماشین چینی نخرین تورو خدا
سعيد: 1396/2/2022:42:08،
6
5
سلام دوستان. اقا من همه كامنتا رو خواندم. من تو نمايندگي كرمان موتور كار ميكنم. اينكه اين ماشين در حد خودش و پولش بد نيست . اقا از قديم گفتم هرچه قدر پول بدي اش ميخوري.توربو اين ماشين وارنر امريكا نيست دوستان . خودتونو گول نزنين.روش نوشته توش همش چينه ولي كيفيتشم بد نيست. اون دوستمون ميگفت مزدا عاليه خوبه ولي كيفيت رنگشو ديدي؟اقايون بله كيفيت تمام قطعات كره اي و ژاپني از اين حودرو بهتره.ولي اقاي عزيز اينم قد پولش عمر ميكنه . اقايي كه از مصرفش ميگفت .شما تا حالا ازرا و جنسيس رو سوار شدي مصرفشو ببيني.بعدشم ما تو رنج تا ١٠٠ تومن چي سوار شيم ؟ داستر؟ كپچر؟ همه ميدونيم فرانسه هم با خانواده پژويي كه به ما داد و نابود كردن كيفيتش توسط ايرانخودرو ديگه چه گزينه اي داريم. اقا ٢٠٧ شده ٥٤ ساندرو ٦٢ استپ ويشه . اين با اين قيمتش باز بد نيست . اقايي كه ميگي كره اي اشغاله نيست اقا . من توسان ٢٠٠٩ خريدم
saeed: 1396/2/2022:45:58،
5
6
باور كنين تو نمايندگي سوار جك هم شدم . دنده دستيش بد نيست ولي اتوماتش خيلي كنده تو شتاب.خواهشا به انتخاب هم احرام بزارين. اين خودرو شناسنامه خاصي نداره ولي همين هيونداي هم از اكسل شروع كرد ما زرتي اين ماشينو با تويوتا مقايسه ميكنين
سعید: 1396/2/2222:53:15،
9
4
سلام دوستان عزیز
من به شخصه چون پول خرید کره ای و ژاپنی نداشتم و از طرفی تقریبا اکثر ماشینای ایرانی رو داشتم وشاهد کاهش کیفیت و امنیتشون در مدلهای جدید تر بودم با تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم امنیت و اپشن و استخونبندیه اس ۵ نود و نه میلیونی از سه برابر یه سورن ۳۸ میلیونی خیلی بالاتره و اقدام به خرید کردم،من یه سورن ۹۵ دارم که گذاشتم بازار خوب شد بفروشم باور کنید با اینکه بهترین ماشین تولید ایرانه ولی واقعا بدنش یک ورق نازکه فکر کنم سی درصد سبک تر از نمونه های قدیمی شده.کیفیت داشبورد و بدنه و سواری اس ۵ بسیار بیشتر از ۳ برابر سورنیه که دارم پس قیمتش نامنصفانه نیست،اینم در نظر بگیرید بازاره جهانی تو بازاره انحصاریه ایران وجود نداره و ما هم اینجا به وسیله نیاز داریم
carshenas: 1396/2/2712:12:01،
5
6
دو تا لینک براتون میزارم 10 خودرو ساز برتر چینی اگه برند جک رو پیدا کردید جک ماشین خوبیه .
http://www.autocarbrands.com/chinese-car-brands

http://www.chinabangla.net/top-10-domestic-car-manufacturers-in-china
علی: 1396/2/2820:32:37،
8
6
سلام
نمایندگی اهواز کرمان موتور یعنی بد عهدی و کلاهبرداری
خوزستانیها مراقب باشید هر ماشینی می خرید ولی جک اونم s5 نخرید که مثل من گرفتار میشید
فقط بلدن پول بگیرن و بذارن تو حسابشون سود بگیرن. ماشین سر وقت تحویل نمی دن. گرفتار میشید.
شهرام: 1396/3/2023:13:23،
5
3
جک اس اتومات و اسپورتيج 2016 با حجم موتور 2400 سي سي

نکته + و - جک اس اتومات:
*شتاب خوب البته در شروع با اسپورتيج حدود 1 ثانيه تو شتابگيري تاخير داره و اونم بخاطر توربو ميباشد که در دور موتور بالا وارد عمل ميشه ولي واقعا با اسپورتيج تو يک مسير 5 کيلومتري برابر رفتيم
*فضاي صندلي عقبش از اسپورتيج راحتر و جادارتره و نسبتا سواري نرمي داره*آپشن هاي دارد که اسپورتيج نداره مانند سيستم well com- temps-memory-autolight و ... *فرمان خوب و نرمي داره ولي اسپورتيج فرمانش 3 حالته است که من فرمان اسپورتيج را بيشتر ميپسندم
* دو کلاجه بودنش فوق العاده خوبه و نرم دنده ها عوض ميشه و اصلا متوجه نميشيد البته تکنولوژيش فکر کنم الماني باشه* از نظر اسب بخار تو رنج خودش عدد خوبي را به خودش اختصاص داده (174) البته اسپورتيج 181 ميباشد
نتيجه گيري:
فقط بخرید و از سواریش لذت ببرید

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما