کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

بیانیه روحانی خطاب به ملت درباره حقوق های نجومی

کدخبر:۲۴۹۵۸دوشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲:۲۲۷۰۸۵ بازدید

رییس جمهوری در بیانیه مهمی خطاب به ملت شریف ایران که در پی گزارش مربوط به پرداخت های نا متعارف به برخی مدیران صادر ...
بیانیه روحانی خطاب به ملت درباره حقوق های نجومی

رییس جمهوری در بیانیه مهمی خطاب به ملت شریف ایران که در پی گزارش مربوط به پرداخت های نا متعارف به برخی مدیران صادر شد، تاکید کرد: حساسیت افکار عمومی و رسانه ها به پرداخت های نامتعارف قابل ستایش است و دولت از این فرصت برای ساماندهی "نظام شفافیت اطلاعات" بهره خواهد برد.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ،حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این بیانیه با ابلاغ این دستور که "لایحه اصلاح نظام حقوقی پرداخت ها با رفع خلاء های قانونی با فوریت تهیه و همچنین دستگاهها موظف به انتشار حداقل و حداکثر حقوق مدیران کشوری و لشکری شوند" تصریح کرده است: با کسی عقد اخوت نبسته ام؛ مبارزه با فساد و رانت در نظام اداری و اقتصادی را تا ریشه کن شدن ادامه می دهیم.

متن کامل بیانیه رییس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملّت شریف ایران

چند هفته ­ای است که موضوع پرداخت­های نامتعارف و حقوق­های غیرمنصفانه، وجدان ملّی را حساس و خاطر مردممان را مکدر ساخته است؛ این مسئله از ‌آن جهت برای اینجانب رنج ­آور است که صرفنظر از کم و کِیف، ابعاد و زمینه­ های آن، می­تواند پیوندهای عمیق میان دولت و ملت و جوانه­ های امید که حیاتی تازه به جامعه ایران داده است را خدشه­ دار نموده و خدای ناکرده استواری رابطه میان مردم و نظام را نشانه رود. در همین راستا، به محض طرح موضوع و بروز حساسیت­ها و صرفنظر از تمایز میان مطالبه اجتماعی به حق و برخی غرض­ورزی­ های سیاسی غیر عدالت­خواهانه، دستور دادم کمیته ویژه ­ای به ریاست معاون اول محترم رئیس­ جمهور برای سه هدف:

1- بررسی علل و شناسایی موارد تخلف و سوءاستفاده؛

2- انجام اقدامات قاطع درخصوص استرداد وجوه و عزل مدیران متخلف؛

3- تنظیم تصمیمات لازم در جهت تغییر مقررات و ضوابط اجرایی؛

تشکیل و گزارش اقدامات خود را برای اینجانب ارسال نماید. امروز گزارش این بررسی­ها، تصمیمات و اقدامات کمیته مذکور را از طرف معاون اول دریافت نمودم. ضمن تشکر از زحمات ایشان، بر همین مبنا لازم می دانم نتایج آن را به اطلاع شما ملت شریف برسانم.

این گزارش با اشاره به نارسایی­ها و ناکارآمدی سیاست­ها و قوانین پیشین، قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت (مصوب سال 1370) و قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوب سال 1386) را یکی از مهمترین عناصری می­داند که متعارف شدن گریزگاه ­های قانونی در گذشته و حال را به دنبال داشته است. من کاملاً دریافته ­ام که میراث ساختاری معیوب به جا مانده از گذشته، عدم توجه و یا عدم اجرای دقیق قانون، کم ­کاری و عدم توجه کافی نهادهای نظارتی و تنظیمی، و تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری در سال 1386 و اجرای عجولانه و ناقص آن در سال 1388 که حکم یکسان و کلی برای همه دستگاه­های اجرایی با دایره شمول وسیع و تمایزات و تفاوت­های آشکار صادر کرد، منجر به مستثنی کردن بسیاری از دستگاه­ها و سپس صدور حکم الزام همه دستگاه ­های مشمول و غیرمشمول به هماهنگی با شورای حقوق و دستمزد برای کلیه پرداخت­ها و در نتیجه نوعی بی­انضباطی و آشفتگی جدید قانونی در اثر عدم تشکیل شورای مذکور گردید، که آثار آن هنوز پابرجاست. بیان این واقعیت در گزارش فوق که پرداخت­های غیرمتعارف در دستگاه­ها به افراد کمی محدود می­شود و شأن اکثریّت مدیران دلسوز و زحمتکش نظام اداری که با جدیت فراوان و همراه با قناعت به ایفای مسئولیت می­ پردازند، از شمول چنین موضوعی به دور بوده است و اقدام خارج از قانون و سوءاستفاده از خلأ قانونی برخی افراد نمی ­تواند به این جایگاه ضربه وارد نماید؛ سبب دلگرمی و آرامش خاطر مردم است. لازم می­دانم در این راستا، نکات زیر را به اطلاع شما مردم عزیز برسانم:

1- هوشیاری مردم و حساسیت قابل ستایش افکار عمومی جامعه نسبت به موضوع پرداخت­های غیرمتعارف و ابراز نظرآزادانه در حوزه ­های عمومی و فضای مجازی و رسانه ­ها، سرمایه گرانقدری است که بدان ارج نهاده و می­کوشم با تکیه بر یاری و حمایت شما مردم عزیز، و با تأکید بر اینکه من در این راه با هیچ­کس عقد اخوت نبسته­ ام، مبارزه با فساد و رانت در نظام اداری و اقتصادی کشور را تعمیق بخشیده و این جرثومه پلیدی را از ساحت مقدس خدمت­گزاری کشور ریشه کن نمایم. در این جهت ضمن توجه به قصورهای گذشته، دولت با استقبال از این فرصت، و علاوه بر اقدامات فوری برای توقف اقدامات ناصحیح به عمل آمده و اتخاذ تصمیمات لازم، در مسیر اصلاح بنیادین ساختار ناسالم مقررات که در طول سالیان گذشته در نهادهای عمومی ریشه دوانده است، گام برخواهد داشت.

2- از وزراء خواسته­ام تا درخصوص هرگونه پرداخت، به ویژه حقوق و مزایا، از بیت ­المال که شامل بودجه کل کشور و همه منابع عمومی است، حداکثر دقت را صورت دهند، تا خدای ناکرده دوباره ریشه­ های تعمیق شده بی ­انضباطی مالی و رانت­ خواری مجدداً از گوشه­ ای سربرنیاورد، و تخلّف، توجیه نشود. همه مسئولان دولتی و مدیران بنگاه­های عمومی غیردولتی و نهادهای نظارتی در اجرای این امر در رابطه با حیطه کار خود مسئولند.

3- وزراء، معاونین، مسئولان و مدیران دستگاه­ها در قوه مجریه، مقننه، قضاییه و همه نهادهایی که به هر نحو از بیت  ­المال استفاده می­کنند نسبت به اعمال دقّت و نظارت در واحدهای زیرمجموعه خود مسئولند، و باید ضمن به اجرا گذاشتن اقدامات لازم، درخصوص اصلاح نظام اداری حوزه خود و شفاف نمودن تصمیمات آن اقدام نمایند. لذا ضرورت دارد علاوه بر اعمال دقیق ضوابط اجرایی بودجه سال 1395 که از جمله بر جلوگیری از تصمیم­گیری ذینفعان و ممنوعیت دو شغله بودن مدیران و کارمندان تأکید می­کند، چنانچه نیاز به مقررات دیگری وجود دارد، به فوریت جهت تصویب به دولت پیشنهاد کنند.

4- از هیأت دولت و وزرای محترم خواسته­ام تا علاوه بر مواردی که در سطح وزارتخانه ­ها و بانک­ها به فوریت به مرحله اجرا درآمده است، موارد مشابه دیگر در کلیه دستگاه­های اجرایی را حداکثر ظرف یک ماه بررسی، اصلاح و اجرا نمایند. از آن تاریخ به بعد تمامی دستگاه­ها موظف­ اند تمام حقوق و مزایای دریافتی کلیه مقامات کشوری و لشکری را به صورت حداقل و حداکثر دستمزد و پرداختی ماهانه در سایت وزارتخانه یا سازمان ذیربط، و همچنین در سایت سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی کشور برای آگاهی عموم درج نمایند؛ هرگونه پرداختی ورای این مبالغ تخلف به شمار آمده و موجب ضمان و تخلف اداری محسوب خواهد گردید.

5- کلیه دستگاه­های اداری، به ویژه آن دسته از شرکت­ها و بانک­های دولتی که برای انجام وظایف قانونی اقدام به ایجاد یا ثبت شرکت یا عناوین مشابه در داخل و یا خارج از کشور می­کنند، باید از انتخاب مدیران ستادی به عنوان عضو هیأت مدیره به هر نحو خودداری کنند و در موارد ضرور نیز که با تایید بالاترین مقام دستگاه تعیین می­شود حق دریافت هیچگونه حقوق یا پاداش را نخواهند داشت.

6- شورای حقوق و دستمزد که به موجب قانون، مسئولیت بررسی و هرگونه تصمیم­گیری در مورد حقوق و مزایا را به عهده دارد، موظف است ضمن بررسی کلیه نظام­های پرداخت دستگاه­های مشمول و غیرمشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، نسبت به هماهنگی پرداخت­ها و عادلانه کردن آن اقدام نماید. از آنجایی که در سال 1395 پرداخت­های بدون مجوز شورای حقوق و دستمزد در کل کشور ممنوع اعلام شده است، کلیه دستگاه­ها موظفند حتی اگر از مراجع قانونی متفاوتی برای تعیین حقوق و مزایا برخوردار باشند، پرداخت­های خود را با این شورا هماهنگ نموده و موافقت آن را اخذ نمایند.

7- دولت به منظور اعمال یکپارچگی در نظام حقوقی پرداخت­ها و رفع هرگونه خلأ یا ابهام قانونی، لایحه مربوطه را به فوریت تهیه و با تصویب آن، تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد کرد.

8- از دستگاه­های ذیربط، مطبوعات و رسانه­ های جمعی می­خواهم تا در خصوص مواردی که به صورت نادرست و تحت عنوان فیش­ حقوقی یا پرداخت غیرمتعارف، مطرح شده ولی ماهیّت متخلّفانه نداشته است، افکار عمومی را در جریان قرار دهند؛ تا گل ­آلود کردن این چشمه زلال، مانع از پیگیری اقدامات عدالت­جویانه دولت نگردد، و برخورد با موارد تخلّف، بهانه تخریب و ناسپاسی نسبت به خیل عظیم کارکنان و مدیران امین و پرتلاش تمامی دستگاه­های لشکری و کشوری خدمتگزار مردم نشود.

9- دولت از این فرصت برای برنامه ­ریزی و ساماندهی «نظام شفافیت اطلاعات» در منابع و مصارف عمومی و تسریع در اجرای قانون دسترسی و انتشار آزادانه اطلاعات استفاده خواهد کرد تا مردم که ولی­نعمتان اصلی سرمایه­ها و منابع عمومی کشورند، بتوانند بر امور و اموال خود نظارت داشته و با نصایح خود به مسئولان، سلامت و استحکام نظام را تضمین کنند.  

وزراء و مسئولان دستگاه های اجرائی موظفند همه اقدامات مقرر در گزارش کمیته ویژه را ظرف مهلت تعیین شده به انجام رسانده و نتیجه را گزارش نمایند. معاون اول محترم بر سرعت و دقت کار نظارت خواهد کرد.خدای بزرگ را شاکریم که در ماه رحمت خود که ماه شهادت امام عدالت، حضرت علی (ع) نیز هست، توفیق آن را داد که دولت تدبیر و امید در مسیر اصلاح نظام پرداخت­ها و باز کردن این گره کور،  کهنه و برجا مانده از سالیان دور قدمی بردارد و عهد خود بامردم را تجدید نماید.

حسن روحانی

بلیط هواپیمادیدگاه ها

نومرام دلبر: 1395/4/1423:27:10،
354
45
هه هه هه
سوا از اينا فكري به جوانان بكنيد
در جواني بس پيرم
م: 1395/4/1423:52:49،
360
38
لطفا یه بیانیه هم در مورد ارتباط بین اون خزانه خالی و این فیشها بدید ببینیم چطوری از تو اون خزانه خالی همچین حقوقهایی درمیومد .
سید: 1395/4/1423:56:02،
316
83
آقای رییس جمهور هر چی همش بزنی بیشتر بوش درمیاد بی خیال برو از باقی عمر دولت تدبیر لذت ببر
ملت شریف ایران : 1395/4/1500:00:18،
345
44
یعنی شما نمیدونستید مسولین چقدر حقوق میگیرن ..... یعنی به نظر شما رو پیشانی ما ملت نوشته ...... (.....) .......
مهدي: 1395/4/1500:24:52،
149
30
ملت شريف ايران؟ اينجور موقع ها چقد مردم شريف ميشن ولي گاري بهشون تحويل ميدن و گروني كاري به شرافت مردم نداره
علی 65: 1395/4/1501:22:16،
132
45
یه بیانیه در مورد لیست امید که به مجلس رفتن و همچنین برادرتون بدید.مردم منتظر هستن ببینن با برادرت چه حرکتی میزنی.برای اصلاح باید از خود و داخل خانه شروع کرد.
محمد حسین: 1395/4/1501:32:54،
146
30
عزل یک مدیر یا پس گرفتن پول دردی دوا نمیکنه ۴ تاشون بیارید معرفی محاکمه ودر میادین عمومی به اشد مجازات برسانید هم مردم خوشحال میشن هم حساب کار دست بقیه مدیرها از جمله اقای سیف بیاد و نگوید محرمانه است
احسان: 1395/4/1501:33:03،
189
80
آقای روحانی
ما را ببخش که حافظه مان مثل حافظه ماهی است
آقای روحانی ما همین هستیم که میبینی ، ما همان هایی هستیم که یادمان رفته زمانی دولت مهرورزی بجای دارو قلاده سگ وارد کشور میکرد و ما اعتراض چندانی نکردیم!
ما همان هایی هستیم که یادمان رفت دلار 1200 تومانی در عرض شش ماه شد 3600 و ما اعتراض چندانی نکردیم!
آقای روحانی ما همان هایی هستیم که نمیفهمیم ساختن یه خانه یک سال به طول می انجامد اما یک روزه میشود آنرا خراب کرد!
ما همان هایی هستیم که یادمان رفته رییس جمهور قبلی کابینه اش را خط قرمز می نامید و مجلس را به تمسخر میگرفت ، و زننده ترین ادبیات را در مجامع بین المللی به کار میبرد ، خانه نشینی میکرد ، وزیر خارجه اش را هنگام سفر خارجه عذل میکرد و همیشه میگفت لیست مفسدین در جیبم است اما هیچوقت آنها را از جیبش در نیاورد! تحریم ها را کاغذ پاره مینامید و دروغ پیشه اش بود و هزاران مورد دیگر
احسان: 1395/4/1501:36:11،
133
96
حالا همان هایی که کشور به لبه پرتگاه برده بودند دوباره قد علم کرده و خواستار رسیدن به قدرت هستند
آقای روحانی شاید شما از 20 نمره کامل رو نگیری اما از نظر من دانشجوی مملکت قطعا تجدید هم نمیشوید!

مردم عزیز کشورم ، ای مردم پوپولیست دوست لطفا گذشته ها را یادتان نرود
زیرا مردمی که گذشته شان را فراموش میکنند محکوم به تکرار تاریخ هستند!
علی: 1395/4/1502:28:07،
134
49
بعد از این رسوایی بزرگ دوباره با وقاحت حقوق مدیر عامل ها مفت خور را 19 میلیون پانصد یعنی 20 برابر حقوق کارگر تعیین می کنید بعد بیانیه هم می دهید ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! مشخص شد 37 سال است پول نفت کجا می رود و چرا مردم سهمی از این نفت نداشتند و ندارند.......
ایران: 1395/4/1505:27:49،
92
36
درمحله ی کارگری ماخانواده ای بخاطرنداشتن خوراک افطاروسحر چندروزنتونست روزه بگیرد!!!

ازاین دست خانواده هازیادند!!!

مسؤولش مسؤولین نظام وعلی الخصوص رییس جمهور محترم نیست؟!!!

باچه امیدوآرزویی برای دولت تدبیروامیدرأی داده بودم!!!


ساده لوح: 1395/4/1505:34:58،
110
63
لطفا بفرمائید چرا.بجای جواب قانع کننده به مردم مظلوم و محروم ، این همه گوشه و.کنایه و.افترا به دولت قبل چه مفهومی داره؟!!!
مردم بد جایی خفت تون را گرفتند، حالا هم نگران 4سال بعدتون هستید
فقط موقع یارانه دادن ، روز عزای دولت بود ولی موقع پرداخت های 60 میلیونی هر ماهه تون روز عروسی ...
خیلی متاسفم که بگم ، بنا بود با رسیدن مالیات ارزش افزوده به 9 درصد، دولت نیازی به فروش نفت نداشته باشه
ولی با این پرداخت های نجومی به خودشون ، آه و ناله خالی بودن خزانه را سر میدن
برای اولین بار تاریخ ایران ، رئیس جمهور 4ساله خواهیم داشت انشالله
ایرانی بدبخت: 1395/4/1507:52:23،
96
30
بسمه الله رحمانرحیم شما چند هفتهای نیست که با پرداخت حقوقهای نامتعارف ملت ایرانرا نارحت کرده اید سالیان سال است تازه دستتون رو شده
کارگر و معلم : 1395/4/1508:45:24،
63
30
پس حقوق فقرا و زیر خط فقریها چی میشه
مردم: 1395/4/1508:46:03،
102
39
دیگه نه چپ و نه راست و نه اعتدال.هیچ جناحی متعهد و دلسوز مردم نیست.اینها همه اش جنگ قدرت است.هشت سال اصول گراها مردم بدبخت کردند و تورم و بیکاری و ابرو ریزی تو دنیا و چهار سال اخیر هم که اعتدالیها کاسبی کردند این وسط هم مردم گوشت قربانی ....
اعتماد مردم به شما تمام شد....
کوکی: 1395/4/1508:53:14،
72
52
بیاینت رو نخوندم.
رک و پوست کنده.بهت رای که نمیدم هیچی به شخص دیگه ای رای میدم.هیچ نقطه مثبتی تو این کارنامه 3 و اندی ساله پیدا نمیکنم.
متعجب ومتأسف: 1395/4/1510:33:21،
70
33

یعنی سه سال که بقول خودتان رییس جمهوربودید متوجه ی اعمال، رفتار وحقوق های آنچنانی زیردستانتان نشدید!؟!!!!………

باورش خیلی سخته.
k1: 1395/4/1511:22:36،
67
31
چطور ممکنه رییس جمهور از حساب بانکی مردم، تعداد سفر های خارجی و تمام اموال کل مردم ایران فقط برای قطع یارانه ۴۵۰۰۰ تومانی خبر داشته باشه و اونارو بررسی کنه ولی از حقوق تعداد معدودی مدیر و ... خبر نداشته باشه؟
احمد: 1395/4/1511:50:29،
45
45
این پرداختهای نجومی به مدیران دولتی در دولتهای گذشته بخصوص در پاکترین دولت بعد از انقلاب(نهم و دهم)هم وجود داشتن و چندین بار هم بهشون تذکر داده شد که موضوع رو زیاد کشش ندن ولی امان از دست اتش بیار معرکه،رییس دولت نهم و دهم.ای کاش حقوق تمام ملت ایران اینجور نجومی بود که محتاج نان شب نبودیم.
اکبر: 1395/4/1512:53:31،
40
55
من قصدم حمایت از روحانی نیست ولی ایشان توی اینها بهتر از بقیه بود هرچند ایده ال نبود واگر بقیه بودند مصیبت بدتر ازاین گریبانگیرمان بود وامروزه هم این بازیها برای همینه که بتوانند دوباره برگردنند وتاراج دوباره شروع کنند پس خواهشن ملت هوشیار باشند گول نخورند.
لولو: 1395/4/1514:17:35،
60
33
اقای روحانی احتیاجی به بیانیه نیست.فقط عمل کن وبیکفایتی هارو به گردن دولت قبل نینداز!!!
ملت سر کار: 1395/4/1423:28:09،
276
35
این غده سرطانی دیگه درمانی نداره. راهی برای بازگشت نیست. رانت خواری و دزدی نهادینه شده.
احمد: 1395/4/1423:30:46،
278
35
لطفا آقای رئیس جمهور عزیز درمورد حمایت بی قید و شرط دولت از خودرو سازان وقیمت سه برابری خودرو ها،کیفیت بسیار پایین خودرو،ومقاومت سخت خودرو سازان در برابر خواست مردم هم توضیح کوچکی بدهند .سپاسگذار از مدیریت سایت ایران جیب
نفهم: 1395/4/1423:32:33،
202
41
ما نفهمیم آقای روحانی
رضا: 1395/4/1423:34:47،
256
72
وزیر بهداشت رو هم عزل کنید.
ایشان جز افزایش فاصله طبقاتی و ایجاد فشار بیشتر بر مردم و حمایت کورکورانه از دستمزدهای ناعادلانه پزشکان کار دیگری انجام ندادند.
پرسنل درمان: 1395/4/1501:00:19،
109
37
بلایی که وزیر پزشکان سر مملکت آورده هیچ کسی انجام نداده این قشر مرفه همیشه طلبکار رو دیگه نمیشه جلوشونو گرفت وای بحال مردم و سیستم درمان درامدهای پزشکا سر به فلک میزنه اگه برن حساب بانکیشونو ببینن دود از کلشون بلند میشه
مهرداد: 1395/4/1516:55:52،
51
31
بلایی که این وزیر سر مردم در اورده بعدها مشخص میشه قیمت لوازم پزشکی که در سایت وزارت بهداشته بیش از 2 برابره و رانتی برای بعضی شرکتها و تولیدکننده هاایجاد کرده که در صورت اصلاح بودجه وزارت بهداشت جواب 2 برابر هزینه حال حاضر را میده
حميد: 1395/4/1423:34:58،
233
45
برو عمو شما خيلي وقته دستتون براي اين ملت رو شده هيچ فرقي هم نداره چپ و راست و تندرو وكندروتون سر و ته يه جوريد جمعش كنيد اين بساط رو كلا
افشین: 1395/4/1423:40:48،
250
42
رئیس جمهور محترم شما اگر شعار نمی دهید اول از برادر خود شروع کنید.
سيامك نصيري: 1395/4/1423:41:12،
241
44
جناب آقاي روحاني رييس جمهور محترم
بنده به عنوان يك شهروند اصلا اعتراضي به اين حقوقها ندارم و معتقدم هركسي به اندازه لياقت و كاراييش بايد حقوق و دستنزد بگيره
اي كاش شما و امثال شما در كاخ زندگي كنيد و هيچ يك از شهرواندانمان را آواره ديگر كشورها نكنيد
اي كاش عدالت رو رعايت كنيد و هيچ يك از مريضانمان به خاطر نداشتن پول دارو در گوشه بيمارستان جان ندهد
اي كاش شان و منزلت شما انقدر بلند مرتبه باشد كه يك ايراني مجبور نشود به خاطر يك ويزاي كشورهاي اروپايي واقعا رذل شود
اي كاش شما و امثال شما ماشينهايي فوق لوكس سوار شويد و ايراني مجبور نشود به اين ارابه هاي مرگ توليد داخل سوار شود
و اي كاشهاي ديگر
جکی : 1395/4/1423:46:17،
170
40
نظرتونو لطفا نسبت به برادرتون بگید.و دخالتش در دولت ودر بانکها.چون ایشون علاقه زیایدی به بانکها و جاهایی که پول هست دارن ,اخلاقش شبیه سعید مرتضوی هست و سعید مصونیت حقوقی هم داشت
احمدی : 1395/4/1423:46:26،
164
51
معاون اول شما خودش تمام وقت دنبال گرفتن پروژه‌ها ی مختلف و خودش سر منشا رانت و یکی از میلیاردر هاست، اخه چنین معاونی خداوکیلی دستور شما را انجام میدهد، مردم را چی فکر کردی، انشاءالله خرداد ماه 96. نتیجه بی مدیریتی را خواهید دید، حالا هی ژست بگیر و بشین دستورات ابدوغ خیاری صادر کن.
سعید : 1395/4/1502:39:13،
87
29
ایضا آقای وزیر نعمت زاده وزیر اعظم صنعت و معدن که ثروتش به هزاران میلیارد میرسد.
محمود: 1395/4/1507:29:30،
69
43
واقعا گل گفتی، انشالله سال 96 آقای رئیس جمهور و برادر و معاون و سخنگویش را بازنشسته خواهیم کرد بروند در ییلاقات سرخه و کرمان و رشت استراحت کنند. شاید خستگی این هم بی کفایتی از تنشون خارج بشه.
پاسخ به محمود: 1395/4/1511:57:30،
44
42
راس میگی.ما هم منتظر نشستیم تا امثال تو دوباره برن به پاکترین دولت ایران در 4 سال پیش رای بدن.
امیرررررررررر: 1395/4/1423:46:36،
103
27
فقط همین

خخخخخ
حسنیان: 1395/4/1423:57:19،
85
84
باسلام ریس جمهور فرزند شهر من است ومن با خانواده ایشان (پدرو مادرشان) اشنایی دارم خانواده ای ساده و بی ادعا موضوع حقوق بالا دردی است که جامعه را اذیت می کند که باید بررسی و نظارت گردد اما شما این را هم بگویید وقتی یک ریس بانک در یک شعبه در شهرستان 5م میگیرد مدیرعامل ان بانک در استان 10م میگیردودر سطح کشور میشود20م پس باید از ریشه این را حل کرد چرا یک معلم یک کارمند بهزیستی و...یک چهارم یک بانکی یک کارمند اداره برق نفت گاز حقوق بگیرد در صورتی که هردو ساعت مشخصی سرکارمیروند و هردو در یک زمان برمی گردند و هردو به مردم خدمات می دهند
banker: 1395/4/1500:53:40،
50
62
برادر من ،کدوم معلم عزیزی هست که مثل کارمنداي بانک از سر صبح تا ۴ بره سر کار؟ ماشاالله ۴،۵ ماه از سال هم که تعطيلن !
والله ما اگه کارمند بانکیم حقوق روسا بین ۲ تا ۳.۵ بیشتر نیست.
عباسقلی : 1395/4/1502:00:16،
43
27
دلیلش اینه که بودجه درآن سازمانهازیاده وضمنا نظارت ناچیز ورانت فراوان.
ممد: 1395/4/1503:19:32،
58
34
شما باید هم دفاع کنی چون ایشون برای مردم سرخه ترکونده
یکی از مدیران بانک ها هم سرخه ای بودند و به سفارش برادر ایشون اومدن روکار


سرخه ای ها دارن تو مملکت پادشاهی میکنن
ایران 18: 1395/4/1510:49:49،
51
44
هردو ساعت مشخصی سرکارمیروند و هردو در یک زمان برمی گردند!!!
یه معلم ماهی 96 ساعت کار میکنه فقط! پنج ماه سال هم که خونه تشریف دارن! اونوقت توقع دارید اندازه بقیه حقوق بگیرید؟

تازه اونموقع هم که سر کار هستید به ازای هر یک و نیم ساعت تدریس یک ربع استراحت زنگ تفریح دارید!

وجدانن شغل ازین بهتر؟؟؟؟
کارگر زن: 1395/4/1511:30:18،
47
31
دقیقا من موافق نظر شما هستم من کارگری هستم که در یکی از کارخانه های معتبر کار میکنم. صبح ساعت 7 شروع کارم هست وتا ساعت 5 هم کارمیکنم با 2 ساعت اضافه کاری 2 میلیون حقوق میگیرم
والاه، بخدا از بانکیها و سایر ادارات هم خیلی بیشتر کارمیکنم
باور کنید 3 جفت کفش راحتی گذاشتم تو محل کارم، از بس که سرپا هستم وفشار کاریم زیاده
مدرک لیسانس هم دارم وسابقه کارم 22 ساله
حالا خودتون قضاوت کنید
حالا دولت از این حقوق زیز خط فقر ما مالیات هم میگیره!!!
حالا عدالت اجتماعی رو پیدا کنید
بعدشم هی به ما میگن حق الناس رو رعایت کنید
بابا اول خودتون حق الناس رو مراعات کنید بعدش به ما درس زندگی یاد بدید
من که از حق الناسم نمیگذرم
mojtaba: 1395/4/1500:09:40،
121
29
اقا از داداش جان چه خبر
Sabalan733: 1395/4/1500:32:23،
40
30
باسلام وخسته نباشید آقا به اپراتور 111صبح زنگ میزنم میگ ساعت بعدی تماس بگیرید ساعت بعدی تماس میگیرم همینو میگه تا ظهر ظهر ام که شد میگ وقت اداری تمام شده ما چیکار کنیم لطفا رسید گی کنید:-):-):-)
Reza: 1395/4/1500:15:11،
159
35
یعنی اگه تصویر فیش ها لو نمیرفت تا کی این وضع ادامه داشت!؟

حالا که گندش در اومده، مجبور شدن بیان یه چیزی دلخوش کنی مردم بگن!!

یعنی جناب روحانی، از این پرداخت ها در ماههای قبل خبردار نبودید!!؟

آدم به خودش شک میکنه
سینا: 1395/4/1503:50:24،
47
66
آخه مگه رئیس جمهور از حقوق مدیران خبر داره این وظیفه سازمان بازرسی و اشکال هم از نادرست بودن قانونه که هیچ ربطی به این دولت نداره .دوستان میتونن همه رو بندازن گردن روحانی تا درانتخابات بعدی یکی مثل محمودی یا یکی از دلواپسان بیاد و وضع مملکتو گل وبلبل کنه.
محسن: 1395/4/1500:16:10،
153
32
۴ سال از عمر جوونی ما هم سوخت
خونه ماشین کار ازدواج رویاهای یک جوون سالخورده
عشقمونم با یکی دیگه ازدواج کرد
آرزوی خوشبختی میکنم واسه ایرانم
هیییی
هم وطن: 1395/4/1500:44:06،
40
40
ای هم وطن
خدا بزرگه غم مخور
Mercedes-Benz: 1395/4/1501:45:46،
52
29
واقعاً تاثير گذارترينو تاسف بارترين پيامى كه خوندم... فقط اميدوارم يكى از بزرگان از اين سايت ديدن كنن و بخونن اين پيامارو مخصوصا نوشته ى شما كه حال و روز اكثر جووناى ايران عزيزمون هست... به اميد موفقيت ايران و ايرانى...
محمد: 1395/4/1500:19:23،
56
89
آفرین به آقای روحانی؛
ایشان یکی از معدود مقامات کشوری هست که به افکاز عمومی احترام میگذارند و نظر مردم برایشان مهم است؛
قطعا چنین بیانه ای بی سابقه است و مردم عزیز نباید انتظار داسته باشند که مدیران متخلف را ببرند وسط خیابان دار بزنند؛

بلکه همین عزل این مدیران یا استعفای انها اقدامی قابل توجه و شایسته از سوی دولت است؛

همه میدانیم که مجازات متخلفین بر عهده قوه قضاییه هست نه دولت؛

پس من میگویم آفرین به دولت تدبیر و امید؛آفرین به روحانی؛

قطها رای ما در انتخابات آینده به رئیس جمهور حسن روحانی خواهد بود؛

پیروز باد دولت تدبیر و امید؛
روسوا باید دلواپسان
بینام: 1395/4/1507:43:12،
68
38
عزیز دل بهتر نیست از خواب بیدار شید
یعنی این آقا تا حالا از کارهایی که برادر محترمشان میکرده بی خبر بوده و ........
اینها ما ملت رو ببو فرض کردن
سینا: 1395/4/1510:07:48،
46
39
واقعا توکشور ما تاحالاسابقه داشته مسئولینو زیر سوالدببرن چه برسه به اینکه کسی رو عزل کنن پسذعلیررغم همه مشکلات پیش امده و ناراحتی از این وضعیت باز هم قدمی مثبت و رو به جلو از طرف دولته که تاحالا سابقه نداشته. مطمئن باشید. تو دولتهایی که مردم رو خس و خاشاک میدونن حاضر به هیچ نوع پاسخگویی نییستند
مسعود: 1395/4/1500:54:50،
57
32
معاون اول که ازش تشکر به عمل اومده رعیس هیات مدیره هولدینگ فولاد صنعت بنابه که بزرگترین فولاد تو شمال غرب کشوره که از دسته حاج رضا زنوزی که یه قهرمان بزرگه تو آذربایجان در اوردن.اون زمان که زنوزی بود هر 6ماه یک بار یه کارخونه جدید میزد و یه پونصد نفری به مجموعش اضافه میکرد حالا جناب معاون اول هر ماه سیصد نفراخراج ممیکنه.تا مخارج مدیران زحمت کش میلیار خور رو تامین کنه.به داده کارگرای فولاد شاهین بناب برسین.ماهه پیش 700نفر اخراج شد.حتی پول ندارن بیمه بیکاری بدن
پیراپزشک: 1395/4/1501:04:43،
64
38
کلا بقول خودشون 1000مدیر چند ده میلیونی داریم ولی عوضش دهها هزار پزشک داریم با درامدهای چند ده و چند صد ملیونی از بیت المال بابا جلو اینارو بگیرید بخدا قسم خود پزشکان هم متعجبن از اینهمه پول که بهشون سر وقت میدن
حسین : 1395/4/1501:23:36،
51
28
امام علی میفرماید : تهی دست در وطنش غریب است جناب رئیس جمهور محترم ما این چنین شدیم.
hasan: 1395/4/1501:24:39،
61
32
فقط بلدی حرف بزنی و قول بدی روحانی جون

ایرج: 1395/4/1501:39:35،
45
36
مردم نجیبی داریم درست مثل.....
علی: 1395/4/1501:44:25،
67
40
کاش میتونستم باور کنم حرفاتو

شبها شما میشینید واسه حقوقهای حلال سیصد ملیونی نقشه میکشید و ما بابت بدبختیامون و حقوق هی بخور نمیر الهی العفو میگیم
اگه فقظ 1000 نفر تو دولت 40 ماهه شما ماهی سیصد ملیون بگیرن میشه 300000000*40=12000000000
12000000000*1000=12000000000000
فقط حقوق پرداختی غیر از زیر میز ها و ...
خوب معلومه باید یارانه منو باید قطع کنی که سهم ذوستان کم نشه
حسن: 1395/4/1501:45:23،
56
35
فساد از هر نوعش تو همه ی دستگاه ها فراوونه، این حقوق ها اما قانونی بوده! یعنی قانون مشکل داره! یعنی سیستم لنگه! مشکل این شخص و اون شخص نیست! امیدوارم بالاخره یکی بیاد مثل بیسمارک تو آلمان، این سیستم اداریو درست کنه! آما بعید میدونم! تا وقتی خودیو نخودی هست، تا وقتی توهم چپ و راست هست تا وقتی آشپز دوتا هست وتا وقتی ملت ایران بر سرنوشت خودش مسلط نشه، روز به روز بدتر خواهد شد! رو به زوال و انحطاط میریم همه! چه من آسمون جل چه اون مدیر حروم خور! چرا؟ چون کشتی به گل نشسته!
علی: 1395/4/1501:45:42،
61
55
احمدی رفت بعد خراب کاری هاش درومد شما هنوز نرفته...

احمدی نژادم ارزوست
دانیال: 1395/4/1501:58:37،
62
23
نمیشه یه هکر پدر بیامرز دیگه هم پیدا بشه فیش حقوقی یکی دوتا سازمان دیگه رو هم هک کنه ؟
مخصوصا اون یه دونه اصل کاریه که هممون میدونیم....
یره: 1395/4/1510:12:46،
56
30
اون که فیش نداره قربونت!!! خرجشونو میکنن هر چی تهش موند میزارن تو خزانه وطنم پاره تنم.
عباسقلی : 1395/4/1502:03:07،
45
27
جناب رییس جمهور لطفابررسی فرمایید چراگمرک زاهدان ویاسازمانهای دیگردولتی جرات کرده اند وزمینهای ملی درتملک دستگاه دولتی رابکارکنانشان منتقل نموده اند.
بيكار: 1395/4/1502:04:18،
44
28
حالا اين بيانيه چه دردي از من كه دارم با ماهي ٩٠٠ و چند ماه يكبار بايد دنبال كار جديد بگردم و خرج زن و بچه رو دستمه دوا ميكنه از روزي كه اومدي رابطه ملت و دولت خدشه دار نشه حالا فرض بر اين كه خدشه دار نشده تا حالا مگه چيزي هم تغيير كرده
جانی : 1395/4/1502:04:21،
48
31
چراحقوق نظامی ها اعلام نمیشه
وحيد: 1395/4/1502:13:59،
52
30
تو خوبي اقاي رييس جمهور
نا امید: 1395/4/1502:57:02،
56
28
جناب آقای روحانی
آیا سزای کسی که دزدی کرده و به بیت المال خیانت کرده فقط همینه؟ فقط عزل؟
مگر شما نمی دانید این پول بیت المال از خون و عرق جبین مردم زحمت کش و کارگر و کشاورز و کاسب و ... ثروتهای ملی که متعلق به تک تک افراد جامعه هست تامین میشود؟
آیا میدانید کاسب زحمت کشی که تو هزینه های زندگیش مونده و حتی نمی‌تواند خرج دوا و دکترش را بدهد مجبور هست مالیات و هزینه های چندین برابر آب و برق و گاز رو پرداخت کند؟
آیا میدانید روزانه چند نفر از هموطنان عزیزمان بخاطر نداشتن توان پرداخت هزینه های گران درمانی در گوشه بیمارستانها و منازل خود جان میدهند؟
آیا رواست پولی که باید در این راه خرج شود به سوریه و لبنان و عراق برود؟
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
البته که خوب میدانید این چیزها رو پس لطفا اینقدر شعار ندهید که نتوانید عمل کنید.مرد عمل باش
مردم دیگه خسته شدند از این همه بی عدالتی
کارگر: 1395/4/1511:45:12،
42
28
آی گل گفتی بخدا
دست رو دلی گذاشتی که خونه آخه مگه کسی میاد این انتقادات شما رو بخونه و ترتیب اثر بده
بخدا اینا خودشون مردم رو تو این گرفتارهای مالی در گیر کردن که فقط مردم سرگرم خودشون باشن و فقط به گرفتاریهاشون برسن و کاری با اون بالاییها نداشته باشن
بخاطر 2 میلیون وام باید هزارتا ضامن بیاری و بعد هم به فکر پرداخت اقساطش باشی
محمد : 1395/4/1502:57:03،
41
35
آقا ریس جمهور من با 10سال کار و تلاش برای چرخش اقتصاد کشور با جابجایی 1000 کانتینر کالا شبانه و روز سرما و گرما چشیدم، به اندازه یک ماه حقوق کارمندان باشرفت نبردم، ما هم خدایی داریم.
کارمند: 1395/4/1503:08:30،
34
36
حتما میخای بازم یک لایحه بدین به مجلس برای نظام هماهنگ بعد شرکت نفت و استادان دانشگاه و قوه قضاییه و....استٹنا شن سر مردم رو شیره مالیدن
ایران: 1395/4/1503:09:13،
51
58
دارم فکر میکنم اگه امام زنده بود چی میگفت؟
z: 1395/4/1511:10:00،
60
35
میگفت هیچی.
اواره: 1395/4/1503:28:41،
45
38
به به اقای روحانی عزیز شما هنوز استعفا ندادید از دیوید کا مرون یاد بگیرید زود استعفا داد رفت بابا شما که عادت دارید اینطوری ریختو پاش کنید از سر دولتی شماچندین سال پیش اقای جک استوار از شما پولهای نجومی گرفتند کلی انگلیسها رو رسیدگی کردید یادتونه بقول مرحوم فردین کلک رودخونه رو نزن چون نمیگیره
فرهنگی بازنشسته : 1395/4/1503:51:05،
48
30
جناب آقای روحانی، همانطور که حقوقهای نامتعارف بسیار ناپسند بوده است ، حقوقهای پایین هم به نوعی بی احترامی به قشر تحصیلکرده و زحمت کش است ، برای مثال من به شما یکونیم حقوقم را میدهم ، شما با آن ، آبروداری کنید جلوی زن و بچه و کرایه منزل بدهید و با این گرانی مایحتاج زندگی از غذا و پوشاک و بیماری و غیره را فراهم کنید ! کمی بیندیشید و خداپسندانه عمل کنید ، ما هم حق زندگی داریم ، به امید یک تعادل اساسی ، آمین
Rash: 1395/4/1503:57:04،
50
38
بعد شما برو يارانه اون آدمى كه واسه نون شب محتاج هست و قطع كن بده مدیرا بخورن.اقاى روحانى ميدونى فقر يعنى چی؟
استاد دانشگاه: 1395/4/1504:24:19،
49
30
آقای رئیس جمهور دستور دهید که تمامی مسئولین تمامی دریافتی های نقدی وغیر نقدی و وام ها وپاداش ها را علنی کنند وهیچ دریافتی را برای مسئولین محرمانه تلقی نکنید ودرگام نخست دریافتی های خود واعضای هیئت دولت وبرادرتان را اعلام نمایید وغیرمحرمانه نمایید. این کار شاید قدری از اعتماد از دست رفته را برگرداند.
علی: 1395/4/1504:25:17،
54
38
کجای قانون گذشته گفته ردیس صندوق ماهیانه 57میلیون حقوف بگیره ، کجا گفته پزشکان 200میلیون در ماه کارانه بگیرند مگرنه همع اش در این دولت صورت گرفته
حميد: 1395/4/1504:46:35،
48
33
اقا يه فكري كنيد بره اقتصاد اين كشور خداوكيلي ديگه بسه اخه يعني چي ما كه پوله مفت نميخواييم به ما بديد اخه من نميفهمم يه جوون ميخواد كار كنه زندگي تشكيل بده چرا نبايد كار داشته باشه
جمال : 1395/4/1504:49:07،
36
39
اقاي رييس جمهور تاوقتي كه بازار مسكن راه نيفته هيچ چيز درست نميشه چرا نميخواييد قبول كنيد كشور ما اقتصادش رو مسكن ميچرخه الانم كه مسكن خوابيده همه چي خوابيده
مخمد: 1395/4/1505:00:06،
50
27
باسلام به نظر بنده موضوع تفاوت طبقاتی درهمه دولت ها بوده ومطلب جدیدی نیست وتا زمانی که به موضوع عدالت اجتماعی شعاری نگاه شود وضع همین است،هنگامی که قرار به اجرای نظام هماهنگ حقوق شد ونهادها وموسسات وقضات و........استثنا شدند معلوم بود نتیجه همین میشود وفعلا هم بیشتر تسویه حساب سیاسی است تا قصد اصلاح وضع موجود
علی: 1395/4/1506:47:16،
56
31
الان من گیج شدم!!!!چطور ایشان از 40هزار تومنی که به مردم یارانه میدادن خوب آگاهی داشتن و همیشه درجهت قطع آن به بهانه خالی بودن خزانه حرکت می کردن اما از ۴۰۸میلیون تومن حقوقی که به یک مدیر بانک پرداخت میشد بی اطلاع بودن ؟؟؟ دوستان به نظرتون ۴۰۸میلیون تومن یارانه چند نفر میشه؟؟؟؟؟؟تقریبا یارانه ۱۰۰۰۰نفر !!!!!!!!
علی: 1395/4/1514:31:22،
41
33
چون اون یک نفره و یارانه چهل میلیون نفر معلومه اون یه نفر میتونه زیرابی بره حداقل این دولت عذرخداهی کرد و قانونه اشتباه رو عوض کرد که در تمام دولتهای قبلی ازش سواستفاده میشد ولی تو این دولت رو شد پس خلا قانونی قبلی رو به یک دولت ربط ندید
سعید: 1395/4/1506:50:17،
67
35
لیست حقوقهای برادران لبنانی وفلسطینی وسوریه هم منتشر کنید
ایرانی: 1395/4/1507:03:05،
38
28
رجوع شود به اهنگ سلام رییس یاسر بینام
جواد: 1395/4/1507:18:31،
50
34
فضاحت از اين حرفا گذشته.
عمق فاجعه عميق تر از اين حرفاست.
بعد از اين همه سال تازه يادتون افتاده قانون مشکل داشت؟!! يعني تا امروز خبر نداشتين؟!!
حداقل عذرخواهي اينه که همه با هم استعفا بدن.
سدید : 1395/4/1507:45:54،
55
29
آقای ریس جمهور
شما مالیات مشاغل رو سه برابر کردی بطوریکه تمام سود خودمون رو باید مالیات بدیم اونوقت از خزانه بیت المال به مدیران دولتی حقوق نجومی میدی.چقدر خوشحالم که به شما رای ندادم .سال آینده هم همینطور
سعید: 1395/4/1507:50:05،
42
38
آقای روحانی دست شما درد نکنه اما از مدیر بانک تجارت چه خبر؟؟؟ این که حقوق ( البته اختلاس به اسم حقوق) و رئیس هیات مدیره اش از همه بیشتر بوده چرا هنوز عزل نشده؟ نکنه پیمان اخوت باهاش دارید؟
م-کیان: 1395/4/1508:07:48،
50
48
دوستان عزیز که نظر دادن فکر کنم 3ملیارد یورو واختلاص بانک صادرات و....در زمان اقای دکتر فراموش کردهاند؟این حقوق ها یکصدم درصد اون پول هم نمیشه خوب مشغول خرده دزد شدین اصل فراموش کردین فکرکنم این خودش طرحی بود برای فراموشی اقای زنجانی ودارودسته هوشیار باشید
جییگر: 1395/4/1508:21:50،
45
32
طبق گفته حسن اقا بعد از این همه چی درست میشه.
راستی در مورد پولایی که خورده شده و رفته چیزی نگفتند.
یه وقت نشه با دوتا استعفای روئسا ملت امیدوار رو با تدبیر سر کار بذاری اخوی !!!؟؟؟
حسین : 1395/4/1508:49:11،
40
36
حقوق مدیر عامل بانک سپه 3 میلیون و دویست و بیست و شش هزار تومان است.
خواجه ماجد: 1395/4/1508:59:29،
42
33
همه این دست اندازی ها به بیت المال و نابرابری و بی عدالتی ها جای خودشان و کاملا ناپسند و درخور اشد مجازات است. ولی امیدوارم سال آینده مردم احساسی و عجولانه تصميم نگيرند و سرنوشت مملکت را دست کسی ندهند که آثارش تا چند سال بر دوش خودشان نمایان شود و انگشت ندامت نگزند، یا بقولی از چاله به چاه ندامت سقوط نکنند.
محمدخان: 1395/4/1509:34:51،
45
46
باسلام - ما بهرحال با شماييم . دولت قبلي دايم درحال ايجاد نشاط در بين مردم بود . نشاط ايجاد مي كرد و از جيب مردم داراييهايشان را به تاراج مي برد و نتيجه اش را در دوسال آخر ديديم . نگران نباشيد با شماييم . با شما و هر آنكه بدنبال نشاط لفظي در مردم نباشد . شما مرد عمل هستين و اين بر عقلاي جامعه ايراني پوشيده نيست .
امیر: 1395/4/1509:41:29،
49
28
درود بر پاول دورف موسس تلگرام که بمانند سازمان بازرسی واقعی عمل کرد...
الکى خوشعلکى: 1395/4/1509:51:46،
46
26
اقاى رئيس جمهور.مگه شما نمى گفتيد وضع اقتصادى مردم را بايد ازجيبهاشون فهميد نه امار بانک مرکزى والا به حضرت عباس من مقازه لوازم خانگى دارم نوراباد لرستان بهخدا قسم ماهى يک بار دشت نمى کنيم اينجورى تورم مهار کردن که هيچ خريد فروشى نبا شه هر چوپانى هم مى تونه تورم مهار کنه پس ان همه شعار چى شد ماشين زير پامو فروختم واسه خرج خونه کرايه مقازه.اين حقوق هاى نجومى هم اهانتى به ملت شريف ايرانه .تحمل
شاهین: 1395/4/1510:20:02،
43
24
متاسفانه انتقاد های ساختاری به سیستم کشور به نوعی با برچسب های ضد نظام و ... بودن مواجه میشه برای همین نمیشه ورود کرد به بعضی مسایل
ولی به نظر بنده برای پیشرفت ملت و مردم و پیشرفت ایران عزیز و منافع ملی باید برخی ساختارها عوض شود
در اوایل انقلاب مدیرانی وارد سیستم کشور شدن که بیشتر از تخصص تعهد برای مدیران ارشد مهم بود این مدیران به علت عدم اگاهی و تخصص به کشور ضربه زدن
جاداره با استفاده از نسل جدید و جوان و مبارزه با فساد و رانت ضمینه پیشرفت کشور رو مهیا کنید.
سپهر: 1395/4/1510:30:55،
47
42
آقای روحانی
ریاست محترم جمهور

هرچند در ایران عزیز ما حکومت و دولت دو مقوله جدا هستند ولی مردم بعد از 8 سال خرابکاری غیرقابل توصیف دولت قبلی با هزاران امید به دولت اعتدال رای دادند.

ما میدانیم که این رقمها فقط در دولت شما پرداخت نشده است و اگر قرار بر حسابرسی باشد دولتهای قبل به خصوص دولت احمدی نژاد وضعیت بدتری دارد ولی :

ای کاش قبل از لو رفتن فیش ها و فضاسازی و تخریب جناح رقیب ، خود شما اعلام میکردید که این پرداختها مشکل دارند اینطوری تبدیل به قهرمان ملی می شدید نه اینکه همه جوره دولت را بمباران کنند.

الان مردم ساده و تحت فشار مالی همه کاسه کوزه ها را سر شما خواهند شکست.

کاش باتدبیر و دقیق تر عمل میکردید.غفلت کردید.
reza: 1395/4/1510:56:35،
52
27
پس چرایارانه من بیکارروقطع کردی ،ای دولت تدبیربی انصاف
reza: 1395/4/1510:56:58،
51
43
یه عده از مردم یه جوری گیر دادن به این فیشها کا انگار قراره به اونها یه چیزی برسه . بابا این پرداختهای نجومی از اول بوده و هست فقط این یه جنگ روانیه برای بدنام کردن دولت روحانی فقط متاسفم برای اونایی که میان و از دولت قبلی حمایت میکنن حداقل این دولت هیچ کاری هم نکرده باشه وقتی سخنرانیهاشو میشنوی اعصاب ادم داغون نمیشه
هادی: 1395/4/1512:34:15،
44
30
این دولت بدترین کاری که کرده اینه که بازنشسته ها رو دوباره آورده سرکار و جوونها بیکارند. برای اینکه بازنشسته های رفیق ایشون خوب بلدند قانون رو دور بزنند.
آرش66: 1395/4/1511:06:02،
45
28
متأسفانه روند بهبود وضعیت کشور ما در همه ی زمینه ها از اصلاحات گذر کرده و به ... رسیده است. هر ساختاری که تن به اصلاح و بهبود فرآیند کاری خود ندهد، محکوم به شکستن است.
علی: 1395/4/1511:12:04،
41
29
بند 5 بسیار مهمه.چون وزراو مدیران ارشد دستگاه ها عضو هیئت مدیره چند شرکت هم هستند که از اونجا هم حقوق میگیرند.که این باعث عدم کاراییشان و نابودی شرکتها شده است
((( فلفل ))): 1395/4/1512:09:49،
40
24
روحاني ، نيازي به بيانيه نيست مردم ايران همه چيز را ميدانند واز همه كارهاي دولت با خبرند ، شما بيانيه بدهيد براي آنهايي كه حقو قشان زير ( يك ) ميليون تومان است با 24 سال سابقه در ادارات دولتي ومستاجر هم هستند 0
آوا: 1395/4/1512:20:04،
43
29
جالبه از جیب ملت خبر دارن از جیب زیردستاشون خبر ندارن!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ چند وقت پیش یارانه مارو قطع کردن پیگیری کردیم که چرا؟؟؟دیدیم تا آمار توی یخچاله خونمونو دارن
ایرج: 1395/4/1512:25:42،
43
36
آنها که تخلف کرده اند و مدت طولانی این مبالغ را دریافت کرده اند چه مجازاتی دارند که برای دیگران درس عبرتی بشود و در جای دیگر دوباره مسئولیت بگیرند
آوا: 1395/4/1512:26:18،
35
19
تو بعضی از کشورهای دنیا اگه کسی دزدی کنه دستاشو از مچ قطع میکنن البته من شنیدم , اینا هم دزدی کردن همین کارو باهاشون بکنید تا ملت ببینن نه اینکه بعد از اینکه آب از آسیاب افتاد یه پست بهتر با حقوق بالاتر بهشون بدید مردم بیچاره هم از همه جا بی خبر .
آوا: 1395/4/1512:30:36،
43
24
چطور اگر مردم عادی از این کارا بکنن میرن زندان و جریمه میشن بعد اینا فقط از پستشون موقتی بر کنار میشن , تازه اگر برای همیشه هم برکنار بشن اینقدر تو این سالها جمع کردن و بردن که نیازی به کار کردن ندارن ,نه واقعا دارن؟؟؟؟؟
((( فلفل ))): 1395/4/1512:30:39،
47
34
((جواب به سپهر )) راستش را بگو چه نسبتي داريد با روحاني وچقدر ماهانه حقوق ميگيريد، مگه داخل ايران زندگي نمي كنيد چرا خوت را گول مي زنيد اين همه گراني وتبعيض را نمي بينيد واين همه بد قولي هاي اين دولت را نمي بينيد نكنه خداي ناكرده000
علی: 1395/4/1512:30:54،
36
28
خواهشا اگر کسی از فیش حقوقی 50000000 تومانی شرکت مسی ها هم اطلاعاتی داره ارسال کنه که حتی دیگه خدارو هم بنده نیستند .
محسن: 1395/4/1513:06:49،
34
32
به جرات می توان گفت که در هیچ کجای دنیا این همه تبعیض ودر واقع هرج ومرج در اجرای یک قانون واحد (نظام هماهنگ) وجود ندارد.با بیانیه ودستور العمل وبخشنامه وجلسه هم حل نمی شود.اقدام عملی اینستکه با ایجاد یک سامانه واحد برای همه کارمندان دولت سقف وکف حقوق مشخص و با اختصاص یک کد رهگیری به هر فیش حقوق قابل دریافت شود.چطور دستگاه های خود پرداز را می توانند سقف برداشت 200تومن در روز برایش تعیین کنند ولی سقف حقوقمدیران را نمی توانند تعیین کنند؟پس ببینید می شود کاری کرد اما نمی خواهند.
ناشناس: 1395/4/1513:22:21،
41
33
دلم سوخت براش.امسالم بهش رای میدم پولم نمیخوام
سمندون: 1395/4/1515:25:02،
44
23
جناب ......
جناب ......
آره با شمام !
ببخشید میخواستم بگم مردم ایران دارن بهتون میگن :
برو این دام بر مرغی دگر نه که عنقا را بلند است آشیانه
مهدی: 1395/4/1516:33:20،
38
26
خسته شدم،یه روز قرمز یه روز زرد یه روز سبز یه روز بنفش،فقط رنگ نماد عوض میشه اما باری از دوش مردم برداشته نمیشه هیچ،خرج دولتی ها و آقازاده ها هم از جیب مردم میدن.جوانهای ما روز به روز دارن از دین و مذهب دور میشن چون براشون غیرقابل انکاره که با پوشش اسلام دارن حقشونو میخورن.فرق مای مسلمون شیعه با مردمان بلاد کفر اینه که ما دزدیم و دزدپرور ولی اونها حتی حاضر نیستن پول بدون کار بگیرن حتی به اسم یارانه بلاعوض(کفار سوییسی).شاید حق الله بخشیده بشه اما حق الناس رو از جونتون میکشن بیرون.
ای که دستت میرسد کاری بکن تا ....
رضا: 1395/4/1516:54:05،
46
35
آقای ریس جمهور
رای من رو پس بده
تو که از عهده این کار بر نیامدی چرا کاندید شدی
فرهاد: 1395/4/1519:31:35،
42
20
من پنج سر عاءله هستم سه تا بچه دارم رایانهام را قطع کردند و...
امین : 1395/4/1612:47:28،
32
30
آقای رئیس جمهور من هم کارگر قراردادی یه شرکت بودم با ماهی 900 هزار تومان حقوق که 4 ماه آخر حقوقمو ندادن و شرکت هم جمع شد و من هم بیکار و خجالت زده زن و بچه و سرخورده از زندگی به نظر من همه اون افراد رو باید اعدام کنید تا درس عبرتی بشه برای همه مفسدین اقتصادی
ژیلا: 1395/4/1615:35:41،
36
28
آقای رییس جمهور یه فکری هم به حقوق کم کارگران بکنید که یه نفر بجای ده نفر کار میکنه یه حقوق خیلی خیلی خیلی کم دریافت میکنه اونموقع انتظار دارین کارگرا خوب کار کنن تعطیل نکنن. ایا هر سال به افزایش ناچیز حقوق که دل مارو خوش میکنن شما نظارت دارین؟ معلومه نه اگه اونطور بود میدونستین که یه حقوق کارگری فقط هزینه اجاره خونه ماست بقیه هزینه هارو باید بریم گدایی کنیم

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - مهر 96
شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو منتشر شد - مهر 96
در محدوده 190 میلیون تومان در بازار ایران; کیا کانزا یا هیوندای گرنجور؟
حاشیه‌های عجیب ثبت‌نام امروز رنو ساندرو استپ‌وی
پیش‌فروش ویژه هایما S5 توربوشارژ اتوماتیک برای اولین بار در ایران/ شهریور و مهر 96
استقبال از ساندرو استپ‌وی بسیار کم نظیر بود
میزان رضایت مشتریان از خودروهای اتوماتیک منتشر شد
ارزانترین شاسی‌بلند ولوو با نام Xc40 به ایران خواهد آمد + قیمت
قیمت جدید مزدا3 تیپ 4 از سوی گروه بهمن اعلام شد/ مهر 96
واردات خودروهای بالای 2500 سی‌سی آزاد شد؟
قیمت جدید محصولات هیوندای شرکت کرمان موتور اعلام گردید - مهر 96
شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروهای شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو – مهر 96
اولین دستگاه از پژو 3008 وارد ایران شد + تصاویر
خودروی جدید پژو 2008 با چه قیمتی در بازار به فروش می‌رسد؟
جزئیات پیش نویس دستورالعمل جدید واردات خودرو/ افزایش 30 تا 100 درصدی تعرفه واردات خودرو
آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار