کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

اعلام تخلف پدیده شاندیز و توقف فعالیت آن

کدخبر:۹۱۳۲یکشنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱:۰۰۱۱۹۴۱ بازدید

رییس سازمان امور اراضی از اعلام تخلفات پدیده شاندیز و شهرداری شهر شاندیز در شورای عالی شهرسازی خبر داد و ...

رییس سازمان امور اراضی از اعلام تخلفات پدیده شاندیز و شهرداری شهر شاندیز در شورای عالی شهرسازی خبر داد و گفت: صدا و سیما هم در تخلفات پدیده شاندیز مقصر است، چرا که مجموعه‌ای که کتبا اعلام شده و مجوزی برای ساخت و ساز نداشته اند چگونه به آن‌ها اجازه تبلیغات داده می شود؟

قباد افشار اظهار کرد: مجموعه پدیده شاندیز تغییر کاربری غیر مجاز اراضی خود را در حدود 50 هکتار انجام داده که در این میان تغییر کاربری در سطح 41.5 هکتار از این اراضی خارج از محدوده و در حریم شهر شاندیز قرار داشته و غیر قانونی است.

وی افزود: شهرداری شاندیز نیز دراین پرونده دچار تخلف شده که تخلف آن نیز در حال پیگیری و اقدام است. چرا که از سویی در مصوبه شاندیز آمده است "تا پنج سال مجوز ساخت و ساز در این 50 هکتار به آن ها داده شود" که شهرداری شاندیز در همان سال اول این مجوز را به آن ها داده است و تخلف دوم شهرداری شاندیز این بوده که در این اراضی به آن‌ها پروانه ساخت داده است.


شاندیز هر جا زمینی دیده به دنبال تخلف در آن بوده است

رییس سازمان امور اراضی اعلام کرد: باید اراضی که پدیده شاندیز در آن به صورت غیر قانونی در آن اقدام به ساخت و ساز کرده قلع و قمع شود. چرا که مجموعه شاندیز در هر جا زمینی دیده به دنبال رایزی و تغییر کاربری غیر مجاز آن بوده است.

افشار ادامه داد: این مجموعه در شمال کشور نیز به دنبال زمین رفتند و حتی تبلیغات خود را در صدا و سیما برای جذب سرمایه‌گذاری مردم گسترش دادند که البته صدا و سیما هم در تخلفات پدیده شاندیز مقصر است چرا که مجموعه‌ای که کتبا اعلام شده و مجوزی برای ساخت و ساز نداشته اند چگونه به آن‌ها اجازه تبلیغات داده می شود؟

وی تصریح کرد: دادستان کل کشور تبلیغات پدیده شاندیز را در حوزه سرمایه‌گذاری ممنوع اعلام کرده اما سوال اینجاست چرا باید به مجموعه‌ای که تخلفات آن محرز بوده و پیش از این اعلام شده است که در این زمینه برای اجازه تحقیقات باید استعلام‌های لازم از سازمان‌های نظارتی مانند سازمان امور اراضی گرفته شود، اجازه تبلیغات در صدا و سیما، رسانه‌های مختلف، سطح شهر، فرودگاه‌ها و ... داده می‌شود تا مردم این گونه گرفتار شوند.

رییس سازمان امور اراضی گفت: مجموعه پدیده شاندیز هم از نظر تخلفات ارضی و تغییر غیر مجاز کاربری اراضی زیر سوال هستند هم تخلفات مالی دیگری نیز داشته‌اند. چرا که در گزارش شورای عالی شهرسازی آمده است که پدیده شاندیز از نظر تغییر غیر مجاز کاربری اراضی مورد نیاز و هم از نظر رعایت کردن ضوابط شهرسازی، زیست محیطی و سرمایه‌گذاری فروش سهام دچار تخلف شده است که البته تخلف شهرداری شاندیز نیز در دست پیگیری است و باید با همه متخلفان در چنین پرونده‌هایی برخورد شود.

افشار اظهار کرد: طی نامه‌ای که به رییس سازمان صدا و سیما نوشته شده آمده است تا دستور داده شود که تبلیغات در رسانه ملی به چنین متخلفانی اختصاص پیدا نکند و از سوی دیگر باید تبلیغات آنها در سطح شهر و رسانه ها جمع شود.

وی تصریح کرد: بهترین سرمایه‌گذاری برای مردم، سرمایه‌گذاری در بورس، بانک و یا شرکت‌هایی است که از این طریق اقدام به فروش سهام و جذب سرمایه‌گذاری هستند، است چرا که شرکتی اگر مشکل نداشته باشد نیازی به عرضه سهام خود خارج از بورس ندارد.

رییس سازمان امور اراضی ادامه داد: اگر مردم تبلیغات شرکتی را از طریق پیامک یا رسانه‌های مختلف مشاهده کردند که به دنبال جذب سرمایه‌گذاری برای ساخت و ساز در زمینی بود حتما پیش از اقدام برای سرمایه‌گذاری با سازمان امور اراضی و یا سازمان‌های جهاد کشاورزی استان و یا شهرستان خود مشورت کنند تا گرفتار چنین متخلفانی نشوند.

افشار تاکید کرد: دیگر دستگاه‌ها و سازمان‌های موثر در گسترش چنین تخلفاتی مانند مخابرات نیز نباید به چنین مجموعه‌هایی بدون گرفتن استعلام سازمان نظارتی اجازه تبلیغات دهند چرا که مردم با مشاهده کردن چنین تبلیغاتی تصور می کنند فعالیت این شرکت‌ها قانونی است و چنین مجموعه‌های متخلفی از صداقت مردم و بستر بوجود آمده برای سوء استفاده و اخلال در نظام اقتصادی کشور بهره می برند.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

فرزاد: 1393/10/1410:33:23،
274
124
تیر خلاص و تمام.
خداخافظ شاندیز ...
ali: 1393/10/1410:44:34،
141
178
این آقا قبلا هم جو روانی ایجاد کرده بود که پاسخش رو گرفت :

در اين ارتباط نظر رجب زاده شهردار شهر شانديز را جويا شديم که وي اعلام کرد، پروژه پديده شانديز نه تنها متوقف نشده بلکه به شدت در حال کار است.

وي بيان داشت: بحث پروژه پديده شانديز در رابطه با ساخت و ساز يک موضوع داخل استاني است و مديران استان خراسان رضوي بايد اعلام موضع کنند نه جهاد کشاورزي. شهردار شانديز اضافه کرد: موضوع پديده شانديز به استانداري خراسان رضوي، سازمان مسکن و شهرسازي اين استان و شهرداري شانديز مربوط مي شود.

وي از اين که به قول او هر از چند گاه برخي ها در صدد ايجاد جو رواني براي اين پروژه هستند به شدت انتقاد کرد و گفت: وزارت جهاد کشاورزي و سازمان اراضي اصلاً جايگاه قانوني براي اظهارنظر در مورد پديده شانديز ندارد. وي تأکيد کرد: پروژه هم اکنون جريان دارد و در حال اجرا است.
پدیده: 1393/10/1410:56:52،
127
170
جمعه این هفته برای اولین بار در ایران :

افتتاح پیست اسکی روی یخ (پاتیناژ) در شهر رویایی پدیده
احمد: 1393/10/1411:00:08،
115
56
به تو چی میرسه که خوشحالی!!
اخطاریه: 1393/10/1411:01:15،
107
137
به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، در راستای انتشار اخبار ضد و نقیض در خصوص شرکت پدیده، به اطلاع کلیه هم میهنان گرامی می رسانیم شرکت پدیده با توجه به تعداد 120 هزارنفر سهامدار و 30 هزار نفر نیروی کارمند و کارگر ، همچنان به فعالیتهای خود بصورت منسجم و دقیق ادامه می دهد.

شایان ذکر است کلیه مطالب خلاف واقع علیه پدیده و نیز نشر اکاذیب توسط سایتهای خبری، موسسات و اشخاص حقیقی و حقوقی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
مردم: 1393/10/1411:03:16،
193
77
جالب است چرا یه عده کاسه داغتر از آش میشن در حمایت از تخلفات یه شرکت !!!!

اگر جلوی تخلف این شرکت گرفته نشه بی قانونی عرف خواهد شد .

hassan: 1393/10/1411:15:59،
90
43
جالب شد تا دو روز پیش بحث مال بود حالا شد چی؟؟؟؟؟؟!!!!!بابا ول کنید خیلی تابلو بازی دارین در میارید برای باج گرفتن
از وظایف شهرداری تغییر کاربری والا ما الان تو شهرمون شهردار با یه دستور منطقه ای که باغ بود رو مجوز ساخت داد و تغییر کاربری داد شما چکاره اید؟؟؟؟؟این از وظایف شهرداریه زمینای جهاد نبوده که اظهار نظر میکنی
فقط تو این چند روز شایعه و اخبار دروغ شدت پیدا کرده
رضا 034: 1393/10/1411:28:24،
101
64
دوستان
دقت کنین

زمینهای باغ گلها پشت پدیده
با مالکیت استانداری که 15 سال پیش واگذار شده

و با ادعای مالکیت جهاد 3 سال تو دادگاه بود

سال 92
با رای قاضی به نفع زمین داران بسته شد

زمین های پدیده تماما از اشخاص با سند مالکیت خریداری شده
پسر عموی بنده یکی از او مالکها بود

هیچ نگران نباشید

زمستان میاد و میرود روسیاهیش به ذغال میمتند

یا حق
پاسخ علی: 1393/10/1411:51:08،
91
49
دوست عزیز این نظر شما به علت نا آگاهی نسبت به قانون است.هرگونه تغییر کاربری زمین و همچنین تعیین حدود اراضی جز اختیارات و وظایف قانونی اداره جهاد کشاورزی است.
saleh: 1393/10/1411:57:59،
62
39
داداستان اگه مى خواس عدالتو رعايت کنه بايد تبليغ پديدرو ممنوع ک مى کرد در ضمن ش اعلام مى کرد ک نشر اکاذيب نيز ممنوع مى کردتا عده اى ک بنظر مى رسه سر حسادت يا کينه اينجورى عقده گشايي نمى کردن . تا هم مراعات حال سهام دار مى شد هم پرونده برررسى مى شد و بررسى مى کردن, تا اينجا اخبار واقعن با تيتر نامردى زده مى شه و کاملا مشخص ک با نيت, ب رييس جهاد چيکار داره مردم پولو کجا مى برن!!! ؟ بعد کى گف تعطيله!!! ؟ اصلن در اختيارتش نيس همچين کارى!!!!!! ک همچين تيترى زديد , بانک ب بورس پشت قضيين. مناسفانه کارشون ب اينجا رسيده!!!! متاسفم
هههههههههه: 1393/10/1412:27:39،
100
31
.........وی تصریح کرد: بهترین سرمایه‌گذاری برای مردم، سرمایه‌گذاری در بورس، بانک و یا شرکت‌هایی است که از این طریق اقدام به فروش سهام و جذب سرمایه‌گذاری هستند، ...........

هههههههههههههههههههههه

پولمو تو جوب میریزم

دست بانک و بورس نمیدم هههههه!!!!!!!!!
قابل توجه دلواپسان !!!: 1393/10/1412:41:52،
75
30
آیا به نظر شما اگر پدیده، ناپدیده شده بود دلالان هنوز خریدار سهام بودند و یا مسئولین شرکت در اماکن عمومی پاسخگوی مردم بودند؟
کسانی که حالا به فکر این افتاده اند که چرا پدیده، پدیده شده است اگر راست می گویند در شرکتهای بورسی شفاف سازی نمایند.
چگونه شرکت های زیان دهی در بورس فعالیت می کنند و بیشتر از ارزش ذاتی خود در حال معامله هستند ولی هیچ کس به این فکر نیفتاده است که چرا باید یک شرکت ضررده با سفته بازی و رانت خواری قیمت آن بعضا تا دو یا چند برابر ارزش واقعی معامله شود.
چرا سهامی مانند تولی پرس که بیش از 2 سال نماد آن در بورس بسته بود بصورت کاملا مشکوک در بهمن ماه سال 92 در قیمت 252 تومان بازگشایی شد
قابل توجه مسیولین محترم!: 1393/10/1412:42:30،
71
39
چرا ما ایرانی ها باید همیشه با پدیده ای بنام فرار مغزها روبرو باشیم؟؟
چرا همطنان ما باید میلیونها میلیون دلار را در کشورهای عربی مانند دبی و یا ترکیه خرج کنند؟ چرا در سالی که از طرف رهبر نقلاب سال ((اقتصاد وفرهنگ، با عزم ملی ومدیریت جهادی)) نام نهاده شده است باید شاهد تخریب سرمایه داران و سرمایه گذاران باشیم؟ تا بحال به این سوال پاسخ داده اید که آیا تا به حال پدیده پول کسی را خورده است ؟ آیا کسی از سرمایه گذاری خود در پدیده پشیمان شده است؟ آیا شکایتی از جانب سهامداران به مقامات قضایی شده است؟ آیا به غیر این بوده است که شرکت توانسته است جاهای دورافتاده را آباد کند، برای هزاران هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم و در شرایطی که هر روز به تعداد بیکاران اضافه می شود اشتغال زایی ایجاد کند.

چرا باید سرمایه گذارانی همچون شرکت پدیده به این نتیجه برسند که می بایست از همان اول در ایران کارنکنند
farhad: 1393/10/1412:45:55،
61
31
چرا بعضیا متوجه نیستن! تو این مملکت اجازه کارای درستو حسابیو به مردم معمولی نمیدن،یکی هم که دلشو میزنه به دریا یه کاری میکنه کارستون از پایینو بالایه این سیستم جمع میشن میخوان بکشنش پایین... شاید مجوز نداشته باشن ولی چرا برای انجام یه همچین کارایه مفیدی که کلی آدمو شاغل کرده، داره به آبادانی مملکت کمک میکنه،مجوز صادر نکنن؟! واقعا فکر میکنید برای انجام کارهایی به این عظمت کسی به دنبال غیر قانونی عمل کردنه؟!...
شهرام: 1393/10/1413:10:13،
69
33
جنگ زرگری برای سهم خواهی بیشتر بعضی ها...
هی خدا عجب جایی زندگی میکنیم کاش حداقل زمانیکه آیندگان تاریخ ما رو میخونن کم لعنت بخونن برامون.
من نه سهم دارم نه قصدشوداشتم اما امیدوارم این مردم مظلوم باز قربانی کله گنده های اقتصادی نشن.
گیتی پسند.بانک صادرات.علاعدین.پدیده.زنجانی.جزایری و .....
حمید: 1393/10/1413:31:23،
64
33
در شرایطی که دو ساله کشور دررکود به سر می بره.بازار ملک و زمین راکد هست،
خیلی عجیبه سهام یک شرکت این چنینی که تحت نظارت سازمان بورس هم نیست رشد اعجاب آوری داشته باشه.به طور قطع کاسه ای زیر نیم کاسه هست.بنابراین اقدام قضایی درست بوده.همیشه ما دنبال پول بادآورده و آسان هستیم.
باید بدانیم که سود زیاد بردن در تمام دنیا ریسک زیاد هم داره.شرکت های هرمی و گولد کویست یادمون نرفته!
سیامک: 1393/10/1413:44:38،
56
47
مگه قراره هر کی پولداره هر کاری دوست داره انجام بده؟! زمینهای ملی متعلق به همه مردم ایرانه نه سهامداران پدیده.اگه اینجوری باشه پس فردا یه پولدار بیاد یه موسسه آدم کشی بزنه بعدشم سهامش و بفروشه!! اینجوری که سنگ رو سنگ بنا نمیشه.پدیده و همه سهامداران متخلف باید به شدت تاوان پس بدند.
رضا034: 1393/10/1414:06:10،
69
57
درود بر دوستان سهام دار

یک خواهش

از بحث کردن با افراد حاضر در سایت

جدا خودداری کنید

بنده نمیدانم اسم ان افرادی را که از صبح وقت خودرا صرف دادن رای های منفی پشت سر هم

کامنت با اسامی مختلف و...
در موضوعی که ارتباطی به انها ندارد

چه بگذارم
سهام داران به هر حال پیگیر سهام خود هستند شما چه؟
دوستان بیکار؟؟؟؟

با ذغال فروش در نیفت

چه بزنی

چه بخوری سیاه میشوی

یا حق
مهدی: 1393/10/1414:36:53،
76
39
من سهامدار این شرکت نیستم ولی در مشهد ساکنم و به دلیل کاری که دارم در رفت و آمد به شاندیزم ...هر وقت پروژه رو میبینم به ایرانی بودنم افتخار میکنم ... خدا قوت
**خبر فوری***: 1393/10/1415:11:35،
69
33
در پاسخ به رییس سازمان اراضی کشور:
در این ارتباط نظر رجب زاده شهردار شهر شاندیز را جویا شدیم که وی اعلام کرد، پروژه پدیده شاندیز نه تنها متوقف نشده بلکه به شدت در حال کار است.

وی بیان داشت: بحث پروژه پدیده شاندیز در رابطه با ساخت و ساز یک موضوع داخل استانی است و مدیران استان خراسان رضوی باید اعلام موضع کنند نه جهاد کشاورزی. شهردار شاندیز اضافه کرد: موضوع پدیده شاندیز به استانداری خراسان رضوی، سازمان مسکن و شهرسازی این استان و شهرداری شاندیز مربوط می شود.

وی از این که به قول او هر از چند گاه برخی ها در صدد ایجاد جو روانی برای این پروژه هستند به شدت انتقاد کرد و گفت: وزارت جهاد کشاورزی و سازمان اراضی اصلاً جایگاه قانونی برای اظهارنظر در مورد پدیده شاندیز ندارد. وی تأکید کرد: پروژه هم اکنون جریان دارد و در حال اجرا است
دلسوز: 1393/10/1415:21:30،
65
47
ایـــــــــــــــــــــنــــــقدر حمایت بــــــــی جــــــــا نکنید....
شماهایی که سرمایه های سرگردون دارید,م" مـــــــــــردم چه گناهی کردند که باید چوب طمع شمارو بخــــــــورنــــــــد.
حقتونه که مال باخته بشید؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
اگه جلوی این چیزا گرفته نشه بیقانونی علنی میشه........
مملکت ورشکسته ســــــــت-تاکی میتونین برخلاف جریان آب شنــــــــــــاکنید؟!!!
پولتونو بذارین زیر سرتون بخوابید-راحت.
تیام: 1393/10/1415:57:11،
102
19
تعدادی از نمایندگان مجلس به بیان دیدگاه‌های خود در رابطه با موضوع پدیده شاندیز مشهد پرداخت.به گزارش صبح تهران، یوناتن بت کلیا در مورد موضوع پدیده شاندیز و اتفاقات اخیر گفت: در ابتدا باید یک فراخوان عمومی می دادند و از تمامی سهامداران دعوت می کردند و بعد از آن تصمیم گیری انجام می شد. متاسفانه بنابر یک اتفاق کوچک، همه شروع می کنند به داد و فریاد بدون اینکه به یک قطعیت برسند. عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه مسئولین برای اداره کشور احتیاج به آرامش دارند، ادامه داد: با ایجاد تشنج نه تنها کارها درست نمی شود، بلکه اعتماد عمومی نیز از بین می رود بنابراین تمامی اظهار نظرات باید منوط به قطعیت باشد.
تیام: 1393/10/1415:57:44،
37
20
سید راضی نوری نماینده شوش در مجلس نیز با بیان اهمیت بالای اطمینان و اعتماد در بین مردم جامعه می گوید: پدیده یا هر بنگاه دیگری از نظر قانونی و شرعی یک اعتماد عمومی را به وجود می‌آورد. “پدیده” کارهای بزرگی انجام می دهد . برای عملی کردن شعاراقتصاد مقاومتی باید بخش خصوصی را تقویت کرد و بر آن نظارت داشت. همین که “پدیده” مشکلات خود را حل می کند باید دستش را بوسید که به عنوان یک مجموعه و بنگاه اقتصادی عده زیادی را برسرکار آورد و شاغل کرد و همچنین انگیزه کار و امید را در جامعه ایجاد کرد.او خاطرنشان کرد: ما نباید بر اساس یکسری مستنداتی که کامل هم نیستند نظر بدهیم و این اصلا خوب نیست.او با یادآوری قانون اصل ۴۴ می گوید: باید موانع پیشرفتی که بر سر راه بخش خصوصی است را از میان برداشت؛ همچنین باید با بخش خصوصی همکاری کرد و نباید بگذاریم شایعه پراکنی هایی که از طریق شبکه های اجتماعی وارد می شوند اقتصاد
قاسم: 1393/10/1417:06:52،
49
30
خداییش تاحالا ندیده بودم اینقدر مردم از یک شرکت و مدیرش راضی باشند تو این 5سال یک روز چک این مرد عقب نیفتاد. شما
با چه رویی میخواهید پدیده رو جلو چشم مردم خراب کنید
از خدا بترسید.
باور کنید که بدگویان پدیده
با دست خودشون قبر خودشون رو میکنن
بورس باز: 1393/10/1417:26:57،
53
24
یکی از نمادهای بورسی بنام ثفارس در مدت ششماه از ۲۰۰ تومن به مرز ۶۰۰ تومن رسیده از نظری کاری هم تقریبا با پدیده همکارن ولی هیچ نهاد ناظری نگفته این حبابه !!
تو این اوضاع واحوال بورس .فقط چوب لا چرخه پدیده میزارن.
به امید پیشرفت همه ایران علی الخصوص پدیده ایران زمین.سر بلند پیروز باشی جناب پهلوان
beta: 1393/10/1419:16:43،
43
24
انشاله که بدون هیچ وقفه ای ادامه فعالیت بده پدیده برای مردم افتخاره
منتظر: 1393/10/1423:35:22،
35
21
دوستان عزیز بهتر است بدانیم حاج محسن پهلوان ( بزرگ مرد کارآفرین کشور در شرایط رکود جهانی اقتصاد) همان شخصی است که در شرایط جنگی و بحرانهای امنیتی کشور افغانستان موفق به سرمایه گذاری کلان در این کشور و بهره برداری مطلوب از سرمایه گذاریهای صورت گرفته گردیده لذا مدیریت بحران اخیر برای ایشان كار بس دشواری به نظر نمیرسد(like)
arash: 1393/10/1509:38:55،
39
20
متأسفانه قوانین این کشور اغلب برای مردم بدبختی است که دستشون به جایی نمیرسه. اگه هر کی بدون مجوز امور اراضی اقدام به ساخت و ساز بکنه اغلب حکم قلع و قمع سازه را سازمان امور اراضی و دادستانی به سرعت میگیرن حالا چطوره که یک شرکت میتونه تا اینجا پیش بره بدون داشتن مجوز
amir: 1393/10/1510:49:26،
39
27
خدا حافظ سرمایه گذاران بیچاره وگر نه که صاحبان شاندیز که جایشون گیر نیست .
ali: 1393/10/1717:08:03،
31
20
این آقا فرزاد احتمالا بچه طرقبه ست که اینقد میسوزه
جغتای: 1393/10/1410:37:48،
62
62
جایی با ظلم آباد شود در آخر همان ویرانی حقش خواهد بود!زمینهای بی صاحب یا دعوایی بین چن نفر یا مال مردمو گرفتن و دوتا جاده و کوچه کشیدن و فروختن و این همه سود به یک کوچه آخری هم خواهد رسید
hasan: 1393/10/1410:42:24،
85
67
چرا شایعه می کنید توقف فعالیت ؟؟؟ این آقا کجای حرفاش گفت توقف فعالیت ؟؟؟

پدیده تمام مجوز هاشو گرفته من خودم دیدم منتظر جوابیه شهرداری شاندیز باشین
پاسخ حسن: 1393/10/1413:56:40،
63
33
مرد حسابی مگه از مقام قضایی بالاترم داربم؟!! آخه جوابیه شهرداری به چه درد میخوره؟! خود شهردار هم پوستش کنده است
حق طلب ایرانی : 1393/10/1414:30:51،
42
34
این بساط باید جمع بشه وخلافکاران محاکمه ومجازات بشن .این پدیده مثل همون شرکتهای مضاربه ای وهرمی است باید تعطیل بشه برای همیشه .
ابراهيم بوستاني: 1393/10/1410:37:52،
87
37
همش تقصير شهرداري است.
ابراهيم بوستاني: 1393/10/1410:39:27،
88
37
خسته شديم از اين همه تخلف
هر روز يه شركتي تخلف مي كند.
يه روز اختلاس
يه روز پاساژ موبايل
يه روز گوشي هاي قاچاق
يه روز بابك ز
حامي: 1393/10/1410:39:44،
92
119
زنده باد حاج محسن پهلوان
كارآفرين برتر كشور
هميشه حمايتت ميكنيم پديده
عطیه: 1393/10/1412:19:42،
83
31
بابک زنجانی هم به عنوان کارافرین برتر شناخته شد و از رییسجمهور وقت لوح تقدیر گرفت
اما ...
ناشناس: 1393/10/1415:02:59،
43
23
عطیه خانم خودت میگی رییس جمهور وقت
جمشيد: 1393/10/1410:40:58،
106
41
فكر كنم ديگه يواش يواش كاملأ پشت پرده پديده معلوم شده
متأسفم واسه سهامداراي عزيز
اينم گوشه اي از بورس
اقا تو اين مملكت فقط دلالي جواب ميده
پویا: 1393/10/1410:43:01،
74
58
بهتر است با مردم رو راست باشید این سنگ اندازی ها برای نجات بورس بی اثر است.پدیده شاکی خصوصی ندارد.درود بر پدیده
ارشیا: 1393/10/1410:43:52،
64
32
وای بر هر آنکس که قانون را ملاک عمل نمیداند!که خود موجب نقض عدالت میشود
حمید: 1393/10/1410:44:38،
71
111
به نظرتون سهام پدیده رو بخرم ؟ بخرم + نخرم _
آتیلا: 1393/10/1422:43:48،
53
18
آره برو بخر ، :-) اینم ششصد تا مثبت ++++++++++++++++++++++++++
یه مسابقه اس ام اسی هم بذار از ملت بپرس به قید قرعه جایزه بده.

مرد حسابی تو از جمله ات معلومه که کلی سهم پدیده داری و این حرف رو میزنی که مثلا خیال خودت و یه عده سهامدار دیگه رو راحت کنی که سهاما خریدار دارن.
امید : 1393/10/1410:44:57،
68
32
عمران و آبادانی تو این کشور یعنی حرف مفت
پول رو بدیم بانک و بورس که خاوری و زنجانی و امثال اونا بخورن
قطعا مجموعه ای که به مردم سود بده خوب نیست!!!
رضا: 1393/10/1410:47:44،
80
25
تا حالا کجا بودین؟؟؟؟؟؟
نکنه خواب بودین!!!!!!!!!
پدرام: 1393/10/1410:49:04،
50
34
مثلا صدا و سیماشون دولتیه و زیر نظر شخص راس دولته !! اونوقت خیلی راحت میان تبلیغ بدقولی هاشون رو ۲۴ساعت شبانه روز اونم بمدت چندین ماه انجام میدن! حالا که حسابی پول جمع کردن میگن تخلفه!
حسن: 1393/10/1410:49:30،
73
52
پدیده بدقولی بزرگی بود که تلویزیون هم مشارکت داشت
الان باید پاسخگو باشند ، چطور اینهمه تبلیغات گسترده میکردند
تاوان ضرر و زیان آنهایی که سهام پدیده داشتند رو کی میده ؟
ارزش سهام از 12000 تومن به 760 تومن رسیده
امیر: 1393/10/1410:57:29،
51
55
چی میگی عمو!؟
لطفا اعلام نظر بدون اطلاع نفرمایید ما چندین سال سهامدار و پیگیر روز مسائل هستیم.
جواب حسن: 1393/10/1411:11:10،
48
41
كي اينو گفته ؟ نكنه خودت ميخواي بز خري كني؟
بچه زرنگ سهام 2012 تومنه نه 12 هزار
زارع: 1393/10/1419:39:39،
39
26
واقعا جای تاسف داره برای کسانی که هیچ اطلاعات درستی درباره موضوعی ندارن فقط برای اینکه حرفی زده باشن میان اینجا پست میزارن.
شما بر اساس کدوم دلیل و مستندی میفرمایین سهام شده 760 تومن؟؟؟؟؟؟
سهام پدیده 2012 تومن بوده که بعد از افزایش سرمایه (تعداد سهام سهامداران شش برابر و قیمت سهام تقسیم بر شش شده) به 2012 تومن رسیده...
سعید: 1393/10/1410:55:09،
61
41
حالا یکی داره سرمایه گذاری عظیم می کنه تو ایران به جای اینکه پولشو ببره خارج از کشور حتما باید سنگ جلوی پاش بزارید

حالا فرض هم کنید چند زمین وسط بیابون رو تغییر کاربری داده تجاریش کرده باشه.
محمد: 1393/10/1413:11:25،
51
33
پولشو؟!!! آقا سعيد انگار متوجه داستان نشدي، الان قضيه پول مردم بيچارست كه با تبليغات از چنگشون در اومده!
خارج از كشور!! به نظرت مردم آلمان ميان ميليارد ميليارد پولشونو بدن كاغذ بگيرن؟
امیر: 1393/10/1410:55:15،
71
35
نمیدونم واللا ، هردم از این باغ بری میرسد ... امیدوارم خبر نادرست باشه . ولی از اول حس خوبی نسبت به این پدیده نداشتم .
بی خیال: 1393/10/1410:58:34،
61
53
در یک کلام امان از دست شهرداریها،خدا خودش جوابشون رو بده ،بندگانش دیگه خستن
نگران: 1393/10/1410:58:41،
60
54
یادت باشه نباید زیاد بزرگ و از خط قرمز عبور کنی . خداحافظ شاندیز
علي: 1393/10/1410:59:26،
57
37
تو ديگه از كجا پيدات شد؟ ديدي آب گل آلوده تو هم خواستي ماهي بگيري؟! تو اين پنج سال كجا بودي عموو؟
خواستي خودتو معروف كني اومدي دو كلمه مصاحبه كني؟
حسام: 1393/10/1411:27:20،
34
23
اقای ترکان تو حرفاشون نگفتن که اینا ساخت ساز غیر قانونی کردن بلکه اشاره به این دارن که این شرکت با قانون تطبیق پیدا بعنی وارد فرابورس بشه جناب ترکان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور میباشند.تموم شد رفت
ي: 1393/10/1411:00:09،
58
24
بازهم مردم مقصرند دنبال اثبات اين موضوع هستين كه اگه پول مردمو بالا كشيدن بگين خودتون مقصرين ؟!!!!!!!! تا حالا كجا بودين
طاهر: 1393/10/1411:09:50،
57
41
تخلف اصلی پدیده اخذ وام های کلان چند هزار میلیاردی از بانک هاست که اسناد اون دست حتی پرسنل مالی و اداری هم قرار دارد این وام ها بدون ضمانت است وبا حمایت استان قدس است. عجیب است هنوز این مبلغ تخلف بانکی اعلام نشده است
مراد صفوی : 1393/10/1411:10:07،
59
25

توجه
توجه

بچه ها خداییش الان قیمت هر سهم چنده یعنی قبل از این قضایا چتد بود الان چند شده - خواهشا مطلعین جواب بدن
جواب شما: 1393/10/1411:24:57،
56
36
قیمت سهام هیچ فرقی نکرده
قبل از برگزاری مجمع عمومی 12072تومان
بعد از برگزاری مجمع قیمت1/6 و تعداد سهام 6برابرشد
قیمت روز 2012 تومان میباشد
فردا جهش قیمت و سهام خواهد بود
راسا: 1393/10/1411:17:52،
48
25
میدونم به اینجا مربوط نمیشه ولی ایکاش بعد از پاساژ علاالدین این پاساژ کویتی های رضا توی بازار رو هم تخریب کنند واقعا چرا شهرداری باید توی اون منطقه اجازه ساخت همچین جای مسخره ای رو میداد؟ واقعا هیچکس جلودار این تخلفات و زیاده خواهی یک مشت تازه به دوران رسیده نیست؟!
حسین: 1393/10/1411:31:47،
40
31
بهتره به فکر سازندگی باشیم نه تخریب
درددل : 1393/10/1411:22:35،
72
32
من بنگاه داری را میشناسم که پول رهن خانه من را گرفته و حالا که مهلت من تمام شده و میگم پول رهن من را بدهید میگه پولتون رو سهام خریده ام ایشالله هرکه مثل این آقا با پول مردم اینطوری بازی میکنه هیچ‌وقت نتونه از این سرمایه گذاری ها یک قرون گیرش بیاد و تمام سهام پدیده اش ایشالله با خاک یکی بشه و ایشالله هر کی از راه حلال سهام خریده روز به روز بیشتر بشه اموالش. خدایا هر چی دلال و نون حروم خور تو دنیا هست به زمین بزن
اقتصاد دان: 1393/10/1411:30:13،
57
43
دیگه کسی خریدار نیست بگو دو زار سرمایه مردم دود شد رفت هوا
مهدی: 1393/10/1419:43:35،
31
34
از کجا میگین کسی خریدار نیس؟؟؟
خود شرکت هر موقع که بخوای به قیمت روز ارت میخره...
اول یه کم تحقیق کن بعد بیا نظر بده ...
حمید: 1393/10/1411:32:21،
45
27
این دادستان ونمایندگان مجلس و رییس سازمان اراضی و اینهمه مدعی العموم که تازگی در روزنامه ها وسایتها به اظها ر نظر میبردازند دراین شش سال کجا بودند وافاضه نمی فرمودند
تدبیر بی امید: 1393/10/1411:35:40،
56
26
یاده سریال برره افتادم همه از این موقعیت استفاده میکنند تا یه چیزی نصیبشون بشه
پوله زوره باید ودی
جواد: 1393/10/1411:56:37،
62
39
ملت جالبی داریم. با اینکه مقامات کشوری رسما اعلام می کنن پدیده سرشون کلاه گذاشته بازم دست از حمایت بر نمیدارن. خوب تا وقتی همچین مردمی داریم چرا یه عده سودجو از اینا سو استفاده نکنن و جیبشون رو پر نکنن. مقصر اکثر فسادها خود ما هستیم
مهدیار مهدیاری: 1393/10/1412:22:57،
55
41
اینایی که از پدیده دفاع میکنن مردم نیستن بلکه از عوامل خود پدیده هستن و یه مشت دروغ تحویل ملت میدن تا جو درست کنن
سهامدار: 1393/10/1411:56:43،
58
44
جوجه روآخرپاییز میشمارن فعلاهمه بازارها مسکن،بورس ،طلا،دررکود می باشد

با افت شدید قیمت نفت امیدی به رونق این بازارها نیست .

در کل چشم حسودان کور باد . منتظر سودهای رویایی پدیده باشید.
123: 1393/10/1412:24:45،
55
39
فکر می کنی سودی درکار هست منتظر باشو ببین ارزش سهام پدیده تا2 هفته دیگر 60تا70درصد کاهش پیدا میکنه حتی اگه همه این مسایل به وجود امده دروغ باشه که نیست همین تبلیغات منفی کمر پدیده رو شکوند وسهامداران چه بخواهن چه نخواهن مطمنن باشند که ضررهنگفتی خواهند کرد.
بیکار: 1393/10/1412:01:02،
61
37
میگن 49 هزار میلیارد اختلاس شده سرمایه های مردمم به باد رفت. مرگ بر مختلص. در ضمن صدا و سیما بار اولش نیست. کرم حلزونو یادتونه؟
امیر : 1393/10/1412:14:45،
55
44
مجموعه پدیده جهت رفاه حال خانواده های ایرانی ساخته شده،
خواهشا اینقدر کوتاه فکر نباشیم و به چنین مجموعه هایی افتخار کنیم.
جناب افشار کمی به فکر اون دنیا هم باشی خوبه!
ila: 1393/10/1412:16:25،
58
35
اقای محترم شما نمی خواهد کارشناس امور اقتصاد و بورس باشید لطف کنید همون مجموع خودتون رو مدیریت کنید شما بر چه اساسی مردم رو تشویق به سرمایه گذاری در بورس می کنید مگر شما کارشناس امور بورس هستید که به مردم توصیه می کنید
شما می فرماید که من اگر می خواهم سرمایه گذاری کنم بیایم امروز اراضی استعلام کنم یعنی الان که پدیده صد و ده هزار سهام دار داره کارمندان شما جوابگوی استعلام صد و ده هزار سهامدار هستند؟واقعا خودتان از گفته های خودتان خندتان نگرفت
شما مگر وکیل مدافع مردم هستید که به رئس صدا و سیما نامه نوشتید که جلوی تبلیغ پدیده رو بگیرید شما واقعا هنر دارید برید جلوی زمین خواری هکتار هکتار شمال و تهران رو بیگیرید که دیگه چیزی از جنگل هامون باقی نمونده
ماشاالله فکر کنم بیشتر از ما اخبار پدیده رو پیگیری می کنید ی
حمید: 1393/10/1412:23:40،
50
44
روز جمعه با حضور بیشمار و بینظیر و خرید انبوه از مارکت بدیده در شاندیز حمایت خودمان را ازشرکت بدیده اعلام میداریم
ایرانی اصیل: 1393/10/1412:34:18،
66
44
پدیده تمام شد. مثل فاضل خداداد، مثل بابک زنجانی، مثل شهرام جزایری، مثل خیلیهای دیگه، این وسط یه عده حسابی برد کردن، و قانون تجارت اینو میگه که یه عده هم باید ضرر کنن. بندگان خدایی که هنوز سهام پدیده دارن یا تازه سهامشو خریدن، متضرر شدن
دادستان مشهد حدودا سه ماه پیش هشدار داد که فعالیت این شرکت غیرقانونی است.
باید به حرف مسوولین گوش داد
امان از طمع ادمیزاد!
آقایان و خانمهای سهامدار
بپذیرید
جواد: 1393/10/1412:49:18،
70
56
ميبينم كه اينجا افرادى كه كامنت ميزارن سهام داران پديده هستن كه به خودشون دلدارى ميدن امروز سهامت رو به پول تبديل نكنى فردا حسرت پولت رو ميخورى خودت رو گول نزن برادر
احم: 1393/10/1413:05:00،
65
52
تو نمیخواد جوش مارو بزنی!!!
برو به فکر بدبختیای خودت

مام با امثال تو هیچ برادری نداریم

jaber: 1393/10/1412:55:47،
58
28
دوستان یک سوال چرا تخلفات به این بزرگی خیلی دیر توسط مراجع قانونی فهمیده میشوند و هزار سوال دیگر که در دل هر ایرانی پرسیده میشود
مجتبی: 1393/10/1412:59:23،
44
35
یکی هم پیدا میشه کشور رو آباد کنه همه سنگ جلو پاش میندازند ، از اول کجا بودید که حالا سر از تخم در آوردید ، با گیتی پسند چه کردند حالا شده نوبت پدیده ، من نمیدونم رنجوندن مردم چه لطفی داره که اینها در حال مسابقه با هم واسه این کارند ، من خودم تو بورسم ولی سهام داره پدیده نبودم می خوام بدونم تکلیف اون بنده خدا که بدون هیچ اطلاعی سرمایه گذاری کرده کی جواب میده دولت ، صدا سیما ، شهردار شاندیز ، اگه تخلف بوده پیگیریش الان که پروژه نزدیک افتتاح هستش چه معنی میده بجز این که سرمایه گذار خرد نابود میشه
d: 1393/10/1413:17:41،
56
41
پدیده پرپر شد
امین: 1393/10/1413:26:16،
46
31
سلام
درموردپدیده باید عرض کنم که مشکلات بنده با سودی که از پدیده گرفتم برطرف شد.خدانگهدارشون باشه.

درموردبورس عرض کنم که نمادهای پالایشگاهی بورس مثل شبندر بیش از یک سال هست که بسته شده و سرمایه سهامدارها بلوکه شده اینجا صدای مسوولان درنمیاد چرا؟؟؟؟؟؟؟
reza: 1393/10/1413:35:47،
48
27
سلام

دوستان عزیز یک اصل هست که میگه اتحاد هر کاری رو میتونه انجام بده حتی انقلاب اونم ار نوع اقتصادی الان میخوام مردم درک کنن صرف اینکه کسی جایی مسئول شد حتما ادم فهمیده ای نیست کسانی هستند که عقده دارن این اقایی که لینک فارس نیوز رو گذاشته این دوستی که مصاحبه کرده چه کارست که میگه ما تذکر دادیم من نمیخوام چقدر اقتصاد حالیشه و داره در مورد کدوم تخلف صحبت میکنه کدوم تخلف رو اثبات کرده مردم خودتون فکر کنید خواهشا اتحاد رو از دست ندید جو زده نشید--یه مثال میخوام براتون از اتحاد بزنم که بدونید میشه همه بحپث ارزش افزوده یادشونه دولت به طلا فروش ها گفت 8% مالیات بر ارزش افزوده بدید اونا چکار کردن اتحاد اتحاد اتحاد همه اعتصاب کردن نتیجه اینکه الان دارن مالیات رو از ملت میگیرن نه از طلا فروش فقط پشت هم رو خالی نکنید چه تبرک چه پدیده اینایی که سهامهاشون فروختن یه عده ادم ترسو هستن
مریم: 1393/10/1413:57:09،
39
27
با سلام به همه توروخدا یکی راهو نشون ما سهامدارا اینجور سردوراهی موندیم بده چیکار کنیم بفروشیم یا نگه داریم اگه بفروشیم آیا پولمونو بعد 40 روز میدن؟؟؟؟؟؟کسی خبر جدید نداره؟
مجتبی: 1393/10/1414:24:32،
37
41
دوست من بفروش من مشهدی هستم و از این چیزها زیاد دیدم حدود 15 سال پیش یه همچین شرکتی بود سهامش از 50/000 تومان به عرض 5 سال رسید به 12/000/000 تومان بعد یک سال شد 1/500/000 تومان
مهدی: 1393/10/1419:52:03،
34
27
آقا مجتبی سهام کدوم شرکت 12 میلیون رسیده بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجبااااا
ایرانی: 1393/10/1414:22:44،
46
23
آخر عاقبت زمینخواری و پول مفت در آوردن فکر کردن شاهکار میکنند به منم اجازه بدن زمین کشاورزی و باغی رو توش یه شهر بزنم پول خوبی درمیاد
مریم به مجتبی: 1393/10/1414:34:37،
52
26
مرسی اما آیا ۴۵روز دیگه واقعا پولمو‌میدن؟؟؟؟؟؟
amir: 1393/10/1418:29:24،
43
24
نکن این کارو اشتباه محضه
حرف این جماعت دورور رو گوش نکن که ضرر میکنی
سهامتو نگه دار
مم: 1393/10/1414:43:54،
62
42
سهامداران شاندیز شدیدا" فعال هستند که به قول معروف ماستمالی کنن ولی تشت پدیده از بام افتاده
مهران : 1393/10/1415:15:08،
39
29
امیدواریم ختم به خیر بشه این قضیه ! اما با اجرای قانون

تا این باب نشه که هرکی بخواد کار بزرگی انجام بده همه چیز رو زیر پا بذاره

پدیده مُرد شاندیزززز مُررررد :: 1393/10/1415:30:58،
49
34
دلم فقط برا غیر مشهدیا میسوزه که عادت به این کلاه برداریا ندارن اومدن همچین جایی سرمایه گذاری کردن دستشونم به هیچجا بند نیست
مسعود: 1393/10/1415:49:06،
36
22
جناب رییس سازمان اموراراضی شمای که وسط صحبت هایت میگی سرمایه گزاری دربورس وبانک انجام بدین چقدر پول خود رادربورس ازدست بدیم چراکسی داره به درستی کارمیکنه جلوش رومیگیرین درمجمع قبلی که درمردادبرگزارشود همه ازنماینده بورس قوه قضاییه مالیات کشور گفتن پدیده به درستی کارمیکنه در عرض پنج ماه همه چی برگشت.
معتقد: 1393/10/1415:53:40،
46
17
سوال این است که مگه شاندیز تازه شروع به این کار کرده است که آقایان تازه از خواب بیدار شده اند؟! حقیقتا پشت این مسائل کدام شخص یا گروهی وجود دارند که اینچنین با هم میخواهند تسویه حساب کنند. اساسا آیا ما نیاز به این همه سرمایه گذاری های بی رویه در توسعه شهره های جدید داریم؟ یا بهتر است که زیرساختهای شهرهای فعلی را بهبود دهیم و امکانات مناسب فراهم کنیم تا جلوی مهاجرت به شهرهای بزرگ را بگیریم و مهاجرت را معکوس کنیم.
تکلیف اموال مردم در این بین چه میشود؟ از مردم خواهشمندم که به فکر عرضه تولید و خدمات باشند. و سعی در ثروت آفرینی واقعی باشند و گول افراد مثل این آقایان را نخورند. دنیا دنیای علم و دانایی است. ما تا کی میخواهیم نادان بمانیم.
پویا: 1393/10/1415:56:54،
42
24
ید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی نماینده مردم میناب در مجلس می گوید: بیشتر فعالیت های اقتصادی اظهار نظر براساس چیزهایی است که راجع به آنها اطلاع و شناخت کافی نداریم.او خاطرنشان می کند: “پدیده” یک بنگاه اقتصادی بزرگ است و هر گونه اظهار نظر و پیش داوری می تواند مشکلاتی را برای آن به وجود آورد. او در رابطه با مسائلی که در جامعه رواج پیدا می کند می گوید: بعضا گروه های سیاسی و خبرگزاری ها که اطلاعات دقیقی ندارند به تحلیل اخبار دست می زنند و مشکلاتی را برای آن بنگاه و سهامداران و افراد ذینفع به وجود می آورند که به زودی قابل حل شدن نیست. نماینده مردم میناب گفت: باید در جامعه از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری کرد و از اظهار نظرات مقطعی گذشت. هاشمی ادامه داد : با اهمیت ندادن به اظهار نظرات زودهنگام اجازه دهند تا بنگاه اقتصادی فعالیت خود را ادامه دهد زیرا این شایعات وسیع باعث می شود که بنگاه راکد بماند
پویا: 1393/10/1415:57:28،
47
35
مت اله نوروزی عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری گفت: در خصوص اشتغال پایدار باید همه دست در دست هم بدهیم تا به طور کامل در کشور اقتصاد مقاومتی را شاهد باشیم. وی با بیان اینکه بنده شخصا از مجموعه پدیده بازدید کردم، گفت: مجموعه پدیده دارای چندین اکیپ و نیز مدیریت کارآمد است که در حال کار و تلاش ارزنده ای هستند و می توان گفت که با تعامل بالایی کار می کنند. او افزود: فروشگاهی که این شرکت در مشهد مقدس دائر کرده فروشگاه بسیار مقبولی است که به مردم جامعه و زائران خدمات ارزنده ای می دهد. بنابراین ما باید مردم را تشویق کنیم تا به جای اینکه سرمایه خویش را به سوی خرید ارز و طلا و سکه ببرند در اینگونه کارهای تولیدی سرمایه گذاری کنند و در نهایت از اینگونه مجموعه ها حمایت کنیم.
احمد: 1393/10/1416:29:36،
60
20
خسروی سهل آبادی نیز گفت : اطلاعاتی که وجود دارد همگی شنیده هاست و چیز مستندی وجود ندارد و این مورد به علت اینکه یک مجموعه بزرگ اقتصادی است و وظیفه ای را انجام داده است وبنده توقف تبلیغات و فروش سهامش را شنیده ام و به علت اینکه اینها مستند نیست نظر شخصی نمی توان داد. به طور کلی در رابطه با فعالیت های اقتصادی نظرم این است که هر اقدام اقتصادی که بخواهد صورت گیرد باید شفاف و روشن باشد و بر یک مجموعه نظارتی قوی این اقداماتی که در حول آن صورت می گیرد مانند خرید و فروش سهامی که توسط مردم صورت می گیرد نظارت دقیقی داشته باشند.


*****مبارک همه سهامداران********
رضا034: 1393/10/1416:32:49،
63
30
ناصرعاشوری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه متاسفانه بد اخلاقی هایی در جامعه به وجود آمده و در حال افزایش است، گفت: افراد بدون اینکه از موضوع اطلاعات دقیق داشته باشند براساس شنیده ها و اطلاعات شخصی خود اظهار نظراتی می کنند و گاه حکم هم صادر می کنند که این موارد به آموزه‌های دینی ما صدماتی وارد می کند؛ خصوصا اگر از طرف مسئولان سیاسی و اجرایی کشور مانند نمایندگان و…

ایرانجیب
چرا هیچ خبری نمیدی خیلی به این موضوع علاقه مند بودی که!!!!!!

*زمستان دارد میرود

ذغال فروش هنوز سیاه است*
بی طرف : 1393/10/1417:18:42،
52
26
ایران جیب فقط خبر های منفی رو چند بار منعکس میکنه چرا در مورد حمایتها از این موضوع خبری منتشر نمیکنه !!!
اشکان: 1393/10/1417:24:53،
52
28
همچنان خبرهای خوب در راه است
محمد: 1393/10/1419:52:29،
40
27
سلام
ممنون از دوستانی که الان دارن سهاماشون میفروشن
خوب کاری میکنین
تا وقتی که پدیده سود میده ،ارزشش میره بالا صعود آنچنانی دعره خوبه عالی
ولی به محض اینکه میشنویین میخواد ورشکست کنه
میخوان جلوش بگیرن همه میرین سهامتون بفروشین
اینجا دیگه پدیده اخ ،بد ، بدرد نمیخوره
دمتون گرم
خوب پشت پدیده رو خالی دارین میکنین
پس تا وقتی که یکی واستون منفعت داره میخواینش
تا میبینیت داره به مشکل میخوره دیگه شما هم رهاش کنین تنهاش بزارین
دمتون گرم
حقیقت تلخ است: 1393/10/1420:12:02،
48
31
پدیده بای بای...... پول حروم بای بای....کلفت تر شدن گردن گردن کلفتها بای بای.....پولهای باد اورده بای بای......
روحانی از کلیدت مچکریم
بي نام: 1393/10/1420:20:23،
32
25
واقعا افراديكه منفي ميگن به فكر ضرر هم وطن هاشونن و يا از گرفتاري انسانها خوشحال ميشن و اين منفي دادان علامت خوشحالي بي وصف انهاست؟ پس واي بر ما كه از ناراحتي ديگران خوشحال ميشويم حتما خدا براي ادمهاي بد ذات مصيبتي بزرگتر در نظر خواهد گرفت.
معلم: 1393/10/1420:21:52،
49
26
پدیده 120 هزار سهامدار و 30 هزار پرسنل داره و بیدی نیست که با این بادها بلرزه.
یه نفر رو پیدا کنید که از بورس راضی اومده باشه بیرون. همه این هجمه ها بخاطر کمبود نقدینگی بورس خراب شده هست و لاغیر.
شما اگه میخواین بورس آباد بشه یه فکر اساسی کن نه اینکه یه شرکتی که داره به صنعت توریسم کشور رونق میده رو تخریب کن. این کارتون با اخلاقیات تضاد محض داره و عاقلان دانند ...
آتیلا: 1393/10/1422:54:00،
33
22
مجتبی متاسفانه باید بگم 94 هزار میلیارد باد نیست یه طوفان و گردباد درست حسابیه که نه تنها بید رو میتونه از جاش بکنه که حتی تپه ای رو که بید روشه رو هم میتونه از جا بکنه
مجتبی: 1393/10/1420:44:43،
48
35
حاضرم شرط ببندم اینایی که میان تو سایت و به نفع پدیده لایک میدن 99 درصدشون یا سهامدار پدیده هستن یا پدیده استخدامشون کرده
چند روز پیش که خبر تخلف پدیده چاپ شد پدیده یه عده رو مامور کرده بود کل روزنامه های خراسان در مشهد رو بخرن تا مردم مشهد باخبر نشن
كيا: 1393/10/1420:48:40،
44
32
اين كساني كه سهام خريدن چرا فكر ميكنن كه اين خبر نبايد رسانه اي بشه؟شما يا سود ميكنيد يا ضرر،چرا از اطلاع رساني رسانه ها به مردم ناراحت ميشيد؟؟
ارمین: 1393/10/1422:53:21،
25
21
تنهایی فکر کردی یا کمک گرفتی. خوب معلومه که سهام داریم. اخه مهندس مااگه برامون بد بود که با شما موافق بودیم .یعنی چی که چون خودمون گرفتار شدیم بقیه رو هم گرفتار کنیم چرا برای شما عجیبه؟طرف زمین خریده مثلامتری50000 تومان ساخت وساز کرده اونجا رو اباد کرده با تبلیغ مردمو کشونده اونجا حالا داره متری 25000000 تومان میفروشه حالا یه مقدار از سودشو سرشکن کرده به سهامش .طرف ساخت و ساز میکنه توشهر کلی گیرش میا.شما فکر میکنی پرژه به این بزرگی سودی برای سهامداراش نداره.
جواد: 1393/10/1421:02:00،
40
33
اينايى كه منفى ميزنن يا دلال هستن يا دارند خودشون رو گول ميزنند مثل كبكى كه سرش رو كرده زير برف
سهامدار: 1393/10/1421:17:27،
43
31
پهلوان به ما سود رسونده حالا از دولتیها کسی خیری دیده جز ضرر بورسی ها رو نگاه کنید جلوی چشم ما هستن تازه بازم بورس افت میکنه شک نکنید

حالا فکر کنید ما نمی فهمیم سهامدار پدیده شدیم شما چرا دارین آتیش میگیرین به قول معروف کل اگر طبیب بودی سر خود دوا بکردی

یه فکری به حال خودتان کنید حسودان
آتیلا: 1393/10/1423:35:18،
33
24
اگه پدیده واقعا 94 هزار میلیارد تومن (30 میلیارد دلار) داره راحت بشین و تماشا کن و حالشو ببر ولی اگه فکر میکنی اینهمه پول نداره بدون حتی اگه الان هم در بره یه جایی بالا خره گیر میکنه و یه عده ضرر شدیدی میکنن .
اینم در نظر بگیر 30 میلیارد دلار پول هنگفتیه و به نظر بعید میاد پدیده سرمایه ای داشته باشه که این پول رو ساپورت کنه. ظاهرا ما انقدر اختلاسهای میلیارد دلاری شنیدیم که واسمون پول خورد شده ولی اگه در نظر بگیرین مشکل اقتصاد یه کشوری مثله پرتقال با 12 میلیارد دلار حل میشد یا هزینه بزرگترین پروژه علمی بشریت یعنی سرن حدود 25 میلیارد دلار بود یا گرانترین سازه ساخت دست بشر، ایستگاه فضایی ، هزینه اش 120 میلیارد دلار بوده یا هزینه ساخت ساخت پل بین قطر و امارات (رکورد دار بلندترین طاق پل در دنیا) حدود 4 میلیارد دلاره ، عظمت 30 میلیارد دلار بیشتر معلوم میشه. ظاهرا قراره بازهم رکورد بزنیم
علی نیازی: 1393/10/1421:36:29،
47
24
دوستان نگران نباشید سهام فردا 10 % افزایش قیمت داره.
سهام قبل از افزایش سرمایه 12 هزار تومان بود که بعد از 6 برابر شدن تعداد سهام هر سهم 2012 تومان شد و فردا 10 % به قیمت اضافه می شود.
مبارک سهام داران پدیده
مملکت با وجود پدیده ها چیزی از دبی کم نخواهد داشت!
آتیلا : 1393/10/1422:51:11،
35
18
اگه 10 درصد کاهش هم داشت و سهامترو میخرن بفروش بره.
من سال قبل همین موقعها بود که تو همین سایت وقتی شاخص حدود 87000 بود گفتم پولتون رو از بورس بکشین بیرون سگ خور نشه این یه برج 50 طبقه بدون پایه هست اگه بریزه کسی نمیتونه نگرش داره تا 72000 و بعدش هم تا 68000 و احتمالا تا 62000 پایین میره. یه عده اومدن اینجا گفتن ما تا آخر تو بورس هستیم و بورس تا 120000 میره و ما دلال نیستیم و داریم مملکت آباد میکنیم و از این حرفهای صد تا یه غاز . الان همونها دارن بورس رو فحش بارون میکنن.
خواجه ماجد: 1393/10/1421:44:23،
50
29
من نمی دونم چرا برخی از دوستان به قضيه تعصبی برخورد می کنند. بابا عقاید مذهبی نیست که اینقدر متعصب هستيد. اصولا با اقتصاد مخصوصا توی این کشور نباشد برخوردهای متعصبانه داشت. من امیدوارم که مشکلش حل بشه، هرچند که تخلفات زيادی داره چون فقط يک عده مردم عادی بيچاره می شوند وگرنه خود سرمايه داران اصلیشون مانند سرشاخه های برگه های پنتاگونو و... سود و سرمايه اصليشون رو بدست آوردن فقط مردم عادی دارند برای اونها تبليغ می کنند. من مخالف اين طرحها و سرمايه گداری ها نیستم، من فقط مخالف زدوبند هایی هستم که بیت المال و سرمايه ملت را تو جیب عده ای خاص می کنند. یک نصیحت برادرانه: اگر جایی ديديد که شاخک های طمع تون تکون می خوره بدونيد پشت قضیه یک داستانی هست. والسلام
رضا: 1393/10/1421:46:33،
56
20
چرا صحبت های نمایندگان مجلس رو نمیذارین که در مورد پدیده امروز صحبت کرده بودن؟ایرانجیب خیلی جناحی عمل میکنی.اخبار مورد علاقتو میذاری فقط
حمید: 1393/10/1422:50:48،
37
24
بدیده ماندنی است چون ما هستیم دوستی که گفته بود فاضل خدادادوبابک زنجانی وغیره بگوید کجای کار اشکال دارد که این فساد مالی تمام شدنی نیست یکی تمام ودیگری شروع میشود
آتیلا: 1393/10/1511:32:37،
34
18
تو که چند کامنت بالاتر از مردم درباره خرید سهام پدیده نظر خواهی کرده بودی که بخری یا نخری ؟ الان 5 ساعت بعد یهو شدی سهام دار پدیده و مدافع شرکت !!!؟؟
ناشناس: 1393/10/1500:11:44،
46
19
خوب مملکت یه جایی داره به عنوان بورس حالا این آقایون میگن ما بورس رو قبول نداریم خودمان یه پا بورسیم خوب غیر قانونیه. اگه از نفوذ و محبوبیت برخوردارند بروند ساختار بورس را اصلاح کنند کار سرخود کردن اینم عاقبشه
رضا: 1393/10/1500:42:35،
46
26
نوش دارو پس از مرگ سهراب !!!

حالا که خوب پول مردم رو جمع کردن ملتفت شدین که مجموعه غیرقانونی بوده !!! از قدیم میگن ... زرد برادره ...

چه کاسه ای زیر نیم کاسه هست خدا میدونه ...

فقط مردم سرشون کلاه رفته که اون هم از قدیم میگن خلایق هر چه لایق
سهامدار پدیده: 1393/10/1502:00:34،
44
31
خلاصه ای از آنچه بر سر پدیده آمد:
نفت ارزون شده و برای دادن یارانه نیاز هست که تو بانک ها پول باشه. پدیده هم که پول زیاد داره پس باید بدنام بشه تا مردم پولو بدن به بانک ها!
رامين: 1393/10/1507:14:15،
42
29
در اين مواقع و اينجور اخبار من ميگم زر اضافي نزن . موفق باشيد
از طرف ملت: 1393/10/1507:48:30،
44
32
فقط میتونم بگم رویایه یه شبه پولدار شدن یه سرابه. اینکه با چشم باز به تخلف کردن یه عده کمک کنی هر اتفاقی سرت بیاد حقته
سعيد: 1393/10/1509:41:12،
46
46
ملت عزيز ايران اطلاع داشته باشيد هر شركت خصوصي كه سهام ميفروشه بايد اعلام كنه مثلا 10 سهم از 100 سهم كل سهام اين شركت به فروش ميرسد روالي كه در بورس اوراق بهادار و تمامي شركتها بوده به همين صورت بوده.
حاج محسن آقاي پهلوان سهام فروختند به اين صورت كه 100 سهم شركت پديده به فروش ميرسد به قيمت ايكس ريال و سوال بزرگ اينه
100 سهم از چند سهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس اميدوارم متوجه شده باشيد اين شركت با مشخص نكردن تعداد كل سهام در واقع اوراق سهام بدون پشتوانه چاپ و فروش ميكرده و از دلالي و دست به دست كردن اين سهام نيز چندين بار سود مجدد ميبرده.
به اميد روزي كه اگر آگاهيم از ناآگاهي هم وطنان سوءاستفاده نكنيم
چون اگر ما ايرانيها به هم رحم نكنيم از ديگران چه توقعي ميتوان داشت؟
سامان: 1393/10/1522:10:07،
27
25
کی گفته پدیده مال سرمایه گذاران معمولیه؟ تو این مملکت هیچی مال مردم عادی نیست.
هر چه برای خود نمی‌پسندی برای : 1393/10/1523:51:06،
42
19
هر چه برای خود نمی‌پسندی برای دیگری مپسند.
من مخالف این شرکتها هستم به جد ،ولی بیاییم از خدا بخواهیم که طوری این اتفاقات رو ختم به خیر کنه که پول و سرمایه مردم از بین نره.

من بساز بفروشم و متاسفانه این شرکتها باعث شدند ساخت و ساز از رونق بیفته البته دلیل من برای مخالفتم این نیست.

امیدوارم پدیده تخلف نکرده باشه و همیشه سود بده خدا هم برای ما درست کنه که چکهامون رو پاس کنیم ، برامون دعا کنید. من هم توبه می کنم. هرچند پدیده باید جوابگوی قوه قضاییه باشد
آرزو: 1393/10/1901:36:27،
34
26
اگه بررسی نشه یعنی؟..................!!! شرکت پدیده در سال 92 سودی معادل 680 میلیارد تومان داشته، یکی از روزنامه ها در گزارشی درباره ابعاد فعالیت‌هاي این شرکت، نوشته: "بیش از 64 درصد سود خالص سال مالی 92 شرکت پدیده، ناشی از معاملات درون گروهی و سود فروش سهام شرکت بین المللی پدیده شاندیز کیش به شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز به مبلغ 4353 میلیارد ریال بوده؛ به عبارتی حدود 835 تومان از سود 1305 تومانی "پدیده” از بابت انجام معاملات درون گروهی است که طی آن تنها سهام از یک شرکت به یک شرکت دیگر زیرمجموعه آن منتقل شده، یعنی شرکتی با سرمایه 14 میلیارد تومانی به قیمتی بیش از 435 میلیارد تومان فروخته شده." این شرکت در مشهد با تغییر کاربری 41.5 هکتار خارج از محدود شهری، مساحت اجرای پروژه پدیده شاندیز را به 50 هکتار رسانده، آن را جزو محدوده شهری تعریف کرده!

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار