کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

افزایش قیمت مسکن مهر در فاز 11 پردیس

کدخبر:۱۷۴۱۷دوشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳:۴۷۴۵۳۴ بازدید

در حالی دولت اعلام کرده بود که دستورالعمل شماره 3 آخرین افزایش قیمت در مسکن مهر خواهد بود که به تازگی برای تحویل واحدهای کوزو در پردیس ...
افزایش قیمت مسکن مهر در فاز 11 پردیس

در حالی دولت اعلام کرده بود که دستورالعمل شماره 3 آخرین افزایش قیمت در مسکن مهر خواهد بود که به تازگی برای تحویل واحدهای کوزو در پردیس، حدود ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت اعمال شده است.

پروژه مسکن مهر پردیس که در ماه‌های آخر عمر دولت دهم کلنگ زنی شد در دوسال گذشته به یکی از چالش‌های میان دولت و متقاضیان تبدیل شده است چراکه هزینه های بالای آماده سازی در پردیس به اضافه هزینه بالای تامین خدمات زیربنایی روند کار در این شهر را با کندی مواجه کرده و از سوی دیگر هزینه متقاضیان را افزایش داده است.

هرچند که دولت یازدهم اعلام می‌کند که میراث دار پروژه مسکن مهر از دولت گذشته است اما مردمی که به امیدخانه دار شدن، در مسکن مهر پردیس ثبت نام کردند همچنان در انتظار تحویل واحدهایشان هستند. دولت به منظور تامین هزینه‌های ساخت این واحدها در سه مرحله افزایش قیمت داشت؛ مرحله سوم در زمان دولت یازدهم اتفاق افتاد که براساس دستورالعمل شماره ۳، افزایش قیمت مسکن مهر تا متری ۱۰۰ هزار تومان برای تمام پروژه‌های نیمه تمام اجرایی شد.دولت در همان زمان اعلام کرد که افزایش قیمت دیگری برای مسکن مهر اتفاق نمی‌افتد و دستورالعمل شماره ۳ آخرین دستور العمل برای افزایش قیمت خواهد بود، اما از تابستان امسال زمزمه هایی برای افزایش قیمت واحدهای نیمه تمام مسکن مهر در شهرهای جدید پردیس و پرند به گوش رسید که هربار با تکذیب مسئولان همراه بود.

اما گزارش‌ها حاکی از آن است که مسکن مهر شهرجدید پردیس در فاز ۱۱ که با عنوان مسکن مهر کوزو معروف است با افزایش قیمت حدود ۱۰ میلیون تومانی روبرو است. براین اساس قرار بود این واحدها با قیمت ۲۸ میلیون تومان به دست متقاضیان برسد اما بنابر اعلام شرکت عمران شهرجدید پردیس، متقاضیان باید رقم ۳۷ میلیون و ۵۲۱ هزار و ۶۹۰ تومان را بابت واحدهای مسکن مهر کوزو بپردازند.

در اطلاعیه شرکت عمران پردیس آمده است که پیرو اطلاعیه شماره ۵۳ شرکت عمران شهرجدید پردیس مبنی بر اعلام قیمت نهایی پروژه مسکن مهر شرکت کوزو در فاز ۱۱، به آگاهی می‌رساند؛ کلیه متقاضیانی که در بلوک‌های واقع در زون های ۱، ۴ شمالی و ۵  فاز ۱۱ این شهر، دارای انتخاب واحد بوده و اطلاعیه مربوطه به شیوه پرداخت باقیمانده قیمت نهایی قبلا به ایشان به صورت مکتوب اعلام شده است و تاکنون نسبت به پرداخت اقساط اعلامی به حساب متمرکز شخصی خود نزد بانک مسکن اقدام نکرده‌اند، باید در چارچوب برنامه زمانبندی اعلام شده نسبت به تکمیل موجودی حساب خود نزد بانک مسکن اقدام کنند.

همچنین به آگاهی آن دسته از متقاضیانی که اطلاعیه مربوط به نحوه واریز وجه به حساب شخصی خود نزد بانک مسکن در زون های افتتاح فاز ۱۱به ایشان اعلام نشده است، می‌رساند : این متقاضیان باید در چارچوب جدول زیر نسبت به تکمیل موجودی حساب خود اقدام کنند.


قیمت‌ها به ریال
 

قیمت نهایی

حدنضاب آورده برای انتخاب واحد تاریخ و مبلغ واریز قسط اول تاریخ و مبلغ واریز قسط دوم تاریخ و واریز مبلغ قسط سوم

۳۷۵.۲۱۶.۹۰۰

۲۵۴.۰۰۰.۰۰۰

۹۴.۰۹.۱۵ ۹۴.۱۰.۳۰ زمان تحویل
۳۷۵.۲۱۶.۹۰۰

۲۵۴.۰۰۰.۰۰۰

۳۷.۵۰۰.۰۰۰

۳۷.۵۰۰.۰۰۰

۴۶.۲۱۶.۹۰۰


در تماس یکی از پیش خریداران این واحدها با خبرنگار مهر، وی از افزایش دوباره قیمت این واحدها به شدت انتقاد کرد و گفت: مگر در ابتدا به ما نگفتند که مسکن مهر برای اقشار ضعیف جامعه است پس چرا قیمت‌ها هربار افزایش پیدا می‌کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه بانک مسکن بابت تاخیر در پرداخت اقساط تسهیلات که به واسطه کندی کار ساخت به وجود آمده، از مردم جریمه دریافت می کند، افزود: برای وام ۳۰ میلیون تومانی بانک مسکن باید حدود ۳ میلیون تومان جریمه پرداخت کنیم چرا که واحدها به موقع تحویل مردم داده نشده و بانک معتقد است که باید جریمه آن پرداخت شود در حالیکه این دیرکرد برعهده متقاضی نیست.

این خریدار مسکن مهر با ابراز نارضایتی نسبت به عملکرد بانک مسکن در دریافت جریمه، اظهار داشت: پس از گذشت سه سال با این رقم افزایش قیمت روبرو شدیم که در توان اغلب متقاضیان مسکن مهر نیست. ضمن آنکه باید بابت کندی کار دولت، جریمه هم به بانک بپردازیم.

فهرست جانمایی بلوکهای واقع در زون های افتتاح فاز 11
 

 

بلیط هواپیمادیدگاه ها

ُسوئیچ: 1394/9/211:03:03،
35
21
خدایی فکر رفت و آمد این مردم بدبخت رو میکنید روی این زمینهای ناهمواره زلزله خیز برج میسازید . بخدا تو این مناطق اگر خوشبین باشیم و اتفاق بد انسانی برامون نیوفته بعد از ساعت 6 غروب اینجا گرگ آدمو میخوره . توروخدا انصاف داشته باشید اگر دست نمیگیرید پای مارو هم نگیرید
مستاجر: 1394/9/212:55:15،
21
44
خونه داره گرون میشه
واقعیت: 1394/9/213:10:31،
29
15
اینکه گفتی گرگ آدمو میخوره .یکساعته دارم میخندم .توو روحت
اکبر: 1394/9/213:23:56،
28
20
مستاجری که خونه هات رودستت باد کرده به همین امید باش تا لااقل دلخوش باشی لوطی نباخته!!
مردم: 1394/9/211:08:33،
42
18
کلا بساط این شرکت های عمران بر کلاهبرداری بنا نهاده شده است کجا دنیا قرارداد می بندند که نه زمان پایان کار مشخص است و نه قیمت ؟؟؟؟
آیا این کلاهبرداری از مردم نیست ؟
آیا به کار بردن واژه ی "علی الحساب" در قیمت ، زمینه برای سوء استفاده و کلاهبرداری نیست ؟

شرکت عمران پردیس یک بار برای همیشه باید قیمت نهایی و زمان تحویل را مشخص کند و جریمه ی تاخیر در تحویل هم در نظر بگیرد در غیر اینصورت اقدامات این شرکت کلاهبرداری محسوب شده و کسانی که مسکن مهر پردیس ثبت نام کرده اند باید از این شرکت به اتهام کلاهبرداری به مراجع قانونی شکایت کنند.
majid: 1394/9/221:46:05،
20
23
به نظر من که حرفتون درسته ...حالا همون کسایی که بالای منبر میرن و حلال و حروم رو نشون مردم میدن چرا نمیان بگن این نوع قردادها که مبلغش مشخص نیست حرامه .به اینجاها میرسه همشون خفه خون میگیرن بی شرفا یا اصلا پیداشون نیست حالا تو همه چی نظر میدن الا تو این مسایل که به نفع مردمه (قبل انقلاب که خوب فعال بودن)


از ماست که برماست
ذره بین: 1394/9/212:04:14،
25
19
مسکن نا مهر !
محسن میانه رو: 1394/9/212:21:34،
29
24
قیمت آپارتمان تو تهران به کف رسیده آدم به جای این خونه های بدون آخرعاقبت بیاد تو شهر تهران یه واحد بگیره هم رشدش بهتره و به نوعی خودش یه قلکه هم همه نوع امکانات رفاهیش جوره مخصوصا واحدهای ده پانزده سال ساخت که افتش و کرده و توواین بازار بهترین راهه برا خانه دار شدن
sam: 1394/9/216:41:39،
22
19
لعنت به من كه ثبت نام كردم
احمد: 1394/11/2112:16:14،
15
22
لااقل این ۱۱ میلیون و ۳ میلیون جریمه رو که به پای متقاضی ها گذاشتن عوضش از پول زمین عرصه برای ملکی کردن واحد کم کنن

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - مهر 96
شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو منتشر شد - مهر 96
در محدوده 190 میلیون تومان در بازار ایران; کیا کانزا یا هیوندای گرنجور؟
پیش‌فروش ویژه هایما S5 توربوشارژ اتوماتیک برای اولین بار در ایران/ شهریور و مهر 96
ارزانترین شاسی‌بلند ولوو با نام Xc40 به ایران خواهد آمد + قیمت
رونمایی از کراس‌اوور جدید ایران‌خودرو با قیمت 75 میلیون تومان/ تصاویر
قیمت جدید مزدا3 تیپ 4 از سوی گروه بهمن اعلام شد/ مهر 96
قیمت جدید محصولات هیوندای شرکت کرمان موتور اعلام گردید - مهر 96
شرایط ویژه فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو به مناسبت هفته دفاع مقدس – مهر 96
واردات خودروهای بالای 2500 سی‌سی آزاد شد؟
شرايط فروش فوری خودروی پژو 207 اتوماتيك جديد به مناسبت هفته دفاع مقدس - مهر 96
شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروهای شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو – مهر 96
اولین دستگاه از پژو 3008 وارد ایران شد + تصاویر
تصاویری از خودروی جدید هایما S5 توربو; آغاز فروش از 2 مهرماه
آیفون 8 و آیفون 8 پلاس وارد بازار ایران شدند + جدول قیمت
آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار