کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

5 نقطه طلایی تهران برای خریدهای زمستانی

کدخبر:۳۰۵۰چهارشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۴:۱۳۱۱۱۷۴ بازدید

این گزارش مختص افرادی است که به دنبال صرفه‌جويي بيشتر هستند و با مرکز خریدهای اقتصادي آشنایی ندارند. مرکز خریدهای معرفی شده در این گزارش با مناسب‌ترین قیمت به عرضه پوشاک مي‌پردازند

خرید از نمایندگی برندها مخصوصا انواع خارجی آنها در این روزها برای خیلی‌ها به صرفه نیست. قیمت پوشاک زمستانی و گرم هم که در بازار اول فصل از تب بالایی برخوردار بوده و خیلی از مشتریان را از خرید ناامید کرده است. برای رفع این مشکل ما تمام مناطق تهران را زیر پا گذاشتيم و مناسب‌ترین مراکز خرید شهر را برایتان شناسایی کردیم. این مراکز خرید از نظر قیمت، کیفیت و ساعت کاری از بهترین‌های شهر محسوب می‌شوند. بیشتر لباس‌های عرضه شده در این فروشگاه‌ها متفرقه یا تولید داخل است که از نظر طراحی و کیفیت در سطح نسبتا بالایی قرار دارند. قیمت آنها نیز نسبت به سایر مراکز خرید و فروشگاه‌های شهر مناسب‌تر بوده و تنوع قیمت برای اکثر مشتری‌ها راضی‌کننده است. این مرکز خریدها مربوط به پنج منطقه از شهر است که بیشترین آمار خرید و فروش را دارد. 
 
5 نقطه طلایی برای خریدهای زمستانی 
 
بازار دوم 
 
خرید از بازار همیشه محاسن خاص خود را دارد اما محدودیت زمانبندی و دسترسی نه چندان آسان آن برای همه دو نکته منفی برای این مرکز خرید به حساب می‌آید. بازار دوم نازی‌آباد اما رقیب جدی‌ برای بازار بزرگ تهران است. اگر به مسیر نسبتا دور آن توجه نکنید اولین نکته مهم باز بودن فروشگاه‌ها و مراکز خرید این بازار تا پاسی از شب است و این یعنی یکی به نفع کارمندان و کسانی که تا عصر سر کار هستند. نکته بعدی تنوع محصولات از نظر سن، طراحی، کیفیت و قیمت است. بدون شک تنوع و کیفیت محصولات در بازار دوم رتبه بالاتری نسبت به بازار بزرگ تهران دارد. در این بازار می‌توانید انواع لباس‌های زنانه، مردانه، نوجوان و بچگانه را در دسترس داشته باشید. علاوه بر آن می‌توانید انواع لباس‌های خانگی، مانتو، کیف و کفش را خریداری کنید. برای خرید یک پلیور مردانه این روزها در بازار دوم نازی آباد از 40 هزار تومان به بالا هزینه نیاز دارید و برای یک بلوز بافتنی بچگانه نیز مبلغی حدود 20 هزار تومان. یک پالتو در این بازار حدود 100 هزار تومان و یک کاپشن از 50 هزار تومان به بالا قیمت دارد. این لباس‌ها البته قیمت‌های بالاتری هم دارند که با توجه به کیفیت و نوع فروشگاه تعیین می‌شوند. 
 
خیابان جمهوری 
 
همیشه لباس‌هایی که با واسطه کمتر به مشتریان عرضه می‌شوند قیمت‌های مناسب‌تری دارند. خیابان جمهوری مرکز خریدهای بسیار زیادی دارد که در بیشتر آنها لباس‌های موجود همین ویژگی را دارند. بیشتر این پوشاک تولید داخل هستند و خیلی از آنها در فروشگاه‌های همان تولیدی‌ها عرضه می‌شوند. از میدان جمهوری تا چهارراه ظهیر الاسلام مراکز خرید زیادی وجود دارد که می‌توانید در هر کدام از آنها انتخاب‌های اقتصادی داشته باشید. مرکز خرید شانزه لیزه، پروانه، کمپانی و کوچه برلن از مهم‌ترین این مراکز هستند. فروشگاه‌های چهارراه امیر اکرم و کوچه برلن نیز اکثرا پوشاک زمستانی را مستقیما عرضه می‌کنند. 
 
برای لباس‌های خانگی بهتر است یا به فروشگاه‌های چهار راه امیر اکرم بروید  یا تولیدی‌های کوچه برلن را انتخاب کنید. برای خرید انواع لباس‌های بافتنی و گرم نیز بهتر است به مراکز خرید معرفی شده سربزنید و با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید خریدتان را انجام دهید. خیابان جمهوری بعد از حافظ و نرسیده به سعدی نیز فروشگاه‌های مناسبی را برای انتخاب لباس‌های مردانه دارد. برای خرید یک پلیور بافتنی مردانه در خیابان جمهوری می‌توانید از 30 تا 100 هزار تومان هزینه کنید. برای یک مدل زنانه آن نیز از 30 تا 60 هزار تومان هزینه نیاز دارید. یک پالتوی زنانه در این منطقه از 80 هزار تومان و یک کاپشن مردانه از 70 هزار تومان هزینه دارد. البته بهتر است خیلی به برندهای روی لباس‌ها توجه نکنید چراکه اکثرا تولید همین تولیدی‌های داخلی هستند. 

میدان ولیعصر 
 
در مرکزی‌ترین نقطه شهر هم می‌توانید خریدهای اقتصادی انجام دهید به این شرط که از انتخاب برندهای معروف صرف نظر کنید و به برندهای متفرقه و ناآشنا قانع باشید. مرکز خرید کیش و کویتی در میدان ولیعصر از جاهایی هستند که می‌توانید خریدهای متنوعی از لباس‌های مردانه و زنانه در آنجا انجام دهید. اگرچه در هیچ کدام از این مراکز برندهای معتبر دیده نمی‌شود اما تنوع پوشاک آنها از نظر طراحی، کیفیت و قیمت برای مشتریان راضی‌کننده است. می‌توانید انواع کاپشن، پالتو، شلوارهای جین و کتان، بلوز و پلیور را در این دو مرکز خرید در دسترس داشته باشید. 
 
علاوه بر این مراکز خرید فروشگاه‌های متفرقه‌ای هم در نزدیکی میدان ولیعصر وجود دارند که لباس‌های آنها معمولا تولید داخل و با قیمت‌های مناسب است. خرید یک ژیله بافتنی مردانه در این منطقه از 20 هزار تومان، شلوار کتان از 35 هزار تومان، جین‌های تک سایز از 30 هزار تومان و یک بافت زنانه از 40 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. بین این فروشگاه‌ها بیشترین انتخاب برای خانم‌ها وجود دارد ضمن اینکه تنوع طراحی و قیمت‌های آنها نیز بسیار زیاد است. از میدان ولیعصر تا سه راه فاطمی‌ بورس مهمی‌ برای کفش‌های چرمی ‌ایرانی زنانه و مردانه محسوب می‌شود. اگرچه قیمت آنها نسبت به بورس‌های اصلی مثل باغ سپهسالار و خیابان فردوسی کمی ‌گران‌تر است اما کیفیت‌ها و میزان تنوع این کیف و کفش‌ها نسبت به منطقه مناسب است.    
 
میدان هفت حوض 
 
اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید یا دسترسی به آن برای‌تان ساده است لطفا بازار هفت حوض را از دست ندهید. تمام لیست خریدتان را می‌توانید در فروشگاه‌ها و مراکز خرید هفت حوض تامین کنید بدون اینکه مسافت زیادی را تا مرکز خریدهای دیگر شهر بروید و برای این کار کلی وقت و هزینه از دست بدهید. این بازار تنوع زیادی از نظر قیمت دارد و هر خانواده با هر میزان درآمدی که داشته باشند می‌توانند از آن خرید کنند. اتفاقی که در خیلی از مرکز خریدها ممکن نیست. همان موضوع عرضه بدون واسطه برای برخی فروشگاه‌های این منطقه هم وجود دارد علاوه بر اینکه خیلی از فروشنده‌ها معتقدند سود کمتر، مشتری بیشتری به همراه دارد و با این اتفاق می‌توانید از فرصت به خوبی استفاده کنید. 
 
از انواع پالتو و کاپشن رسمی‌ و اسپورت زنانه و مردانه تا کت و شلوارهای تک و رسمی‌ در این بازار موجود است. برای خرید انواع لباس‌های زمستانی، خانگی در هر سن و سایزی در این بازار با محدودیت روبه‌رو نمی‌شوید. خرید یک دست لباس مردانه یا زنانه زمستانی را در این منطقه می‌توانید با مبلغی کمتر از 100 هزار تومان انجام دهید. لباس‌های سایز بزرگ را هم می‌توانید در چندین و چند فروشگاه این منطقه پیدا کنید. برای خرید کیف و کفش زنانه و مردانه آن هم مناسب فصل می‌توانيد انتخاب‌های زیادی را در این منطقه داشته باشید. با توجه به طراحی و کیفیت هزینه‌ها نیز متفاوت است.   
 
خیابان گیشا 
 
در غرب تهران مرکز خریدهای زیادی وجود دارد که در کمترین فاصله از هم قرار دارند اما مناسب بودن یا نبودن آنها نسبت به تعداد مشتری‌ها مشخص می‌شود. خیابان گیشا و مرکز خرید نصر یک بازارچه مناسب برای غرب نشین‌های تهرانی است که می‌توانند با قیمت‌هایی مناسب‌تر از قیمت‌های منطقه خریدشان را انجام دهند. شاید بیشترین خرید جین، پالتو و کاپشن در این خیابان انجام ‌شود آن هم به دلیل تنوع طراحی و عرضه تقریبا بدون واسطه که باعث می‌شود لباس‌ها قیمت‌های مناسب‌تری داشته باشند. 

کپی‌برداری از طراحی برندهای معروف برای بیشتر کفش و لباس‌ها آن هم با قیمت پایین‌تر یکی از دلایلی است که باعث محبوبیت کالاهای این محدوده شده. خیلی از افراد از آنجا که نمی‌توانند هزینه زیادی را برای خرید برندهای معتبر پرداخت کنند با هزینه کمتر یک نمونه مشابه آن را تهیه می‌کنند. اسم خیلی از برندها روی جین‌ها، کیف و کفش‌های این فروشگاه‌ها به چشم می‌خورد که تمام آنها کپی از طرح اصلی است با هزینه مناسب‌تر. در فروشگاه‌های خیابان گیشا و مرکز خرید نصر می‌توانید انواع لباس‌های زنانه و مردانه مخصوص فصل را با قیمت‌های مناسب‌تر از منطقه خریداری کنید. خرید یک پالتو زنانه در این منطقه از 50 هزار تومان، کاپشن مردانه از 70 هزار تومان، شلوارجین از 20 هزار تومان و انواع بلوزهای بافتنی از 30 هزار تومان هزینه نیاز دارد.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

هادی : 1392/10/2508:59:03،
32
32
لطفا ادرس تولیدیهای مانتو هم بدین
أمير: 1392/10/2512:19:48،
29
35
ميدان هفت تير ، ابتدائي مفتح جنوبي ،بن بست رضوي. بالآي ٢٠٠ توليدي مانتو در أين ادرس قرار دارد
من: 1392/10/2518:26:50،
30
61
چرا منفی میدین؟!
دکتر: 1392/10/2509:27:09،
35
29
حوالی میدان امام حسین هم قیمتاش خوبه البته گمرک هم شنیدم خوبه
ابوذر: 1392/10/2510:16:05،
25
31
بازار بزرگ از همه جا ارزون تر منتهی یکمی شلوغه.
ابراهيم: 1392/10/2510:40:46،
52
31
20متري افسريه بازار عاليي داره حتما سر بزنيد
علي: 1392/10/2513:22:02،
33
36
بيست متري افسريه خيلي جالبه.

از دستفروش ها هم خوب ميتونيد خريد كنيد.

ضمنا تا ساعت ده و يازده شب هم ميمونن.

شباي جمعه هم تا 1و 2 سب ميمونن
میلاد: 1392/10/2517:12:26،
34
32
من بچه افسریم خودم کل بازارای تهران گشتم افسریه از همه بهتر ساعت 10 میان بسات میکنن تا 1 هم جنساشون ارزون هم خوب ولی مغازه دازاشون عالی جنساشون
amir: 1392/10/2510:50:13،
36
26
مرسی ایران جیب از این کارا زیاد انجام بده خوبه فقطا کامل ترش کی بهتره
چنگیز: 1392/10/2511:24:11،
35
33
سر پل جوادیه فراموش نشه
شاهین tehran: 1392/10/2519:11:46،
28
76
حالا همه واسه ما شدند کارشناس. بابا هر کی از هر جا دلش میخواد اصلا بخره. من دوست دارم از تجریش بخرم. هر چه گرونتر بهتر. شما دوست دارید از میدون امام حسین بخرید. یکی دوست داره از چهارراه جهان کودک بخره. من دوست دارم از میرداماد پاساژ شهر یا پاساژ مریم بخرم. هر چه گرونتر بهتر.
علیرضا: 1392/10/2617:09:01،
32
31
بابا مایه دار پول دار خفن !! یا خودت پول در نمیاری !
یا اونجاها مغازه داری شیطون!
حمید: 1392/10/2520:40:04،
46
29
این شاهین فازش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من و ملت ...: 1392/10/2616:41:34،
48
29
نمی دونم کی میخواین بفهمید که بهترین محل خرید سر کوچه بزرگترین فیلسوف اقتصاد یعنی دکتر احمدی نژاد است ...
ناشناس: 1392/10/2701:00:11،
44
25
بازار تهران همه چی داره و ارزونه ، ولی هر چی می خوای بخری می گن عمده فروشیه . بعدم آدم دست از پا دراز تر میاد خارج از بازار خریدشو می کنه ، یک کم گرون تر .
Snop dogg: 1392/10/2719:02:44،
24
27
فقط پاساژ الهيه
amir: 1392/10/2922:26:41،
27
24
من هر بار بازار بزرگ رفتم از شلوغی سرگیجه گرفتم همه چی خریدم به جز اون چیزی که واسش اومده بودم بازار!!
خیابان گیشا کیفیتاش به نسبت قیمتاش خوبه
مرکز خرید ونک هم خراب کرده تا چند سال پیش جزو خوبا بود
amir: 1392/10/2922:34:41،
26
29
من هر بار بازار بزرگ رفتم از شلوغی سرگیجه گرفتم همه چی خریدم به جز اون چیزی که واسش اومده بودم بازار!!
خیابان گیشا کیفیتاش به نسبت قیمتاش خوبه
مرکز خرید ونک هم خراب کرده تا چند سال پیش جزو خوبا بود
ali: 1392/11/115:32:20،
20
27
من میگم از بازار عبدل اباد خرید کنید چون فکر میکنم از همه جا ارزونتره و شما همه چی میتونین تو این بازارچه احسانی پیدا کنین البته این بازارچه به بازار پارچه وپرده معروفیت پیدا کرده

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار