کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

دو هاچ بک که ارزش خرید دارند

کدخبر:۸۲۵۲یکشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۵:۰۹۱۳۳۵۸ بازدید

وقتی صحبت از ماشین‌های جوان‌پسند به میان می‌آید گزینه اول خودروهای اسپرت هستند. البته قیمت بالای این خودروها در ایران دست خیلی از جوان‌ها را از آن‌ها کوتاه کرده است.

وقتی صحبت از ماشین‌های جوان‌پسند به میان می‌آید گزینه اول خودروهای اسپرت هستند. البته قیمت بالای این خودروها در ایران دست خیلی از جوان‌ها را از آن‌ها کوتاه کرده است. در رده بعدی بدون شک خودروهای هاچ‌بک قرار دارند. این موضوع نه تنها در ایران بلکه در اکثر نقاط جهان صدق می‌کند که مخاطب خودروهای هاچ‌بک بیشتر جوانان هستند.

خودروهای هاچ‌بک اغلب در اندازه‌هایی کوچک‌تر و با موتورهای متوسط و کوچک تولید می‌شوند با این حال هستند هاچ‌بک‌هایی که هم از نظر اندازه و هم از نظر موتور کارآیی خودروهای بزرگ را هم دارند. در ایران این بخش از هاچ‌بک‌ها بازار بزرگی را شامل نمی‌شوند. فراگیرترین خودروهایی که بتوان در این کلاس در ایران پیدا کرد دو خودرو هیوندای i30 و مزدا۳‌ هاچ‌بک هستند. هیوندای i40 هم هست که البته هم واردات گسترده‌ای نشده و هم از نظر قیمت و امکانات در کلاس بالاتری قرار می‌گیرد.
 
هیوندای بی‌هیاهو

هیوندای i30 خودرویی است که از ابتدای حضور هیوندای در بازار واردات ایران به کشور آمد. در ابتدا خیلی‌ها تصور می‌کردند که این هاچ‌بک هم به مانند هاچ‌بک‌هایی که تا قبل از آن دیده بودیم یک خودرو فانتزی هاچ‌بک است. اما خیلی زود هیوندای i30 توانست در بازار ایران خودش را ثابت کند. به خصوص که در اوایل قیمتی منطقی هم داشت و هنوز باد گرانی خودرو به تنش نخورده بود. هیوندای i30 خودرویی است که در ظاهر می‌تواند هم جوان‌ها و هم خانواده‌ها را راضی کند.طراحی بدنه این خودرو همان چیزی است که از یک هاچ‌بک بزرگ می‌توان انتظار داشت. نه آنقدر فانتزی است که دست و دل را برای یک رانندگی آرام و استفاده خانوادگی بلرزاند و نه آنقدر ساده است که جوان‌ها را پس بزند. آنچه می‌تواند این خودرو را برای جوانان جذاب کند طراحی جلوی خودرو است. به خصوص از مدل ۲۰۱۲ به این سو.

اگر یادتان باشد جلو پنجره هماهنگی که برای هیوندای در نظر گرفته شده چندان روح اسپرت ندارد و بیشتر به کار طرح‌های سنگین می‌آید. به همین دلیل در هیوندای i30 از این جلو پنجره استفاده نشده است. به جای آن از دو زه کرومی باریک استفاده کرده‌اند که کاربرد اصلیشان هم احتمالاً نگه داشتن لوگو هیوندای در جلو پنجره ماشین است! بخش عمده نمای جلو خودرو را یک دهانه سیاه رنگ کامپوزیت اشغال کرده که شباهت زیادی به ورودی هوای خودروهای اسپرت اما در ابعادی بزرگ‌تر دارد. عمده بار اسپرت شدن ظاهر خودرو هم روی دوش همین جلو پنجره کامپوزیتی است. چراغ‌های خودرو در مقایسه با نسل قبل بزرگ‌تر شده‌اند. طراحی ترکیبی داخل کاسه چراغ اجازه نمی‌دهد که ظاهری کسل‌کننده پیدا کند. همچنین برجستگی حباب چراغ هم جالب توجه است و در زیباتر شدن نمای جلو خودرو نقش مثبت ایفا کرده است. نورافکن‌های پایین هم بزرگ‌تر شده‌اند همچنین ترکیبی از چراغ‌های زنون استاندارد و LED مات ظاهر بهتر و البته کارآمدی بیشتری به خودرو بخشیده است. البته LEDها در مدل ۲۰۱۳ که در بازار ایران بیشتر یافت می‌شود از نوع نور روز نیستند. اما در شب درخشش قابل قبولی دارند.

بدنه خودرو هیوندای i30 به نسبت دیگر هاچ‌بک‌های بازار ایران پهن‌تر است. این موضوع هم باعث پایداری بیشتر این خودرو شده و هم فضای داخلی بیشتری را فراهم می‌آورد. به همین دلیل است که می‌گوییم این خودرو یک هاچ‌بک مناسب برای استفاده خانواده‌ها هم هست. طراحی بدنه خودرو المان خاصی ندارد و تنها یک برجستگی ملایم در امتداد دستگیره‌ها و یک فرورفتگی در پایین بدنه آن را از سادگی بیرون آورده‌اند که این در دنیای امروز دیگر طراحی خاصی محسوب نمی‌شود. فضای داخلی این خودرو همان‌گونه که گفتیم کاملاً با خودروهای سدان کوچک برابری می‌کند. برای سرنشینان جلو که جا به اندازه کافی در نظر گرفته شده است. اما سرنشینان عقب احتمالاً در مقایسه با مزدا۳‌ هاچ‌بک فضای کمتری در اختیار دارند. در مقابل کیفیت ساخت صندلی‌های هیوندای i30 بهتر بوده و صندلی‌های نرم‌تری دارد. جلو داشبورد این خودرو حس و حال خوبی به شما می‌دهد. استفاده از دو رنگ در ساخت جلو داشبورد هم آن را فانتزی کرده و هم از یکنواختی درمی‌آورد. همچنین جای هواکش‌های جلو که با روال معمول خودروها کمی متفاوت است می‌تواند جالب توجه باشد. این خودرو آپشن‌هایی در حد یک خودرو متوسط این دوره و زمانه را دارد و رانندگی راحتی را به شما ارائه می‌کند. همچنین یک نمایشگر هم اطلاعات خوبی را در خصوص مسیر، مصرف سوخت و مسافت طی شده در اختیار راننده می‌گذارد. هیوندای i30 دارای سیستم تعلیق کاملاً مناسب شهرهای پر دست‌اندازی مانند تهران است. سیستم تعلیق این خودرو بسیار نرم است. البته این نرمی اگر اهل رانندگی هیجانی باشید کمی دردسر درست می‌کند و آن فرمان‌پذیری که مورد نظرتان است را نمی‌دهد.
 

ob1m1piwxjlzcw4z0j2v.jpg

 
اسپرت مخفی

تولید مزدا۳ در کشور ما از آن اتفاقات مبارک در صنعت خودرو بود که البته به ندرت رخ می‌دهد. مزدا۳ از معدود خودروهایی با تکنولوژی و آپشن‌بندی روز دنیا است که در ایران تولید می‌شود و به همین دلیل از بدو عرضه هم مورد توجه مردم قرار گرفت. مدل هاچ‌بک این خودرو یکی از زیباترین هاچ‌بک‌هایی است که توانسته جوایز معتبری هم در جهان کسب کند. به همین دلیل از معدود جاهایی که ممکن است خودروسازان کره‌ای در ایران با یک رقیب جدی مواجه شوند، همین رقابت با مزدا۳ آن هم مدل هاچ‌بکش است. مزدا۳‌ هاچ‌بک همه آنچه را که لازم است تا آن را یک خودرو اسپرت به حساب آوریم دارد. هر چند شاید در نگاه اول به چشم نیاید. طراحی هاچ‌بک این خودرو با کمترین تغییر نسبت به خودرو سدان انجام شده است.

طراحی جلو خودرو بیشتر متأثر از نیمه پایین آن است. استفاده از الگوی ورودی‌های هوا در این خودرو نسبت به هیوندای i30 اسپرت‌تر است. علاوه بر جلو پنجره مشکی رنگ وسط در کناره‌ها نیز از الگوی فرورفته ورودی هوا که خاص خودروهای اسپرت است استفاده شده است. قرار گرفتن نورافکن‌ها در این قسمت سادگی آن را بر هم زده و نمایی زیباتر ایجاد کرده است. چراغ‌های خودرو اگر چه بزرگ هستند اما کشیدگی آن‌ها نوعی حس سرعت را القا می‌کند. شاید نبود چراغ‌های LED در این خودرو کمی آن را از به روز بودن دور کرده باشد. در نمای بدنه خودرو شباهت عجیبی با هیوندای i30 دیده می‌شود و از این نظر برتری خاصی بر هم ندارند. با این حال اگر به دنبال یک هاچ‌بک بزرگ اسپرت هستید ظاهر مزدا۳ بیشتر شما را راضی می‌کند و البته باطن آن هم اسپرت‌تر است. این دو خودرو با آنکه موتورهایی شبیه به هم دارند اما راندمان موتور مزدا۳‌ هاچ‌بک بهتر بوده است. سیستم تعلیق مدل هاچبک مزدا۳ در مقایسه با هیوندای i30 خشک‌تر است و ممکن است دست‌اندازها را بیشتر حس کنید.

اما زمانی که پای هندلینگ و مانور کردن به میان بیاید بدون شک این خودرو یک سر و گردن بالاتر از رقیب کره‌ای خودش قرار می‌گیرد. از نظر فضای داخلی همان‌گونه که قبلاً هم گفتیم مزدا۳‌ هاچ‌بک فضای بیشتری در اختیار سرنشینان عقب قرار می‌دهد. چیدمان داشبورد و کلیدهای کنترلی روی فرمان آن هم با هیوندای i30 برابری می‌کند و ظاهر چشم‌نوازی دارد. با این حال زمانی که در مقام مقایسه برمی‌آییم متریال استفاده شده در ساخت کابین و جلو داشبورد هیوندای i30 کیفیت بهتری دارد. در بخش آپشن هم نبود سنسور پارک عقب و نمایشگر، دو آپشنی هستند که در مزدا۳ به چشم می‌آیند.


h3ev1ztw128syib4xzfi.jpg

بلیط هواپیمادیدگاه ها

ماشين شناس: 1393/9/220:53:35،
363
23
فقط طراحي تيبا ٢ هوش و خلاقيت از اگزوزش زده بيرون
١: 1393/9/221:27:23،
180
28
به خدا سوارش شدم ١٢٠ تا كه رفت اتاق داشت ميلرزيد
سر ماشي يه طرف ميرفت ته يه طرف
حتما امتحان كنيد كلي ميخنديد ضرر نداره
اسمارت فون: 1393/9/222:13:18،
37
173
سلام
بالاخره ٢٠٦ تيپ ٥ فول گرفتم
از نمايشگاه حدودا ٣٧ مليون تومن
كي سنداش و پلاكش مياد ؟؟؟؟؟؟؟
کوکی: 1393/9/222:17:31،
99
19
فقط مزدا3.

یه کارکردش رو میتونی با 85 تومن بخری.اگه تو ماشین های نیو با 85 با این همه آپشن کسی چیزی سراغ داره بگه.
کوکی: 1393/9/222:32:35،
88
41
بنده صندوق دارش رو دارم.تا الان 3 تا مزدا خریدم مدل های 87 88 و 90 واقعا یکی از یکی بهتر.خیلی عالیه.شرف داره به هرچی هیوندا.کم مصرف کم استهلاک.واقعا اگه با ماشین درست رفتار بشه و تصادف نکنه عمر قطعاتش حداقل 5 ساله.به همه دوستان توصیه میکنم.هم تعدادش کمه و خز نشده.هم ماشینیه که هر رنج سنی ای ازش لذت میبرن.ببخشید تو هیوندا جی تی یه آدم 60 ساله بشینه به نظرتون خنده دار نیست؟یا توی یه جنسیس کوپه.ولی مزدا از نظر طراحی همه چیز رو رعایت کرده.
اسمارت فون: 1393/9/222:45:17،
40
137
مگه من گفتم مثبت يا منفي بدين
جوابمو بدين كسي ميدونه چقد طول ميكشه سندش و كارتو و پلاكاش كي مياد ؟؟
در ضمن ميخواد چيني باشه ميخواد نباشه من فقط توي شهر ميخوامش بخاطر مصرفش و جوون پسنديش و چالاكيش ميخواد ساخت افغانستان باشه يا ساخت آمريكا
نيكتا: 1393/9/222:46:43،
77
26
ج به اسمارت فون :


اگ همون اسمارت فون واقعي هستي برادر بايد بهت بگم مباركت باشه
ولي بهتر بود همونطور كه در مورد گجت ها و ... ميدوني در اين مورد هم تحقيق ميكردي ،
اميدوارم از ماشينت راضي باشي ، ولي ٢٠٦ ايراني بسيار افتضاح هستش
خودشون اذعان دارن ، اونايي كه ٢٠٦ ايراني دارن ميدونن چي ميگم ، مخصوصا سيستم برقش
البته اون كسايي كه اولين ماشينشون باشه براشوم حكمه بنز و داره
كسايي كه چندين ماشين داشتن ميدونن
کوکی: 1393/9/223:30:42،
29
49
اصلاح میکنم هیوندای جنسیس و تویوتا جی تی
شاپرک: 1393/9/310:07:49،
44
21
خوشبحال کسانی که وقتی تو کشورشون حرف از مقایسه خودرو اسپرت میاد، مدلهای شورالت کامارو و یا مدل معروف به گربه جهنمی دژ چلنجر را با هم مقایسه میکنند. اونوقت ما جوون های ایرانی از دیدن این آشغالهای کره ای سرکیف میشیم! تازه همینشم نمیتونیم بخریم!
ج به اسمارت فون: 1393/9/312:30:35،
32
12
دداش نشون داداي با اين حرفت همونطور كه از گوشي يه سري عدد رقم حفظ كردي واسه ماشينم همين كارو كردي

٢٠٦ چالاك مرد عزيزم ، اون چالاكا با ecu اصلي بود نه ecu چيني !!!
الانم فهميدم ماشين داخل شهر چيني باشه ايراد نداره ، خارج شهر بايد چيني نباشه ، جكي بودا !!!
كيفيت داخل و خارج شهر نداره كه
دنده عوض كردني تق تق صدا بده حالشو ببري
اسمارت فون: 1393/9/313:37:30،
25
22
چقد مردم باحالي هستين شما بجاي مبارك گفتن اين حرفارو ميزنيد
اوكي من ديگه تو اين سايت نميام با امسال شماها
خسته ازکشورم: 1393/9/220:57:05،
37
26
ماهه
حسین 8: 1393/9/308:01:13،
33
17

ماشین یورو 4 تولید میشه بدون توزیع مناسب بنزین یورو 4. تو دنیا کیفیت خودرو میره بالا ما هنوز اصرار داریم پراید یورو 4 تولید کنیم. یعنی خودمون رو مسخره میکنیم اساسی. خدایا ..
امير: 1393/9/220:58:16،
53
42
آقا
يون كارشناس لطفا در مورد اين ٢ محصول صحبت كنيد
لطفا بحث خوب يا بد بودن ال٩٠ ، ٢٠٦ و به دارندگانش واگذار كنيم

براي ميهارم ارزو دارم انشاالله ٢٠٦ جديد و بخره و كيفيت واقعي و فرانسوي بودنش و لمس كنه و مطمئن باشه كه همه چيزش فرانسه و اصله !!!!!!

ال٩٠ دارها اينقدر اين ماشينتون و كه چيني هندي هس فك نكنيد كيفيت داره
هم زشته ، هم قوطي كبريت ، هم لگن و .....


من همه رو گفتم كه ديگه هيچ عزيزي نخواد به اين موضوع بپردازه

ممنون
amir: 1393/9/309:28:14،
34
37
چرا این 206 دارا انقدر از ال نود بدشون میاد.
مگه ال نود چیکار کرده باهاشون.؟
اخه این 206 که راه نمیره چرا خودشونو با ال نود مقایسه میکنن.
حق: 1393/9/220:59:35،
82
34
مزدا قابل قياس با هـيوندا نيست
reza daeijan: 1393/9/221:00:21،
54
120
بهترین های ایران به ترتیب تا قیمت 40 ملیون
پارس ال ایکس lx
پژو 206 v8
پژو 206 تیپ 5
پارس سال جدید
پارس دو گانه سوز
سمند ef7
رانا
تندر 90
پژو اس ال ایکس
سمند ال ایکس
پژو 206 تیپ 2
پژو چی ال ایکس دوگانه
حسین: 1393/9/301:01:13،
70
33
یعنی بدتر از این ترتیبی که گفتی نمیشدا
خداییش ملاک این اولویت بندیت چیه ؟؟؟
amir: 1393/9/309:30:29،
47
17
واقعا مجبوری به خودت این همه زحمت بدی. بعد این مدلی تقسیم بندی کنی. کارشناس. کیفیت سنج.
عمو شهرام: 1393/9/309:41:03،
40
23
جناب آقای reza daeijan عزیز با عرض پوزش شما حتماً اتومبیل خوب سوار نشدی وگر نه این ماشین هایی که شما مرقوم فرموده اید اگر رایگان هم به شما می دادند سوار نمیشدی !!
بهداد: 1393/9/221:01:22،
34
111
جفت اشغال فقط تويوتا ياريس جديد
سیامک: 1393/9/221:11:17،
76
21
ما همه فکرمون اینه که توافق هسته ای میشه یا نه؟اقتصاد و رکود بدتر از این میشه یا نه ؟زندگی سخت تر میشه یا نه؟اونوقت اینجا مقاله گذاشته هیوندا بخریم یا مزدا 3 ؟!!!
آی کجاییی عمو مشتی رجب که ما خوش می تازیم دنده عقب
alireza: 1393/9/221:11:26،
93
21
زنده باد مزدا . همیشه بالا تر از کره ای ها.
کوکی: 1393/9/222:20:09،
48
14
مرسی علیرضا.دقیقا درسته.خیلی عالیه.
مجيد: 1393/9/221:14:19،
74
24
مزدا3 در كلاس خودش عاليه اما اين روزها يك عيب بزرگ رو يدك مي كشه اون هم قيمت بسيار بالاي لوازم بدنه و تزئيني اين خودرو هست . خدا نكنه با اين خودرو تصادف كني واقعا نقره داغ ميشي.
uo3ef: 1393/9/221:52:53،
59
19
تو شهره ما یه 405 زد به یه پورشه باکستر....آخ آخ آخ یارو بیچاره شد....
سیروس: 1393/9/223:54:37،
45
17
ما یک سفر با مزدا 3یکی از دوستان رفتیم.انگار کف ماشین خیلی پایین بود...بنده خدا چندین بار کف ماشین رو به سرعت گیر زد.
محسن: 1393/9/221:26:48،
73
26
جایی که حرف مزدا ی ژاپنی هست بهتره کره و ماشین هیونداش رو بی خیال بشیم!
مهدی: 1393/9/221:59:21،
65
17
توضیحات خوبی بود.مزدا 3 رو بیشتر پسندیدم .ماشین خوبیه هم اینکه کمک به تولید با کیفیت وطنیه.قیمتش 104 ملیون هست که من الان 4 تومنش رو موجودی دارم . یه دو تومن هم قراره سه ماهه دیگه وام قرض الحسنه بگیرم.باقیشم خدا می رسونه.فقط نمی دونم از کجا بخرم کلاه سرم نره و آپشنهاش رو کم نذارن
نخبه ی اقتصاد و احتکار: 1393/9/222:18:30،
38
111
حالا چکار کنیم مذاکرات شکست خورده

تا ارزون هست بخریم و انبار کنیم هر چیز را ++++++

نمیخریم تادلار 4000تومان و تورم 60% بشه اونوقت در گرانی میخریم----

تحریم کنندگان غیور ! : 1393/9/301:03:23،
35
21
ماشین نمیخریم و تحریم میکنیم !!!!! تا ارزون بشه !!!! هههههه
چرا ؟ چون پول خرید یه لاستیکشم نداریم
حسن: 1393/9/309:07:42،
28
18
حالا نخبه مگر تو توي بيت رهبري يا كاخ سفيد كار مي كني كه مي دوني مذاكرات شكست خورده . اگر از روي اخبار تلويزيون تحليل مي كني كه بايد بگم واقعا نخبه اي.
رشتی: 1393/9/222:19:59،
63
22
مزدا هندلینگش حرف نداره. تو سایت های مختلف هندلینگش رو با فورد و بی ام و مقایسه می کنن. من یه مزدا 6 دارم واقعا عالیه. در ضمن بنظرم مقایسه مزدا با ماشینای کره ای درست نیست. چون اینا تو یه کلاس نیستن. ماشین مزدا 3 و مزدا 6 جزو پر فورش ترین ها در آمریکا هستن. همین سال گذشته مزدا 6 به عنوان سدان سال در آمریکا انتخاب شد. مزدا 3 هم چند تا جایزه درو کرد.
علیرضا: 1393/9/222:33:08،
46
31
چرا حرفی ار رنو pk زده نمیشههه؟ خدایش 5/500 نمیرزه؟
مانی: 1393/9/223:54:30،
48
32
منم یه مزدا تری نیو دارم واقعا محشره-فقط میتونم بگم تو همه چی حرف اول رو میزنه-شتاب -هندلینگ-اسپرت-راحتی و غیره.....
واقعا ماشین ژاپنی قابل مقایسه با کره نیست
زنده باد مزدا تری نیو
عليرضا: 1393/9/223:54:40،
34
26
حالبه هر كي هر ماشيني دوست داره ميگه سال فلان ماشين نمونه امريكا يا اروپا بوده
پیمان: 1393/9/309:28:55،
41
20
مزدا3 هم تو آمریکا و هم توکل دنیا کلی جایزه درو کرده... اینترنت باز و جاده دراز هر کسی شک داره یه سرچی بزنه بد نیست...
ساغر: 1393/9/300:02:58،
41
18
زنده باد مزدا تری نیو
مخصوصا صندوق دارش خیلی جوون پسند و باکلاس و شیک هست
ساغر: 1393/9/300:04:30،
32
52
دوستان لطفا نظر بدید...
x33
یا
Mazda 3N
حسين: 1393/9/309:09:24،
51
16
خيلي سوالت بامزه بود فكر كنم شوخي مي كني آره؟
مازیار: 1393/9/300:54:51،
80
28
مزدا 3 + + + + + + + + +

هیوندای i30 - - - - - -

امیر: 1393/9/308:26:14،
40
16
واقعا مزدا نیو رو با ماشینهای کره ایی نباید مقایسه کرد؛ ما یک مزدا نیو داریم که چهار نفر از خانواده از آن استفاده میکنیم و حدود 90هزار کیلومتر راه رفته؛باورکنید یک بار هم تعمیرگاه برای تعمیر نرفته فقط لاستیک و روغن و موارد مصرفی. باید مزدا داشته باشی تا کیفیت بسیار بالای مزدا را مشاهده کنید.
مصطفي: 1393/9/309:13:34،
34
33
برادر قبول دارم كه صنعت خودروسازي ژاپن برتر از كره هست ولي كلي نظر نده در مورد خودرو ها يك به يك مقايسه كن من هم يك هيونداي توسان 2009 دارم 95000 تا كاركرده تا حالا تعميرگاه نرفته با روز اولش هم تفاوت چنداني نكرده.
کوکی: 1393/9/309:23:09،
26
20
دقیقا.امیر جان فقط یه سوالی دارم.من هرچی میگردم دکمه چراغ شور جلو رو پیدا نمیکنم.میشه راهنمایی کنی کجاست؟چون شنیدم که تیپ 3 و 4 داره.
سوال از کوکی یا امیر: 1393/9/310:16:24،
28
19
ایا مزدا تیپ 4 تفاوت ظاهری با تیپ 3 داره؟
چون من تو سابت باما که میرم تیپ 4 ااا چراغ کوچولوی جلویی حالت کشیده نداره -گرده-
شایان: 1393/9/310:17:05،
38
11
3 ساله مزدا نیو دارم قبلش هم مزدا 3 قدیمی داشتم.60000 کیلومتر رفتم واقعا ماشین عالی و متفاوتیه . فقط ای کاش گروه بهمن به جای این ماشین های چینی مزدا 6 وارد میکرد.
شایان: 1393/9/310:19:04،
32
69
کوکی جان وقتی چراغ های جلو روشن باشن دسته آب پاش رو فشار بدی ، شیشه شور چراغ شروع به کار میکنه
مانی: 1393/9/310:22:53،
27
16
اقایونی که میگن کف مزدا به اسفالت گیر میکنه -تنها راه چاره بزرگ کردن یه شماره سایز لاستیک هاست
با این کار مشکل برطرف میشه
محسن: 1393/9/310:56:54،
28
18
هر چی به فاق لاستیک اضافه بشه هندلینگ ماشین پایین تر میاد
نادر: 1393/9/310:54:23،
35
11
آقا امیر درست گفتند اگر خواستید ماشین را مشترک استفاده کنید همانطور که ما استفاده میکنیم مزذا نیو واقعا طاغت این کار رو داره و هیچ اذیتی از نظر هزینه نداره. اگر از تعمیرگاه بیزاری مزدا گزینه خوبیه.
بی نام: 1393/9/313:09:20،
23
14
دوست عزیزم که این مطلب رو می نویسید
ابتدا داخل دو ماشین ذکر شده بشید بعدش مطلب منتشر کنید
داخل i30 بسیار بزرگتر و جا دارتر برای سرنشینان عقب و جلو است
مزدا خیلی نرمتر و بی صدا تر از i30
گیربکس مزدا اصلا قابل مقایسه با گیربکس گیج 4 سرعته i30 نیست
Kaveh: 1393/9/313:23:14،
28
27
پیرو فرمایشات دوست عزیز ؛گیربکس مزدا یکی از پیشرفته ترین گیربکسهای روز جهان است که باید آزمایش کنید تا متوجه شوید. که حتی در مجله ماشین هم به این موضوع اشاره کرده بودند.
وحيد ر: 1393/9/321:29:23،
25
12
دوستاني كه ميگن من فلان ماشين رو داشتم مثلا ٥٠ هزار بدون مشكل كار كرد، بايد ازشون پرسيد مگر نبايد كار كنه؟ خودرو يك كالاي مصرفي بادوامه اگه بالاي ١٥٠ هزار كيلومتر كار كرد و مشكلزا نشد اون وقت به به و چه چه كنيد، بطور مثال با درنظر گرفتن كاركرد بالاي تويوتا كمري در مسير فرودگاه امام كه حداقل هر كدوم بالاي ٢٠٠ هزار كار كرده اند، صاحبان اين خودرو ميتونن ادعا كنند كه سوار خودرو باكيفيت كم خرج شده اند
رضا: 1393/9/909:29:09،
34
17
سلام دوستان تموم نظرات شما در مورد خودروها رو کاملا خوندم جالب بودن ولی یکی مثل من یا افرادی امثال من هیچ وقت نمیتونیم در مورد این خودروهایی که فقط عکسشو دیدیم و یا فقط اسمشو شنیدیم نظری بدیم و فقط من میتونم بگم خدایی خوش بحالتون و حالشو ببرین و اگه دارین بهترینها رو بخرید و لذت از لحظه لحظه زندگیتون ببرید منم الان دوساله که شبا هم میرم جایی کارگری کار میکنم تا بتونم یه پراید صفر که ازش هم متنفرم بخرم ودعا کنید تا چهار ماهه دیگه قبل از اینکه دخترم بتونه بابا گفتنو یاد بگیره و اینکه پراید قیمتش پایین تر بیاد تا بتونم بخرم...خدایا درسته از این زندگی بی پولی و چشم دوختن به حقوق خیلی کم سرماه راضی نیستم ولی بازم شکرت شکرت شکرت
ashkan: 1394/1/1516:29:59،
35
18
only Hyundai i30

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار