کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

با ايجاد تحرك در فضای اقتصادی، مشكلات را از پيش رو ‌برداريم

کدخبر:۱۸۱۷۳سه شنبه، ۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۴:۲۱۱۹۶۰ بازدید

حسن روحاني ديروز در ديدار با مديران، مشاوران و كاركنان وزارت اطلاعات با بيان اينكه وجود هرگونه شكاف و اختلاف در كشور مضر و خطرناك است و ...

 حسن روحاني ديروز در ديدار با مديران، مشاوران و كاركنان وزارت اطلاعات با بيان اينكه وجود هرگونه شكاف و اختلاف در كشور مضر و خطرناك است و بايد بدانيم كه تشديد شكاف‌ها و تفرقه در جامعه هنر نيست بر ايجاد هر چه بيشتر تقويت وحدت و انسجام در كشور و كاهش اختلافات تاكيد كرد.

رييس‌جمهوري كه پيش از حضور در اين جمع با حضور بر مزار شهداي گمنام، ياد و خاطره همه شهيدان به ويژه شهداي وزارت اطلاعات را گرامي داشت به تمامي كاركنان وزارت اطلاعات گفت: امنيت امروز ايران در فضاي ناامن منطقه، مثال‌زدني است چنين امنيتي را با وجود تهديدات فراوان عليه جمهوري اسلامي ايران از سوي دشمنان، تلاش‌هاي انجام شده در راستاي برقراري امنيت در كشور و نقش حضور گسترده مردم در مراسم و مناسبت‌هاي گوناگون ملي و مذهبي در آرامش و امنيت بايد قدردان همه كساني باشيم كه براي ايجاد و تقويت امنيت و آرامش در كشور فداكاري و تلاش مي‌كنند. لازم به ذكر است پيش از سخنان رييس‌جمهور، حجت‌الاسلام‌والمسلمين علوي، وزير اطلاعات در سخناني ضمن ارائه گزارشي از اقدامات و برنامه‌هاي اين وزارتخانه براي استقرار امنيت و مقابله با تهديدهاي موجود در كشور خاطرنشان كرد: امروز وزارت اطلاعات با مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) و با حسن تدبير دولت توانسته امنيت و آرامش را در اقصا نقاط كشور به خوبي برقرار كند.


 توانستيم، قدرت سياسي خود را به جهانيان نشان دهيم

رييس‌جمهوري در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به توافق ايران با 1+5 و قرار گرفتن در شرايط پسابرجام اقدام دولت در مذاكره با قدرت‌هاي بزرگ جهان اقدامي ارزشمند اعلام و تاكيد كرد مذاكره‌كنندگان ما در هيچ يك از مراحل از موضع ضعف سخن نگفتند بلكه با قدرت و منطق مذاكره كردند بنابراين توانستيم، قدرت سياسي خود را با لغو قطعنامه‌هاي ظالمانه عليه ايران به جهانيان نشان دهيم و در حقيقت قدرت ديپلماتيك ايران در كنار اقتدار امنيتي ما رشد كرده است. به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دولت، روحاني با اشاره به اذعان گزارش‌هاي سازمان‌هاي بين‌المللي و آژانس بين‌المللي انرژي اتمي مبني بر صلح‌آميز بودن فعاليت‌هاي هسته‌يي ايران گفت: خوشبختانه مواضع جمهوري اسلامي ايران در همه مناسبات سياسي همراه با قدرت بوده و همان‌گونه كه در دوران دفاع مقدس با قدرت براي احقاق حقوق ملت ايران و مقابله با تجاوز زياده‌خواهي دشمنان به ميدان رفتيم در مذاكره و توافق هم قدرتمندانه به دنبال حق خود خواهيم بود. وي لغو قطعنامه‌هاي بين‌المللي عليه ايران را به طور يكجا افتخاري براي ملت ايران دانست و اظهار كرد: امروز توافق ايران در مذاكرات هسته‌يي و برجام دشمنان فراواني دارد كه در رأس آنها رژيم صهيونيستي و برخي افراطيون در امريكا هستند. اما اين نكته بسيار حايز اهميت است كه در اجراي برجام چگونه از فضاي موجود و رفع موانع در مسير پيشرفت كشور استفاده كرده و با ايجاد تحرك در فضاي اقتصادي بتوانيم برخي مشكلات را از پيش روي كشور ‌برداريم.


 هيچگاه طرفدار افراط نيستيم اما از حق خود نمي‌گذريم

حسن روحاني رأي ملت ايران در انتخابات سال 92 به شعار مبارزه با افراط و خشونت را نشان‌دهنده علاقه و طرفداري ملت ايران به راه اعتدال دانست و با بيان اينكه هيچگاه طرفدار افراط نيستيم اما اين به معناي آن نيست كه قدرتمند نبوده و از حق خود خواهيم گذشت، خاطرنشان كرد: افراط هيچگاه نتوانسته شرايط و نتايج مطلوب فراهم كند و مسير اعتدال مسيري است كه اسلام به آن دستور داده و امام راحل نيز انقلاب را در اين مسير هدايت كردند. وي در ادامه همچنين بر ضرورت تلاش در مسير كاهش هرگونه اختلاف در كشور و كمك به تقويت انسجام و وحدت ميان آحاد ملت ايران به سفارشات بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري درخصوص لزوم حفظ وحدت در كشور تاكيد كرد و وظيفه دولت را برقراري امنيت براي همه افرادي بيان كرد كه در چارچوب قانون اساسي در نظام اسلامي فعاليت و تحت پرچم جمهوري اسلامي ايران زندگي مي‌كنند.

وي با انتقاد از برخي اظهارنظرها كه به دنبال ترويج اختلاف مسوولان قوا با يكديگر هستند، گفت: امروز ولايت فقيه به عنوان سقف و خيمه‌يي در جامعه است كه همه زير لواي آن قرار داريم و به كوري چشم همه دشمنان اسلام و كساني كه به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند امروز همه قوا در كنار هم و تحت هدايت رهبر معظم انقلاب اسلامي در مسير شكوفايي و رشد كشور تلاش مي‌كنند. روحاني وحدت، همبستگي و انسجام در كشور را بهترين راه براي ايجاد امنيت توصيف كرد و با بيان اينكه به واسطه فداكاري‌هاي همه نيروهاي خدوم انقلاب به ويژه سربازان گمنام امام زمان(عج) گروه‌هاي تروريستي نتوانستند امنيت ملي را مخدوش كنند، گفت: ما بايد اين مسير را با قدرت پيش ببريم و با همكاري و همفكري و انجام اقدامات ارزشمند، امنيت و ثبات را در كشور ارتقا دهيم.


 ايران تنها كشور منطقه است كه مردم آن در انتخاباتي آزاد شركت مي‌كنند

رييس قوه مجريه هرگونه اقدامي كه موجب تفرقه يا توقف و جلوگيري از رشد و توسعه كشور شود، خيانت به منافع ملي و از مصاديق نفوذ دانست و گفت: برجام به معناي رفع موانع است و بايد در اين فضا حركت را شتابان كرد و براي دستيابي به ترقي و شكوفايي همه بايد تلاش كرده و دست به دست هم دهيم تا خير و بركت آن نصيب ملت ايران شود. رييس‌جمهوري با اشاره به در پيش بودن انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره خبرگان رهبري، انتخابات را افتخار جمهوري اسلامي ايران در منطقه برشمرد و افزود: جمهوري اسلامي ايران تنها كشوري در منطقه است كه مردم آن در يك انتخابات آزاد، سالم، گسترده و رقابتي با امنيت فراگير شركت مي‌كنند. بنابراين ضرورت برگزاري انتخاباتي شكوهمند با مشاركت گسترده مردم بر رعايت حق‌الناس در انتخابات موضوعي بسيار مهم است. حق‌الناس تنها به معناي حفظ رأي مردم نيست بلكه بايد كمك كنيم تا همه كساني كه طبق قانون صالح هستند، بتوانند در عرصه رقابت حضور پيدا كنند.

وي در آخر اين ديدار با بيان اينكه وزارت اطلاعات به هيچ حزب، جناح و گروهي تعلق ندارد، خاطرنشان كرد: امروز امانت‌ بزرگي در اختيار وزارت اطلاعات قرار دارد كه بايد به خوبي از آن حراست شود، نبايد نسبت به افراد قضاوت‌هاي نادرست و خارج از معيار قانون اعمال شود و اجازه ندهيم عده‌يي بخواهند براساس علاقه‌مندي‌هاي خود به افراد يا جناحي خاص، معيارهاي قانوني را نقض كنند. اطلاعات جامعه امانت نزد وزارت اطلاعات است و اين وزارتخانه در بررسي صلاحيت‌ها بايد كاملا بي‌طرف و قانوني عمل كند و اميدوار هستم با حضور گسترده مردم شاهد برگزاري انتخاباتي قانوني، سالم، پرشور و با شكوه در كشور باشيم.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

تقی: 1394/10/122:18:39،
121
22
خداکنه منظورت از تحریک کردن اختلاس کردن نباشه چون در این زمینه صاحب تخصص فراوان داریم بین مدیران !
علی: 1394/10/122:42:07،
104
21
آقای روحانی مردم خسته شده اند از شعار و انفعال بعد سه سال !!!! خستههههههههههههههههههههههه....نه تنها به هیچ یک از وعد های خود عمل نکردید بلکه همان راه احمدی نژاد را می رود حتی بدتر از گران کردن دلار به 3800 تا گران کردن حاملهای انرژی و بنزین و تعرفه های درمانی و مالیا تها تا حذف یارانه مردم....تا ایجاد رکود در کشور بخاطر کاهش ارزش پول کشور و مردم و بی پول و فقیر کردن مردم با سیاست کاهش ارزش ریال...من و خانواده و همه اشنایان به شما رای دادیم به امید ازادی و رفاه بیشتر ولی دوره شما بعد تر احمدی نژاد بوده چه سیاسی چه اجتماعی چه اقتصادی...دیگر مردم به شما رای نخواهند داد.....
من: 1394/10/201:32:43،
88
18
یکی به این حسن خان بگه تورو به جان عزیزانت حرفی راجع به این مسائل نزن و به وزیران گران قدر و علی الخصوص وزیر صنعت و رئیس بانک مرکزی هم بگو حرفی نزنن بازار خودش تنظیم میشه تا این 2 سال مانده شما هم سپری بشه جمیعا انشالله به دیار وزیران و رئیس جمهوران اسبق بپیوندید.
kj: 1394/10/208:47:40،
92
18
شما جیب ما رو نزن تحرک اقتصادی پیش کش.
ازادی بیان : 1394/10/208:57:03،
33
64
دوستان تمام صحبت ها و نقدهای تند شما بجا اما یه کمی فکر کنید نفت 30دلار روحانی نفت150 دلار احمدی نژاد بازار داغ مسکن خودرو بابت افزایش هر روز قیمت ها یا اشباه بازار در زمان روحانی و رکود زمان روحانی..زمان محمود یه روز روغن نبود یه روز سیب زمینی نبود یه روز برنج نبود خودم یادمه سال91 یه کیسه برنجو بهش 120 پول دادم اما الان همونو 70 میخرم و....نقد منصفانه بجا هستش نه مثل دلواپسا نقد مغرضانه!!!
کوکی: 1394/10/209:11:21،
57
16
تحرک رو که من نباید به وجود بیارم.تو باید به عنوان رئیس چمهور یک مملکت تحرک رو بوجود بیاری.در ضمن هیچ چیزی با خنده درست نمیشه.باید عمل کرد.
وطن پرست: 1394/10/210:20:28،
40
18
من به شخصه در اين دو سال چيز خاص و متمايز از اين دولت نديدم.در ضمينه اقتصاد" رفاه" امنيت" عدالت" و . . . هيچ اقدامي نشده . پيشنهاد ميکنم اقاي ريس جمهور به عنوان شخص شماره يک کشوري و لشکري (حداقل در قانون اساسي اينگونه امده) اجازه دخالت به احدي در اجراي قوانين را ندهد و بجاي اعلام امارهاي غير قابل لمس شرايط مثبتي براي مملکت خود بسازد. جناب اقا به ياد داشته باشيد با راي همين مردم که هر روز خبر گراني تحويلشان ميشود روي کار امده ايد.
اکبر: 1394/10/214:13:47،
27
16
کسانی که ازاقتصاد ومباحث روابط اقتصادی وتورم ورکود اگاهی ودانش دارند میدانند ایران ورشکسته است واگرفرونپاشیده علتش همان ذره امیدمردم به بهبود بوده است که ازانفجار جلوگیری یا لاک پوشی کرده چون واقعا کشورشده کیسه خالی وپوزعالی وکار ازریشه خراب است بخصوص حالا که پول نفت هم خیلی کم شده.
fdkhl: 1394/10/122:29:22،
145
31
رییس جمهور 4 ساله
جگر بابا : 1394/10/122:35:58،
66
20
مطمئن باش نزدیک انتخابات ریاست جمهوری چه بریز بپاشی میکنن همچی ارزون میکنن
اکبر: 1394/10/214:53:46،
19
15
من نمیخوام ازدولت پشتیبانی کنم چون انکه قبولش داشتم هیچکدام ازاینها نبود اما یک چیزرا میدونم هرکدام دیگه هم ازانها بودند وضع بدتر که شاید منفجرشده بود چون اگراینقدرهم حفظ شده امیدمردم بوده که حفظش کرده نه سیاسیون گرنه مملکت ماخیلی وقته ورشکسته است
مردم ایران : 1394/10/122:29:30،
146
25
خواهشن اگه راست میگین . پول خزانه را در همین کشور خرج کنید نه تو یمن .سوریه .فلسطین.عراق سوریه .ونزولا. وغیره
نت: 1394/10/212:47:36،
27
24
اگرم خرج این کشورا بشه واسه اینه که ما هم مثل سوریه و عراق کشورمون بی در و پیکر نباشه که کشوری مثل ترکیه بتونه بی اجازه بیاد تو کشور ما خارج از مرز هامون با دشمن جنگ میکنیم حتما موشک باید بخوره خونت تا بفهمی تا ایران رو نابود نکن دست بردار نیستن
سامان: 1394/10/123:11:07،
62
17
خدایا این دو سال کی تموم میشه راحت شیم
لولو: 1394/10/211:51:03،
33
18
چه فایده دوسال تموم بشه یه دولتی بدتر این میاد دوباره اه وبدبختی!!!
زيتون: 1394/10/200:15:14،
57
16
شما دلار را بعد كريسمس به 3250 برگردان و ثابت نگاه دار اگه ارزان نمي كني. چون ادعا كردي اربعين و كريسمس باعث رشددلار شده تا ما شروع كنيم به اعتماد به شما در ضمن شما در حمايت خودروسازها به مردم اجحاف كردين. تعرفه واردات خودرو بايد صفر شود. قيمت بنزين هم ازاد كنيد. من و شما هموطن هستيم بايد هواي هم را داشته باشيم. كي جز من و شما ميتواند پشتوانه ما باشد. قدر مردم را بدانيد. اگر مردم را دلزده كنيد همه ضرر ميكنيم.
سلام : 1394/10/208:11:25،
42
20
از کجا میدونی هموطن هستند آقای روحانی
یاهو: 1394/10/208:09:16،
43
27
گزارش اخیر صندوق بین الملی پول را بخوانید تا علت نا بسامانی
کشور را بدانید !
آنچه مسلم است تا وقتی که ساختارهای فعلی تعییر نکند
اوضاع بهتر نخواهد شد !
دولت روحانی هم با داشتن اختیارات محدود نمی تواند با
قدرت های فرا تر از دولت مقابله کند و دیر یا زود باید حقایق را بمردم گفته و بعدش استعفا کند ! که البته کار آسانی برایش نیست.
حرف حساب !: 1394/10/211:12:47،
33
16
لطفا تعادل و تناسب قشر ضعيف و غني جامعه را كمتر كنيد تصميمات و رفتارهاي دولتهاي قبلي و كنوني باعث شده است كه دولت بر اساس قشر غني جامعه تصميم بگيرد و تورم و گراني را بيافزايد و قشر ضعيف فاصله خيلي زيادي از نظر اقتصادي و معيشتي پيدا كرده اند ... درآمدهايي كه ثابت و كمتر شده و رو به بيكاري ميرود و دولت از طرف ديگر با اضافه كردن هزينه هاي آب و برق و گاز و تلفن و ماليات و عوارض و ارزش افزوده و قطار و هواپيما و ووووو كه كفاف زندگي معمولي را با همان حقوق قبلي را نمي دهد واقعيت جامعه آقاي روحاني اين است بيشتر قشر ضعيف جامعه زير يك ميليون حقوق دارند و فرزنداني كه دانش آموز - دانشجو و سربار خانواده هستند و هزينه هاي سرسام آوري كه به پاشيده شدن كانون خانواده ها مي انجامد = شما تناسب را با يك ميليون درآمد برقرار كن اگر قادر به افزايش درآمد نيستيم لطفا هزينه ها كاهش دهيد و ريخت پاش ها را جمع كنيد
وطن پرست: 1394/10/211:34:12،
27
13
خوب اينطوري که مشکلات مردم حل ميشه که.! پس سرشون به چي گرم باشه تا نفهمن از کجا و چقدر داره هاپولي ميشه.
وحید@@@@: 1394/10/211:12:52،
49
20
آقای روحانی به نظر شما3 سال شعار دادن کافی نیست؟شما که عملکرد

دولت قبلی رو قبول نداشتین اما همون راهو ادامه دادین حتی بدتر از اون.

دولت قبلی هرچی بود باز مردم کار و کاسبی میکردن حتی در اوج تحریمها

حرفی از حذف یارانه نبود.

ما از رای خود پشیمانیم...
علی: 1394/10/214:25:30،
20
26
کار و کاسبی داشتن چون پول نفت 130 دلاری وارد مملکت میشد عمو جان!
تحرک: 1394/10/212:26:13،
35
16
تحرک با چی با چه انگیزه ای ؟ اقتصاد مرده است
پلاسیده: 1394/10/214:06:51،
30
13
برو کنار بزار باد بیاد
س: 1394/10/214:41:52،
29
16
مگه پولیم برای مردم مونده که تحرک داشته باشه انقدر مردم سرگرم گرفتاریشون کردید که جایی برای تحرک نیستش
مرتضی: 1394/10/215:20:02،
28
15
کدوم تحرک کدوم اش کدوم پشم کدوم کشک............
جواب ازادی بیان: 1394/10/219:58:51،
25
17
اقای محترم احمدی نزاد و وزیر نفتش عرضه داشت اجازه نمیداد عربستان قیمت نفت رو بکنه 30 دلار یادش بخیر وقتی احمدی نژاد گفت شیر نفت رو میبندیم قیمت نفت کشید بالا حالا ظریف بره بخنده بخند ببینیم اخرش چی میشه

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - مهر 96
معرفی محصول جدید ایران خودرو ; هایما S5 توربو شارژ
شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو منتشر شد - مهر 96
در محدوده 190 میلیون تومان در بازار ایران; کیا کانزا یا هیوندای گرنجور؟
حاشیه‌های عجیب ثبت‌نام امروز رنو ساندرو استپ‌وی
استقبال از ساندرو استپ‌وی بسیار کم نظیر بود
میزان رضایت مشتریان از خودروهای اتوماتیک منتشر شد
لوکس‌ترین شاسی‌بلند فرانسوی به ایران رسید + تصاویر
پیش‌فروش ویژه هایما S5 توربوشارژ اتوماتیک برای اولین بار در ایران/ شهریور و مهر 96
قیمت جدید مزدا3 تیپ 4 از سوی گروه بهمن اعلام شد/ مهر 96
واردات خودروهای بالای 2500 سی‌سی آزاد شد؟
شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروهای شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو – مهر 96
اولین دستگاه از پژو 3008 وارد ایران شد + تصاویر
ارزانترین شاسی‌بلند ولوو با نام Xc40 به ایران خواهد آمد + قیمت
خودروی جدید پژو 2008 با چه قیمتی در بازار به فروش می‌رسد؟
آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار