کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

بازداشت مدیرعامل سابق پدیده شاندیز

کدخبر:۲۵۷۷۴پنجشنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۱:۲۱۵۱۱۹ بازدید

پهلوان مدیرعامل سابق «پدیده» روز گذشته پس از احضار به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بازداشت و روانه زندان شد. دادستان مرکز خراسان ...
بازداشت مدیرعامل سابق پدیده شاندیز

پهلوان مدیرعامل سابق «پدیده» روز گذشته پس از احضار به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بازداشت و روانه زندان شد. دادستان مرکز خراسان رضوی در پاسخ به سوال خبرنگار خراسان که آیا پهلوان مدیرعامل سابق پدیده بازداشت شده است؟ با تایید این مطلب  گفت: پس از آن که گزارش هایی از جرایم و تخلفات در شرکت «پدیده» به دادسرای مشهد رسید و بررسی های مقدماتی نیز نشان داد که بسیاری از شهروندان به طور ناآگاهانه در دام تبلیغات گسترده خرید و فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام این شرکت گرفتار شده اند و هر روز قیمت سهام «پدیده» به صورت بادکنکی افزایش می یابد و هر لحظه بر تعداد قربانیان این گونه اقدامات و فعالیت های غیرقانونی افزوده می شود، بنابراین دادستانی مشهد به منظور پیشگیری از وقوع جرایم بعدی و جلوگیری از حیف و میل اموال مردم، به این موضوع ورود کرد و در اولین مرحله از اقدامات قضایی دستور ممنوعیت تبلیغات و خرید و فروش غیرقانونی سهام صادر شد.

اولویت اصلی دستگاه قضایی صیانت از حقوق  مردم  و حفظ سرمایه های موجود در پروژه پدیده است

 قاضی «غلامعلی صادقی» افزود: همان طور که در روزهای آغازین ورود دادستانی به ماجرای «پدیده» به مردم قول دادیم، با مجرمان و متخلفان در این ماجرا برخورد قاطعی خواهیم داشت اما اولویت اصلی دستگاه قضایی با توجه به خواست مردم و مسئولان صیانت از حقوق آنان و حفظ سرمایه های موجود در پروژه پدیده بود به همین دلیل نیز بنا به خواست دادسرای مشهد، بخشنامه ای از سوی مسئولان قوه قضاییه و با درایت و دستور آیت ا... آملی لاریجانی و حمایت ها و رهنمودهای گسترده دکتر مظفری (رئیس کل دادگستری خراسان رضوی) صادر شد تا همه ادعاها و مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی از شرکت پدیده با نظر دادستانی مشهد مورد رسیدگی قرار گیرد چرا که در چنین شرایطی برخی از افراد قصد داشتند قسمتی از اموال پدیده را به عنوان طلبکاری و یا هر عنوان دیگر به نفع خود ضبط کنند که در این صورت همه سرمایه های مادی شرکت بر باد می رفت و سهامداران جزء و یا سرمایه گذاران این شرکت به طور کلی متضرر می شدند به همین خاطر هم اولویت اصلی دادسرای مشهد حفظ و صیانت از اموال موجود در این شرکت بود تا افراد با نفوذ و یا وابسته به برخی از سیاستمداران نتوانند اموال مردم را به یغما ببرند. مقام ارشد قضایی مشهد خاطرنشان کرد: این امر با دستورات ویژه رئیس قوه قضاییه محقق شد و در ادامه نیز «ستاد تدبیر» برای حل مشکلات موجود در این شرکت وارد عمل شد تا با همکاری و هماهنگی سایر دستگاه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی از تضییع حقوق مردم جلوگیری شود که در این زمینه نیز دستگاه قضایی از همه توان قانونی خود برای حمایت از سهامداران استفاده کرد تا با تغییر هیئت مدیره «پدیده» این پروژه اقتصادی به سرانجام برسد و مردم بیشتر از این متضرر نشوند.

وی با قدردانی از همه مسئولان استانی و کشوری و به ویژه نمایندگان مردم مشهد در مجلس، وزیر کشور، استاندار، نمایندگان مردم در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و دیگر کمیسیون ها که برای حل مشکلات پدیده تلاش کردند، گفت: از ابتدا قرار بود به ماجرای پدیده در 2 مرحله رسیدگی شود که مرحله اول آن نیاز به یک همکاری صمیمی و جمعی با حضور دیگر سازمان ها و نهادهای دولتی داشت که در این رابطه ستاد تدبیر تشکیل و اقدامات خوبی برای برون رفت از مشکلات موجود انجام شد.وی اضافه کرد: اما مرحله دوم این ماجرا، تعقیب و مجازات مجرمان بود که وظیفه اصلی و ذاتی دستگاه قضایی است چرا که بسیاری از شهروندان به خاطر بمباران های تبلیغاتی افرادی که در این شرکت نقش داشتند فریب خورده و با فروش اموال خود اقدام به خرید سهام کرده بودند و از سوی دیگر نیز این افراد اتهاماتی داشتند که باید به آن ها رسیدگی می شد. دادستان عمومی و انقلاب مشهد با اشاره به تبلیغات واهی و گسترده مدیران سابق «پدیده» مبنی بر این که «خرید هر سهم سود چند برابری در پی دارد و سرمایه آنان بلافاصله قابل برگشت است» اقدام به سرمایه گذاری در این شرکت کرده اند، افزود: این گونه سرمایه گذاران در مدت کوتاهی متوجه شدند که فریب خورده اند و نه تنها سهام آنان ارزش قابل ادعا را ندارد بلکه پولشان هم قابل برگشت نیست.

بنابراین دستگاه قضایی به خاطر وظیفه ذاتی خود باید با عامل یا عاملان جرم برخورد می کرد که در همین راستا ابتدا اقداماتی مانند ممنوع الخروج شدن برخی افراد مانند مدیرعامل سابق پدیده صادر شد تا پس از صیانت از اموال مردم با عاملان این فاجعه برخورد قانونی و قضایی صورت گیرد. قاضی «غلامعلی صادقی» با اشاره به بازداشت مدیرعامل سابق پدیده افزود: با همه کسانی که به نوعی در بروز این مشکلات و جرایم نقش داشتند چه به عنوان مباشر و یا به عنوان معاون برخورد قضایی صورت می گیرد تا افراد دیگری جرأت نکنند فضای اقتصاد و اشتغال سالم در جامعه را آلوده کنند و نباید اجازه بدهیم افرادی با نام «اقتصاد و اشتغال» نظام اقتصادی کشور را تهدید کنند چرا که برخورد نکردن با مجرمان و متخلفان فضای کسب و کار و حوزه سرمایه گذاری در اقتصاد را نامطمئن می کند.

اتهام کلاهبرداری ،اخلال در نظم اقتصادی  و...

 دادستان مرکز خراسان رضوی با بیان این که در پرونده مدیرعامل سابق پدیده چندین اتهام از جمله کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی و... وجود دارد تصریح کرد: برخی از اتهامات روز گذشته از سوی قاضی پرونده، به این فرد تفهیم شد و او پس از صدور قرار قانونی بازداشت شده است تا این پرونده روند قضایی خود را در فضایی آرام و به دور از هر گونه هیاهو و جنجال طی کند. قاضی «غلامعلی صادقی» اضافه کرد: دستگاه قضایی خراسان رضوی همان گونه که در رسیدگی به پرونده های مهم اقتصادی اثبات کرده است، هیچ گاه تحت تأثیر جوسازی های رسانه ای و شبکه های مجازی قرار نمی گیرد و با قدرت و قاطعیت به این پرونده نیز رسیدگی خواهد کرد و اگر افرادی احساس می کنند با رایزنی و نفوذ می توانند در روند رسیدگی به پرونده مشکلی ایجاد کنند یقین بدانند که دستگاه قضایی امتحان خود را در این باره پس داده و به تکلیف قانونی خود عمل خواهد کرد. این مقام قضایی با قدردانی از سهامداران پدیده و مردم که در این ماجرا با مشکلات زیادی مواجه شدند اما باز هم سعه صدر به خرج دادند تا اعضای ستاد تدبیر و مسئولان دولتی بتوانند در فضایی آرام برای حل مشکلات آنان قدم بردارند، گفت: اگر تأخیری در رسیدگی به اتهامات فرد و یا افرادی در این پرونده صورت گرفت تنها به خاطر حفظ مصالح و حقوق سهامداران و مردم بود که اقدامات قضایی سریع موجب تضییع حق و حقوق آنان نشود اما از این پس، پرونده «پدیده» روند قانونی و قضایی خود را که خواست مردم و مسئولان است در دادسرای مشهد طی خواهد کرد و با همه عواملی که نقشی در بروز جرم داشته باشند برخورد قاطعی صورت می گیرد. وی در پایان تصریح کرد: در صورت صلاحدید قاضی حیدری (قاضی رسیدگی کننده به پرونده پدیده) اقدامات انجام شده و جزئیات بیشتری از این پرونده در طول رسیدگی قضایی به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

مسعود: 1395/5/708:41:42،
119
35
انگشترهاش و نگاه ....
کارشناس: 1395/5/710:36:40،
80
34
این اشک دیده منو خون دل شماست
ع: 1395/5/710:54:40،
172
40
اون رئیس جمهوری که دوره قبلی به این اجازه داده بود سهام شرکت رو خارج بورس عرضه کنه و شورای پول رو منحل کرد رو چرا بازداشت نمیکنید؟؟؟؟
رحیم: 1395/5/711:21:36،
84
32
چرا دادگاه مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره

ثامن الحجج + میزان تشکیل نمیشه!!!!!
احسان: 1395/5/711:35:19،
120
40
يه اشنايي توصيه كرد ٣ سال پيش پولتو ببر اينجا وقتي توضيح داد بهش گفتم پولاتو دربيار گفت چرا گفتم اين بابا يا كلاه برداره يا نابغه اگه كلاه بردار باشه خودش پولتو بالا ميكشه اگرم نابغه باشه با اين سرعتي كه تو ميگي داره ميره بالا دير يا زود ميزننش زمين تو مملكت ليلي پوتي ها كسي حق نداره گالييور بشه ...ميزننش زمين بازم پولاي تو از بين ميره ...گفت تو ترسويي پولاش كه به باد رفت اومد گفت سق تو سياه بود گفتم اين اسمش تجربه اس عبرت تاريخه اين مملكته هر چند اخرش ما بدهكار شديم باز ....
علی: 1395/5/711:43:20،
62
37
قیافشو نگا
مردم: 1395/5/711:48:09،
64
33
یه کلمه از حرفاتونو باور نمیکنم بس که به مردم دروغ گفتید!!!!
سینا: 1395/5/712:57:17،
79
32
این جمله اش منو کشته
:اگر افرادی احساس می کنند با رایزنی و نفوذ می توانند در روند رسیدگی به پرونده مشکلی ایجاد کنند یقین بدانند که دستگاه قضایی امتحان خود را در این باره پس داده.
m@jid: 1395/5/714:58:48،
49
31
یادم میاد چند سال پیش قبل از اینکه پدیده کارش به اینجا برسه تو یه سایت در مورد زندگی و موفقیتش خوندم آخرش فقط لبخند زدم
نیما: 1395/5/715:24:59،
26
37
آقا احسان به نظرم حرفهات درسته ولی ایشون و امثال بابک زنجانی با استفاده از امکانات و موقیتی که سایرین نداشتن بالا رفتن .شما زندگینامه این افراد رو به گفته خودشون بخون که خودشون با کلی سانسور توضیح دادن که چطور به اینجا رسیدن خندت میگیره ...منم تو بعضی از مسائل به دوستانم مشاوره دادم(توضیحاتش در اینجا نمیگنجه اما در مورد روال اقتصادی و بورس دولتی و نظام در حکم دلال بزرگ - دلیل دستمزدهای پایین کارگر و کارمند-نظام سرمایه داری در جهان و...)اما قبول نکردن و متاسفانه اگر به شانس هم که بود در 90 درصد موارد حرف من درست دراومد و همونها به روز سیاه نشستن و حالا توقع دارن با اینهمه خندیدن به حرفهای بنده بهشون کمک کنم ولی بازم دارن حرف خودشونو میزنن
نامیزان: 1395/5/708:43:01،
95
40
این بابا ما میزانیها را نیز بیچاره کرد !!
من که هنوز به پولم نرسیدم و بانک صادرات سپرده ما میزانیها را به عنوان حقوق ماهی 65 میلیون تومان به مدیر عاملش میداده !!!!
ناشناس: 1395/5/708:47:26،
47
63
همین مدیرای جدید پدیده که خود دولت نسب کرده تو برنامه پایش گفتن فساد صورت نگرفته پس چرا دست از سر پدیده بر نمیدارن؟!
تنها شرکتی که تو ایران صددرصدش خصوصی بور پدیده بود . مشخصه حمایت از بخش خصوصی فقط شعاره.
محمود: 1395/5/709:36:27،
81
42
صد در صد خصوصی؟؟
برادران قاچاقچی خودمان ؟!
شیب؟
بام؟
جنگل؟
شاهرودم: 1395/5/709:01:54،
62
30
عاشق اون انگشتراشم خدايي
مصطفی: 1395/5/709:07:17،
101
37
پولتونو به این شرکتها و موسسات مالی و بانکهای مشهدی ندین که سوخت شده رفته..!
صادق: 1395/5/709:20:54،
107
22
واقعا دادستاني زحمت كشيده اولين اقدام رو بعد از ١٠ سال انجام داده زماني كه حدود ١٤٠ هزار نفر درگير اين كار شدن!
تورو خدا اين قدر ضرب العجلي كار نكنيد سخته واستون
علی: 1395/5/712:28:49،
54
46
خودت که عقل داشتی. نداشتی؟ نمیدونی سود چند برابر تو هیچ جای دنیا وجود ندارد؟
همینکه بهت لطف کردن و دارن سرمایهات رو سروسامون میدن باید خدارو شکر کنی.

چرا به این فرد مثبت میدید؟ وقتی میبینی کسی تو این کشور به فکر مردم نیست، خودکرده را تدبیر نیست!!
majid: 1395/5/716:38:03،
38
31
علی جان به نظرت مثبت و منفی ندادم چون برام سخت بود ولی همه افراد نسبت به شرایطشون ویا ...نمیتونن یا وقت پیگیری تحلیل درستی ندارن باید گفت که با این تفاسیر مقصر اصلی اول بالاییها هستند که تصمیم گیرنده اصلی در هر قسمت هستند و بعد انتخاب اشتباه این گروه از مردم حالا میخواد سرمایه گذاری در بورس باشه یا سود بانکی در ثامن ااحجج و یا جاهای دیگه .بعض یها که کلا انقدر سرشون به کار گرمه که وقتشو ندارن درست تحقیق و تحلیل کنن و بعضی ها کلا تحلیل درستی از هیچی ندارن مثل تعریف درست از روشنفکری (روشنفکری دینی رو نمیگم که شاخه ای از اونه منظور تعریف کلی روشنفکری )و یا تقدس گرایی که باعث تحلیل غلط میشه (کلی گفتم و جهت دار نبود)وتعریف و تحلیل اقتصاد و ....
حسن: 1395/5/709:30:06،
59
36
جناب اقای صادقی
میشه گفت عواملی در مشهد دست به دست هم داده تا این شهر لحظه به لحظه به پرتگاه نزدیکتر بشه . مثال واضح خودکشی بخاطر مسایل مالی و یا سکته بخاطر بدهکاری در مشهد بسیار زیاد شده . خوب لازم هست که در این لحظات سخت و نفس گیر برای سر پرستان خانوار به غیر از خبر بد و بازداشت خبری خوب و متمتیزی هم برای مردم داشته باشید . از فشار روانی مردم بکاهید .
صادف: 1395/5/710:03:59،
58
33
واقعا فکر میکنید کسی که تمام زندگیشو گذاشته تو پدیده از خبر دستگیری پهلوان خوشحال میشه و از فشار روانیش کم میشه!
مهدی: 1395/5/709:49:40،
73
30
اینا همه برمیگرده به عدم نظارت تو کشور ما.
شما که میدیدین این همه تبلیغات میکنه یکیتون یه استعلامی میگرفتین ببینین قانونیه یا نه تا این همه مردمو بدبخت نکنن..
رضا: 1395/5/709:54:43،
72
28
بابا اینا کلفتن فقط پدرمردما دراوردن
جلال: 1395/5/710:05:15،
56
28
5 سال تمام داشتین ازش حمایت میکردین . تلویزیون ملیاردها تومن گرفت و روزی چند ساعت تبلیغ میکرد .
خوب که 136 هزار نفر ( 136 هزار نفر یعنی نصف جمعیت اسکاتلند عدد کمی نیست ) بدام افتادن و ملت رو به روز سیاه نشوندن اونوقت یادتون احقاق حق افتاد .

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که همه اینها برنامه ریزی برای خارج کردن نقدینگی از جیب ملت بود .
خارج که نشده این پول ... پس کجاست ؟ تو جیب کیه ؟
تو جیب پهلوان اگه بود که فرار میکرد از کشور

دوستان آقایان خانومها تو این مملکت اگه پولی دارین فقط مسکن یا بالشت زیر سرتون
حتی بانک هم نزارین یه دفعه مثل دوران تحریم زمزمه هایی بود که حق برداشت پول بیشتر از فلان مبلغ رو ندارین .
یه زمانی طلا یه زمانی پدیده آتیه سازان میزان ثامن الحجج اینها همش تله هست برای اینکه پولتون رو بره تو جیب از ما بهتران
ناصر: 1395/5/710:21:30،
65
35
در کشور ترکیه مدیریتی که یک هتل دارد کل کشور ما ندارد اگر مدیریت بود مردم بیچاره نمی شدند صدا وسیما مردم را فریب داد
مطلع: 1395/5/710:29:07،
58
25
پهلوان دزدی نکرده ،مردم خودشون دوست داشتن سهام شرکت رو به قیمت بالا بخرن،اگه اون دزدی کرده پس باید دولت ایران هم محاکمه بشه چون تو بورس ایران هم سهامهایی با ده برابر قیمتشون فروش میرن و خیلیها پس از خرید آن،قیمت آن یک دفعه افت میکند ویا شرکت برشکسته میشه،نمونش شرکت گازلوله که یه زمانی سهامش 5000 تومان تو تالار بورس دست به دست میشد ولی یه دفعه قیمتش افت کرد و شد 45 تومان و بعد اون هم اعلام ورشکستگی کرد و خیلیا از این سهم آقا شدن و خیلیا هم بدبخت،برای تغییر کاربری اراضی هم بازم شهردار مقصره خوب چرا همون اول بهش اجازه ساخت دادن،دوتا آجر رو هم بزاری شهرداری خراب میکنه باید مجوز بگیری ،بعد پروژه به این بزرگی مگه میشه بدون مجوز باشه،آقایون باور کنین مشکل ما جای دیگس
majid: 1395/5/715:46:51،
33
32
موافقم اصلا کلی بخوایم به این قضیه نگاه کنیم بورس ایران اعتبار نداره .منم خیلی دوست داشتم که در بورس سرمایه گذاری کنم ولی زمانی که با کمی تحقیق دیدم اصلا نمیشه به به بورسی که داخلی هست و شرکت های شبه خصوصی در اون زیاد هستند و به عبارتی با تحلیل خودم دستکاری میشه و شاخص های خرید و فروش که آمار رو نشون میده به طور کلی مبنای مورد اعتمادی برای قضاوت نیست
majid: 1395/5/716:46:36،
26
30
مثبت و منفی ندادم ولی یه قسمتی از حرفتون در مورد شهرداری باید بگم به نظر من:آقای پهلوان کارهای قبلیشون رو هم به همین صورت انجام دادن و به این پروژه شاندیز رسیدن مثل کنار اومدن در این پروژه با شهرداری ویا سازمانهای دیگه و... در این پروژه شاندیز به مشکل خوردن حالا به گفته بعضی ها سیاسی یا هرچیز دیگه ای هم که میخواد باشه از نظر قانونی تونستن بهش گیر بدن
حسن: 1395/5/711:44:20،
56
38
نیگا به سیستم مدیریتت کن! وقتی ماوراءالطبیعه جای تخصص میگیره، خروجیش میشه جزایری، خاوری، فاضل خداداد، پهلوان، آریا و ...!!؟
مگه چی کاشتی که انتظار داری بیل گیتس و استیو جابز برداشت کنی؟!
عادل: 1395/5/712:08:36،
47
36
محسن پهلوان اگه سرمایه های مردم رو در پروژه های پدیده خرج کرد نه یک ریال دزدید و نه یک ریال از کشور خارج کرد. اعلام قیمت سهام پدیده توسط کارشناسان دادگستری در هفته گذشته نشان داد که نه تنها قیمت سهام در زمان محسن پهلوان بادکنکی نبود بلکه حتی کمتر هم بوده. بعد از 19 ماه رکود پروژه و افزایش بدهکاریهایه بانکی در این مدت و کسر کلیه بدهی های مردم و ارگان ها و بانک ها سهام 5 هزار تومان ارزشیابی شد .همان سهامی که در 19 ماه پیش در اوج ساخت و ساز و تبلیغات و پیشرفت روزافزون پروژه توسط همین آقای دادستان مشهد 2 هزار تومان یک شبه کارشناسی شد. مشکل و بحران از زمانی آغاز شد که محسن پهلوان به آقایان باج نداد. و بعد زدنش زمین . حتی به قیمت نابودی مردم. خیلی از پروژهای کشور به همین صورت از مشارکت مردم استفاده میکنند و در حال حاضر هم فعالیت دارند. و هیچ کس هم ایرادی به آنها نمیگیرد. نمونه اش پروژه سپاد مشهد
امین۰۰۰۰: 1395/5/713:22:05،
41
38
این قصه سر دراز دارد کار من وشما نیس
اشکان: 1395/5/713:59:21،
41
27
دادستان مشهد این بلا را سر مردم آورد گفت برای حفظ
منافع مردم این کارو می کنیم دادستان یک حرف درست زد
اخلال اقتصادی مردم به جای اینکه پولهای خود را در بانک
بگذارند خودشان سرمایه گذاری می کردند و دولت دید نقدینگی بانکها کم می شه جلوی این پروژه را گرفتند و گرنه تا روز قبل از آن تلویزیون 24 ساعته تبلیع می کرد وهمه مسولین به عنوان بزرگترین پروژه ملی از آن یاد می کردند اگر بادکنکی بود بغد از دو سال متوقف شدن قیمت هر سهم
5000 تومان قیمت نمی خورد.
جعفر: 1395/5/808:58:52،
33
28
دقیقا من با حرف شما موافقم
Soheil: 1395/5/714:10:43،
56
32
یادم میاد صدا سیما برای این آقا یه مستند هم درست کرده بود " مستند مسیر موفقیت ایشون "
>
پدیده
ثامن
ثامن الحجج
و...
همه نونی بود که صداسیما گذاشت تو دامن ما
بهنام: 1395/5/715:29:37،
47
31
اولویت اصلی دستگاه قضایی صیانت از حقوق مردم
چقدر این جمله خنده داره
احسان: 1395/5/717:34:26،
28
29
درکل بدبختمون کردن رفتن پی خوشیشون
کیوان: 1395/5/717:53:43،
37
39
آخه من خودم فامیل مشهدی دارم خیلی دنبال پول پوز این حرفان این مشهدیاااا
جعفر: 1395/5/808:57:44،
38
37
درست صحبت کن
این حرفت یعنی چی معلومه خودت فرهنگ و ادب نداری که اینجوری در مورد شهری صحبت میکنی
همه جای دنیا ادم خوب و بد هست
عادل: 1395/5/813:38:18،
33
38
رفتار بسیار زشتیه که در مورد مردم یک شهر به صورت عوامانه و بدون منطق قضاوت کرد. یادت باشه که شهر ما شهر استاد شجریان، اخوان ثالث و ملک الشعرا بهار و حضرت فردوسی و... است. ضمنا همه انسانها دنبال کسب پول حلال هستند سرمایه گذاری در یک پروژه کردشگری که باعث رونق این صنعت میشه چه ایرادی داره.
سعید: 1395/5/800:06:43،
34
32
این آقا در ارگانهای دولتی و نظامی و قوه قضاییه ومجلس نفوذ داشته وگرنه در ابتدای کار جلوش و می گرفتن نه الان که سرمایه مردم را به باد داده باید دید چرا این گونه افراد شکل میگیرند از دستگاه های نظارتی باید پرسید که ادعا دارند مو را از ماست بیرون می کشن چر فساد هایی به این بزرگی از نظرشان پنهان می ماند

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار