کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

جدول قیمت تمام شده مسکن مهر پردیس منتشر شد

کدخبر:۳۰۴۸۵دوشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲:۳۹۲۵۴۴ بازدید

شرکت عمران پردیس در اطلاعیه‌ای قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر سه فاز این شهر را علام کرد که بر اساس آن سهم آورده متقاضیان فاز ...

شرکت عمران پردیس در اطلاعیه‌ای قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر سه فاز این شهر را علام کرد که بر اساس آن سهم آورده متقاضیان فاز ۹ جدید و ۵ بین ۴۱ تا ۴۳ میلیون تومان و واحدهای فاز ۸ نیز حداقل ۵۶ و حداکثر ۶۷ میلیون تومان اعلام شده است.

شرکت عمران پردیس در اطلاعیه شماره 60 با اعلام قیمت نهایی پروژه‌های مسکن مهر فازهای 9جدید و 5  تاکید کرده است؛ «به اطلاع همه متقاضیان محترم مسکن مهر فازهای 9جدید و 5  شهر پردیس می رساند: به دنبال افتتاح تعداد 4550 واحد در فاز 11 و  تعداد 1134 واحد در فاز 3 در سال جاری ، قیمت نهایی تمامی پروژه های در حال اجرا در این دو فاز ، تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد.

در این رابطه تلاش شده است با استفاده از دستورالعمل های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه ها به نحوی تعیین شود که ضمن واقعی بودن، امکان اتمام آنها نیز فراهم گردد. همچنین با جدیت تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شده و بخش قابل توجهی از هزینه ها ، بجای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی تامین شود. لذا از متقاضیان محترم این پروژه ها دعوت می گردد برای آگاهی از قیمت نهایی به جدول پیوست این اطلاعیه مراجعه نمایند.

*تحویل مشروط پیش‌قرارداد مسکن مهر

در بخشی از اطلاعیه شماره 60 تحویل پیش‌قرارداد مشروط به واریز 35 میلیون و 900 هزار تومان آورده از سوی متقاضیان شده است: «لازم به توضیح است سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک ها و متراژ واحدها ، حداقل 419 و حداکثر 435 میلیون ریال تعیین شده است. در ضمن این شرکت در نظر دارد از تاریخ 20 آذرماه 95 برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ 359 میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز کنند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت  صدور و تحویل قرارداد پیش فروش  کند.»

توضیحات:

1) به منظور کاهش سهم آورده متقاضیان محترم شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخذ مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تائیدیه وزارت متبوع نسبت به تامین بخش قابل توجهی از هزینه های پروژه ها از منابع داخلی اقدام کرده است.

2) به منظور تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها ، هم اکنون اولین زون افتتاح در جنوب بلوار شهید صیاد شیرازی و مجاور عوارضی آزاد راه تهران-پردیس در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه بعدی به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید . بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح وتحقق اهداف پیش بینی شده منوط به مشارکت همه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود است.»

در اطلاعیه شماره 61 این شرکت نیز آمده است؛ «به اطلاع همه متقاضیان محترم پروژه های شرکت های  امیرساوالان  کومه و پردیس سازان نوید (اولویت اول افتتاح مسکن مهر فاز 8  شهر جدید پردیس) می رساند: به دنبال افتتاح تعداد 4550 واحد در فاز 11 و  تعداد 1134 واحد در فاز 3 در سال جاری ، قیمت نهایی این پروژه ها تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد.

در این رابطه تلاش شده است با استفاده از دستورالعمل های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه ها به نحوی تعیین شود که ضمن واقعی بودن ، امکان اتمام آنها نیز فراهم گردد. همچنین با جدیت تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شده و بخش قابل توجهی از هزینه ها ، بجای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید پردیس تامین شود. لذا از متقاضیان محترم این پروژه ها دعوت می شود برای آگاهی از جزئیات قیمت نهایی این پروژه ها به جدول پیوست این اطلاعیه مراجعه کنند.

لازم به توضیح است سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک ها و متراژ واحدها در پروژه امیرساوالان کومه A, B, C واقع در زون 2 فاز 8 شهر جدید پردیس، حداقل 562 و حداکثر 674 میلیون ریال تعیین شده است. درضمن این شرکت در نظر دارد به زودی  برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ 495 میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت  صدور و تحویل قرارداد پیش فروش  نماید.
همچنین سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک ها و متراژ واحدها در پروژه پردیس سازان نوید واقع در زون 3 فاز 8 شهر جدید پردیس، حداقل 585 و حداکثر 602 میلیون ریال تعیین شده است. درضمن این شرکت در نظر دارد به زودی برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ 495 میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت  صدور و تحویل قرارداد پیش فروش  می‌کند.


توضیحات:

1) به منظور کاهش سهم آورده متقاضیان محترم شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخذ مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تائیدیه وزارت متبوع نسبت به تامین بخش قابل توجهی از هزینه های پروژه ها از منابع داخلی اقدام نموده است.

2) به منظور تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها ، هم اکنون اولین زون افتتاح در فاز 8 شهر جدید پردیس در پروژه های یادشده در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه های بعدی به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید . بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح وتحقق اهداف پیش بینی شده منوط به مشارکت همه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود است.»

جدول قیمت تمام شده مسکن مهر پردیس

جدول قیمت تمام شده مسکن مهر پردیس

به گزارش ایران‌جیب به نقل از تسنیم، هفته آخر شهریور امسال شرکت عمران پردیس سهم نهایی آورده متقاضیان فاز 8 را 65 تا 83 میلیون اعلام کرد که پس از اعتراض متقاضیان مسکن مهر به این افزایش قیمت‌ها، وزیر راه و شهرسازی دستور تشکیل کمیته بررسی قیمت‌ها را داد. این کمیته نیز پس از تشکیل جلسه از کاهش 7 تا 14 میلیون تومانی قیمت واحدهای فار 8 به صورت مشروط خبر داد.

بر این اساس سهم آورده متقاضیان بسته به متراژ واحدها به  58 تا 69 میلیون کاهش یافت و سهم آورده متقاضیان در فازهای 5 و 9 جدید نیز 43 میلیون و 600 هزار تومان اعلام شده بود.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

احسان: 1395/9/111:55:18،
30
16
7400 محوطه سازی؟ تمام ریز هزینه ها رو دارم. با این قیمت من تو بلوار فردوس آپارتمان تموم میکنم. نه مسکن مهر که هیچی نداره.نما ارزانترین نمونه موجود در جهان، مصالح اسقاطی. پول پیمانکار و نیروی اجرایی هم که از سود پول و تاخیر در دستمزد، پرداخت میشه.
سالار : 1395/9/112:01:21،
23
12
برای بیابون خیلیه!!!!
فا: 1395/9/113:26:29،
15
17
از قدیم گفتن خرج چو از کیسه مهمان بود حاتم طایی شدن آسان بود . حالا یکی مثل شما نصاف داره ولی خدا به اوناییکه ندارن انصاف بده متقاضانشون خیلی خون دل خوردن خدا رو خوش نمیاد اینطور حساب کنن باهاشون
هزینه واقعی؟!: 1395/9/113:32:40،
14
11
بنظر میرسه این قیمت آپارتمان تمام کار نباشه.
هزینه نقاشی یا کاغذ دیواری + کابینت و کمدها + هود و سینک و گاز + سیستم سرمایش و گرمایش + شیرآلات و....
این هزینه ها بعهده متقاضیان هست؟؟؟
ابوالفضل: 1395/9/112:43:36،
17
16
عوض این مسخره بازیا بیان ۷۰ درصد خونه را وام بدن هر کی هرجا خاس بره بخره
علیرضا: 1395/9/113:33:03،
17
14
در هیچ کجای تاریخ کسی ندیده گربه ای برای رضتی خدا موش شکارکند برادران و خواهران عزیز مسکن خوب و ارزان در لبنان و سوریه و عراق موجود میباشد فقط و فقط با شناسنامه عربی
به علیرضا: 1395/9/117:43:48،
11
22
نظرت زیادی اغراق آمیز تو عراق تو همین پیاده روی اربعین میتونی ببینی چقدر فقیرن و چه وضع فلاکت باری دارن سوریه هم یه کشور تخریب شده است حالا لبنان و بگی چرا عوض تحلیلهای نامعقول مثل (مسکن خوب و ارزان در لبنان و سوریه و عراق موجود میباشد فقط و فقط با شناسنامه عربی ) فقط درخواست کن از هزینه برای کشورهای دیگه دست بکشن البته نه در مرزهای مشترک با عراق چون همسایه هم مرز ماست و هر کوتاهی میتونه نتایج فاجعه باری داشته باشه نه از اینور بوم باید افتاد نه از اونور بوم توام از یه طرف دیگه افتادی
حساب: 1395/9/120:10:50،
9
16
اغراق امیز ؟؟؟؟
موش بخوردت با این تحلیل کردنت
خود علیرضا درست میگه . یه کم بصیرت میخاد بفهمی استاد تحلیلگر

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار