کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

اعلام قیمت نهایی واحدهای باقیمانده مسکن‌مهر فاز 8 پردیس

کدخبر:۳۰۷۹۶دوشنبه، ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵:۰۷۲۲۷۸ بازدید

قیمت نهایی واحدهای باقیمانده مسکن مهر فاز 8 پردیس اعلام شد که بر اساس آن هزینه ساخت واحدهای آن بسته به متراژ بین 86 تا 97 میلیون و ...

قیمت نهایی واحدهای باقیمانده مسکن مهر فاز 8 پردیس اعلام شد که بر اساس آن هزینه ساخت واحدهای آن بسته به متراژ بین 86 تا 97 میلیون و 400 هزار تومان و سهم آورده متقاضیان نیز 56 تا 67 میلیون و 400 هزار تومان است.

شرکت عمران پردیس در اطلاعیه جدید خود (شماره 62) قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر این شهر و سهم آورده متقاضیان را اعلام کرد. مطابق اطلاعات این اطلاعیه هزینه تمام شده مسکن مهر شامل هزینه ساخت، انشعابات، سایر هزینه‌ها، محوطه‌سازی و تسهیلات بانکی واحدهای باقیمانده فاز 8 اعلام شده است.

موضوع جالب توجه در این اطلاعیه هزینه 7 میلیون و  400 هزار تومانی محوطه‌سازی برای هر واحد است که پیش‌تر وزیر راه و شهرسازی مدعی شده بود این پول در دولت یازدهم دیگر از متقاضیان دریافت نشده و وزارت راه منابع آنرا تامین کرده است.

مشاهده جدول قیمت ها / PDF

شرکت عمران پردیس پیش از این طی اطلاعیه‌های شماره 60 و 61 قیمت نهایی (سهم آورده متقاضیان) مسکن مهر را اعلام کرده بود. بر این اساس سهم آورده متقاضیان فاز 9 جدید و 5 بین 41 تا 43 میلیون تومان و واحدهای فاز 8 نیز حداقل 56 و حداکثر 67 میلیون تومان اعلام شد.

شرکت عمران پردیس در اطلاعیه شماره 60 با اعلام قیمت نهایی پروژه‌های مسکن مهر فازهای 9جدید و 5 تأکید کرده است؛ «به اطلاع همه متقاضیان محترم مسکن مهر فازهای 9جدید و 5 شهر پردیس می‌رساند: به‌دنبال افتتاح تعداد 4550 واحد در فاز 11 و  تعداد 1134 واحد در فاز 3 در سال جاری، قیمت نهایی تمامی پروژه‌های در حال اجرا در این دو فاز، تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد.

در این رابطه تلاش شده است با استفاده از دستورالعمل‌های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره‌گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه‌ها به‌نحوی تعیین شود که ضمن واقعی بودن، امکان اتمام آنها نیز فراهم گردد. همچنین با جدیت تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شده و بخش قابل توجهی از هزینه‌ها، به‌جای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی تأمین شود، لذا از متقاضیان محترم این پروژه‌ها دعوت می‌گردد برای آگاهی از قیمت نهایی به جدول پیوست این اطلاعیه مراجعه نمایند.در بخشی از اطلاعیه شماره 60 تحویل پیش‌قرارداد مشروط به واریز 35 میلیون و 900 هزار تومان آورده از سوی متقاضیان شده است: «لازم به توضیح است سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها، حداقل 419 و حداکثر 435 میلیون ریال تعیین شده است، در ضمن این شرکت در نظر دارد از تاریخ 20 آذرماه 95 برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ 359 میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز کنند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت صدور و تحویل قرارداد پیش‌فروش کند».

توضیحات:

1) به‌منظور کاهش سهم آورده متقاضیان محترم شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخذ مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تأییدیه وزارت متبوع نسبت به تأمین بخش قابل توجهی از هزینه‌های پروژه‌ها از منابع داخلی اقدام کرده است.

2) به‌منظور تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها، هم‌اکنون اولین زون افتتاح در جنوب بلوار شهید صیاد شیرازی و مجاور عوارضی آزادراه تهران ــ پردیس در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه بعدی به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید. بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح و تحقق اهداف پیش‌بینی شده منوط به مشارکت همه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود است».

در اطلاعیه شماره 61 این شرکت نیز آمده است؛ «به‌اطلاع همه متقاضیان محترم پروژه‌های شرکت‌های امیرساوالان کومه و پردیس سازان نوید (اولویت اول افتتاح مسکن مهر فاز 8 شهر جدید پردیس) می‌رساند: به‌دنبال افتتاح تعداد 4550 واحد در فاز 11 و تعداد 1134 واحد در فاز 3 در سال جاری، قیمت نهایی این پروژه‌ها تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد.

در این رابطه تلاش شده است با استفاده از دستورالعمل‌های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره‌گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه‌ها به‌نحوی تعیین شود که ضمن واقعی بودن، امکان اتمام آنها نیز فراهم گردد. همچنین با جدیت تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شده و بخش قابل توجهی از هزینه‌ها، به‌جای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید پردیس تأمین شود. لذا از متقاضیان محترم این پروژه‌ها دعوت می‌شود برای آگاهی از جزئیات قیمت نهایی این پروژه‌ها به جدول پیوست این اطلاعیه مراجعه کنند.

لازم به توضیح است سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها در پروژه امیرساوالان کومه A, B, C واقع در زون 2 فاز 8 شهر جدید پردیس، حداقل 562 و حداکثر 674 میلیون ریال تعیین شده است، درضمن این شرکت در نظر دارد به‌زودی  برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ 495 میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت  صدور و تحویل قرارداد پیش‌فروش نماید.
همچنین سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها در پروژه پردیس سازان نوید واقع در زون 3 فاز 8 شهر جدید پردیس، حداقل 585 و حداکثر 602 میلیون ریال تعیین شده است، درضمن این شرکت در نظر دارد به‌زودی برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ 495 میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت  صدور و تحویل قرارداد پیش‌فروش کند.

توضیحات:

1) به‌منظور کاهش سهم آورده متقاضیان محترم شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخذ مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تأییدیه وزارت متبوع نسبت به تأمین بخش قابل توجهی از هزینه‌های پروژه‌ها از منابع داخلی اقدام نموده است.

2) به‌منظور تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها، هم‌اکنون اولین زون افتتاح در فاز 8 شهر جدید پردیس در پروژه‌های یادشده در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه‌های بعدی به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید. بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح و تحقق اهداف پیش‌بینی شده منوط به مشارکت همه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود است».

بلیط هواپیمادیدگاه ها

داريوش: 1395/9/816:38:46،
36
30
اي كاش کشور ما ما دست از اين گدا پروري بر مي داشت و با راه اندازي اين چنين پروژه ها واسه خودش دردسر و واسه مردم توقع بيجا ايجاد نمي كرد.
علی: 1395/9/820:31:20،
26
28
وظیفه هر حکومتی اینه که به مردمش خدمت بده.گدا پروری یعنی چی؟خجالت بکشید از این طرز حرف زدن با دیگر هموطنانتون.البته همه اینها از حسودی بیش از حد نشأت میگیره.
بابک: 1395/9/823:09:00،
28
14
مسکن مهر يه طرح اشتباه بود ولی متاسفانه اجرا شد و هم مردم ظرر کردن هم دولت. ساخت مسکن در بیابان تپه وحتی کوها در زمین های بی ارزش با کیفیت ساخت بسیار پایین. آتش زدن بر ميلياردها تومان پول بیت آلمال که ميشد به هزار درد این کشور زد و شغل ایجاد کرد. توان خرید مردم و بالا برد. یا براش وام های کم بهره داد و هزار کاره دیگه واقعان آدم برای این کشور با این مسئولینه مدبرش متاسف میشه ا وام فریبی تا کی؟
شهرام: 1395/9/908:02:35،
18
19
اگر با بیت المال دارن میسازن پس هزاران میلیارد پولی که مردم سالهاست ریختن به حساب مسکن مهر باد هواست این وسط
پول محوطه سازی رو هم که دارن از مردم میگیرن
پس یکی مشخص کنه که این کجاش از بیت المال استفاده شده؟
majid: 1395/9/901:23:05،
17
19
همه مشکلات این مملکت ریشه ای هستش ....خودتونو اذیت نکنید مسکن نه ماشین ..ماشین نه .....ادامه داره
علي: 1395/9/908:30:22،
18
24
با سلام
مگر مسكن مهر براي ندارها نبود پس چگونه با متراژ 120 متر قشرهاي متوسط و بالاتر هم مسكن با اين متراژها ندارند و نمي توانند بخرند چرا بايد از جيب ملت هزينه شود تا چنين ساختمانهايي با اين متراژ ساخته شود حال انتظار داريد مفت هم واگذار گردد واقعا چه كسي راضي است چنين پرداختي از سوي دولت انجام شود اگر براي قشر ضعيف بوده چرا بايد چنين متراژي ساخته شود و اگر نبوده پس بايستي تمام هزينه هاي آن گرفته شود واقعا الان چند نفر مسكن 120 متري دارند كه دولت قبل چنين تصميم گرفته و هزينه هاي آن بايد از جيب ملت پرداخت گردد و تورم 40 درصدي ايجاد نمايد هزينه ها را بايد خودشان بپردازند
فاز 8: 1395/9/909:23:59،
17
20
شرکت آسایش پارسه کوشا داخل فایل پیوست نبود.پس همه شرکتها قیمتشان مشخص نشده
سینا: 1395/9/910:44:44،
21
17
یه لحظه یاد خونه هایی که مجانی برای مردم ونزولا ساختن اوفتادم یعنی ما که ایرانی هستیم و قشر ضعیف جامعه ایم به اندازه مردم اون سر دنیا برای مسولین ارزش نداریم؟ اون خونه هارو با پول ما ساختن!! اگه یکی از اختلاس ها رو برای مسکن مهر میزاشتن کنار مردم بدبخت ایران زمین خونه دار میشدن! تازه جریمه دیرکرد ساخت خونه رو هم ما باید بدیم!
کوروش آسوده بخواب که ایران گلستان است

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار