کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

چرا آخوندی استعفا نمی‌دهد؟

کدخبر:۳۰۷۶۴یکشنبه، ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹:۱۰۴۲۴۶ بازدید

استعفایی که مدیرعامل راه آهن بدلیل حادثه برخورد دو قطار، تقدیم آخوندی کرد تا وزیر را از فشار افکار عمومی و استیضاح مجلس نجات ...

استعفایی که مدیرعامل راه آهن بدلیل حادثه برخورد دو قطار، تقدیم آخوندی کرد تا وزیر را از فشار افکار عمومی واستیضاح مجلس نجات دهد، می توانست نقطه پایانی بر عمر وزارت آخوندی باشد.
 
به گزارش ایران‌جیب به نقل از مهر، استعفای محسن پورسیدآقایی در شرایطی اتفاق افتاد که افکار عمومی انتظار داشت تا عباس آخوندی،  به عنوان بالاترین مقام اجرایی حوزه حمل و نقل کشور با پذیرش قصور و کوتاهی‌های انجام شده در حادثه برخورد دو قطار،  از سمت خود کناره گیری کند.

پس از وقوع حادثه ایستگاه هفت خوان سمنان و جان باختن ۴۴ نفر از هموطنانمان، زمزمه ها درباره تصمیم نمایندگان مجلس برای استیضاح  عباس آخوندی مجددا بالا گرفته و تعدادی از نمایندگان در واکنش به این حادثه، استیضاح وزیر راه را محتمل دانسته‌اند، از سوی دیگر حتی استعفای مدیرعامل راه آهن و پذیرش این استعفا از سوی آخوندی که فراری رو به جلو بود و با هدف تلطیف فشارها بر وزیر صورت گرفت، انتظار افکار عمومی برای استعفای وزیر راه و شهرسازی را به قوت خود باقی نگه داشته است.

آخوندی در حالی استعفای محسن پورسیدآقایی را نشان از حس مسئولیت اجتماعی مدیرعامل راه‌آهن در برابر افکار عمومی توصیف کرد که خود طی دو روز گذشته در کسوت یک ناظر بیرونی ظاهر شد و تلاش کرد تا فاصله خود را با این حادثه حفظ کند، شناسایی مقصران حادثه را وعده داد؛ بدون اینکه توجه داشته باشد نگاه تیز افکار عمومی خود او را مسئول اصلی این حادثه می‌داند و انتظار دارد این وزیر ۶۰ ساله کابینه، به جای تلاش برای دادن آدرس مقصران حادثه، خود را مسئول آنچه رخ داده، معرفی کند.

کم توجهی به جایگاه حقوقی و مسئولیت اجتماعی پیش از این نیز  بارها از آخوندی دیده شده است.  کارشناسان حوزه راه و مسکن معتقدند که وزیر راه وشهرسازی طی سه سال گذشته عملکرد قابل قبولی در حوزه مسکن، حمل و نقل جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی نداشته است و حجم اقدامات انجام شده در مقابل وعده های پر زرق و برق سال ۹۲ در صحن بهارستان بسیار ناچیز است. بد نیست به عملکرد عباس آخوندی در ۵ حوزه مسکن، ریل، جاده، هوا و دریا نگاهی انداخته و نسبت اقدامات به وعده ها را مورد ارزیابی قرار دهیم.

مسکن

شاید بتوان مسکن مهر را پرسرو صداترین پروژه دوران وزارت آخوندی طی سه سال گذشته دانست، پروژه ای که اعتراضات و تجمعات گسترده ای به همراه داشت و در این میان مسکن مهر پردیس بیش از سایر طرح ها جنجالی شد. تاخیر در زمان تحویل پروژه، افزایش قیمت ها بیش از میزان ذکرشده در قرارداد و ... پای طرح مسکن مهر را به مجلس شورای اسلامی باز کرد و نمایندگان هم دستورالعملی برای اجرای بهتر این پروژه تصویب کردند اما با وجود این، جنجال ها بر سر اجرای این پروژه همچنان ادامه دارد ضمن اینکه در این میان، طرح جایگزین وزیر در حوزه مسکن هم با وجود تبلیغات گسترده نتوانست رنگ اجرایی شدن به خود بگیرد. طرح مسکن اجتماعی در سال ۹۲ به عنوان یکی از مهمترین طرح های آخوندی درحوزه مسکن معرفی شد اما با گذشت سه سال از عمر دولت سازوکار اجرایی آن همچنان در هاله ای از ابهام است و باوجود انتشار اخباری درباره اجرای این پروژه هنوز اقدام موثری دراین زمینه انجام نشده و چارچوب و مراحل انجام آن از سوی وزارت راه و شهرسازی مشخص نشده است. در دوران آخوندی، وضعیت نوسازی و بهسازی بافت فرسوده هم تعریف چندانی نداشت و روند بهسازی کند شد به طوری که طبق گزارش عملکرد وزارت راه و شهرسازی طی سال های ۹۳و ۹۴، حدود ۱۰ هزار قرارداد برای پرداخت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده شهری از محل اعتبار بانک‌های عامل منعقد شد درحالی که این رقم در سال های ۸۹، ۹۰ و ۹۱ بیش از ۶۰ هزار قرارداد بود.

ریلی

برخورد دو قطار در ایستگاه هفت خوان سمنان را می توان دلخراشترین حادثه ریلی دوره وزارت آخوندی دانست، براثر این حادثه ۴۴ نفر از هموطنانمان کشته و ۱۰۳ نفر هم مجروح شدند؛ با وجود آنکه علت اصلی این حادثه خطای انسانی معرفی شد اما به گفته کارشناسان مجموع خطای انسانی و پیاده سازی ناقص سیستم کنترل اتوماتیک قطارها این حادثه را رقم زد و برای آخوندی هم گران تمام شد زیرا شنیده ها حاکی از عزم نمایندگان برای طرح استیضاح وی بدلیل  قصور مجموعه تحت وزارت اوست.  برخورد قطار در سمنان اولین حادثه ریلی دوره وزارت آخوندی نیست؛  در سال ۹۳ هم در همین مسیر تهران- مشهد و در ایستگاه شاهرود شاهد برخورد دو قطار و جان باختن تعدادی از هموطنانمان بودیم که کارشناسان در آن زمان هم عدم اجرای کامل سیستم ATC (سیستم اتوماتیک کنترل قطار) را علت اصلی حادثه عنوان کردند.  افزایش خروج قطارها از ریل در دوران آخوندی هم از دیگر مشکلاتی است که اگرچه تلفات جانی چندانی به همراه نداشته و مانند برخورد قطارها پرسروصدا نبوده اما نشان از ضعف در سیستم ایمنی قطارها و حمل و نقل ریلی دارد.

هوایی

 خرید ۱۱۸ فروند هواپیما از شرکت هواپیمایی ایرباس و ۱۰۰ فروند از  بویینگ، مهم ترین اقدام آخوندی درحوزه هوایی طی سه سال گذشته است که هنوز به ثمر نرسیده است. با اجرای برجام، فضا برای انجام تعاملات افزایش یافت و وزارت راه و شهرسازی تلاش کرد تا از شرایط به وجود آمده به خوبی استفاده کند اما با وجود گذشت دوسال، هنوز قرارداد رسمی بین شرکت ایران ایر با ایرباس و بویینگ منعقد نشده است و هر از چندگاهی هم کنگره آمریکا با مصوبه جدیدی، اجرای این طرح را تهدید می کند، درواقع می توان گفت تبلیغاتی‌ترین اقدام آخوندی در حوزه حمل و نقل که مانور گسترده ای هم در این زمینه انجام داده، پایه های متزلزلی دارد و به سرانجام آن نمی توان چندان امیدوار بود اما در حوزه هوایی مساله مهم دیگری که در زمان وزارت راه و شهرسازی مساله ساز شد سانحه سقوط آنتونوف و فلایت چک بود که علت وقوع این حوادث هیچگاه به درستی به اطلاع عموم نرسید و شفاف سازی های لازم انجام نشد.

از دیگر انتقادات وارده به عملکرد آخوندی در حوزه هوایی بالابودن حجم تاخیرهای پروازی ایرلاین هاست به گونه ای که این موضوع در استیضاح سال گذشته آخوندی و طرح اولین سوال از وی در سال ۹۳ در مجلس هم نقش پررنگی داشت، نگاهی به آمارپروازها طی ماه های مختلف و معدل گیری از آنها نشان می دهد که حدود ۵۰ درصد پروازها با تاخیر همراه است.

جاده ای

در بحث راه و جاده هم آخوندی و وزارت متبوعش قدم های بزرگی برنداشتند؛ آخوندی در زمان معارفه وعده تکمیل آزادراه تهران-شمال را به نمایندگان ملت داد؛ وعده ای که هربار و پس از هر بازدید از پروژه، بازه زمانی آن گسترده تر شد تااینکه درآخرین بازدید از فاز یک این پروژه و در حضور اصحاب رسانه خبر از افتتاح این فاز در اردیبهشت سال آینده مطرح شد و اتمام فازهای دیگر هم به سال های آینده موکول شد؛ درواقع این پروژه که آخوندی تبلیغات گسترده ای برای اتمام آن طی دوران وزارتش انجام داده بود هم با پایان کار دولت یازدهم نیمه تمام رها می شود. نمونه دیگر از بی تدبیری وزارت راه و شهرسازی درحوزه جاده ای را می توان در تکرار ترافیک سنگین در مسیر ایلام- مهران در ایام اربعین حسینی (ع) طی سال های گذشته دانست،  درواقع با وجود تکرار این تجربه درسال های قبل باز هم شاهد بی توجهی به آن در سالجاری بودیم؛ سوال این است که چرا هرسال و باوجود انتقادات بسیار درباره جوابگو نبودن پایانه مرزی مهران به حجم زائران اربعین این پایانه مرزی و مسیرهای منتهی به آن توسعه نمی یابد؟

البته ناگفته نماند که پیمانکاران عمرانی و راهسازان هم یکی از منتقدان اصلی عملکرد آخوندی هستند، عدم پرداخت به موقع مطالبات آنها هم در سه سال گذشته بحث و جدل های فراوانی را به همراه داشته ضمن اینکه تعطیلی گسترده بسیاری از پروژه های راهسازی را هم به موجب شده است.

دریایی

حوزه دریایی در دوران وزارت آخوندی مثل حوزه هوایی و ریلی خبرساز نبود؛  شاید واگذاری بخشی از پیمانکاری بندرچابهار به هندی ها را بتوان از مهمترین انتقادات به عملکرد بخش دریایی وزیر طی سه سال گذشته دانست موضوعی که انتقاد بسیاری از کارشناسان و سرمایه گذاران بخش خصوصی کشور راه به همراه داشت ضمن اینکه انتقاد درباره عدم برگزاری مناقصه برای واگذاری پیمانکاری این بندر به هندوستان هم از سوالات مهمی است که هیچ گاه از سوی مسئولان سازمان بنادر به آن پاسخی داده نشد اگرچه عدم آشنایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با این حوزه و نبود تخصص در این زمینه همواره یکی از انتقادات مسئولان و کارشناسان این حوزه برای انتخاب سعید نژاد بوده است. ضمن اینکه استعفای وی از مدیرعاملی سازمان بنادر هم مورد موافقت آخوندی قرار نگرفت و سعید نژاد همچنان مدیرعامل سازمان بنادر است.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

داوری: 1395/9/711:41:02،
264
19
یه سفره ای پهن شده برای خوردن کسی دیگه دلش نمیاد تو این مملکت بلندشه
محسن: 1395/9/711:47:58،
210
7
چرا بايد از اين سفره رنگين پاشه مگه مردم مثل كره جنوبي تو خيابونا اومدن كه استعفا بده ؟ چه دليلي داره اين همه غذاي خوشمزه رو ول كنه بره
شاهرودم: 1395/9/712:09:37،
43
21
در مورد دكتر آخوندى و مديرعامل راه آهن كه افرادى متخصص هستند بحثى ندارم
ولى موضوع استعفاء در اينجا بخاطر امكاناتى هست كه يه مسيول دارد وگرنه در كشورهاى پيشترفته بدليل عدم تفاوت در امكانات با عموم افراد براشون ميز و مسيوليت خيلى مهم نيست
حتى در برخى اوقات دردسرشونم كمتر ميشود اگر وزير نباشند
ولى در اينجا برعكسه و ...
علی: 1395/9/712:13:21،
72
15
جالبه. عزیز آیا شما اجازه می دهی یکی به زور بیاد سر سفره شما و شروع کنه به خوردن؟؟؟
مشکل خود ما هم هستیم
بازاری: 1395/9/712:23:54،
41
80
به نظر میرسه مافیای مسکن از دست اخوندی بدجور عصبانیه ومی خواهد انتقام بگیرد.
اخوندی اتفاقا بهترین وزیر کابینه است وامید بی خانه ها به اوست.
ایشان طرحهایی برای تزریق زمین ارزان به بازار دارد .به خاطر همین برادران بدجوری به خونش تشنه اند.
م .م: 1395/9/712:28:45،
61
7
استعفا میده البته بعد از اینکه پست و مقام بعدی بهش پیشنهاد بشه
طبق قانون نیوتون جمهوری اسلامی، پست و مقام از بین نمی رود بلکه از جایی به جای دیگر منتقل میشود و بنا به همین قانون تو این مملکت حتی با وجود دزدی و اختلاس شاهد هستیم که نهایتا منصب دیگری بهشون پیشنهاد میشه حالا دیگه ی تصادف کوچک و کشته شدن چند انسان ناقابل(از دیدگاه مسئولین) چیز مهمی نیست
علی: 1395/9/712:41:08،
40
15
آره دیگه دلش نمیخواد استعفا نمیده مگه زوره ؟
ايراني: 1395/9/712:51:07،
54
10
آخوندي به همون دليل استعفا نداد كه وقتي اختلاس ٣٠٠٠ ميليارد توماني اتفاق افتاد وزير وقت نه استعفا داد نه استيضاح شد. مديران وقت بانك هاي دخيل هم يا از كشور فرار كردند يا پس از بركناري نمايشي گله كرده و حتي انتظار تشويق داشتن .
مهدی: 1395/9/713:02:18،
21
52
بهترین وزیر روحانی همین اخوندیه
بعد برجام هیچکی هیچ کار نکرد حتی خودرو سازا و صنعت که کارشون راحت بود کار خاصی نکردن ولی این بابا بعد 50 سال داره هواپیما میخره کاری که هیچ کی تو انقلاب نکرد
البته زنگنه هم عالیه
همین سیستم atc هم خودش آورده
محسن1: 1395/9/713:44:34،
22
27
به نظر من روحاني نذاشته که استعفا بده...

چون ميبينه دولتش کم مشکلي داره . اين شکست رو هم بپذيره که ديگه چه شود !!!

يعني فقط داره به انتخابات بعدي فکره ميکنه .....
میلاد: 1395/9/714:23:44،
37
16
اگر قرار ب استیضاح باشه ریزو درشت این دولت باید استیضاح بشه همه جا سوء مدیریت و خرابی بیداد میکنه
ساده: 1395/9/714:39:25،
35
14
مثلا استعفا داد
چی درست میشه
وقتی که پووووووووووول نیست
شما هم بیاین وزیر بشین
پول برای
جاده ها
اتوبوسها
هواپیماها
قطارها و ... نیست
چون پولها میره کشورهای ....
لولو: 1395/9/812:36:07،
14
5
چرا اخوندی استعفا نمی دهد؟چون ادمی ضعیف تر از اون دیگه تو کشور نیس بزارن جاش!¡
یک و یک: 1395/9/711:43:04،
134
22
مدیر عامل راهن آهن در اقدامی نمادین و در جهت دست انداختن افکار عمومی و سرپوش گذاشتن روی تقصیرات استعفا کرد . قبل از استعفای ایشون هم معاون اول آقای جهانیگیری در ۲۰:۳۰ از حضراتی که استعفا می کنند دلجویی کرد و قطعاً سمت بعدی این مدیر عامل جایگاه بهتری خواهد بود . در صورتیکه چنین رویدادی نشان از بی لیاقتی و عدم احراز شرایط مدیریتی خواهد بود و به ایشان در آینده هم نباید هیچ مسئولیتی در حد مدیریت سپرده شود . البته در سطح مدیران میانی و رده بالای کشور از این دست افراد کم نیست . من الجمله خود وزیر راه آقای آخوندی
کوکی: 1395/9/711:50:28،
72
12
احتمالا میخواد مدیریت فرودگاه ها رو بهش بدن.30 یا 40 تا کشته خیلی افت داره واسشون.یه دفعه یه هواپیما رو بترکونن که حداقل 400 ،500 نفری بشه.
حامد: 1395/9/716:46:52،
13
6
بنده ازعملکرد چند سالۀ مدیر عامل راه آهن راضی نبودم و هرزمان مصاحبه‌ای از او می‌دیدم آرزو می‌کردم کاش مدیر توانمندتری جایگزینش شود. اما دراین حادثه شواهد نشان می‌دهد که متصدی کنترل راه‌آهن و لکوموتیوران بر خلاف هشدار سیستم اتوماتیک کنترل، سیستم را غیرفعال و با خطای فاحش فردی بدون رعایت دستورالعمل ایمنی، باعث بروز این حادثه شده‌اند، بنابراین اگر بهترین مدیر نیز در راه‌آهن می‌بود ازاین خطای فاحش که ناشی از سهل‌انگاری پرسنل بوده نمیتوانست پیشگیری کند، تنها نکته این است که اگر پرسنل آموزش لازم را ندیده یا در دادگاه ثابت شود که صلاحیت احراز این مشاغل را نداشته‌اند در آنصورت نه تنها باید این مدیر و وزیر استعفا دهند بلکه محاکمه نیز باید بشوند. لطفا در قضاوت عجله نکنید و منصف باشید؛ سوره مائده آیه 8 :دشمني با جمعيتي، شما ر ا به گناه و ترک عدالت نکشاند! عدالت کنيد، که به پرهيزگاري نزديکتر است!
ارژنگ: 1395/9/711:49:25،
57
14
چون اینجا ایران است. والسلام.
(ابروی کج اگر راست بُوَد، کج بُوَد).
حسین: 1395/9/711:50:04،
25
47
وزارت راه و مسکن حدود ۵ هزار میلیارد تومان در سال حقوق به کارمندان خود می دهد . وزارتخانه بسیار عریض و طویل بوده و کارکنان زیادی هم دارد. بودجه اختصاص یافته به این سازمان کمی بیشتر از این حقوق ها هست. یعنی به زحمت پولی برای چسب و وصله کردن باقی مونده . یک وزیر با دستان خالی چکار می تواند بکند . لطفا امکانات و منابع مالی که او داشته است را هم چاپ کنید
مقداد: 1395/9/712:17:55،
38
18
فقط انسانهای ضعیف به اندازه امکاناتشان کار میکنند/
ارژنگ: 1395/9/713:34:24،
44
27
اگر وزیری میداند دستانش خالی است، خیلی بیخود می کند مسئولیت وزارتخانه ای که با جان مردم سروکار دارد را بر عهده می گیرد.
سید: 1395/9/713:37:42،
26
5
فک کنم ۵ هزار میلیارد به اونا داده میشه که کار کنن. توی دریا که داره نمیریزه پول رو.
م ل: 1395/9/711:55:28،
33
24
وقتی تدبیر وامید حاکم باشه پول کشور قوی میشه قطارها به هم نمی خورند بیکاری نداریم اختلاس و دزدی نداریم رکود فراگیر اقتصدادی نداریم هر روز اقتصادمون وبورس رشد میکنه خلاصه نزدیک به 4 ساله در بهشت برین زندگی میکنیم .خوردن قطارها به هم وکشته شدن 30 الی 40 نفر هم تقصیر دولتهای قبلی به خصوص دولت دهم است.
دلواپس حقیقی : 1395/9/711:58:54،
48
9
چون اخوندی شده .مثالی میزنم .مثلا طرف میخوره به خاک شلوارش خاکی میشه میگن خاکیه
پاسخ به علی: 1395/9/921:02:17،
6
3
بهتره بگید قوه قضاییه نگران چیه؟!
روح الله: 1395/9/711:59:35،
27
110
خطای انسانی دونفر چه ربطی به استعفای وزیر دارد؟
تالو: 1395/9/712:13:11،
58
15
محله رو دزد ببره چه ربطی به پلیس داره؟
علی: 1395/9/712:24:11،
46
72
ما که مشکلی نداریم. فقط تیتر سال 93 خبرگزاری را اینجا می نویسم :
افتتاح سیستم کنترل اتوماتیک قطار تهران-مشهد

اتوماتیک و حالا سال 95 خطای انسانی؟؟؟ خنده‌دار نیست؟ البته اقای روحانی هم دست کمی از وزیر نداره. فقط کافی است متن نامه این حادثه را با متن نامه سخنرانی مطهری مقایسه کنید ببنید اقای روحانی بیشتر نگران چی هست.
رضا: 1395/9/712:33:22،
32
14
از وزير دفاع نكنيم كه اين وزرا بخصوص اون صنعت و معدنيه اصلا جاي دفاع ندارند هر چند كه همه ميدونند برگزيده كيا هستند اما اينكه كي جاش بياد خيلي مهمتر از اين هست كه اين بره!
متخصص بیکار: 1395/9/712:58:24،
32
20
ببین عزیز وقتی استخدام از روی شایستگی و توانایی نباشه و صرفا با بند پ خودشون و اشناهاشون استخدام میشن همین مشکل ایجاد میشه که طرفی که مسئول هماهنگی قطارهاست اصلا نمیدونه چی به چیه و وقتی بهش گفتن قطار با مشکل مواجه شده فکر کرده پیکانه میزنه کنار درستش میکنن و واسه اینکه تابلو نشه چیزی بلد نیست از کسی هم کمک نگرفته

و کی اجازه کشکی استخدام کردن داده ؟ مقام بالاتر
حسام: 1395/9/712:12:09،
29
22
آخه چه استعفایی؟ چرا جو گیر میشید؟ خطای نیروی انسانی باعث بروز این مشکل شده. مشکل سیستمیه یعنی اگه راننده های قطار بتونن خودشون با سیستم های مانیتورینگ وضعیت ریل ها و خطوط رو بررسی کنن دیگه امکان همچین اتفاق هایی صفر هست. آقای آخوندی چقدر خدمات ارزشمندی در این سه سال داشته خطوط ریلی و راه آهنی داخلی و خارجی رو به شدت گسترش داده و نوسازی کرده. پروژه آزادراه تهران شمال رو به نتیجه رسونده. بسیاری از جاده های پرخطر و غیر استاندارد رو استاندارد کرده چرا انقدر احساسی نظر میدید؟ همین آقایی که استعفا کردن هم مدیر لایقی بودند چرا مشکل رو نمی خواید از منبعش و ریشه اش حل کنید؟ وزیر بعدی بیاد دیگه تصادف نمیشه؟ نیروی انسانی دقتش بیشتر میشه؟ کوتاهی های ما به خاطر شوخی گرفتن وظایفمون هست که فرهنگیه . تازه یکی هم استعفا داده شما میگید سوری هست خجالت نمی کشید؟
رضا: 1395/9/718:07:11،
23
10
سیستمی که 93 اخوندی افتتاح کرد سیستم کنترل اتوماتیک راه آهن بود. در سیستمی که اسم اتوماتیک روش هست خطای انسانی چه معنی داره؟
شما جوگیر شدی و می خواهی از قاتل مردم حمایت کنی.
1234: 1395/9/712:39:43،
30
14
تا وقتيكه شايسته سالاري نباشه اوضاع درست نميشه و آدمهاي كوچك هميشه تو مناصب بزرگ باقي ميمونن و شايسته ها مجبور به مهاجرت يا گوشه نشيني...!!

مردم: 1395/9/712:40:21،
30
16
كي به كيه؟؟؟ مگه ديگه ول ميكنن؟ بخور بخور ادامه داره..
کریم: 1395/9/713:20:29،
13
14
اینه خوب بلدند نون بهم قرض بدن و هوای همو داشته باشند. اینها در دروغگویی و ماله کشی و زیرپا گذاشتن حق مردم استاد جهان هستند.
به اینها همه چیز یاد دادند جز معذرت خواهی و استعفا.
استعفا بده کجا بره؟
فلفل: 1395/9/712:40:45،
33
16
آن اشكي كه آخوندي براي از دست رفته ها ريخت ، اشك تمساح بود وايشان هيچوقت استعفا نمي دهد چون مال دنيا جلوي چشم خيلي هارا گرفته و مردم را نمي بينند0
وحید@@@@: 1395/9/713:03:37،
18
11
مقصر همه این اتفاقات خود مردم هستند نه کس دیگه...
مسکن مهر پردیس: 1395/9/713:31:52،
14
18
مسکن مهر رو به روز سیاه نشود هر روز هم پر رو تر از دیروز بود همچی بهمون گفت خداوکیلی آخوندی تو این 4 سال چی کار کرده؟ بیا جواب مردم رو بده. من که تو این دنیا دیگه نمیتونم حقم رو ازش بگیرم امیدوارم تو اون دنیا حقم رو ازش بگیرم.
صمد: 1395/9/713:34:37،
27
23
وزیر راه ،وزیر صتعت ومعدن و وزیر اقتصاد ضعیف ترین کارنامه را در این دولت داشتند
فا: 1395/9/723:24:17،
14
6
وزیر نفت و وزیر جهاد کشاورزی رو هم اضافه کن
مديريت: 1395/9/713:35:27،
27
8
حتما منتظره يه هواپيما مسافري سقوط كنه تا دلش بياد دست از ميز و صندليش بكشه .
كارگر مظلوم: 1395/9/713:43:58،
22
23
بيشترشون بايد با شيب ملايم استعفا بدن و برن...بدون اينها مملكت بهتر اداره ميشه
محمدخان: 1395/9/713:59:08،
20
18
استعفای وزیر چه مشکلی رو حل میکنه ؟ چرا مردم اینقدر سطح پایین به موضوع فکر میکنند؟ پیشنهاد دهنده عاقل اونیه که اگر میخواد چیزی رو حذف کنه جانشین مناسب هم برای اون جایگاه در نظر داشته باشه . باید بدونید که وزارت راه اتوماتیک کارهاشو انجام میده اگر سالها وزیر هم نداشته باشه طبق سنتی دیرینه اموراتش میگذره . قرار باشه هر اتفاقی که میفته ، یکی اون بالا جابجا بشه ، خب همه ماها در زندگی خودمون هم مردودیم و باید از صحنه اون زندگی حذف بشیم .
رضا**: 1395/9/715:44:27،
16
20
یادتونه وزیر آموزش و پرورش دوره ی قبلو؟ یا وزیر اقتصاد دوره قبلو؟ هیچ کدوم ب خاطر انفجار بخاری های مدار سو 3 برابر شدن دلار استعفا نکردند.
پس من به فرهنگ استعفا و عذر خواهی دولت روحانی احترام میزارم
فا: 1395/9/723:31:32،
20
5
میگم میخوای عدم واگذاری مسکن مهر در این دولت و انفجار این قطار رو هم با اونهمه تبلیغات رسانه ای برای اتوماتیک و مکانیزه کردن قطار تهران مشهد بندازیم گردن دولت قبل خدا رو شکر رئیس دولت قبل دیگه نمیخواد کاندیدا بشه پس دیگه بهانه نیارید و هرکیو که حرف حق میزنه به طرفداری از رئیس دولت قبل متهم نکنید حافظه اتدر مورد گشتن چرخ کارخونه ها هم میره چند تا کارخونه از پارسال تا حالا تعطیل شد ؟
اتیش و اینترنت: 1395/9/719:19:51،
17
7
داستان ما ملت بدبخت شد این
تو واقعیت اتیش گرفتن جایی رو میبینیم اما بجای اینکه کاری بکنیم ازش فیلم میگیریم و توی اینترنت داد مزنیم آتیششش آتییشششش ...!!!
از خودتون شروع کنید، یتکونی بخودتون بدید
شیب ملایم: 1395/9/719:41:02،
23
12
خیلی عنوان خوبی انتخاب کرده اید. هیچ آخوندی استعفا نمیدهد
رضا: 1395/9/800:19:05،
15
6
کلا اولین کاری که باید بشود اینست که دستورالعمل ها اصلاح بشود یعنی چی که طرف سرخود رفته سیستم هوشمند توقف را خاموش کرده است!!!! مگر بچه بازی است 40 نفر فوت شده اند! در درجه بعدی این وزیر بد اخلاق هم برود بد نیست، هدف که استیضاح نیست اول هدف اصلاح است، این سیاسی بازها پدر مملکت را درآورده اند، با این رفتن او بیایندها و تهش برای نظام بد تمام می شودکه آقا ما یک مدیر قوی نداریم!!! خداوندنیات همه ما را از صحبت ها اصلاح کند و قلب های مان را صاف کند برای مردم و به شوق آنها خدمت کنیم و نه پول و پله
آدرین: 1395/9/802:10:26،
22
8
وقتی گفت من 1 رگم آذریه و + گریه پشت دوربین معلوم شد میخاد با احساسات مردم بازی کنه بدون کوچکترین عذر خواهی , خودشو همدرد جامعه ایران بدونه حد اقل کاری که باید انجام بگیره برکناریه اونم نه اینکه فردا بشه وزیر سازمانی دیگه
امجد: 1395/9/920:58:25،
8
4
مگه هند قطارش از ریل خارج شد وزیرشون استعفا داد؟
به جای این کارا به دنبال اصلاح سیستم باشید!

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار