کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

بیمه عمر یا سپرده بانکی کدام بهتر است؟

کدخبر:۱۷۲۹۵چهارشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳:۴۷۱۴۳۹۳ بازدید

به طور کلی سه راه برای پس انداز و یا استفاده از پول های پس انداز شده مان وجود دارد. یکی از راه ها سرمایه گذاری در خرید زمین، ملک و ...
بیمه عمر یا سپرده بانکی کدام بهتر است؟

به طور کلی سه راه برای پس انداز و یا استفاده از پول های پس انداز شده مان وجود دارد. یکی از راه ها سرمایه گذاری در خرید زمین، ملک و خرید سرمایه در بورس و ... است. این راه نیازمند داشتن تخصص و سرمایه بالا و وقت و قدرت معامله گری است و از آنجایی که در زمره پس انداز به حساب نمی آید، در این نوشته مورد بحث ما نیست. سرمایه گذاری را که قلم بگیریم دو راه مشخص دیگر برای مان باقی می ماند. سپرده گذاری در بانک و خرید بیمه عمر.

سپرده گذاری در بانک یکی از روش های آشنا برای اکثر مردم است اما هنوز خیلی ها باورشان نمی شود که خرید بیمه هم نوعی از سرمایه گذاری و پس انداز پول است. روشی که بر اساس نظر کارشناسان در صورتی که با آگاهی اتنخاب شود، در پاره ای مواقع از سپرده گذاری در بانک به صرفه تر و مناسب تر است.

سپرده گذاری در بانک یا خرید بیمه عمر؟

گرایش به پس انداز نتیجه آینده نگری و مطمئن نبودن از تداوم درآمد و با ارزش پایه فعلی است البته خیلی ها هستند که به پس انداز کردن یا بهتر بگوییم ساختن پول از پول به عنوان یک شغل و یا حتی سرگرمی نگاه می کنند که این عده مخاطب ما نیستند. روی سخن ما با اقشار متوسط با پس انداز های معمولی است.

قبل از اینکه یکی از این دو روش را انتخاب کنید، باید با خودتان صادق باشید. آیا تصمیم گرفته اید که پول تان را پس انداز کنید یا اینکه می خواهید یک پولی گوشه و کناری دم دست باشد که موقع لزوم از آن استفاده کنید. اگر خیال دوم را در سر دارید، همین الان به بانک بروید و یک سپرده کوتاه مدت باز کنید اما اگر برنامه مدونی برای پس انداز دارید، بهتر است کمی با تامل تر دست به انتخاب بزنید.

یک روش برای کسانی که وسوسه پول خرج کردن دارند

خیلی از ما تا به حال بارها تصمیم گرفته ایم که فکری به حال پس انداز بخشی از درآمدمان بکنیم اما سر بزنگاه بی خیال شده ایم و همان مقدار پولی را هم که کنار گذاشته بودیم، خرج کردیم. در مورد بسیاری از آدم ها همیشه باید یک فشار خارجی برای کاستن از هزینه های مصرفی غیر ضروری و ادامه پس انداز وجود داشته باشد و گرنه وسط کار همه برنامه ها را به هم می زند و روند پس انداز را مختل می کند. اگر شما هم جزو این دسته از آدم ها هستید، خوب است بدانید در بیمه عمر چنین خاصیتی وجود دارد. یعنی وقتی شروع کردید، ناچار هستید ادامه بدهید.

شکی نیست پس انداز کننده علاقه مند است که پس اندازهایش در جایی مطمئن باشد. سپرده گذاری در بانک و خرید بیمه عمر از این حیث تقریبا وضعیت مشابهی دارند البته برخی تجربیات تاریخی از جمله بحران مالی سال ۱۹۴۸ میلادی در آمریکا نشان داده است که در دوران بحرانی حتی بعضی بانک ها ورشکست شده اند ولی شرکت های بیمه عمر، قدرت مالی خود را حفظ کرده اند.

شاید سود کنید، شاید هم ضرر

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که بین سپرده گذاری در بانک ها و خرید بیمه عمر به عنوان یکی از راه های پس انداز وجود دارد، متغیر و ثابت بودن نرخ سود پرداختی است. در سپرده گذاری بانک، نرخ بهره متناسب با شرایط تغییر می کند اما در مورد بیمه عمر نرخ بهره تا آخر با یک ریتم مشخص ادامه می یابد. این ویژگی مانند تیغ دو لبه عمل می کند. در زمان هایی که شرایط به گونه ای است که نرخ بهره افزایش می یابد، سپرده گذاران بانکی می توانند خوشحال باشند اما در حالت عکس، خریداران بیمه عمر می توانند به انتخاب شان افتخار کنند. به طور کلی مدت زمانی که برای پس انداز در نظر گرفته اید و میزان سرمایه در این مورد تاثیر دارد. اگر می خواهید از یک سرمایه کم به یک پس انداز خوب برسید، در مقایسه این ویژگی بیمه عمر مناسب تر است.

خیال طلبکاران تان را راحت کنید

یک تفاوت مهم دیگر در حق برداشت طلبکاران است. در صورتی که پس انداز کننده دارای یک سپرده در بانک باشد طلبکاران او در صورت از کار افتادگی و بروز دیگر مشکلات می توانند طبق قانون از محل سپرده های بانکی، طلب شان را وصول کنند. در بیمه عمر چنین برداشتی امکان پذیر نیست.

اگر از کار افتادید؟

در همین زمینه، یک تفاوت مهم دیگر وجود دارد. بانک ها تا زمانی که روند پس انداز ادامه دارد یا سرمایه را در اختیار دارند، به آن سود پرداخت می کنند و در صورت از کارافتادگی کلی پس اندازکننده و کاهش درآمد او روند پس انداز کردن متوقف می شود اما بیمه عمر از آنجایی که علاوه بر پس انداز و سرمایه گذاری جنبه پوشش دهی ریسک هم دارد در صورت از کارافتادگی دائم و کلی، بیمه شده از پرداخت حق بیمه معاف می شود و شرکت بیمه به ایفای تعهدات مندرج در بیمه نامه الزام دارد.

کارشناسان حوزه پولی و مالی با در نظر گرفتن هشت شاخص اقتصادی سپرده گذاری در بانک ها را با خرید بیمه عمر مقایسه کرده اند حاصل این مقایسه نمره ۶۸ از ۸۰ برای بیمه عمر و ۳۴ از ۸۰ برای سپرده گذاری در بانک است.

کدام سپرده؟

در مورد سپرده گذاری در بانک چهار انتخاب بیشتر ندارید کوتاه مدت، یکساله، بلندمدت، سپرده های ویژه هر چقدر میزان پولی که می خواهید سپرده گذاری کنید بیشتر باشد بهتر است مدت زمان سپرده گذاری هم بیشتر باشد در غیر این صورت از نظر اقتصادی به صرفه نیست.

کدام بیمه عمر؟

اما در مورد خرید بیمه های عمر باید دقت بیشتری داشته باشید آشنایی عمومی با این روش سرمایه گذاری کمتر است و خیلی ها نمی دانند که بیمه عمر متناسب با نیاز آنها انواع مختلفی دارد.

بیمه عمر ساده زمانی: در ابتدا شما بر اساس نیازها و نحوه زندگی خود، تعیین می کنید که در صورت بروز اتفاقی ناگوار، خانواده تان به چه میزان تامین مالی نیازمندند. سپس تصمیم می گیرید که تا چه مدت می خواهید از این پوشش برخوردار باشید. با خرید یک بیمه نامه عمر ساده، سرمایه ای را برای تامین مالی خانواده برای مدت معینی بین ۵ تا ۱۵ سال تعیین می کنید. در صورت وقوع فوت در خلال مدت تعیین شده، بلافاصله سرمایه بیمه به کسانی که از قبل تعیین کرده اید پرداخت خواهد شد. در واقع در این بیمه نامه، اطمینان خاطر مهم ترین چیزی است که با پرداخت حق بیمه به دست می آورید.

بیمه عمر و سرمایه گذاری: این نوع از بیمه عمر این امکان را برای شما فراهم می کند که با پس انداز مبالغ اندک، ضمن استفاده از پوشش های بیمه ای و کاهش تبعات حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، بتوانید با سرمایه گذاری حق بیمه های پرداختی ضمن حفظ قدرت خرید پس اندازها، سرمایه گذاری مطمئنی هم داشته باشید. شما بر پایه نیازهای خود و خانواده، در ابتدا، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می کنید و با توجه به توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را انتخاب می کنید. در پایان مدت بیمه، موجودی اندوخته سرمایه گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشارکت در منافع به شما پرداخت می شود. در صورت فوت در خلال مدت بیمه نیز، سرمایه تعیین شده به علاوه موجودی اندوخته سرمایه گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افرادی که قبلا تعیین شده پرداخت خواهد شد.

بیمه عمر مانده بدهکار: شاید شما هم نگران وام هایی باشید که برای رفع مشکلات مالی خود دریافت کرده اید این وام ها برای شما تعهدات طولانی مدتی ایجاد می کنند و نگران این موضوع هستید که در صورت فوت این تعهدات به خانواده منتقل می شود. شما می توانید با خرید بیمه نامه مانده بدهکار مطمئن باشید که در صورت فوت، خانواده شما برای پرداخت این تعهدات دچار مشکل نخواهد شد. زیرا پرداخت تعهدات مالی شما به بانک ها در این صورت به عهده بیمه خواهد بود .

بلیط هواپیمادیدگاه ها

MOHAMAD: 1394/8/2717:42:48،
186
68
بیمه ها جایی نمیخوابن که آب بگیردشون سپرده بانکی بهتره اگه مدیریت داشته باشی
پارسا: 1394/8/2718:37:22،
33
70
سرمایه گذاری روی ال نو از همش بهتره
با مطالعه تاریخ معاصر اینو میشه فهمید...

مسعود : 1394/8/2718:57:44،
170
24
من 3 سال بیمه عمر دانا افتتاح کردم الان 30 سال دارم ....بیمه 23 ساله گرفتم ....ماهی 100 هزار تومن که من سالیانه پرداختش میکنم چون تو سود دهیش تاثیر داره ....هر سال هم 10% مبلغش رو اضافه میکنم ....
خوبه یه امیدیه وقتی 50 سالم بشه 800میلون تومن گیرم میاد تضمین شده.
البته اگه تا 50 سالگی زنده بمونم ....
البته اون موقع همچنان پراید تولید میشه و قیمتش شده 800 میلیون تومن ...
پس لطفا سرکوفت نزنید خودم همه این موارد رو میدونم ولی به نظرم یه جور پشتوانست.
طراحی کاربردی: 1394/8/2719:03:55،
46
113
من که تا خونه راکد و ارزونه میخرم
سال آینده شاید دوبرابر بفروشم
!!!: 1394/8/2720:16:18،
72
25
به طرح کاربردی »»» آقا بیشتر از اینا میتونی بفروشی ۳یا۴ برابر .ارزون نفروش
بیرجندی: 1394/8/2720:22:10،
60
39
بیمه عمر بهتره شکی نیست ..من دوساله بیمه گرفتم با ده درصد افزایش 25 ساله ...طرحش عالیه پیشنهاد میکنم مطالعه ش کنید .
پارسا: 1394/8/2720:41:05،
26
37
اصلاح میشه ال نود
بهلول: 1394/8/2721:20:33،
55
20
به سال بعد شما امیدی نیست بعد شما میایی میگین 20 سال دیگه جالبه به بانک نمیشه اطمینان کرد به بیمه میشه.
امین 1: 1394/8/2811:04:48،
33
19
محمد جان بهتر نیست وقتی اطلاعات در زمینه ای نداریم،نظر تخصصی ندیم؟ گفتی بیمه جایی نمی خوابه که زیرش...
دوست عزیز مگه مردم ما توی تمام این سالها کم از دست بانکا و ظلم بانکا زجر کشیدن؟چقدر از مردم بدبخت شدن به دست بانکا
اما بیمه.اگر شما بیمه شخص ثالث داشته باشی و تصادف کنی،شرکت بیمه ممکنه کم خسارت بده و زرنگی کنه چون معیار مشخصی برای پرداخت خسارت نیست.اما در بیمه عمر همه چیز معلومه.یعنی معلومه شما در سال بیستم و ماه پنجم دقیقا چقدر پول می تونی بگیری.پس شرکت بیمه نمی تونه از زیرش در بره.
امین 2: 1394/8/2811:17:26،
41
11
دوستایی که می گن بانک بهتره بدونید
در بیمه عمر در صورت ابتلا به بیماریهای خاص مثل سرطان و ام اس و... شرکت بیمه پول خوبی می ده.
در صورت نقص عضو باز شرکت پول خیلی زیادی می ده
بیمه عمر خارج از سیستم قانون وراثته.یعنی شخص خودش روز اول مشخص می کنه در صورت فوت،پول بیمه به کی برسه
در بیمه عمر در صورت خدایی نکرده فوت.یه پول زیاد به خانواده می رسه و پشتوانس.اگر فوت در اثر حادثه باشه این پول دو یا سه برابر می شه
از محل پولی که به شرکت بیمه می دید بعد از دو سال می تونید 90 درصدش رو بدون ضامن وام بگیرید و بیمه عمرتون هم سرجاشه.
حالا به نظر شما انصافا بیمه عمر بهتره یا سپرده بانکی؟
توی اروپا بیمه عمر خیلی رواج داره اما در کشور ما متاسفانه به دلیل کم اطلاعی مردم و عدم اینده نگری،تعدادش کمه
mohammadreza : 1394/8/2819:22:09،
31
25
اصلا روی ملک ساختمان ویلا وکلا دیگه روی املاک سرمایه گذاری نکنید درحالت اشباع شدید قرار گرفته.
ملک مازاد بر جمعیت شده
با توجه به ایست رشد جمعیت کشور باید منتظر ریزش قیمت ها باشید.
مطمئن باشید بزودی این اتفاق می‌افتد
حمید: 1394/8/2717:48:07،
117
23
در کشور ما چون طول عمر به علت استرس و انواع سرطانها و سکته ها بشدت کاهش یافته سرمایه گذاری در بیمه عمر برای بازماندگان متوفی بهتر جواب میده و لااقل به نونی میرسند !!!!!!
امیر(پاسخ به مسعود): 1394/8/2721:37:53،
51
39
شما اگر مبلغ 1میلیون تومان را در بانک ملت سپرده گذاری کنید ( طرح هدف) بعد از سه سال پول شما 2 م خواهد شد. در سه سال بعد پول شما 4 میلیون می شود. سه سال بعد 8 م . سه سال بعد 16 میلیون. سه سال بعد 32م.سه سال بعد64م.سه سال بعد128م.سه سال بعد256م.سه سال بعد512م.سه سال بعد 1024م(یک میلیارد و بیست و جهارم).یعنی بعد از سی سال 1م شما 1024م شده است.ولی بیمه به شما 800م میدهد.تازه با پرداخت 60م .پس نتیجه میگیریم بانک بهتر است از بیمه.
حسنلو: 1394/8/2816:05:32،
25
14
اقاي امير خان دروغ نكو بنده به وبسايت بانك ملت مراجعه كردم طرح هدف يك طرحي است ماهانه بايد يك مبلغ واريز كنيد حاكثر سه ساله بعدش به شما سودي تقريبا يك سوم مبلغ واريزي را ميدهد مثلا با پرداخت25000تومان ماهانه 36 ماه مبلغ پرداختي شما900000ميشود وكل پرداختي بانك اخرسر۱۲,۲۶۵,۸۷۹
sohil_kiyan: 1394/8/2820:38:06،
26
16
شما اگر بیماری خاصی بگیرید باید کل دارایی و اون 1 میلیون رو خرج درمان بیماریت کنی
رضا: 1394/8/2717:48:52،
64
32
هردوتاش اخرش میشه بدبختی ....
پویا: 1394/8/2717:49:49،
50
56
بذار فرشتگان روز شمار 25% سود بگیر حالشو ببر
رضا: 1394/8/2719:24:03،
108
26
اونوقت اجنه میان از دست فرشتگان مییقاپنش!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: 1394/8/2717:53:32،
47
20
ایران جیب عزیز مردم رو به چی تشوی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به چیزی که اگه از کار افتاده شدن پول مردم رو بتونن بالا بکشن!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مردم ما همینجوریش چندتا نقطه هستن بعد شما میای میگی :


>>>>>>>>در صورتی که پس انداز کننده دارای یک سپرده در بانک باشد طلبکاران او در صورت از کار افتادگی و بروز دیگر مشکلات می توانند طبق قانون از محل سپرده های بانکی، طلب شان را وصول کنند. در بیمه عمر چنین برداشتی امکان پذیر نیست.<<<<<<<<<<<<<
$$$$$$: 1394/8/2717:54:03،
74
17
شما اگه پول پیدا کردی بعد برو دنبال پس اندازش.
علی: 1394/8/2718:08:30،
37
25
بیمه تو ... خورد و رفت موسسات خوردند و رفتند بانکها هم بزودی ... فقط بالش !
محمد: 1394/8/2718:08:53،
41
21
شرکت های بیمه کلاهبردارند من بیمه... پول یکساله از من گرفت به نام بیمه عمر و پس انداز گفت از بانک خودشون خیلی بیشتر سود میده ولی در نهایت خیلی کمتر پرداخت کرد یک برگ قرارداد هم باهاتون می نویسند دهها تبصره و راه فرار براشون داره و به هیچ عنوان ضمانت اجرایی سود تعهد شده را نداره
-: 1394/8/2718:28:27،
64
22
من یه حساب 23% روزشمار و بدون محدودیت دارم، دو دستی چسبیدمش!
احمد : 1394/8/2721:09:58،
46
16
جون مادرت بگو کدام بانکه؟
محمد: 1394/8/3010:44:10،
16
13
ثامن و عسکریه یکساله 23درصد میدن
امیر: 1394/8/2718:48:39،
49
31
در ایران عزیز فقط باید پولتو بزاری زیر بالشتت و روش بخوابی...
بورس و بانک و بیمه و .... همشون ...
رسول: 1394/8/2719:31:32،
44
26
بنده خودم همه سپرده بانکی دارم و بیمه عمر داشتم!!!
ولی به دوستان فقط سپرده بانکی رو پیشنهاد می کنم:
درسته که بیمه شاید تا 25% بهتون سود بده ولی از بیمه عمر کارمزد+مالیات+مالیات بر ارزش افزوده و ... کسر می شود (سپرده در بانک هیچ کدوم از اینها رو نداره) که حتی از 10% سود تضمینی کوتاه مدت بانک ها هم کمتر می شه ولی چون در باطن این اعمال انجام می شود اصلا مورد توجه بیمه گذار نیست.
بنده خودم رو بیمه عمر 10 ساله با ماهیانه 50 هزار تومان بیمه کردم بعد از 4 ماه پرداخت حق بیمه موجودی تضمین شده بیمه نامم برای بازخرید رو زده 15 هزار تومن؟؟؟؟؟؟؟؟
علیرضا: 1394/8/2720:17:04،
40
28
با سلام. بیمه عمر یه پس انداز بلند مدته و تو سالهای اول قراردادت بخش اعظمش صرف هزینه ها و ریسک فوت و از کارافتادگی و امراض خاص میشه. بعد از معمولا 4 سال به سوددهی میرسه و سالی 25% سود میگیری و تو درازمدت مثلا 15 یا 20 سال و بیشتر خیلی از بانک ها بهتره. در ضمن بیمه هم بودی مثل سابقه کار.بازنشستگی هم می تونی بگیری
در ضمن مالیات اصلا نداره مردمو گمراه نکننین
محمد حسین: 1394/8/2722:05:19،
38
19
آقا رسول اونجایی که رفتی بیمه عمر کردی مگه راهنماییت نکردن؟منم چند سال پیش برای پسرم که بدنیا اومد باز کردم. بیمه عمر و سرمایه گذاری. بهم دقیقا گفتن اگه زیر یکی دو سال برش دارم ضرره و اصلا این حساب و باز نکنم. الان که از سه سال گذشته، هرسال سود قطعیش حداقل 23% بوده که رسمی بهم اعلام می کنن. می تونم در طول این مدت، دو بار ازش وام کم بهره بگیرم. و برای من که یه کارمندم، وقتی پسرم بزرگ شد یه سرمایه خوب براش جمع شده. در ضمن سودش هم سود مرکبه. یعنی سال بعد، سودی که تعلق میگیره، روی سود سال جاری هم هست. از الان به بعد که برداشت کنم سوده ولی قبل از این نه. رفتم بیمه و مانده و ارزش قابل برداشت رو بهم اعلام کردن. از پول ثابتم خیلی بالاتر بود.ولی بگم که برای خودم حساب سپرده کوتاه مدت با سود بالا باز کردم که هر از گاهی که خدای نکرده بتونم پس انداز کنم اونجا واریز می کنم که هر لحظه بتونم برداشت کنم.
امین: 1394/8/2814:04:08،
20
22
رسول جان انصافم چیز خوبیه
کدوم کارمزد ؟ از بیمه عمر کارمزد کم نمی شه
مالیات هم طبق قانون به بیمه ی عمر تعلق نمی گیره.
خواهشا مردم رو از عمد گمراه نکنید.
هرکسی شک داره می تونه بره بیمه ایران یا هر شرکت دیگه و بپرسه.تا بهش ثابت بشه
اتفاقا بانکها مافیا دارن،سالهای ساله که بیمه عمر اصلا مالیات نداره.اما همین مافیا داره سعی می کنه که دولت بزور مالیات بکشه رو بیمه عمر.
در ضمن اگر بحث اعتبار باشه،مثلا بیمه ایران 80 ساله که بوده و هست و ورشکست هم نشده.
پس از بانک خیلی اعتبارش و اطمینانش بیشتره
ملاک: 1394/8/2720:22:48،
59
38
بهترین سرمایه گذاری در طول تاریخ ایران ملک بوده ولاغیر
خوابي ، فكر نكن باهوشي: 1394/8/2721:39:45،
36
27
به خاطر همين هم هست كه جهان سوم هستيم !!!!!!!! دانش و انسان و زمان بي ارزش است نه اينكه ملك با ا رزش باشد !!!!!!! اشتباه نكن ، جايي كه نور نيست تاريكي حاكم مي شود و درآنجا كه تاريكي است همه در عذاب اند
عزت : 1394/8/2721:19:02،
38
18
سلام دوستان، هر کس آزاده در مورد آینده اش تصمیم بگیره آما اگه یه کم آینده نگر باشیم متوجه میشیم که کهولت، از کارافتادگی، حوادث و.... در آینده غیر قابل اجتناب هستند. من تحقیق کردم و نتیجه گرفتم که سپرده ّبانک شبیه مسکنه اما بیمه عمر برای اینکه در آینده که از توان کمتری برخوردار هستیم مث داروی درمانگره، باز تاکید میکنم که هر کس در خصوص آینده اش مختاره. متشکرم
شهرام ن: 1394/8/2721:21:02،
55
18
کاری ب سر مردم آوردن همه کاسبیارو تعطیل کردن و پول گذاشتن بانک
همه رو نزول خور کردن....
بعد میگن سود بانکی حرومه
حروم این وضعیتیه ک الان همه گرفتارش شدن
ملاک: 1394/8/2722:48:49،
39
20
دوست عزیز به زودی کاری میکنن که ملت بدو بدو برن پولو از بانک در بیارن اینجا کشور آزمون و خطاست این دولت هم راهی جز راه دولتهای قبلی نداره ولی یه عده عوام فکر میکنن این دفعه همه چی عوض شده
سپرده نگذار: 1394/8/2723:25:17،
35
28
وای واقعا که چندرغاز پول بی ارزش دستتونه و نموندین بیمه عمر بشین یا سپرده گذار بابا با این سودی که بانکها میدن بزودی تورم هم خودشو تطبیق میده برین یه چیزی بخرین یه کسب و کاری راه بندازین چرا اینقدر ساده شدن این مردم
علی: 1394/8/2800:23:12،
62
17
کاش به جای دادن یارانه نقدی مردم رو بیمه عمر میکردن با ماهانه 45 هزارتومن از سوی دولت
واسطه: 1394/8/2800:32:43،
51
26
دوستان ٥٠٠ ميليون دارم كدام بانك سودش بهتره،لطفا اعلام كنيد
بانك+++++
آپارتمان-------
واقعیت: 1394/8/2819:44:59،
24
17
عزیزم رکود ملک شاید ۵۰ درصدش بخاطر سود بانکی باشه بقیش به خاطر عدم ازدواجه جوونهاستو یه مقدار از بازار سرمایه فاصله گرفته . والسلام . من خودم حاضرم با سود ۱۸ درصد سود بگیرم .میدونی چرا چون در هر حالتی پولم نقده + سودش...‌ الان خیلیا مسکن زیادی گردنشونه از خداشون بتونن نقد کنن ...
سعید: 1394/8/2812:13:04،
26
14
بعضیا هی تو نت میچرخن اطلاعات غلط میگیرن میان نظر میدن
آقای امیر(پاسخ به مسعود) طرح هدف بانک ملت دیگه برقرار نیست
ایرانی: 1394/8/2817:28:24،
27
18
دیگه تو این مملکت نمیشه به کسی اعتماد کرد
سرمایه گذاری تو بانک به نظرم مطمئن تره
مهدی: 1396/3/2616:25:18،
2
2
بیمه امارش بد در رفته

بانک ترجیع میدم ب بیمه

البته بانک معتبر مثل صادرات ملی ملت سپه...

ن این بانکی ک تا میان یه سود بالای 22درصد میگن

اینا مثل بید میمونن ب بادی میلرزن زودی ورشکست

«زمان همه چی رو معلوم کرد»
ناشناس: 1396/4/416:57:23،
2
3
دوستان سلام:
ببخشید کوتاهی کردم کارشناسان و کارشناسان ارشد و مرشد سلام:
بنده کارمند بانک و بیمه گر هستم
وقتی شما در بانک حسابی باز می کنید میزان حساب شما تعیین کننده میزان سودی هست که قراره به شما بدن
مثلا ما به مشتری های خوش حساب و پول دار 22 درصد هم میدیم
بعد وقتی که شخصی مراجه میکه به بانک البته برخی از بانک ها سود روزشمار یا ماهیانه را در یک حساب مجزا واریز می کنند و خوب باز برخی از بانک ها به این سودتون ی درسدی سود قائل میشن و برخی بانک ها نه
اگه بخوام همهرو توضیح بدم زیاده
اما بیمه ها
در سال اوا یک درصدی سود می دن
در دو یا سه سال بعد نرخ سود برخلاف بانک (البته اگر و شاید سود بانکی افزایش پیدا کند) کاهش میابد و معمولا99 درصد بینه ها از سال پنجم (در قراردادهای 25 و 30 اله فقطو و فقط 10 درصد سود میدن و توجه کنید که پول شما در سال های آخر کمی چشم گیر میشه که متاسفانه سودش نصف میشه 10 در

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار