کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

آمریکا 9 شخص و نهاد را به لیست‌ تحریم‌های ایران اضافه کرد

کدخبر:۹۰۴۵چهارشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶:۲۹۶۲۷۴ بازدید

وزارت خزانه‌داری آمریکا 9 شخص و نهاد را به‌بهانه کمک به تهران در دور زدن تحریم‌ها، به لیست‌ تحریم‌های ضدایرانی اضافه کرد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا در اقدامی جدید، 9 شخص و نهاد را به‌بهانه کمک به تهران در دور زدن تحریم‌ها، به لیست‌ تحریم‌های ضدایرانی اضافه کرد. وزارت خزانه‌داری آمریکا مدعی است که این 9 شخص و نهاد را به‌دلیل حمایت از تلاش‌های ایران برای دور زدن تحریم‌ها و آنچه نقض حقوق بشر از جمله سانسور خوانده، تحریم‌ کرده است. در حالی که بنا بر اعتقاد برخی ناظران افزودن 9 نفر جدید به لیست تحریم‌ها، تحریمی جدید محسوب می‌شود، مقامات وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کردند اقدام فوق تلاش برای اجرای تحریم‌های موجود است.

دیوید کوهن معاون تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه‌داری آمریکا در این بیانیه آورده است: با اینکه ما از اعمال هر گونه تحریم‌های جدید مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران در حالی که مذاکرات در جریان است، حمایت نمی‌کنیم... با گفتار و اعمال تصریح کرده‌ایم که به اجرای تحریم‌های موجود ادامه خواهیم داد.

بر اساس بیانیه وزارت خزانه‌داری موارد تحریمی جدید شامل موارد زیر هستند:

افراد ==> حسین زیدی (تابعیت ایران و سنت‌نویس)، سیدکمال یاسینی (تابعیت ایران)، عزیزالله اسدالله قلندری (تابعیت افغان)، تیمور عامری، اسدالله سیفی، آناهیتا نصیربیک (تابعیت ایران)،

شرکت‌ها ==> شرکت بازرگانی عمومی بلفاست (محل شرکت دوبی)، شرکت فناوری‌های نرم‌افزاری دوران (محل شرکت ایران)، و شرکت ابیسک (Abyssec).

طبق ادعای وزارت خزانه‌داری آمریکا، زیدی و یاسینی در تبدیل ریال به دلار و انتقال آن به ایران فعالیت داشته‌اند. همچنین گفته شده است قلندری که تابعیتی افغانی دارد با یاسینی همکاری می‌کرده است. قلندری، یاسینی و شرکت بازرگانی عمومی بلفاست نیز انتقال دلار به ایران را تسهیل می‌کرده‌اند. تا کنون نیز شرکت بازرگانی عمومی بلفاست مبلغ 250 میلیون دلار را تبدیل کرده و قلندری نیز از طریق چند کشور این پول را به ایران منتقل کرده است. از نیمه سال 2014 نیز سیفی و عامری هرکدام صدها میلیون دلار را به ایران منتقل کرده‌اند. همچنین نصیربیک از مقامات بانک آسیا به‌دلیل پشتیبانی مالی و تکنولوژیکی از بانک مرکزی ایران در تحصیل دلار آمریکا تحت تحریم قرار گرفته است. شرکت نرم‌افزاری دوران نیز به‌دلیل کمک به انجام سانسور اینترنت در ایران تحت تحریم قرار گرفته است. همچنین شرکت ابیسک به‌دلیل کمک به سپاه پاسداران تحریم شده است.

این برای چندمین بار است که آمریکایی‌ها پس از توافق ژنو تحریم‌های جدیدی را علیه ایران وضع می‌کنند که خلاف تعهدات آنها در این توافق است. تحریم‌های اقتصادی علیه ایران طی بیش از یک سال اخیر را می‌توان به چند دسته تقسیم کرد؛ یک دسته تمدید تحریم‌های وضع‌شده پیشین بوده؛ یک دسته هم تحریم مجدد علیه شرکت‌هایی بوده که طبق حکم دادگاه‌های اروپایی از تحریم خارج شده بودند؛ و دسته دیگر هم تحریم علیه شرکت‌هایی بوده که تا پیش از این جزو لیست تحریم نبودند.

اما در توافق ژنو درباره توقف تحریم‌ها احکام ذیل ذکر شده بود:

- «هیچ تحریم جدیدی از طرف شورای امنیت سازمان ملل بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران وضع نمی‌شود».

- «هیچ تحریم جدیدی از طرف اتحادیه اروپا بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران وضع نمی‌شود».

- «دولت آمریکا، با همکاری مستمر و ایفای نقش متناسب رئیس‌جمهور و کنگره، مانع اعمال تحریم‌های جدید علیه فعالیت‌های هسته‌ای ایران خواهد شد».

نکته اصلی این‌جاست که در توافق ژنو برای راستی‌آزمایی این‌که ایران به تعهدات خود عمل کرده یا نه، مسئول آن تعیین شده و آژانس این کار را انجام می‌دهد و این نهاد نیز تاکنون در گزارش‌های رسمی متعدد خود تأیید کرده که ایران بند به بند تعهدات خود در ژنو را انجام داده است و حتی وزارت خارجه‌ و مقامات ارشد آمریکا نیز بارها همین موضوع را اعلام کرده‌اند.
با این حال، عملکرد آمریکا طی مدت زمان سپری شده از توافق ژنو، نشان می‌دهد ماشین تحریم آمریکا علیه ایران به‌خلاف توقف، چندین بار سوخت‌گیری کرده است. پس از توافق ژنو، بر اساس بررسی‌های انجام‌شده به‌ویژه بر پایه گزارش وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های جدیدی از سوی آمریکا علیه شرکت‌ها، بانک‌ها و افراد با ادعای ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران یا مسائل حقوق بشر و تروریسم اعمال شده‌اند. اروپایی‌ها هم در این میان بیکار ننشسته و تحریم‌هایی را علیه ایران وضع کرده‌اند.

* اعتراض روسیه به تحریم‌های آمریکا
در زمستان 92 و دو ماه پس از اعمال گسترده تحریم‌های جدید علیه ایران، تیم هسته‌ای کشورمان مذاکرات کارشناسی وین را در اعتراض به رفتار آمریکایی‌ها ترک کرد. این تحریم‌ها حتی با واکنش وزارت خارجه روسیه مواجه شد و این وزارت‌خانه با صدور بیانیه‌ای، تحریم‌های جدید را «نقض مستقیم توافقنامه ژنو» و نیز «نقض قوانین بین‌المللی» خواند.* گزارش معاون خزانه‌داری آمریکا درباره تحریم‌های ایران
دیوید کوهن، معاون وزارت خزانه‌داری آمریکا که مسئول مستقیم تحریم‌های ایران در این وزارتخانه است، مردادماه در جمع نمایندگان کنگره گفت: «بسته کاهش تحریم در توافق موقت ژنو به اقتصاد ایران کمکی نکرده است».

وی افزود: «ما سال گذشته زمانی که برنامه اقدام مشترک را اعلام کردیم، گفتیم که انتظار نداریم بسته کاهش تحریم‌ها در توافق ژنو اقتصاد ایران را بهبود بخشد، و این بسته این کار را نکرده است».

کوهن ادامه داد: «شرکت‌ها دلایل خوبی برای تردید در زمینه تجارت با ایران دارند. عمده تحریم‌ها پابرجا هستند و ما قویاً قصد داریم که به اجرای تحریم‌های سخت ادامه دهیم.»

کوهن به سناتورها اطمینان داد: «معتقدیم منابع لازم برای تضمین این را که تحریم‌ها به‌شیوه مؤثر اجرا می‌شوند در اختیار داریم و تحریم‌ها را ادامه خواهیم داد».* درآمد 15/5 میلیارد دلاری آمریکا از جریمه چند بانک به‌بهانه نقض تحریم
با این حال، اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه ایران در سال‌های اخیر منافع بسیاری برای آمریکا داشته است. یکی از مهم‌ترین جریمه‌هایی که اخیراً رسانه‌ای شد، جریمه 9 میلیارد دلاری بانک «بی.ان.پی. پاریباس» فرانسه بود که حتی صدای فرانسوا اولاند رئیس جمهور و لوران فابیوس وزیر خارجه این کشور را هم درآورد. به‌دنبال جریمه بانک بی‌ان‌پی پاریباس، آسوشیتدپرس طی گزارشی به نحوه هزینه کردن جریمه بی‌سابقه این بانک پرداخت و نوشت: ایالت نیویورک نزدیک به 3.3 میلیارد دلار از این رقم را دریافت خواهد کرد. بر اساس این گزارش، فرماندار ایالت نیویورک قصد دارد این مبلغ را به بودجه سالانه این ایالت اضافه کند. این رقم بیش از کل بودجه سالانه زندان‌ها یا برنامه‌های رفاهی کودکان ایالت نیویورک است.البته این جرایم فقط به این بانک محدود نیست. به گزارش نیویورک تایمز، صرف‌نظر از تمامی اثراتی که این جریمه‌ها و قرارها می‌تواند برای بانک‌ها و مؤسسات مالی در بر داشته باشد و حتی موجب متضرر شدن مشتریان شود، نکته جالب توجه درآمدزایی هنگفت واشنگتن از این جریمه‌ها است. نیویورک تایمز نوشته که با یک جمع ساده از مبالغی که تنها برای برخی بانک‌ها ذکر شده است، به رقم 5.6 میلیارد دلار می‌رسیم که با اضافه شدن مبلغ جریمه بی‌ان‌پی پاریباس این رقم به 15.4 میلیارد دلار می‌رسد.


00sojzpejo518js9ebku.png

رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای در دیدار 22 مرداد امسال خود با مسئولان وزارت امور خارجه و سفرا و رؤسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور طی سخنانی فرمودند: «در یک سال اخیر به‌خاطر مسائل حساس هسته‌ای و تجربه‌ای که مطرح شد انجام بشود، بنا شد مسئولان تا سطح وزارت خارجه تماس‌ها، نشست‌ها و مذاکراتی داشته باشند... آمریکایی‌ها نه‌تنها دشمنی‌ها را کم نکردند بلکه تحریم‌ها را هم افزایش دادند! البته می‌گویند این تحریم‌ها، جدید نیست اما در واقع جدید است...».

بلیط هواپیمادیدگاه ها

کوکی(مزدا): 1393/10/1010:25:40،
122
24
فکر نکنم دیگه زمان خریدن هم جواب بده.
یا به یه فکر دیگه باشید یا توافق نامه رو امضا کنید.
جواب کوکی : 1393/10/1011:11:45،
39
97
شما وارد سیاست نشو به خوردو بپرداز !!!
نسل سوخته تحریم ها: 1393/10/1011:28:12،
184
28
تحریم های ضد ایرانی؟ ؟؟
دقیقا با چه رویی شما این حرفو زدی؟؟؟
ژاپن 2 بمب اتمی از امریکا خورد الان مشکلی باش نداره....اونا نمیگن ضد ژاپنی هستن آمریکایی ها.
من فکر میکنم ایران هست که یه روز مشخص تو سال مردم میان داد میزنند مرگ بر فلان مرگ بر فلان..
اگر عربستان بیاد به مردمش بگه بیاید تو خیابون بگید مرگ بر ایران،، پرچم ایران رو اتیش بزنند،بگن ایران باید محو بشه از رو زمین.....بعد مطالعات مشکوک اتمی هم داشته یاشه چه حسی به ما دست میده؟؟؟
این دقیقا حسیه که امریکا و اسرائیل میکنند..
اگرهم اسرائیل و آمریکا بمب اتم دارند هرهفته نمیان بگن مرگ بر فلان کشور....

ایرانجیب این پیامو نذاری مدیون مردم ایرانی.بذار متوجه بشن که زشته ایکارا وچقدر وجهه مردم ایران رو لگدمال میکنه...
کنجکاو: 1393/10/1011:57:23،
78
22
موافقم. هر انسان و هر کشوری باید حد و اندازه های و جای خودش را بداند. ما در جایگاهی نیستیم که بتوانیم امتیاز بزرگی بگیریم. آنهم از آمریکا! ولی ما ملتی نیستم از توهم و خرافات دراییم. اصلا 6 ماه فرصت نداریم.
اناهیتا: 1393/10/1013:03:24،
48
30
ما جوانان ایران که گناهی نکردیم که در سفارتخانه هایتان هم برای فرار از این زندان رویمان بستین.اون از سفارت انگلیس و کانادا که کامل بستین و باقیشون هم که ... .
تبعیض ممنوع: 1393/10/1013:04:03،
52
26
ایران جیب تبعیض قائل میشی؟؟؟؟؟

من چند هفته پیش راجع به بمب اتمی امریکا به 2 شهر هیروشیما ناکازاکی نوشتم(با چندین هزار کشته) واینکه الان 2 کشور بهترین روابط و بالاترین سطح تکنولوژی تو دنیا رو دارن و باهم دوست هستند ولی جناب عالی منتشر نکردی.الان میبینم نظر کاربر دیگه ای رو راجع به همین موضوع منتشر کردی
کوکی(مزدا): 1393/10/1013:32:29،
33
28


شرط بقا = بحرانی شدن شرایط منطقه


دیگه توضیحی ندارم.
ابوذر: 1393/10/1013:36:19،
45
68
جواب به تبعیض ممنوع

دقت کنی اون بنده خدام گفت اگه نذاری مدیونی...

مثل اینکه بعضی از پیام های اونم ثبت نمیشه..
سامان: 1393/10/1018:14:12،
17
24
قابل توجه دولت راستگویان!!! آمریکا خیلی خوب فهیمده سیاست هویچ و چماق واسه این دولت جواب میده... آفرین به این دولت دروغگو که داره عزت ایران را به خاطر آمریکا میفروشه... واسه خودم متاسفم که به این دولت رای دادم... اصلا فکرش رو نمیکردم که بخواد اینجوری کنه
اریا: 1393/10/1122:37:52،
24
22
بابک زنجانیم یه روز تحریم کردن بعدشم دولت دید دیگه کاری ازش برنمیاد اینم سرانجامش شد
خسرو: 1393/10/1010:30:15،
75
18
هرکی قدرت داشته باشه حرفشو به کرسی مینشونه چه امریکا باشه چه رییس یه شرکت کوچک!یا امریکا در مقابل ایران باشه یا ایران در مقابل افغانستان !فرق ندارد.قدرت هم امروز در بعد اقتصادی است و سیاسی وگرنه به بمب اتم و موشک و جنگنده بود روسیه از امریکا دست کمی ندارد و در بعد نظامی بعد از امریکا دومه!ولی نتونست ارزش پول و دارایی هاشو حفظ کنه و روبل ارزشش یک سوم شد!!!
مهدی: 1393/10/1010:56:01،
73
24
با این قسمت از متن ک خیلی حال کردم همچنین شرکت ابیسک به‌دلیل کمک به سپاه پاسداران تحریم شده است.
کورش: 1393/10/1010:57:12،
52
132
طبق اسناد قدیمی یهود و فراماسون ها تنها کشوری که میتونه به سلطه اونها در دنیا خاتمه بده ایران اونها به هر بهانه ای و با تمام قدرت تمام تلاششون میکنن تا ایران دوباره به یک قدرت بزرگ در دنیا تبدیل نشه 200سال پیش نه از نفت خبری بود و نه از انرژی هسته ای و نه از دولت اسلامی اونموقع مشکلشون با ایران چی بود هم اروپا هم روسها وبعد امریکا کی و کدوم اینها با ایران دوست بودن همکاری کردن بهتره کمی دوراندیش باشیم به فکر ساختن خودمون
محمد: 1393/10/1011:22:54،
82
27
خود مهم پنداری تا کی !!؟ کمی بیاندیشیم
سعید: 1393/10/1011:46:08،
31
38
متاسفانه یا خوشبختانه دقیقا همینطوره - خداوند ما را در این راه یاری کند
حسن : 1393/10/1013:05:26،
65
25
ببین با کیا شدیم 70 میلیون!!!!حیف تیبا 27 میلیونی که به ما بدن با این افکار فراماسونیمون.
poorya_2: 1393/10/1013:59:52،
54
24
دست بردارید از این خرافات !
ما توی هر زمینه ای بخوایم بزرگترین باشیم باید از راه درستش پیش بریم
با این مرگ بر آمریکا و این حرفا به هیچ سمتی پیش نمیریم
عدالت اسلامی: 1393/10/1016:51:28،
31
12
به دورو رت نگاه کن ببین چیزی از اسلام میبینی جز نامش
واقع بین: 1393/10/1220:40:03،
29
12
اگه دیدی در دنیا همه با یک مملکت دشمنن باید در خوب بودن آن دولت شک کرد
رضا: 1393/10/1011:08:20،
38
23
ثمره تلاش های مستمر و خنده های دلنشین دولتمردان ما به روی امریکایی ها . همچنان امیدوارانه منتظر تدابیر محیرالعقول شیخ الرییس هستیم . روحانی مچکریم
مهران: 1393/10/1011:10:47،
76
26
لطفا توافق کامل کنید تا با تحریم های بیشتر مردم بدبخت تر نشدن
pepan: 1393/10/1011:11:36،
36
106
اسرائیل باید محو و نابود گردد..
سوخته: 1393/10/1011:39:21،
60
17
خداییش فشار این تحریم رو ما مردم عادیه روز به روز داریم فقیرتر میشیم خود برادرا که یا سود میبرن از این وضعیت یا اینقدر وضعشون توپه که چیزیشون نمیشه ما که دیگه کم اوردیم بابا بزارین زندگبمون رو بکنیم عمرمون تلف شد رفت.
وحید: 1393/10/1012:14:29،
74
23
آقا این عراق کشور ما را 8سال با جنگ نابود کرد حالا شده کشور دوست وبرادراین همه عزیزان ما را شهید کردن حالا ما باید بگیم مرگ بر امریکا نمی دانم چرا؟؟؟؟ در عجبم یک سری رسانه های داخلی عکس از نظامیان ملعون عراقی با افتخار نشان می دن اقا اینا هممن نایی هستن که برادرها ما را کشتن این که افتخار نداره حالا برید ستاد باز سازی اعتبات بزنید وشهردار تهران نیرو بفرسته عراق هاهاها............
حسنك: 1393/10/1012:37:33،
35
26
غير از نان، خوراكي، دارو، پتو، چراغ قوه و چيزهايي كه در هر جامعه بعنوان اولين و كف نيازهاي انسان ميدانند، ديگه چي بخريم تا آماده باشيم براي آنچه مسئولينمون ميخواهند بر سر ايران و ايراني بياورند؟!!!!!!!
هااااااان؟
تا كجا ميخواهند ادامه بهند به اين بي شرمي؟

ضمنا، يادم رفت بگم، من پول ندارم وگرنه كمي دلار هم ميخريدم.
حسنك: 1393/10/1012:54:08،
26
18
ايران جيب، شما ديگه چرا سانسور ميكني؟!!!!
مگر به فرد محترمي دشنام دادم؟!!
مسعود: 1393/10/1013:20:37،
33
18
منم واقعا با این موضوع مشکل دارم که چرا باید با عراق رفتار خوبی داشته باشیم,ولی خوب این کار کاملا سیاسیه.ایران نگران اینه که دوروبرش دست امریکا نیوفته واسه همین زور میزنه که چهار تا کشور مثل عراق و سوریه و .... واسه خودش نگه داره.هرچند به نظر من نمیشه با امریکا درافتاد ولی اینم درنظر داشته باشید امریکا خیر و صلاح مارو نمیخواد.به امید روزهای بهتر
نابودگر آمریکا: 1393/10/1013:22:06،
36
66
مرگ بر اسرائیل ـ مرگ بر آمریکا
برادران بزودی با ارتش با شکوه و سپاه با عظمت ایران تل آویو را فتح می کنیم .
اینقدر منت این غربی ها رو نکشید بدبختی شماها اینه که به جای اعتماد به خودتون و ایستادن روی پاهای خودتون هر وقت تکنولوژی غرب رو میبینین آب از لب و لچه تون آویزون میشه مثلاً حاضر نیستید موبایل ساخته شده داخل ایران رو دستتون بگیرید ولی اگه اسم سامسونگ و اپل بیاد برق از چشاتون در میاد. تا امثال شما وجود دارن دشمن هم همیشه خوشحاله. یه کمی از امیر کبیر خجالت بکشید که حاضر نشد از سماور وارداتی استفاده کنه و به سماور سازای ایرانی اعتماد کرد.
نسل سوخته تحریم ها: 1393/10/1014:00:00،
58
21
راستی رفتی امریکارو فتح کردی

یه دونه ایفون6 هم واسه من غنیمت بیار برادر.....
نسل سوخته تحریم ها: 1393/10/1014:26:06،
35
20
راستی برادر یه چیز دیگم یادم رفت بگم......

من قبلا فکر میکردم اگر از چیزی خوشمون بیاد چشم ما برق میزنه....

واقعا نمیدونستم برق از چشمامون درمیاد....

من برم چشمو وصل کنم به کنتر برق خونه......پول برق کمتر بیاد.
علی... تاریخ....: 1393/10/1014:46:22،
41
20
واقعا حرفای قشنگی زدی

ولی فقط قشنگه

به طور مثال تولید داخل رو میگم: یک جوان در هر جا غیر از ایران با یک سال یا دو سال جمع اوری حقوق و یا دستمزدش میتونه خودرو داشته باشه ولی این اقایون با ما گرون حساب میکنند بی کیفیت حساب میکنند

پس بی خیال برادر


داداش یه سوالی احتمالا شما انتخابات به جلیلی رای ندادی؟؟؟؟؟؟؟؟
ددی جواد تبریزی: 1393/10/1100:10:38،
20
9
کسی که به خود اجازه میدهد بر کسی ارزوی مرگ بکند یا انسان نیست یا خدا را نمیشناسد.شما که هی مرگ مرگ میگید اولا چطور به خود اجازه میدید به افریده خدا طلب مرگ بکنید دوما اگر خدا را نمیشناسید انسان که هستید هر انسانی با هر اعتقاد و بی اعتقادیی حق زندگی وازادی داردشما اگر بر کسی ارزوی مرگ کنید ان شخص هم برای شما ارزوی مرگ میکند پس بیاییم مثل انسان کنار هم زندگی کنیم کسی با اعتقادش بر کسی ارجحیت ندارد داداش
دیپلمات: 1393/10/1013:36:07،
47
18
توافقی در کار نیست.خلاص
ابراهيم: 1393/10/1021:33:22،
11
13
ايجادبحران براي بقا وگرنه راحت ميشه اعتماد سازي کرد به جاي بحران افريني
جوون مردم: 1393/10/1022:37:20،
19
11
ایشالله توافق نشه.
ما جوونها و مردم ایران که قربانی بی لیاقتی دولتمردان ایران شدیم اشالله توافق نشه جنگ بشه تاهم ماهم اونهای که این بلا رو برسر ما اوردن همراه ما نابود بشه
تره هم به اتش خشک بسوزه
کسری: 1393/10/1100:38:45،
12
17
مرگ برامریکا و استعمار و استکبار

من حاضریم بنزین لیتری ده هزار تومن بزنم ولی زیر بار زور و امریکا نروم

در عالم سیاست کشوری که گندم از خودش داره تحریم بی معنی است

قبول دارم گرونیه تو تنگنا هستیم و مشکلات فراوان

همه اینا هست ولی در قبالش نعمت بزرگ امنیت در کشور هست هزار مرتبه شکر

.

.

.

یه نگاه به کشورهای منطقه بندازین متوجه میشین
نادر: 1393/10/1112:33:00،
9
8
داداش اين امنيت كيفيتش چطوريه با چه قدرتي اين امنيتو ايجاد كردين .؟چه تدابيري انديشيده شده كه امنيت بر قرار شه ؟.بيخيال يهو يكي كله خراب مياد وسط يه كاري ميكنه به كل امنيتت ... يه حالي ميده .امنيت ايران به يه مويي بنده .

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما