سامانه شهرزاد رونمایی شد

سه شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۳:۰۲
کدخبر:۱۰۹۰۳۹

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: با هدف خرید سریع و آسان شهروندان سامانه فروش غیرحضوری این سازمان بر بستر اپلیکیشن «شهرزاد» به صورت آزمایشی شروع به کار کرد.

به گزارش ایسنا ، ایوب فصاحت در این باره اظهار کرد: همه محصولات با کیفیت مطلوب و طبق نرخ‌نامه مصوب سازمان میادین میوه و تره بار در این اپلیکیشن به فروش می رسد و متقاضیان می توانند سفارش ها را جلوی واحد مسکونی خود دریافت کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه این اپلیکیشن قابلیت پاسخگویی به مشتریان در زمینه نحوه دریافت سفارش را از طریق پشتیبانی دارد، ادامه داد: اجرای این طرح ابتدا در میادین میوه تره باره صادقیه و جلال آل احمد آغاز شده و کسانی که تا شعاع ۳ کیلومتری از این محل ها قرار دارند، می توانند از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند. شهروندان برای  انتقاد و پیشنهاد در این رابطه می‌توانند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند.

بر اساس گزارش سایت شهر، فصاحت با  بیان اینکه شهروندان از طریق برنامه کافه بازار و مایکت می توانند برنامه شهرزاد را دریافت کنند، تصریح کرد: طی دو تا سه ماه مشکلات این طرح رفع و در صورت موفقیت در این مرحله، به صورت کامل در شهر تهران اجرا خواهد شد.