کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

میزان هزینه و رشته‌‌های آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش

کدخبر:۲۸۶۶۳یکشنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳:۴۱۵۲۴۳ بازدید

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش‌و پرورش در سال 95 از امروز (یکشنبه 18 مهر) آغاز و تا 24 مهر ادامه دارد و ضوابط و رشته‌‌های ...

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش در سال 95 از امروز (یکشنبه 18 مهر) آغاز و تا 24 مهر ادامه دارد و ضوابط و رشته‌‌های مورد نیاز نیز اعلام شده است.

آموزش و پرورش در سال 95 از طریق برگزاری آزمون استخدامی اقدام به جذب 10 هزار نیروی انسانی می‌کند.

ثبت‌‌نام برای جذب نیروی پیمانی در وزارت آموزش‌وپرورش از یکشنبه 18 مهر تا شنبه 24 مهر از طریق پایگاه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  امکان پذیر است. متقاضیان برای کسب اطلاعات و جزییات مربوط به رشته‌ها و شغل محلهای استخدام به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور که از یکشنبه 18 مهر بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار داده خواهد شد، مراجعه کنند و زمان برگزاری آزمون 21 آبان 95 است.طبق اعلام وزارت آموزش‌وپرورش، تعداد 4007 نفر زن و 5هزار و 993 مرد جذب می‌شود، براساس ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان پذیرفته‌شدگان ملزم به گذراندن دوره یک‌ساله در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی هستند.

ضوابط و شرایط مورد نیاز برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش بدین شرح است:

** داشتن حداکثر 30 سال برای دارندگان مدرک لیسانس

داشتن حداکثر سن 25 سال برای فوق دیپلم، حداکثر 30 برای لیسانس و حداکثر 35 برای فوق لیسانس و بالاتر. دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی در رشته‌های تحصیلی مرتبط با شغل اعلام شده در آگهی استخدامی.

آن‌دسته داوطلبان فوق لیسانس مجاز به شرکت در آزمون هستند که رشته تحصیلی فوقق لیسانس آنها مطابق با لیسانس یا یکی از گرایش‌های لیسانس آنها باشد.متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز (استادکار) باید دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم پیوسته بوده یا در صورت دارا بودن فوق دیپلم ناپیوسته مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.

گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع شرط ورود به شغل معلمی است.تغییر منطقه محل خدمت بعد از قبولی و قبل از استخدام و اشتغال به کار نیز تابع ضوابط و مقررات نقل و انتقال فرهنگیان است.

** سهمیه‌های استخدامی

سهمیه استخدامی ایثارگران 25 درصد، رزمندگان 5 و معلولین 3 درصد است.

پذیرفته‌شدگان نهایی مکلفند تعهد کتبی مبنی بر 10 سال خدمت در محل جغرافیایی مورد تقاضا به آموزش‌وپرورش بسپارند. (استخدام و انتقال آنها منوط به سپردن تعهد محضری خواهد بود.)

** هزینه ثبت‌نام

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش از روز یکشنبه 18 مهر 95 آغاز  تا 24 مهر ادامه دارد و داوطلبان باید برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت 29 هزار تومان به صورت الکترونیکی و با کارت‌های متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

** افرادی که در سومین آزمون استخدامی ثبت‌نام کردند، چه کنند؟

افرادی که در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ثبت‌نام کرده‌اند، چنانچه تمایل به ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش دارند نیازی به پرداخت وجه ندارند و می‌توانند با اطلاعات مربوط به کدرهگیری و پرونده خود در قسمت ویرایش اطلاعات ثبت‌نام وارد شده و اقدام به اصلاح تقاضانامه خود کنند.
با توجه به اینکه آزمون‌های  مذکور هر دو در یک روز برگزار می‌شود، لازم است داوطلبان توجه داشته باشند در صورت ثبت‌نام در این آزمون، ثبت‌نام و رشته شغلی انتخاب شده قبلی آنها باطل خواهد شد.در این آزمون به هر یک از داوطلبان دفترچه سوال عمومی و اختصاصی داده می‌شود. دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه‌ای با ضریب (1) طراحی خواهد شد ضمناً یک سوم نمره منفی به ازای هر سوال غلط در نظر گرفته خواهد شد.

** مواد آزمون عمومی

فناوری اطلاعات (مهارت‌های هفتگانه ICDL). ریاضی و آمار مقدماتی.زبان و ادبیات فارسی. معارف اسلامی. زبان انگلیسی و عمومی. اطلاعات عمومی.دانش اجتماعی و حقوق اساسی. هوش و توانمندی‌های عمومی.تمام دروس عمومی با ضریب یک محاسبه و اعمال خواهد شد.

** مواد آزمون تخصصی

سوالات آزمون تخصصی براساس دانش و مهارت‌های تخصصی متناسب با خوشه‌های شغلی یا مشاغل تهیه خواهد شد.

انتخاب افراد براساس نمره کل اولیه آنها با وزن 40 درصد برای حیطه عمومی و 60 درصد برای حیطه تخصصی است.

شرط استخدام پیمانی در آموزش‌وپرورش گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی است. تمام پذیرفته‌شدگان ملزم به گذراندن این دوره و موفقیت در آزمون جامع بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور است.
بخشی از هزینه‌های دوره نیز بر عهده داوطلب خواهد بود.

جدول رشته‌های مورد نیاز بدین شرح است:

   
میزان هزینه و رشته‌‌های آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش

  میزان هزینه و رشته‌‌های آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش سال 95

 میزان هزینه و رشته‌‌های آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش مهر 95

بلیط هواپیمادیدگاه ها

نیما: 1395/7/1818:35:51،
78
28
با یه حساب سر انگشیتی می شه فهمید بیشتر از حقوق افرادی که قراره استخدام بشند از هزینه آزمون درمیاد !!!!!
سلام: 1395/7/1819:44:27،
48
24
یکی از شرایط خنده دار در این آزمون اینکه مدرک لیسانس و فوق لیسانس یکی باشه...

ثانیا همه گزینش ها تعداد 1 نفر...10 هزار نفر چه جوری محاسبه شده

ثالثا وزارت خانه برای پرداخت حقوق معلمین از شیوه دریافت 29 هزار تومان ملت استفاده میکنه

علیرضا: 1395/7/1820:47:24،
50
31
معلمی اعصاب و حوصله میخاد
عجب: 1395/7/1910:27:55،
20
26
سی در صد سهمیه !!!!!!!!!!!!
مصطفی: 1395/7/1821:21:08،
52
25
آخه انقد تابلو کلاه این مردم بدبختو ورندارین لامصبا چطوری خوردتون میشه؟
با این همه نیرویی که مصوب 90 و 91 بعنوان تربیت معلم گرفتین و الان وقت رسیدنشون به پایان تحصیلاته و استخدام کردنشون بایدم بفکر جور کردن حقوقاشون از این جماعت بدبخت بیکار داشته باشین
بخدا نکنین صلاح نیست خدا اخرش نفلتون میکنه
امین: 1395/7/1901:27:07،
26
29
بده آقا؟ ۳ یا ۴ میلیارد از این جماعت بیکار بگیرن بعد هم معلوم بشه سرکاریه.

پس نیروهایی که دانشگاه فرهنگیان میگیره رو میخوان چیکار کنن؟؟؟؟ هر سال هم تعداد زیادی رو با وعده اینکه حتما استخدام میشن جذب میکنن.

مملکت دروغ و ریا.
بیکار: 1395/7/1903:57:48،
36
28
تا کی دروغ دزدی اختلاس بس کنید شیطون جلو شما تعظیم میکنه بخدا پدر مردمو مملکتو دراوردین
مهنس کامپیوتر: 1395/7/1907:59:53،
40
22
این نوع آزمون استخدامی که برای شرکت در آن نیاز به واریز وجه هستند ، یه نوع کسب درامد محسوب میشه ، وقتی کسی میاد توی این آزمون شرکت میکنه یعنی اینکه شغلی نداره و بی پوله ، این نهایت ظلم به افراد بیکاره . اگر نیرو میخایید ، باید سقف در ثبت نام بگذارید . چرا باید برای یک شهر که فقط نیاز به 1 نفر داره 1000 نفر رو ثبت نام کنید؟ اگر دکان باز کردند که ملت رو سرکیسه کنند که واقغا لعنت به آنها ، اما اگر واقعا میخواهند نیرو استخدام کنند یه شرایطی رو بگذارند که همه کسانی که مدرک تحصیلی را دارند قادر به ثبت نام نباشند . به راحتی میشه با گذاشتند یه آزمون آنلاین رایگان، در مدت زمان خیلی محدود و در ساعت مشخص که سوالات هم لو نرود افراد را گلچین کرد، هرکسی که نمره حدنصاب را آورد در آزمون نهایی شرکت کند . یه آزمون آنلاین هم هیچ هزینه ای برای وزارت آموزش و پرورش ندارد .
پاسخ: 1395/7/1908:52:15،
24
20
هموطن عزیز این شرایط شما غیرممکنه ... اگه شرایط شما باشه اینجا میشه فرانسه یا سوئد ....بالاخره ما باید با اونها تفاوت هایی داشته باشیم یا نه
فلفل : 1395/7/1910:56:40،
21
22
اي دولتيها شما كه در صدا وسيما چيزي نماند كه گريه كنيد ، ونماينده شما چند روز پيش اعلام كرد كه 2 سوم بودجه كشور را به كاركنان دولت ميدهيم ، اولا از جيب !!!‌ شما كه در نيامده ، دوما " اين استخدامي 10 هزار نفري پولش از كجا تامين ميشود شما كه مانديد شوش.

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار