کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

سبد غذایی ماه رمضان ایرانیان از شنبه قابل دریافت است

کدخبر:۱۲۷۸۵سه شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳:۳۳۱۸۹۳۱ بازدید

سخنگوی دولت گفت: یارانه خرداد ماه برای 76 میلیون و 57 هزار و 430 نفر واریز شده و از ساعت 24 امشب قابل برداشت است‎. همچنین یارانه غیرنقدی ...

سخنگوی دولت گفت: یارانه خرداد ماه برای 76 میلیون و 57 هزار و 430 نفر واریز شده و از ساعت 24 امشب قابل برداشت است‎. همچنین یارانه غیرنقدی به‌صورت سبد غذایی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان از شنبه قابل دریافت است‎.

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت، صبح امروز سه‌شنبه در یک نشست خبری گفت: روز گذشته 7هزار و 296 میلیارد تومان از اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای از سوی سازمان مدیریت به خزانه داری برای پرداخت ابلاغ شد که پس از پرداخت حقوق خردادماه متناسب با وصولی‌ها و پرداخت‌های طرحهای عمرانی آغاز شود‎.

وی افزود: همچنین 2هزار و 700 میلیارد تومان از 5هزار و 400 میلیارد تومان از طرحهای عمرانی به 31 استان تخصیص داده شد‎. یارانه خردادماه نیز برای 76میلیون و 57هزار و 430 نفر واریز شد و از ساعت 24 امشب قابل برداشت است‎.

سخنگوی دولت تصریح کرد: همچنین یارانه غیرنقدی به‌صورت سبد غذایی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان از شنبه قابل دریافت است‎. ستاد تنظیم بازار برای کنترل قیمت ها در ماه رمضان فعالیت می‌کند و دولت با هرگونه افزایش قیمت موافق نیست و اساسا قابل تحمل نیست که با وجود فشار تحریم، عده‌ای هرچند معدود نسبت به تهدید فشارهای اقتصادی به خانوارها اقدام کنند.

نوبخت با بیان اینکه مردان دیپلماسی تمام تلاش خود را برای برداشتن تحریم‌های ظالمانه به کار می‌گیرند، گفت: کشورهای مدعی حقوق بشر و انسان‌ها، با وضع تحریم‌ها علیه ملت ایران خود بزرگترین ناقص این منافع هستند‎

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان خراسان شمالی، استقبال مردم از روحانی را در این سفر بی نظیر توصیف کرد در پاسخ به سوالی در خصوص انشار یک نظرسنجی در هفته نامه صدا وابسته به حزب کارگزاران مبنی بر کاهش محبوبیت دولت گفت: این هفته نامه‌ای که خیلی هم نمی‌شناسمش بهتر است بیاید جواب خود را در کف خیابان ببیند؛ آمارهای ما مبین همراهی عواطف و اعتماد به دولت و شخص رئیس جمهور به مانند همان 24 خرداد 91 است‎.

سخنگوی دولت با اشاره به جاسوسی از محل مذاکرات هسته‌ای نیز اظهار داشت: این چیز بعیدی نیست و همواره از این دست رفتارها دارند و من آن را از رسانه‌ها شنیدم؛ باید منتطر نتیجه ماند و قطعا تیم هسته‌ای کشورمان موارد لازم را مدنظر قرار خواهند داد‎.

نوبخت ادامه داد: رئیس جمهور مطلع به مسائل کشور هستند و روزهای یکشنبه و پنج شنبه از صبح تا ظهر گزارش تیم اقتصادی را تبیین و مطالعه می‌کنند و ارشادهای لازم را می‌دهند‎. آمارهای رئیس‌جمهو ر معتبرتر از آمارهای برخی دستگاه‌هایی است که از دید خود آمار می‌دهند‎.

وی همچنین اظهار داشت: با بیش از 500 میلیارد تومان اعتبار، امکان استخدام 38 هزار جوان را در دستگاه های دولتی فراهم کردیم‎.

"استیضاح فانی تنها طرحی استیضاح نیست که در مجلس مطرح است؛ متاسفانه با خبر شدیم در ماه های پایانی عمر مجلس، تعداد طرح‌های استیضاح رو به افزایش است؛ ما تا آخرین روز با نمایندگانی که در کسوت نمایندگی مجلس باشند، به اقدامات قانونی آنان احترام می‌گذاریم‎."

نوبخت با بیان اینکه دولت با افزایش نرخ مکالمات تلفنی موافق نیست، اشاره‌ای هم به طرح امر به معروف کرد و گفت: طرح امر به معروف و نهی از منکر تعارضات و مغایرت‌هایی با قانون اساسی دارد و تلاش می‌کنیم مشکلات احتمالی که ممکن است برای مردم ایجاد کند را برطرف کنیم‎.

وی با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور در بجنورد مبنی بر اینکه تحریم‌ها کالاها را 15 درصد گران‌تر کرده است، گفت: همواره رئیس جمهور در تمامی صحبت‌ها و سخنرانی‌هایشان تلاش کرده‌اند دو نکته را مورد توجه قرار دهند. به هر حال کسی تردید ندارد که تحریم‌ها برای ما محدودیت ایجاد کرده و در چنین شرایطی که ما تنها از چند کشور می‌توانیم کالا بگیریم، ناچارا آن کالا را باید گران‌تر وارد کنیم که آقای رئیس جمهور در بیان خودشان بر این نکته تاکید دارند.

وی اضافه کرد: تاکید رئیس جمهور بر این است که وضع تحریم‌ها برای تسلیم ملت ایران است اما این تحریم‌ها یک روز لغو خواهد شد پس بیان آثار تحریم‌ها افشای ظلم تحریم‌کنندگان است و آثار تحریم، مثل شهدایی است که در جنگ دادیم یا تخریب‌هایی که در جنگ به‌وجود آمد اما با این وجود، ملت ما عقب ننشستند و قطعا در این وضعیت نیز مانند همان ایام جنگ ملت ما عقب‌نشینی نخواهند کرد.

سخنگوی دولت ادامه داد: باید از مردم عذرخواهی کنیم اینکه ما تورم 40 درصد را به 15 درصد رساندیم ،باید و شاید به عنوان یک رفاه، به محضر ملت ایران نرساندیم چرا که ما این کار را برای خود یک تکلیف می‌دانستیم. به هر حال تحریم‌ها آثار خود را دارند اما با تدبیر تلاش می‌کنیم اینها را رفع کنیم.

نوبخت در پاسخ به سوالی در خصوص علت تاخیر در پرداخت یارانه‌ها به مردم نیز گفت: التفاط دارید که یارانه مربوط به خرداد است و تا پایان خرداد هنوز زمان باقیست و این پرداخت در صورتی است که حقوق کارکنان را هنوز پرداخت نکرده‌ایم.

وی گفت: تعویق 2،3 روزه در راستای اجرای قانون است و مطابق قانون نسبت به پرداخت یارانه‌ها اقدام خواهیم کرد.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوال دیگری در خصوص ندادن وقت سوال به رسانه‌های منتقد در نشست خبری رئیس جمهور اظهار داشت: من نمی‌دانم چه کسی این موافق و مخالف را تعیین می‌کند؟ در همین نشست از رسانه‌های مختلف حضور دارند و همه هم اخلاق حرفه‌ای را رعایت می‌کنند و اگر هم جایی رعایت نشود صمیمانه آن را گوشزد می‌کنم و فکر می‌کنم در نشست خبری رئیس جمهور هم وضع به همین شکل بوده است.

نوبخت درباره نامه نهاوندیان به وزرا در خصوص ارائه گزارش عملکرد نیز اظهار داشت: این نامه در جهت ارائه گزارش‌های لازم به دفتر رئیس جمهور از سوی دستگاه‌ها بوده است تا اقدامات به نحو احسن اطلاع‌رسانی شود که این حق مردم است که از خدمات دولت مطلع شوند و نامه آقای نهاوندیان به وزرا نیز مبتنی بر همین نکته بود تا رئیس جمهور هر زمان و در مناسبت‌های مختلف گزارش عملکرد دستگاه‌ها را به مردم ارائه دهد.

وی درباره تشکیل پلیس اقتصادی نیز خاطر نشان کرد: در این باره از وزیر اقتصاد سوال خواهم کرد اما چنین چیزی در دولت مطرح نیست اما ممکن است در وزارت اقتصاد مطرح شده باشد.

سخنگوی دولت در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه‌های دولت در جهت عدم توافق هسته‌ای و اداره کشور با این وضع، گفت: برای استمرار وضع موجود برنامه داریم. اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، برنامه داریم و اگر به نتیجه هم برسد برای استفاده از منابع آزادشده برنامه خواهیم داشت اما قطعا اداره کشور با 300 هزار بشکه نفت، با صادرات یک میلیون بشکه نفت متفاوت است اما ما برای عبور از این شرایط هم برنامه داریم.

نوبخت در خصوص تعامل دولت و مجلس نیز اظهار داشت: ما به حقوق قانونی نمایندگان احترام می‌گذاریم. البته سوالات زیاد است. کارت‌ها زیاد است ولی وظیفه داریم پاسخ منطقی به سوالات بدهیم گرچه رسانه‌ها بهتر می‌توانند در این زمینه اطلاع‌رسانی کنند که در شرایط تحریم و وضع موجود آیا این تعداد سوالات و موارد گفته شده به نفع گفتمان همزمانی و همدلی است؟

وی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص عزم دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز تأکید کرد: در مبارزه با مفاسد اقتصادی هم به قانون نیاز داریم و هم به اجرای خوب. در این زمینه شورایی متشکل از 3 قوه تشکیل شده که اگر نیاز به قانون باشد دوستان ما در مجلس در این زمینه قانونگذاری خواهند کرد و اگر نیاز به برخورد با مفاسد باشد قوه قضائیه تمهیدات لازم را می‌اندیشد. در حال حاضر در اجرای این مسئله جدیت وجود دارد که پیگیری معوقات نظام بانکی و همچنین برخورد با موسسات پولی و مای غیرمجاز نیز در همین راستاست.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

رضا: 1394/3/2611:56:12،
211
25
برنج بو کرده پاکستانی+مرغ یخ زده برزیلی+روغن غیرسرخ کردنی+قند+شکر !!!
شهروند ايرانى: 1394/3/2612:10:59،
201
28
ما نه سبد ميخوايم نه كليد فقط ركود را ور داريد
جنم: 1394/3/2612:21:58،
187
119
ما امروز به مناسبت تولد دوباره دولت تدبیرو امید تمام شهر رو آذین بندی کردیم و بنر زدیم... از بابت سبد کالا هم ممنونیم . خداروشکر
حرف حساب: 1394/3/2613:21:48،
146
27
آقاي نوبخت مرد باش و فيش حقوقي آخرين ماهت را به ملت نشون بده بعد به اين راحتي با ملت شريف صحبت کن، بقول دوست عزيزمان بترس از خدا
کرمانشاه: 1394/3/2613:50:32،
70
27
ما نه سبد میخوایم نه یارانه فقط رکود برداشته بشه...
فرو رفته در باتلاق رکود: 1394/3/2613:53:42،
37
41
اگه کسی رکود رو برداره من تا آخر عمر به حزب اون رای میدم
حالا چه امثال روحانی چه امثال جلیلی
وطنم: 1394/3/2614:38:06،
119
18
کشور بر روی نفت و گاز خوابیده اونوقت مردمش مثل گداها محتاج صدقه هستند
حمید: 1394/3/2621:37:44،
45
21
تازه این ماه یارانه رو بدین یه ماه هم بدهکارین، حواستون باشه.
حرف حساب 2: 1394/3/2700:17:40،
39
20
داداش فیش حقوقی چیزی نیست که انور ماجرارو ببین چه پول هایی با سمتشون دریافت میکنن
مجید تیزه: 1394/3/2700:18:32،
39
22
به ما که اون دفعه سبد کالا ندادن این دفعه هم صدقه نمی خوایم
ادم: 1394/3/2723:13:49،
39
17
بیچاره شدیم رفت
اخه این ملت چه گناهی کردن
اسفندیار: 1394/3/2611:56:29،
186
17
چرا اینقدر بدبخت هستیم و ثروتی که خداوند به ما داده را با ندانم کاری یه عده باید دیگران استفاده کننند مگر در طول تاریخ کشورهای عربی چه دسته گلی به سر ما زدند که اینقدر سینه چاک آنها شدیم چرا مردمی که این همه نفت و گاز و معدن و ... دارند باید در فلاکت و بدبختی زندگی کنند چرا ما باید باعث شکوفایی اقتصاد چین و روسیه و دیگران بشویم چرا آیا کسی هست پاسخی منطقی نه احساسی بدهد.
بترس از خدا: 1394/3/2612:07:48،
107
22
دوست عزيز
وقتي شما بريد يه كشور ديگه هيچ تعهدي در قبال ثروت اون كشور نداريد و اگر شما قدرت داشته باشيد تمام ثروت اون كشور رو براي خود خواهيد برد الان حال روز ما اين است
فرد: 1394/3/2615:12:54،
25
13
را باید در ماهی که منطقش صرفجوییه با کمبود ه مواد اولیه مواجه شیم؟عجیب نیست به نظرتون؟
کارگر: 1394/3/2611:57:32،
103
14
چند تا دست و پا شکسته بشه خدا میدونه! واسه 2 تا مرغ هورمونی
sata: 1394/3/2616:26:29،
42
14
چند وقت پیش جلو یکی از دوستان متخصص که خودش مرغداری و شیلات داره و تحصیل کرده است گفتم مرغ و ماهیها همه هورمونی شده..
جوابش دقیقا این بود:
عزیز این حرفای عامیانه رو باور نکن..میدونی هورمون چقد گرونه؟و کاش این چیزا که میگی هورمونی شدن واقعا با هورمون رشد میکردن.واقعیت اینه که برای رشد اینا از موادی نزدیک و در حد آنتی بیوتیک و امثال اون استفاده میشه که بخوام توضیح بدم بحث تخصصی میشه.

پس الکی کلاس نذاریم چیزا هورمونی شدن.اوضامون بدتر از ایناست.
هم نسلهای عزیز سنمون بره بالاتر خدا بدادمون برسه.
علی: 1394/3/2701:05:24،
32
15
جناب ساتا .
به خدای واحد قسم ٰ اگر بدونی چه به این مرغ ها می دن ٰ لب بهشون نمی زنی .
روغن پسماند ( سوخته ) آشپزخونه ها ٰ رستوران ها و همچنین روغن سوخته ماشین . . . . رو کارخونه های روغن سازی می گیرن و از اولین فیلتری که رد می شه اسید چرب تولید می کنن ( برج تصفیه روغن چندین فیلتر داره که اولین فیلتر هر چی می مونه یعنی کثافت ). بعد با چند تا کوفت و زهر مار دیگه قاطی می کنن و می دن به مرغداری ها بعنوان غذای مرغ .

جلالی: 1394/3/2718:40:09،
24
14
درسته مثل مک دونالد که برای بال بریان ده از روش روغن دادن به مرغها استفاده میکنه
راما: 1394/3/2612:01:09،
53
16
سبد غذایی ماه مبارک ایرانیان؟؟؟؟چند بار تیتر خبرو مخصوصا ایرانیان رو تکرار و تفکر کنید...
امیر: 1394/3/2721:28:30،
23
14
سبد غذایی سبد فرهنگی سبد تاریخی... تو این چد هزار سال تاحالا حتی یه سبد هم نتونستیم بسازیم...
؟؟: 1394/3/2612:09:29،
49
16
يارانه غير نقدى را به كيا ميدن؟؟
نیما: 1394/3/2616:19:33،
38
19
باید با اون عابر بانکی که یارانه می گیری بری وایسی سر سف
بعد اون یارویی که اونجا هست می زنه چک می کنه می گه تعلق گرفته بهت یا نه !

شاید هم بهت تغلق گرفته باشه ها ! ولی اون یارویی که اونجاست بگه نگرفته و بپیچونتش برای خودش !!!!!
آرش: 1394/3/2612:16:39،
86
28

چون دارو ندار هسته ای وا دادند جایش سبدی به ما زکالا دادند
آن حق مسلم که بجایی نرسید این حق سکوت است که حالا دادند
محمد: 1394/3/2613:02:53،
29
17
طبع شعر گفتن گرفتی حاجی
یه شعر هم واسه توافقات بگو
mehdi: 1394/3/2612:17:57،
48
16
فکر کنم این یک ماه هم به خاطر ماه رمضان دادن، از ماه دیگه دوباره بازی در میارن
mehdi: 1394/3/2612:19:01،
43
18
منظورم یارانه این ماه بود
نادر: 1394/3/2612:25:51،
53
13
آقاي نوبخت سبد غذايي مگر مجاني ميدهيد به مردم كه اين جوري منت ميگذاريد هر وقت برويد بازار ميتواني كالا خريداري كنيد اين چه صحبتي است به مردم اعلام ميكنيد وآنهم با خنده هايي كه غم انگيز تر از گريه است چيز تازه اي به مردم نداديد0
مردم : 1394/3/2612:41:57،
70
18
اقاي نوبخت دروغ تا كي
علیرضا: 1394/3/2612:52:06،
83
13
متاسفم ک اینو میگم ببخشید


اما این ینی سبد گدایی برای مردم ثروتمندترین کشور دنیا

ینی گداپروری
بازم ببخشید
پویا: 1394/3/2614:46:55،
54
17
البته بدون شک آمریکا ثروتمند ترین کشور دنیاست، که 40 درصد تمامی منابع طبیعی دنیا رو در اختیار داره. تقریبا منبع طبیعی وجود نداره که توی آمریکا نباشه...

کشور ایران ثروتمند هست، ولی ثروتمندترین نه!
مردم ایران باهوش هستند، ولی باهوش ترین، نه!

این کشور با این مردم و این سیستم حکومتی، تقریبا هیچ حرفی توی دنیا واسه گفتن نداره...
من: 1394/3/2614:54:31،
40
14
ثروتمندی یه کشور به مردمشه, نه به منابعش.
یکی مثل ژاپن ثروتمنده. مثل آلمان ثروتمنده.
ماها میریم جزو فقیرترین ها عزیز دل.
رضا سعیدی: 1394/3/2612:53:23،
61
21
طرفداران دولت تدبیر و امید خدا وکیلی بدون احساسات و از روی منطق بگید الان کدوم دولت گدا پروره؟!
رهگذر: 1394/3/2701:59:14،
42
19
طرح هدفمندی یارانه ها رو کی اجرائی کرد ؟ سبد کالا رو کی راه انداخت ؟ وزیر دیپلمه رو کی آورد تو کابینه ؟ اختلاس های افسانه ای در زمان کی بود ؟ هولوکاست رو کی حاشا کرد ؟ هاله ی نور دور کی بود ؟ مقامات دولت کی به جای آکسفورد و هاروارد فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق بودن ؟ ممه رو کی دست لولو رویت کرد ؟ پیشنهاد ریختن آب اونجائی که میسوزه از طرف کی بود ؟ کی ادبیات سیاسی رو به گند کشید ؟ نصف کابینه ی کی تحت پیگرد مفاسد اقتصادی هستن ؟ کی صاحب ثروتمند ترین دولت و فقیرترین ملت بود ؟ ((الان یا الان ؟)) حاصل فعالیتهای کی بود ؟ همین که ایشون قد اوشون گند نزده جای بسی تشکره
وحيد يوسفي: 1394/3/2616:02:50،
27
28
بسيار كار خوبيه.
دستشون درد نكنه.
ﺟﻌﻔﺮ : 1394/3/2618:37:35،
43
16
ﻣﺎ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﻫﻮﺍﺯ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻣﺎﯼ ۵۰ ﺩﺭﺟﻪ ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﯿﻢ ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺑﺎﺯ ﻣﺜﻞ ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ ﻗﺒﻞ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺍﯾﻦ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺑﻪ ﺻﻒ ﺑﮑﺸﻨﺪ
رسول: 1394/3/2702:24:40،
22
13
چرا یارانه منو نریختن عجب بی ...
باهمه کمبودا..ماهمه سربازتو ای: 1394/3/2705:20:50،
38
17
هرکی ایران رو دوست داره لایک کنه تا اونوریا نگن که . .. ...
عجیب: 1394/3/3020:53:43،
29
25
با همه کمبود ها هنوز سرباز بنی عباسی؟
حالت شما خوشحاله؟
علی : 1394/3/2708:24:43،
32
17
آقای نوبخت چرا دروغ می گی این 76 میلیون وخورده ای که می گی از کجا گفتی پس این یارانه ای که قطع کردی چیه چرا با ملت صادق نیستین ما رای دادیم که اینطور عملکرد داشته باشین
سما: 1394/3/2710:55:27،
31
16
سبد کالا متعلق به همست یا تحت پوششی ها
ایرانی: 1394/3/2715:33:35،
32
15
اگه واسه بیکارهاکار شرافتمندانه باشه بهتراز سبدو زنبیل غذاییه!!!
علي : 1394/3/2716:38:28،
29
16
جالبه كه آقاي سخنگوي دولت يارانه مربوط به ارديبهشت را خرداد ميگه ، اصلا از اول هم معلوم بود با تاخيرها ي متوالي يك ماه رو نمیخوان بدن
شهروند: 1394/3/2716:47:39،
23
15
آقا منم سبد میخوام سبد محکم و خوب واسه اینکه چند تا جوجه دارم بزارم توش زندگی کنن و بعد از اون هم بزارم ترک موتورم باهاش سنگک پخش کنم مرسی سبدش خوب و محکم جوندار باشه لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااً
مهديه: 1394/3/2717:25:01،
33
16
واقعا تورم رو اينقدر كاهش دادين آقاي نوبخت؟ پس كو؟ چرا ما نميبينيم؟ همه چي كه داره روز به روز گرونتر ميشه. ما طلبه ها با پونصد ششصد تومن حقوق (دست بالا گفتم) و اجاره خونه و كلي قسط هر روز دعاگوتون هستيم. خدايا شكرت من جزو مسؤلين نيستم حوصله جواب پس دادن تو قيامتو ندارم. شكر
فرزانه عباسي: 1394/3/2721:26:57،
31
22
ازكجابايدمتوجه شيم كه سبدكالا به ما تعلق مي كيرد
يا نه
یه دختر بی پول : 1394/3/2800:00:18،
30
16
ما سبد نمیخوایم یارانه هامونو بدین
من و برادرم با پول یارانه هست ک داریم زندگیمونو میچرخونیم
کفشم پاره شده میخواستم کفش بخرم :(
علی: 1394/3/2812:32:11،
31
13
بنده از مسئولین محترم سوالی داشتم مبنی بر اینکه چرا در هشت سال جنگ تحمیلی وضعیت معیشتی مردم بهتر از حال بود و چطور در دولتهای قبلی با اینکه بودجه سالیانه با فروش نفت 16 دلاری بسته می شد وضع بهتر از حالا بودوچرا حالا؟؟؟؟؟؟؟؟
بنده خدا: 1394/3/2814:22:16،
35
21
عالیه بهش احتیاج داریم الان چهار ماهه بیکار یم
فاطمه: 1394/3/2818:49:51،
23
21
از کجا بفهمیم که بهمون تعلق گرفته یا نه ؟
فقیر: 1394/3/2917:08:04،
32
21
هر نفر 30تومن
کد ملی رو بفرست به
5000499
بیچاره : 1394/3/3115:25:27،
24
24
ای بابا این همه گفتیم,اقا پول نفتمونو بدین,نمیخوایم سبد...
محلول: 1395/3/1810:15:48،
35
27
لطفا رکود را بردارید وپیگیر منطقه وجنگ افروزی نباشید
زن محتاج: 1395/3/2714:28:54،
28
37
سلام،ماواقعابه سبدکالااحتیاج داریمبعضی موقع بچم باشکم گرسنه میخوابه لطفارسیدگی کنیدکه اودناشرمنده حضرت علی نشین

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما