کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

پایان 35 سال رابطه سرد

کدخبر:۷۰۲۱پنجشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۷:۴۷۷۳۲۵ بازدید

یکی از مهم ترین اخبار دیروز جهان دیدار روحانی با دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلستان بود که در صدراخبار قرار گرفت، زیرا این نخستین دیدار مقام‌های دو کشور در این سطح، پس از انقلاب اسلامی است.
پایان 35 سال رابطه سرد

ایران : تصویب قطعنامه «جهان علیه خشونت و افراط» در مجمع عمومی سازمان ملل که سال گذشته و در جریان نخستین سفر روحانی به نیویورک صورت گرفت، به تنهایی می‌توانست نشان دهنده ظرفیت‌های دیپلماسی دولت اعتدال باشد.

اما دیدارهای پرحجم و در سطح بالای رئیس جمهوری با مقام‌های مطرح خارجی در دومین سفر رئیس جمهوری به مقر سازمان ملل، هم آن ظرفیت‌ها را تثبیت و هم دریچه‌های تازه‌ای را به روی دیپلماسی فعال ایران گشود. تعداد دیدارهای دیپلماتیک روحانی در نیویورک تا روز گذشته یعنی دوم مهرماه، به 8 دیدار رسید. از دیدار و گفت‌و‌گو با رؤسای جمهوری و نخست‌وزیران کشورهای مهم جهان تا دیدار با دبیرکل سازمان ملل، برنامه‌های رئیس جمهوری در دومین سفر خود به مقر مجمع عمومی سازمان ملل اخبار مهمی را برای رسانه‌های داخلی و خارجی به همراه داشت. رؤسای جمهوری فرانسه، ونزوئلا، ترکیه و اتریش، نخست‌وزیران انگلستان و ژاپن، شورای اروپا و  دبیرکل سازمان ملل متحد از چهره‌هایی بودند که از فرصت حضور روحانی در این نشست جهانی بهره جسته و با رئیس دولت اعتدالی ایران گفت‌و‌گو کردند. اما خبرسازترین آن‌ها دیدار روحانی با دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلستان بود که در صدراخبار قرار گرفت، زیرا این نخستین دیدار مقام‌های دو کشور در این سطح، پس از انقلاب اسلامی است. در اغلب این دیدارها، مذاکرات هسته‌ای به همراه فعالیت گروه‌های تروریستی اصلی‌ترین موضوعی بود که درباره آن میان روحانی و رؤسای کشورها بحث و گفت‌و‌گو شد و در ادامه نیز به ظرفیت‌های دوجانبه روابط ایران با این کشورها پرداخته شد. به هر رو، این دیدارهای پرحجم و نیز سطح و اندازه آن‌ها در این سفر، نشان دهنده رویکرد تازه جهان به ایران و تثبیت پیامدهای مثبت دیپلماسی فعال دولت یازدهم است. این درحالی است که تا پیش از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، برخی کشورها در جهت انزوای سیاسی ایران در جهان حرکت کرده بودند، امری که تکانه‌های انتخابات خرداد 92 خلاف آن را عملی کرد.

آمادگی مشروط ایران برای توافق هسته‌ای

دیدار با «بان کی مون» دبیرکل سازمان ملل، از دیگر برنامه‌های رئیس جمهوری در دومین سفر خود به نیویورک بود که عصر چهارشنبه صورت گرفت. روحانی در این دیدار با بیان اینکه ما به مقررات بین‌المللی و معاهـــدات آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای احترام می‌گذاریم و همچون گذشته در مسیر صلح‌آمیز فعالیت می‌کنیم، تأکید کرد: در صورتی که حقوق ملت ایران مورد خدشه قرار نگیرد، آماده توافق هستیم. رئیس شورای عالی امنیت ملی، لزوم استفاده همه طرفین از فرصت به وجود آمده در مذاکرات هسته‌ای را یادآور شد و افزود: گاهی فکر می‌کنند با فشار علیه ایران ما پای میز مذاکره آمده‌ایم، این خطای بزرگی است، زیرا ایران با اراده جدی و به خاطر تأمین منافع خود و دیگران وارد مذاکره شد.روحانی ابراز امیدواری کرد که دبیر کل سازمان ملل به وظایف خود برای به نتیجه رسیدن فرصتی که منجر به توافق برد – برد می‌شود، عمل کند و درعین حال خاطرنشان کرد: جهان امروز با مشکلات فراوانی از قبیل تروریسم، خشونت و تهدیدهای زیست محیطی مواجه است، اما بزرگترین مشکل، هژمونی قدرت‌های بزرگ و بی‌عدالتی در دنیای امروز است.وی با بیان اینکه بنای سازمان ملل و منشور آن جهان را امیدوار کرد تا مشکلات امنیتی جهان به حداقل برسد و امروز هم امیدواریم با تلاش‌های همه دلسوزان، آینده بهتری برای بشریت رقم زده شود، تأکید کرد: خشونت بیش از هر چیزی از تبعیض، نبود عدالت و از بین رفتن امید نشأت می‌گیرد. سال گذشته در سازمان ملل گفتم که معضل بزرگ، خشونت و افراطی‌گری است و همه باید با عزم واحد در برابر این تهدید مشترک ایستادگی و مقابله کنند که خوشبختانه آن طرح به اتفاق آرا در مجمع عمومی سازمان ملل تصویب شد.وی با انتقاد از رفتار دوگانه برخی کشورها خاطرنشان کرد: تعدادی از کشورها وقتی اعمال تروریست‌ها را به نفع خودشان می‌بینند در برابر کشتار انسان‌ها سکوت می‌کنند و هنگامی که این اعمال به ضرر خودشان است، شروع به مقابله به مثل می‌کنند اما قدرت‌های بزرگ امروز نمی‌توانند حقایق را از ملت‌ها پنهان کنند.رئیس جمهوری با بیان اینکه ایران از هیچ کمکی برای مبارزه با تروریسم در صورت نیاز دریغ نخواهد کرد، گفت: اگر کمک ایران و حضور و تلاش مردم عراق نبود، امروز این کشور تحت سلطه تروریست‌ها قرار داشت.

استفاده ابزاری از تروریسم نتیجه عکس خواهد داد

رئیس جمهوری در دیدار «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس گفت: دولت ایران در پی تعامل سازنده با جهان بر مبنای احترام و منافع مشترک است و نسبت به انگلستان هم علاقه مند به ایجاد رابطه خوب و توسعه مناسبات هستیم. وی با بیان اینکه تجار ایران و انگلستان از دیرباز روابط اقتصادی خوبی داشته اند، بر تسهیل رفت و آمد شهروندان دو کشور تأکید کرد و خواستار ارتقای روابط علمی و فرهنگی میان دو کشور شد.

رئیس قوه مجریه با اشاره به مذاکرات مفصل ایران و ۱+۵ در خصوص موضوع هسته ای خاطرنشان کرد: ما در ایران اراده جدی برای به نتیجه رسیدن مذاکرات به شکلی جامع داریم و در پی فعالیت های صلح آمیز هسته ای در چارچوب NPT هستیم.روحانی با اشاره به اینکه ایران همواره همکاری شفافی با آژانس بین المللی انرژی اتمی داشته است، تصریح کرد: گزارش های بازرسان آژانس نشان می دهد که فعالیت های ایران هیچ گاه انحراف نداشته است.

وی ادامه داد: امیدواریم با اراده کشورهای مذاکره کننده، دستیابی به توافق جامع محقق شود، زیرا هیچ راهی برای حل و فصل مساله جز تفاهم وجود ندارد. راه تحریم نه تنها ثمری نداشت بلکه به ضرر همه طرفین بود. پایان تحریم و آغاز توافق می تواند به روابط گسترده و پایدار میان طرفین کمک کند.

رییس شورای عالی امنیت ملی با تأکید بر اینکه باید از تجربه گذشته برای ساختن آینده استفاده کرد، گفت: همه اعضای NPT باید دارای حقوق مساوی باشند و تبعیض از نظر ما قابل قبول نیست. قرارداد پایدار در سایه احترام به حقوق ملت ها به دست خواهد آمد و تحقیر یک ملت، موفقیت ایجاد نخواهد کرد.روحانی ادامه داد: اگر ۱+۵ انعطاف لازم را داشته باشد در مدت معقول، توافق در دسترس ماست. از فواید آن بنای اعتماد است که می تواند مبنای توسعه همکاری ها در سایر حوزه ها باشد.رئیس شورای عالی امنیت ملی، همچنین فتوای رهبر معظم انقلاب را بزرگ ترین تضمین برای عدم انحراف فعالیت های صلح آمیز هسته ای دانست.

روحانی با اشاره به تحولات منطقه، بی ثباتی و نا امنی را ناشی از توحش این گروه های تروریستی دانست و با اشاره به ضرورت خشکاندن ریشه های فعالیت تروریست ها گفت: باید بپذیریم که فعالیت تروریست ها به نفع کسی نیست و تروریسم ابزار مناسبی برای رسیدن به منافع نمی باشد و اگر کسی در این جهت حرکت کند خودش نیز در امان نخواهد بود.رییس جمهوری اظهار کرد: برای مبارزه با تروریسم نیازمند همکاری و همفکری هستیم. باید تروریست ها تعقیب و فعالیت هایشان رصد شود و با کشورهایی که به آنها کمک های مالی و تسلیحاتی می کنند برخورد صورت گیرد.کامرون نیز در این دیدار با اشاره به اختلاف نظرهای ایران و انگلستان در سال های اخیر، فرصت برای بازسازی روابط دو جانبه ایران و غرب را مهم دانست و گفت: ظرفیت های زیادی در حوزه اقتصاد و موضوعات علمی برای همکاری و گفت و گو میان دو کشور وجود دارد.نخست وزیر انگلستان با بیان اینکه ایران همانند همه کشورها حق برخورداری از انرژی صلح آمیز هسته ای را دارد، اراده جدی ایران برای دستیابی به توافق جامع هسته ای را مثبت خواند و دیدگاه های کشورش در خصوص برخی موارد فی مابین و منطقه ای را بیان کرد. وی در بخش دیگر سخنانش از کمک ایران به استقرار دولت جدید عراق قدردانی کرد.

غرب، قدرت ایران در منطقه را درک کند

رئیس جمهوری روز سه شنبه نیز در دیدار با «فرانسوا اولاند» همتای فرانسوی خود با تأکید براینکه غرب باید درک کند که ایران قدرتی تأثـــیرگذار در منطقه است، گفت: مهم‌ترین پیام مذاکرات تهران با گروه 1+5 این است که می‌توان مسائل مهم جهانی را با گفت‌و‌گو حل و فصل کرد.وی مذاکرات این روزهای ایران و 1+5 را برای ساختن آینده مهم دانست و ابرازامیدواری کرد که با در نظر گرفتن حقوق و نگرانی‌های ملت ایران مسأله هسته‌ای به شکلی متوازن حل و فصل و نتیجه برد – برد برای طرفین حاصل شود.رئیس شورای عالی امنیت ملی با تأکید بر اینکه اعتماد، سنگ بنای روابط دوجانبه است، تصریح کرد: ایران قدرتی تأثیرگذار در منطقه است و این واقعیت را غرب باید درک کند.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

علی: 1393/7/307:17:49،
241
50
بعد ار 35 سال باید سطح همکاری های اقتصادی با بریتانیا در حد چند هزار میلیلرد پوند باشه نه اینکه تازه دیدار کرده باشن
بهمن: 1393/7/308:17:05،
276
41
درسته که استعمارگر بوده اما هرچه باشه از روسیه وچین صد برابربهتره که فعلا باهاشون رابطه داریم وکشور واقتصاد ما را گند زدن توش
علی: 1393/7/309:38:48،
171
62
زنده باد روحانی اگه روحانی نبود که 350سال دیگه هم این اتفاق نمی افتاد
همین هم جای شکر داره
ببر خفته: 1393/7/309:56:44،
137
50
انشاالله این روحانی با این دیدارهاش نظرات را برای توافق جلب بکنه


الهی به امید تو
مهندس: 1393/7/309:59:18،
77
108
دوست عزیز شما اصلآ میدانید هزارمیلیارد پوند چقدر است؟ که حرفاز چندهزار میلیارد پوند میزنی؟!
پسرخوب ایران با چین بزرگترین شریک تجاریش 10 میلیارد پوند نمیرسه
هرچند مشخصه کم سن و سال هستید
اما میشه لطفآ اول فکر کنید بعد پست بزارید؟
با تشکر
رضـا: 1393/7/310:05:36،
93
23
با وجود تمام ایراد هایی که به دولت آقای روحانی گرفته میشه، ولی اینکه ایشون نقش یه تابو شکن در عرصه های بین المللی رو برای ما بعد از انقلاب دارن (اونم در شرایطی که هنوزم کلی افکار سختگیرانه ی دوری و انزوا از جهان بین سران و مسئولان موج میزنه)
ولی بهتر میبود اگه به جای روباه پیر با آمریکای جوان (به قول مرحوم مصدق) که الان کلی تجربه کسب کرده، وارد فضای مذاکره مستقیم در حد سران بلند مرتبه میشدیم !
گرچه همین کاره آقای روحانی هم از ارزش بالایی برخورداره...
در انتظار: 1393/7/310:14:21،
78
28
قضیه ما مثال زندگی تو قلعه حیوانات شده
امیر: 1393/7/310:39:06،
93
66
از این دست نظرات احساسی و بدون پشتوانه فکری داره تو قسمت کامنت های سایت ایران جیب زیاد میشه دیگه.
دوستان قدری توجه داشته باشن که بزرگی گفت : حرف نمیتونی بزنی حرفم نمیتونی نزنی؟
خسته ازکشورم: 1393/7/312:30:14،
72
36
صد سال اول زندگی سخته! صد سال بعد درست میشه!!!!!!!
مدید: 1393/7/312:56:56،
58
103
چند هزار میلیارد پوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اول حجم بازار سرمایه ایران رو در نظر بگیر بعد نظر بده
کف گرگی: 1393/7/314:50:44،
66
30
اونا که به فکر ملت ایران نیستن و به خاطره داعش و انرژی هسته ی هست . نه حقوق بشر
مجید: 1393/7/1616:53:18،
39
28
منظورش چند پوند ( واحد وزن ) میلگرد بوده
اعتدال: 1393/7/307:20:07،
209
45
ما ملت ايران از همه ي كساني كه با خلوص نيت و بدون چشم داشت در راه آباداني و رفاه هرچه بيشتر مردممان قدم برمي دارند سپاسگذاريم...پروردگار يار و ما هم ياورتان هستيم.
کف گرگی: 1393/7/400:11:17،
47
27
فکر میکنی به غیر از ایرانی کسه دیگه ای میاد ایران رو اباد بکنه .
madi: 1393/7/307:28:18،
249
78
اوضاع بهتر میشه +
از اینی که هس بدتر میشه -
جیگر: 1393/7/307:36:30،
171
44
امید به خداااااااااااااا
sepehr: 1393/7/315:01:23،
65
43
موندم کیا به (امید به خداااااااااااااا)منفی دادن...پس امید به کی!!؟؟
آرمان: 1393/7/307:44:07،
95
89این فیلم تکراری به کارگردانی : ....

فیلمنامه نویس : ...

بازیگران : .......................................

مخاطب (تماشاگران) : مردم.!..!...!....


رضا: 1393/7/307:51:56،
165
45
تا کی باید با دنیا قهر باشیم؟ که این قهر از جهان مخصوصا کشورهای صنعتی و پیشرفته باعث میلیاردها خسارت به کشور است ولی بعضی از دلواپسان محترم نمی خواهند این دوستی هایی که در حال انجام است به نتیجه برسد.
کشکول طلایی: 1393/7/308:24:08،
79
72
بت کوچک بت بزرگ.شیطان کوچک شیطان بزرگ همگی گمراهند!!! اما ما همچنان در خم یک کوچه ایم.
jnr: 1393/7/308:32:34،
108
30
به جاي رابطه با غولهاي اقتصادي خودمان را سرگرم اسباب بازي هاي روسيه و چين كرديم ولي ماهي را هر وقت از آب بگيري تازه است ............
,وحید: 1393/7/308:49:10،
117
31
ما به هیچ کشوری سرخم نمیکنیم ولی رابطه به کشورهای مثل امریکا و کشورهای پیشرفته موجب پیشرفت و شکوفایی میشود.حاصل35قهراین شد درحالی که بسیاری از کشورها که با غرب رابطه گرم داشتند کمال استفاده رو داشتند.
حمزه: 1393/7/308:49:56،
105
30
بعد از امریکا انگلیس دومین قدرته جهانه چه از لحاظه سیاسی چه از لحاظه اقتصادی. در نتیجه باید با همچین کشوری رابطه داشت
,وحید: 1393/7/308:50:12،
98
40
گرم++++++

سرد--------
مهدی صادقی: 1393/7/309:02:18،
58
100
التماس دیدار با مقامات غربی مال انسانهای کاملا ... هستش که اونا رو بالاتر از خودشون میپندارن، زمانی باید این دیدار و امثال این دیدارها مفیده که تحریم ها برداشته شه نه اینکه دیدار کنی و بعد ببینیم اونا جری تر شدن و ما رو بیشتر تحریم کردند.بنابراین باید منتظر زمان بود
کاربین: 1393/7/310:52:50،
63
26
تا ملاقات و مذاکره نکنی که نمیتونی به نتیجه ای برسی . میشه مثل قبل که همش درجا زیدیم و دور خودمون گشتیم .
Z: 1393/7/313:52:18،
50
44
یعنی فکر می کنی این دیدارها نفعی هم برای مردم دارد؟
گذشت زمان این را ثابت خواهد کرد.
رضا: 1393/7/309:12:20،
89
34
دنيا دنياي ارتباط است بعد از 35 سال نداشتن ارتباط ارمغان آن عقب افتادگي محض است كه شاهدش نيز هستيم !!
nemesis: 1393/7/309:29:20،
132
35
رابطه با امریکا و انگلیس و اتحادیه اروپا++++
رابطه با چین و روسیه و افریقا-----اولی باعث شکوفایی اقتصادی و نظامی و احترام به پاسپورت ایرانی و سروری به عربای منطقه
دومی تحریم و تورم و عقب افتادگی و ...
حمید: 1393/7/311:04:49،
51
82
اینقدر که به فکر برقراری رابطه با غرب یا شرق هستیم ؛ تاحالا برای کشورمون و همین علم و تکنولوژی که منتظرشیم چقدر کار کردیم ؟
فک میکنید غرب و شرق تکنولوژی روز رو با پول به ایران میدن ؟
نه عزیزم تو این دنیا هیچکس اهرم قدرتشو به هیچ بهانه یا دلیلی در اختیار دیگری نمیذاره. چه غرب باشه چه شرق!
nemesis: 1393/7/311:12:50،
68
44
کدوم یکی ازین کشورها که شما میگی تکنولوژی نمیدن از اول خودشون به تنهایی تولید علم و تکنولوژی پیشرفت داشته؟
فقط یه مثال ساده از صنعت خودرو٬ یه کشوری که صاحب سبکه تو این صنعت خیلی از مواد و زیر ساختاش از کشورای دیگه اورده٬ مثل صنعت الیاژ و فولاد و...
پس اینکه بشینیم بگیم همه چیزو خودمون باید داشته باشیم فقط یه شعاره عوام فریبانس
کشورای جهان اول تو صنعت نمیگن از ب بسم الله تا نون پابانو خودمون بسازیم بعد انتظار داری ایرانی که قدرت یه برنامه ریزی و اجرای اونا نداره همه چیزو خودش بدست بیاره؟
حمید: 1393/7/312:38:42،
58
86
کی حرف از آلیاژو مواد اولیه زد . عمو دارم از های تک صحبت میکنم.
تکنولوژی تولید اتاق خودرو رو میدن اما از همین خودرو تولید ای سی یو و قطعات حساس موتور رو که نمیدن چه برسه به های تک!!!
حمید: 1393/7/310:11:47،
80
25
دوستان کشور های حوزه خلیج فارس جمعا ،دو تریلیون دولار ذخیره ارزی (خارج از بودجه جاری) خودشان دارند ،که با این پول سهام اکثر شرکت های بزرگ جهان را خریده یا میخرند ،و اگر دیر بجنبیم ، به دلیل تصمیم گیر بودن همسایگان جنوبی در شرکتهای بزرگ بین المللی، از انتقال تکنولوژی به ایران جلو گیری خواهند کرد.
امید: 1393/7/310:42:55،
43
54
اول تا آخر به این نتیجه میرسیم که ما ایرانی ها علم و تکنولوژی رو باید خودمون به دست خودمون کسب کنیم. نه اینکه منتظر برقراری رابطه با آمریکا و غرب باشیم. بافرض برقراری رابطه عربا رو چکارشون کنیم.
در پاسخ به امید: 1393/7/311:22:08،
51
63
آقا امید کشور ما از قطع رابطه با کشورهای تأثیر گذار دنیا سودی نکرد حالا اگه اجازه می دهید تا با آنها رابطه برقرار کنیم شاید فرجی شد .
دادا: 1393/7/310:36:01،
86
55
کاری گه قبل انقلابم انجام شد.اما هی گفتن امریکا هیچ غلطی نمی کنه.35 سال عقب افتادیم.
خسرو: 1393/7/311:00:46،
46
45
با انگلیس مغز متفکر سیاست غرب و ایجاد کننده نظم نوین قرن 19 و 20 و دارنده بزرگترین تزهای علمی سیاسی فرهنگی صنعتی و بزرگترین استعمارگر تاریخ رابطه خیلی محتاط داشته باشین.یه نصیحت کوچکی باشه! کشوریکه امپراطوریهای بزرگ قرن بیستم مثل امپراطوری عثمانی و امپراطوری تزاری روسیه رو در نهایتا 2 هفته کاملا نابود کرد! و کشور اسراییل بوجود آورد حتما حتما سردمدار جامعه غرب است و امریکا بدون اجازه اش آب هم نمی خوره همچنانکه دفعه قبل به سوریه گفت حمله نکن!در حمله عراق و افغانستان و مالی و لیبی و... با موافقت بریتانیای کبیر بوده!!
sajad afshar: 1393/7/415:26:11،
47
36
همین جای که ما توش زندگی میکنیم بله اقا بله............................................
amin: 1393/7/311:03:07،
46
63
ماشین فقط سوناتا
hoshmand: 1393/7/311:20:07،
53
77
انگلیس مادر فتنه دور باد از این مملکت انگلیس نوکر یهود دور باد از این مرز وبوم ای کاش به جای هزینه برای این کشور تزویر که فقط در طول تاریخ به ایران ضربه زده یه کم به خودمون اعتماد داشتیم به جوانان ودانشگاهیان که همه چیز از اونا بر میاد هر نا ممکنی نه انگلیس که فقط به نابودی تجزیه و.... فکر می کنه
هاشم خدر: 1393/7/312:27:58،
67
43
برو عمو
اون روزا که مردم مثل شما عوام بودند انگلیس سرشونو شیره میمالید

حالا ملت مثل عقاب تیز هستند... البته بجز شما
می ترسی مستعمره انگلیس بشیم
nemesis: 1393/7/312:50:48،
71
39
درود خدا بر تو دلواپس عزیز که هرجور شده میخواین بریم بهشت٬واسه همینم راحتی دنیارو واسه خودتون میخواین و اخرتشو میدین به ما٬ادم جقدر باید فدا کار باشه اخه
442: 1393/7/311:23:51،
73
28
فقط پیکان 47 با یک جفت بوق بنزی 11 10
پیام: 1393/7/313:32:18،
56
33
زنده باد روحانی
زنده باد ظریف
و زنده باد ایران و ایرانی
حسن: 1393/7/313:54:14،
64
38
زنده باد ملت ايران جاويد باد خاك پاك ايران با تمام اقوام ايراني
به نام خدا: 1393/7/314:46:11،
55
107
بعد از این تندروها سخنرانیاشونو شروع میکنن که انگلیس ما رو بیچاره کرد و فلان و فلان و حالا چرا باید رابطه داشته باشیم و .... . این تندروها خودشون آب و نونشون جوره نمیخوان بقیه توی اسایش باشن.از شکم سیری میان حرف میزنن. رهبر مملکت میاد از رئیس جمهور و تیمش دفاع میکنه. بعد اینا دیگه میخان از رهبر هم جلو بزنن.
مسعود: 1393/7/315:29:54،
47
44
شما ها ديگه چقدر ساده هستيد اقاي كامرون از اين سمت مياد به ديدار اقاي روحاني بعد از دو ساعت توي مجمع سازمان ملل سخنراني ميكنه و ايران رو حامي تروريست ميخونه،واقعا براي شما متاسفم كه خوشحاليد كه يك كفتار با رييس جمهور ايران ديدار كرده
morteza: 1393/7/400:45:38،
55
37
روابط باکشورها لازم است .اما ... سر اونهایی که نشستن رییس جمهور ما در کنار کامرون را افتخار میدانند.برید تاریخ را مطالعه کنید ببینید استعمارگر پیر چه ظلمها به مملکت ما کرده؟ کشور داری الکی نیست، من افتخار میکنم به مسئولین رده بالای کشورم که زیر بار حرف زور نمیروند. گرانی هست اما همه این مراحل میگذرد. هروقت دولت ده تومان روی جنسی میگذارد بازار 100تومن روی جنس میکشد پس 90درصد عامل گرانی خودمون هستیم

مجید: 1393/7/1617:14:29،
56
25
مرحبا به تو

حمل لپ تاب 40 تومان گرون شد قیمتش 100 تومان

.

به قول شاعر از ماست که برماست

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار