کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

مرغ در دولت تدبیر گران نشده است

کدخبر:۱۰۲۶۹سه شنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵:۱۴۴۶۹۵ بازدید

وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اینکه مرغ در دولت تدبیر و امید گران نشده است، گفت: مردم نباید مرغ را به‌قیمت 8 و 9 هزار تومان که می‌گویند در مغازه‌ها ...

وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اینکه مرغ در دولت تدبیر و امید گران نشده است، گفت: مردم نباید مرغ را به‌قیمت 8 و 9 هزار تومان که می‌گویند در مغازه‌ها وجود دارد، خریداری کنند. مرغ گرم به‌قیمت 6980 تومان در میادین تره‌بار عرضه می‌شود.

محمود حجتی پیش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتی خود با اصحاب رسانه درباره تنظیم بازار محصولات کشاورزی در شب عید گفت: ستاد تنظیم بازار مانند سال‌های گذشته سیاست‌های مرتبط با خرید و تأمین میوه شب عید را در دستور کار داشته است.

وی ادامه داد: سازمان تعاونی روستایی میوه شب عید را که شامل پرتقال و سیب بوده خریداری کرده و هیچ‌گونه دغدغه‌ای در این زمینه وجود ندارد. قیمت‌گذاری همانند همیشه از سوی ستاد تنظیم بازار خواهد بود که یک هفته به پایان سال اعلام خواهد شد و همچنین میوه به‌اندازه کافی به بازار عرضه می‌شود.

حجتی با تأکید بر اینکه هرساله یک جو روانی در کشور مبنی بر کمبود میوه شب عید ایجاد می‌شود، اظهار کرد: 4 درصد تولید مرکبات جهان در کشور ما تولید می‌شود و جمعیت ایران یک درصد جمعیت دنیا است. بنابراین هیچ‌گونه کسری در این زمینه وجود ندارد.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه یک‌میلیون تن سیب اضافه بر نیاز مردم در کشور وجود دارد، تأکید کرد: به‌جای ایجاد جو روانی درباره افزایش قیمت‌ها و کمبود محصولات شب عید باید به فکر صادرات و فاسد نشدن این میزان محصول باشیم.

وی بیان کرد: در مورد کیوی باید بگوییم اضافه بر نیاز بازار تولید داشته‌ایم و زمینه برای صادرات وجود دارد.

حجتی ادامه داد: امسال ظرفیت مازاد تولید سایر محصولات کشاورزی مانند مرغ و تخم‌مرغ داشتیم که در 10ماهه گذشته 66هزار تن صادرات مرغ داشتیم که 46 درصد از نظر وزنی نسبت به سال گذشته افزایش داشته و در مورد تخم‌مرغ نیز 61هزار تن در 10ماهه گذشته صادرات داشته‌ایم که باز هم نسبت به سال قبل 65 درصد افزایش صادرات را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه ظرفیت برای صادرات بیش از 500هزار تن مرغ در کشور وجود دارد، بیان کرد: مردم نباید مرغ را به‌قیمت 8 و 9هزار تومان که می‌گویند در مغازه‌ها وجود دارد، خریداری کنند در حال حاضر مرغ به‌قیمت 6هزار و 980 تومان به‌صورت گرم در تره‌بار و میادین توزیع شده است و مرغ منجمد نیز 5هزار و 900 تومان در میادین تره‌بار به دست مصرف‌کننده می‌رسد. 

وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه کمبود محصولات پروتئینی در بازار وجود ندارد، افزود: در میدان بهمن تهران که توزیع‌کننده مواد پروتئینی است به هر میزان که مصرف‌کننده بخواهد مواد پروتئینی وجود دارد، بنابراین باید بگویم در شرایطی که مرغ به‌قیمت 7هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد، قیمت مناسبی است و از آغاز این دولت تاکنون قیمت مرغ افزایش نیافته است. دولت تدبیر زمانی که به روی کار آمد قیمت مرغ نوسانی بین 6هزار و 700 تا 7هزار و 200 داشته است، بنابراین مرغ افزایش قیمت نداشته است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه یکی از اصلی ترین محورهای سیاستی این وزارتخانه عمل به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری است گفت:افزایش صادرات و کاهش واردات را در دستور کار داریم . قصد داریم در راستای بهره‌وری در افق 10 ساله تراز بازرگانی غذا و محصولات کشاورزی را به صفر برسانیم.

وی با بیان اینکه گاهی بسیاری از محصولات مازاد بر نیاز بازار تولید می‌شود و نیازی به واردات ندارد گفت: این وزارتخانه تنظیم بازار را در سطح کلان دنبال می ‌کند. به طور مثال اگر میزان مصرف محصولی 3 هزار تن است و در کشور تنها 2 هزار و 200 تن تولید می شود، وزارتخانه نظارت می کند که بیشتر از نیاز بازارمحصولی تولید نشود.
حجتی با بیان اینکه کشور ما مزیتی های صادراتی فراوانی دارد افزود:  با همکاری سازمان صنعت و معدن و سازمان توسعه تجارت به دنبال ایجاد زیرساخت های مناسب برای افزایش صادرات  محصولات کشاورزی هستیم.علیرغم اهمیت موافقنامه‌های صادراتی با کشورهای مختلف متأسفانه با برخی کشورهای موافقنامه صادراتی مبادله نکرده بودیم که در سفرهای اخیر به عراق موافقنامه دامی با این کشور مبادله شد.

وزیر جهاد کشاورزی به ایجاد تفاهم نامه سازمان شیلات و آبزیان با روسیه و چین اشاره کرد و گفت: در محصولات لبنی نیز صادرات و مرغ صادرات داشته ایم. در بازار میوه و تره باز نیز با افزایش تولید مواجه هستیم به همین دلیل باید به دنبال راه‌کارهایی برای توسعه صادرات باشیم تا بتوانیم از ظرفیت های کشور برای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم. در خشکبار به صورت سنتی در طول تاریخ مبادلات بازرگانی ملل جزء صادرکننده‌ها بوده و هستیم.

وی درباره میزان صادرات محصولات کشاورزی گفت: تا پایان آذر ماه سال جاری 4.7 میلیارد دلار محصولات خام کشاورزی و فرآوری شده را صادر کردیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 21  درصد رشد داشته است.

وی درباره میزان واردات روغن گفت: در سال گذشته 3.8 میلیارد دلار روغن خام، دانه روغنی و کنجاله وارد کردیم. با توجه به اینکه 90درصد نیاز بازار ما درباره روغن وارداتی است. باید به سمتی پیش رویم که وارد و تولید مکمل یکدیگر باشند و ساز و کاری طراحی کنیم که واردات موجب از بین بردن تولید نشود.

وزیر جهاد کشاورزی از افزایش سه برابری سطح زیر کشت چغندر قند و 22 درصدی کلزا در خوزستان در سال زراعی جاری خبر داد گفت:  کشت کلزا برای دو محصول استراتژیک کلزا و چغندر قند مثبت ارزیابی می شود. کشت این دومحصول درراستای اقتصاد مقاومتی برای کشور بسیارمهم است .وی با بیان اینکه قرار است طرح توسعه کشت کلزا در کشور احیا شود، گفت: البته شرایط برای رسیدن به این امر آسان نیست چرا که ما سالیانه 4 میلیارد دلار واردات روغن و دانه‌های روغنی داریم اما احیای طرح مذکور در برنامه اقتصاد مقاومتی است .

وزیر جهاد کشاورزی در ارتباط با واردات بخش کشاورزی اظهار داشت: این بخش در 9 ماهه ابتدای امسال 9.2 میلیارد دلار واردات داشته که نزدیک به 1.5 درصد واردات محصولات کشاورزی کاهش داشته است.

حجتی کاهش بهره وری را یکی از مشکلات متعدد کشور دانست و گفت:با توجه به اینکه در کشور دچار بحران آب هستیم باید با بهره‌وری مناسب موضوع کم آبی را مدیریت کنیم. البته دولت هم عزم جدی در این زمینه دارد و منابع خوبی را تخصیص داده است. یکی از اقداماتی که می‌تواند در کاهش مصرف آب مناسب باشد. انتقال محصولات کشاورزی به کشت متراکم و گلخانه ایی است. اگر این کار صورت گیرد. بهره‌وری افزایش می‌یابد. اگر بتوانیم کشت خیار را به گلخانه ای منتقل کنیم در افق دو ساله یک میلیارد و 200 میلیون متر مکعب یعنی 4 برابر سد مخزن آب کرج ذخیره سازی در آب صورت می‌ گیرد. چند خط اعتباری از نظر تسهیلاتی و چند ردیف بودجه علاوه بر بودجه سنواتی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد:1000 میلیارد تومان مجلس و دولت برای بهره گیری از روش های آبیاری نوین در نظر گرفتند . همچنین از طریق صندوق توسعه ملی حدود 1.5 میلیارد دلار برای کردستان در نظر گرفتند. 2 میلیارد دلار در ارتباط با شبکه ها و سیستم آبیاری در مناطق مرزی در نظر گرفته اند. 1000 میلیارد تومان دولت از محل هدفمندی در نظر گرفته است که حدود 500 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

وی  با بیان اینکه کل آب مصرفی تهران یک  میلیارد و 50 میلیون مترمکعب است گفت: برای صرفه‌جویی و انتقال کشت محصولات از مزرعه به گلخانه‌ها احتیاج به همراهی و همکاری داریم.سالانه 5.5 میلیون تن تولید گوجه فرنگی داریم. با توجه به حجم تولید این محصول انتقال کشت آن به گلخانه‌ها نسبت به خیار سخت‌تر است اما در صورت تحقق این امر می‌توان 2 میلیارد و 100 میلیون متر مکعب در مصرف آب صرفه‌جویی کرد.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه  حفاظت از منابع پایه آب و خاک یکی دیگر از مسائل مهم و در دستور کار وزارتخانه است گفت: عدم حفاظت از منابع محیط زیستی آثار مخربی مثل ریزگردها را به همراه خواهد داشت.

وی درباره الگوی کشت گفت: الگوی کشت همان چیزی است که در طول تاریخ شکل گرفته است. در هر استان متناسب با محدودیت های آبی، صرفه اقتصادی کشاورزی  و نیاز بازار اقدام به تهیه میوه می‌کنیم. خیلی تفاوتی ندارد که در حال حاضر الگوی کشت وجود دارد یا نه.قصد داریم با ابزار های حمایتی به سمتی پیش رویم که اگر در تولید یک محصول کشاورزی دچار ضرر شد بتوانیم با راه‌هایی آن ضرر و زیان را جبران کنیم. یعنی با در نظر گرفتن نوع بذر که مقاوم در کم آبی باشد و همچنین قیمت برای کشاورز صرفه اقتصادی داشته باشد و همچنین نیاز بازار باشد پیش می‌رویم و به صادرات محصولات کشاورزی فکر می‌کنیم.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

بردیا: 1393/12/512:38:11،
134
27
کاملا درسته اگر تدبیر داشتن که به این روز نمی افتادیم
کوکی(آزرا): 1393/12/512:44:09،
139
24

مرغ در دولت تدبیر گران نشده بلکه در دولت امید گران شده.

امید کجایی؟؟؟

ali: 1393/12/512:44:56،
98
23
مگه شماها از قیمت مغازه ها خبری هم دارین
شماها که میبینی همه چیزبراتون سفارش شده میاد در خونه چی میدونید از قیمت و .....
ali: 1393/12/512:48:09،
89
23
داداش تدبیر داشت ولی برا اقوام و اطرافیان خودش
کسی که میگفت اینجا دیگه خاله و عمه و عمو نداریم
پس چی شد /؟
بهنام: 1393/12/512:51:01،
108
37
اینا بزرگترین شانسی که اوردن اینه که دولت قبلیشون احمدی نژاد بوده و میتونن همه چی رو بندازن گردن اون بدبخت فلک زده
بردیا: 1393/12/512:54:13،
93
21
سرعت فقر از نور هم بیشتر شده تبریک
ایران: 1393/12/513:11:16،
62
15
دولت تدبیر قبلش دولت عدالت چهار سال دیگه دولت گل و بلبل و این رشته بازیچه الفاظ شدن است که ادامه دارد
مشکل بی قانونی: 1393/12/515:59:39،
46
10
اگه قانون وجود داشت ....
چن تا مغازه متخلف رو میبستن جوازش رو هم باطل میکردن هیچکس جرات گرونفروشی نداشت....
مشکل مملکت اینه که قانون ها بروز نیستن...
سامان: 1393/12/518:38:07،
50
19
کاملا درست عرض کردند ایشون!!!! مرغ توی دولت جرج بوش پدر گرون شده... الکی نندازید تقصیر دولت...... وای چه سعادتی.... من یکی که گوشهام دراز هست و حرفاشون رو باور میکنم
شوشي: 1393/12/519:29:01،
43
23
به نظر من تقصير خود مرغه است كه خودشو گرون عرضه ميكنه!!!
m: 1393/12/512:41:58،
93
21
حتما بیام سرکوچه شما بخریم کیلویی 6000
برو بابا دست بردارین از این مسخره بازیاتون
شما واقعا چه فکری در مورد مردم میکنید
کارمند: 1393/12/513:18:32،
74
22
این فکرو میکنن که ملت بخاری ندارند که صداشون دربیاد.
Hosein: 1393/12/514:24:24،
60
19
تو دولت تدبیر گران نشــده ، تو دولت بابام گران شـــــــده !!!؟
ما هم که جیگریم
پس کی میخوایم یکی بشیم خدا دانــــــــــــــــــــــد .
سلام: 1393/12/512:42:15،
67
20
تو تبریز 8 هزار تومان ...آره گروه نشده....

ما خروس می خریم به جای مرغ
درکل: 1393/12/512:42:33،
58
16
مثل اینکه هنوز افعال بیاین از کاسب سر محل ما مرغ بخریند و با انصافه وجود داره و فقط لفظ گفتنش فرق کرده
چقدر امیدواریم ما با این دولت تدبیر نا امید
همشهری: 1393/12/512:42:57،
70
20
کلا ملت جالبی هستیم ! یه جوری در مورد ستاد تنظیم بازار شب عید ، ماه رمضان و ... حرف میزنیم انگار قراره سونامی بیاد و دیگه قحطی میشه ! همه جای دنیا عید میشه انواع و اقسام تخفیفات حسابی میدن ، برای ما یا همه چی رو دولا پهنا حساب میکنن یا هر چی جنس بنجل هست که تو کل سال فروش نرفته رو میذارن حراج ! از ماست که بر ماست !
Mohsen: 1393/12/512:46:42،
50
21
نکنه ما مردم هستیم که نوهم زدیم فکر میکنیم گرون شده،هان!!!!
حامد: 1393/12/512:47:42،
58
75
احمدی نژاد کجایی به داد ما برس.
مسعود: 1393/12/512:50:48،
59
21
من ی پیشنهاد برای انتخابات ریاست جمهوری دارم :هر کس میخواهد رئیس جمهور ایران بشه ی 2 و 3 ماه دست گرمی بیاد تو کار ببینه میتونه یا نمیتونه که بنده خداها مجبور نشند 4 سال هم خودشان بازی بدهند هم مردم چون میترسم اینقدر مجبور به دروغگوی بشوند که حتی روز قیامت خدا هم نتونه براشون کاری بکنه
اکبر: 1393/12/512:53:50،
61
21
تا 100 سال دیگه میتونیم مشکلات رو گردن دولت قبل بندازیم
مهندس وحید ص: 1393/12/512:54:48،
91
23
مرغ ۴۸۰۰ شده ۸۰۰۰ تومن بعد این جناب میگه در این دولت گرون نشده، حتما در دولتهای سلوکیان و اشکانیان گرون شده.
پاسخ: 1393/12/514:19:22،
35
20
به نظرم زمان حمله مغول رو میگند که گرون شده....چون زمان ایشون مرغ کیلیویی 1500 تومان هسش ..هر کی میگه 8000 تومان غربزده است..میخواند جو بازار رو از آرامش بندازند اینها حسودیشون میشه که ما مرغ 1500 تومان میخریم...

حمید: 1393/12/513:04:45،
62
23
دولت تدبیر تو قشنگ حرف زدن و عمل نکردن استاده
الياس: 1393/12/513:05:45،
38
24
اقا من ميگم مرغ 8000 تومان مفته...نصبت به خوراك و هزينه توليد...///مشكل دولت اينه كه داره فنره رو جمع ميكنه...
غلی: 1393/12/513:05:47،
46
23
دوستان بانک قوامین بدون اطلاع قبلی سود بانکی رو کم کرده به نظر شما این کار درسته ؟ باید به کجا شکایت کرد ؟ این کار یعنی چه؟
محمد: 1393/12/513:14:49،
42
19
پدر مردم در اوردید
فقط میخوان بگن دولت ما کارش درسته
بیچاره مردم
ارمان: 1393/12/513:17:24،
32
30
شما اگه بازرس بفرستيد جريمشون كنن اونا هم گرون فروشي نمي كنند
الياس: 1393/12/513:24:08،
38
21
بجاي بازرس بايد هزينه توليد را پايين بياره كه نميتونه پس منتظر 10000تومان باش
Hosein: 1393/12/514:27:05،
25
19
کی بازرس بفرسته هان پس اینایی که ادعاشون میشه مسئولن اینایی حق مردم بعنوان حقوقشــون انم چند برابر می خرند اینا چیکاره اند ؟
دیوانه: 1393/12/513:17:36،
49
22
همه چی ارومه / من چقدر خوشبختم/خدا
وحید: 1393/12/513:24:18،
41
24
تو قطر گوشت قرمز کیلوئی 2500 تومنه ، ببین ماچقدر بدبختیم که از عربها هم کمتر شدیم
حقمون همینه
علی: 1393/12/513:47:18،
38
37
من فکر کنم این دولت کاری بکنه که دولت احمدی نژاد را سرمه چشم بکنیم ،حداقل احمدی نژاد 4 سال اول را خوب کار کرد ،اشتباهش هدفمندی بود در صورتیکه قبل از هدفمندی تورم زیر 5 درصد شده بود.
فقط ملت یادشون باشه موقع انتخابات به طرفداران این طیف رای ندهند که دیگه همه چیز از دست ملت در میره.
hamed: 1393/12/516:37:24،
34
20
آقاعلی یه حرفی بزن آدم خندش نگیره:یاماهمه ازکره ی دیگه ای اومده باشیم.توکل تاریخ جمهوری اسلامی ماتورم یک رقمی روتجربه نکردیم.فقط دوران آقای خاتمی 10درصدشد.متاسفانه ضعف بزرگ ملت ماحافظه تاریخی ضعیف ماست محض اطلاع شما:آقای خاتمی باتورم 10درصدودلار850تومان وبدهی خارجی صفروصندوق ذخیره ارزی خوب دولت تحویل جناب احمدی نژاددادایشون باتورم40درصد.دلار3850ت .بدهی میلیاردی وصندوق خالی دولتوتحویل آقای روحانی دادن... جالبتراینکه دولت احمدی نزادباندازه کل دولتهای قبل درآمدارزی داشتن700میلیارددلار
امیدوار: 1393/12/516:57:59،
42
31
اقا علی من نمیدونم شما چند سالتون هست،زمانی که آقای احمدی نژاد در سال 84 آمدند همین مرغ1200 تومان بود در سال 88 همین مرغ به 3500 تومان رسید،من فقط یک مثال زدم واستون از 4 سال اول بقیه شو خود شما حساب کنید،خیلی ها واسه این دولت منصافانه نظر نمیدن،همین دلار که الان 3434 تومان هست این دولت در 3600 تومان تحویل گرفته.
هادی: 1393/12/513:50:50،
37
18
جریان همون گوجه سر کوچه ی ما ارزونه کی میگه گرون شدست !!!
جعفر.م: 1393/12/513:53:07،
31
21
آقای وزیر خوب آدرسی برای خرید دادن « میادین مرغ و تره بار » پس مردم هجوم ببرید به میادین مرغ و تره بار تا مرغک بیچاره فرار نکرده ومارو گشنه نذاشته
pepan : 1393/12/514:10:52،
22
19
همه اینا زیر سر خود شماست.هیچی نشده اومدین خودتون انتشار کردین مرغ گرون شده..ولاه شهر ما از گرونی مرغ خبری نبود.انقد بحث انداختین وسط تا به اینجا هم سرایت کرد...
سام: 1393/12/514:26:06،
28
20
بنظر شما 5300 تومن با7000تومن مساوی میشه ؟ البته ممکنه
حاجی.!!!!: 1393/12/514:42:39،
46
23
تو کشور کانادا نزدیک کریسمس که میشه همه قیمت ها میاد پایین تا همه بتونن خرید کنن.
غذای شب عیدشون هم بوقلمونه. قیمتش از 20 دلار میاد به 5 دلار تا همه شاد باشن و کسی احساس فقر نکنه.
تو مملکت ما هنوز 1 ماه مونده به عید, قیمت برخی اجناس دوبرابر شده وای به حال شب عید.
کاش ما هم کافر و بی دین بودیم اما انسانیت داشتیم
جواد: 1393/12/516:18:22،
34
13
شك نكن ،اونا از ما با خدا ترند
l: 1393/12/517:36:32،
46
21
حاجی به خدا شک نکن به قول جواد اونا از ما با خدا ترن .یه نمونه کوچیک برات مثال میزنم .فوتبالیستاشونو ببین همشون تو کاره خیرین و موسسه دارن حالا فوتبالیستا ما رو ببین ....یکی هم میره تو شهر زلزله زده 5ملیون کمک میکنه اا
دورتاج: 1393/12/514:51:43،
26
22
ایران جیپ سلام فقط از این طریق توانستم با شما ارتباط برقرار کنم ما کشاورزان جنوب اهم از خوزستان و ایلام این 3 ماهه ذرت دانه ای برداشت کردیم ولی تا الان پول نگرفتیم لطفا پیگیری فرمایید با تشکر
کوروش بزرگ: 1393/12/515:05:01،
33
14
اگه این مسئولین ... رو ولشون کنی میگن گرونی کار صهیونیسمه
وحید: 1393/12/515:28:27،
29
14
راست میگه همه گرونیها مال زمان ناصرالدین شاه اونم که مرده نیست که جواب بده
حسن: 1393/12/515:37:46،
28
11
شما که این قدر تدبیر داریددست این آمریکا ضعیف را هم بگیرید
آرش: 1393/12/517:04:51،
42
26
دولت تدبیر هم خوبه . ول کنید بابا به جهنم که گرون شد و توسط هرکی.
مگه میشه اعتراض هم کرد ؟
دولت راحت باش ، داشتیم میخریم نداشتیم میمیریم.
نون خورت کمتر نگران حذف یارانه بگیرهات هم نباش
گرون کن بازم.
بیشتر
رحم نکن ، تلاش هم نکن.
دیدی عرضه کنترل بازار نداری ما که نمردیم بگو نخریم.
گفتید یه وعده غذا بخورید ، چشم. اون هم که گرون شد میگی نخرید چشم.
خدایی خسته میشین با اداره مملکت ها!
xxx: 1393/12/517:17:04،
39
26
ای کاش انتخابات ریاست جمهوری توی اسفند ماه برگزار میشد......شاید برای همین که اواخر بهار انتخابات انجام میشه تا فصل گرونی ها چهار ماه ازش گذشته و از یاد مردم رفته باشه البته موقتا"...بعدش هم گرونی های بعدی رو هم بندازن گردن این و اون تا کسی پیدا نشه زیر مسئولیتش...به امید بهتر مدیریت شدن این مرزو و بوم پر افتخار.
آرش: 1393/12/517:18:14،
43
22
نظر من رو بدون اینکه کلامی بی احترامی توش باشه ایران جیب حذف کرد.
تو جامعه ای که نظرتون راجع به قیمت مرغ خوشایند حضرات نیست ، حرف زدن فقط صرف بیخود انرژی و خستگی حنجرست.
موفق باشید در رقابت ظلم به خلق ا...
مرتضی : 1393/12/517:22:25،
39
23
دقت کنید گفتن 6980 تومان . .کمتر 7 هزار تومان .. اخبار هفته قیمت مرغ از 7 هزار تومان کاهش یافت و 6980 تومان شد. . پرتقال شد کیلویی 5 هزلر تومان . در دولت قبلی بود 1500 تومان . تا 4 هفته پیش مرغ 4800 الی 5200 بود . .
حامد: 1393/12/517:22:43،
32
16
من دارم میریم فیش آب و برق گاز و .... پرداخت کنم شما هم بیایید کمبود بودجه داریم .
علیرضا: 1393/12/523:04:52،
30
23
به خداوندی خدا ،حدود 1 ساعت پیش مرغ کیلویی 8800 خریدم.
حالا یکی واسم تورم را حساب کنه.
محمد : 1393/12/601:08:49،
29
25
تویی که داری میگی نخرید پس شما چه کاره اید در مغازه هارو پلم کنید مردم مسخره کردید میریم در مغازه میگیم مرغ اخبار گفته کیلویی هفت هزار تومن میگه برید از اخبار بخرید
حسن: 1393/12/601:42:15،
31
21
گوشت برزیلی باقیمت۸۰۰۰تومن وارد میکنن، به ملت میدن۲۲۰۰۰تومن!چرا؟ چون تولید داخل ورشکست نشه! پسته تولید داخل به قیمت بین المللی برا ما حساب میکنن! چرا؟ چون خارجی ها پول بیشتر میدن! ما چه گناهی کردیم که ایرانی شدیم! در هر صورت باید بالاترین قیمت ممکن بدیم! ایران مهد فقیران!
امیر: 1393/12/608:12:32،
30
17
یکی به این آقا بگه سرت رو از زیر برف بیار بیرون . اگه شما چشماتو ببندی معنیش این نیست که کسی شما رو نمی بینه
علیرضا: 1393/12/609:00:10،
33
20
خداآن مسئولانی که فقط به فکرخودشان هستندرو به زمین گرم بزنه.مردم الان باسیلی سرخ کردن دارن زندگی میکنند.

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل
آژانش مسافرتی سارویه تور

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - مهر 96
شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو منتشر شد - مهر 96
در محدوده 190 میلیون تومان در بازار ایران; کیا کانزا یا هیوندای گرنجور؟
پیش‌فروش ویژه هایما S5 توربوشارژ اتوماتیک برای اولین بار در ایران/ شهریور و مهر 96
ارزانترین شاسی‌بلند ولوو با نام Xc40 به ایران خواهد آمد + قیمت
رونمایی از کراس‌اوور جدید ایران‌خودرو با قیمت 75 میلیون تومان/ تصاویر
قیمت جدید مزدا3 تیپ 4 از سوی گروه بهمن اعلام شد/ مهر 96
قیمت جدید محصولات هیوندای شرکت کرمان موتور اعلام گردید - مهر 96
واردات خودروهای بالای 2500 سی‌سی آزاد شد؟
شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروهای شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو – مهر 96
اولین دستگاه از پژو 3008 وارد ایران شد + تصاویر
تصاویری از خودروی جدید هایما S5 توربو; آغاز فروش از 2 مهرماه
آیفون 8 و آیفون 8 پلاس وارد بازار ایران شدند + جدول قیمت
جزئیات پیش نویس دستورالعمل جدید واردات خودرو/ افزایش 30 تا 100 درصدی تعرفه واردات خودرو
قیمت کارخانه ای پژو 206 تیپ 2 و پژو پارس بنزینی افزایش یافت - مهر 96
آسایشگاه خیریه
40 نما
تورآنتالیا
قاصدک
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار