کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکاعلام مبلغ اقساط وام ودیعه مسکن + جدول


کدخبر:۸۳۸۶۳چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷:۳۹۷۲۸۶ بازدید

اعطای وام ودیعه مسکن که از سال گذشته و با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا برای حمایت از مستأجران آغاز شده بود، بار دیگر در سال جاری ...
اعلام مبلغ اقساط وام ودیعه مسکن + جدول

وام ودیعه مسکن که ثبت نام آن آغاز شده، در 3 نرخ ۷۰، ۴۰ و ۲۵ میلیون تومانی برای تهران، کلانشهرها و سایر شهرها پرداخت می شود که رقم اقساط هر مدل با توجه به نرخ سود و مدت بازپرداخت، متفاوت است.

اعطای وام ودیعه مسکن که از سال گذشته و با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا برای حمایت از مستأجران آغاز شده بود، بار دیگر در سال جاری تمدید شده و در مصوبه امسال این ستاد، بر تطابق عینی شرایط این تسهیلات با شرایط مذکور در مصوبه سال گذشته ستاد کرونا دارد.

بنابراین به نظر می‌رسد تسهیلات ۷۰ میلیون تومانی در تهران با بازپرداخت ۵ ساله و نرخ سود ۱۳ درصد به واجدان شرایط داده می‌شود که رقم اقساط آن ماهانه یک میلیون و ۵۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان خواهد بود.

همچنین تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی متقاضیان ۸ کلانشهر کرج، قم، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، کرمانشاه و اهواز با نرخ سود ۱۳ درصد و بازپرداخت ۳ ساله اعطا می‌شود که در این صورت مبلغ اقساط آن، یک میلیون و ۳۴۷ هزار و ۷۵۰ تومان خواهد بود.

رقم اقساط تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی به مستأجران سایر شهرها که با نرخ سود ۱۳ درصد و بازپرداخت ۳ ساله اعطا می‌شود، ۸۴۲ هزار و ۳۴۸ تومان برآورد می‌شود.
 

شهر

تهران

۸ کلانشهر

سایر شهرها

رقم وام ودیعه

۷۰ میلیون تومان

۴۰ میلیون تومان

۲۵ میلیون تومان

نرخ سود

۱۳ درصد

۱۳ درصد

۱۳ درصد

مدت بازپرداخت

۵ ساله

۳ ساله

۳ ساله

رقم اقساط

۱.۶ میلیون تومان

۱.۳ میلیون تومان

۸۴۲ هزار تومانقاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها